MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Hold Me Close (27/27).

Go down 
+27
Jezzy
Keiti
Tuki
Helen
Anzu
kutsuke123
chelsea
padjanägu, [h]
youknowme
Sixx-
Liina
Funnyface
Kärolyn
spring
Simple Girl
Pharaoh
Diana.
GossipGirl
black
bbrit .
Unknown Artist
Tärru.
ThatsMe
Krissu
SixxBitch
nasicc
EITC.
31 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutorTeade
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 15 Icon_minitime8/2/2009, 21:06

Woaaah.
Minu jutu all on postitus.
Ma näen und.
Woah.

Eniveis, thanks a lot! Very Happy
Mul on juba vist mingi kaheksa osa valmis, mis on tegelikult hea saavutus.
Aga mind tabas ideekriis, nii et sorri, aprilliks ehk saab valmis Very Happy
Tagasi üles Go down
Helen
Kuri põhjapõder(???)
Helen


Female Postituste arv : 188
Age : 28

Hold Me Close (27/27). - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 15 Icon_minitime8/2/2009, 21:32

Ära kiusa! :S
Postita siia uued osad (a)
Tagasi üles Go down
Funnyface
Suur ja laisk lohe
Funnyface


Female Postituste arv : 108
Age : 31
Asukoht : Kuskil kaugel

Hold Me Close (27/27). - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 15 Icon_minitime8/2/2009, 21:38

Ma tahtsin ka siia ükspäev kirjutada, aga ei jõudnud, ma mingiaeg ammu lugesin tagantjärgi kõik lugemata osad ka läbi, sest vaheajal ei olnud võimalust lugeda.
wow, ütleks ainult, aga kuna mul on kombeks mokalaata pidada siis ma täna ei piirdu ainult sellega:D
Teistest osadest ei mäleta ma praktiliselt mitte midagi, aga ausalt see viimane, help, ma mõtlesin et ma annan otsad, kui Jarr tagasi tuli, ei no ausalt see oli liig mis liig:D Lihtsalt liiga hea.Very Happy(pea seda meeles).
Tead ma nägin seda unes ka:D
Alati kui ma sinu juttu lugesin kadus enda jutu kirjutamise isu ära, sest sinu jutt oli/ loodan et ikka on ja jääb PARIMAKS:) Ja minu jutt sinu jutu kõrval on lihtsalt hale:( Tegelikult ma täiega kadestan seda sinu supper fantaasiat, jah, tekib küsimus kust sa selle võtad, ah?
TAHAN KAA Mad
Ja nagu ma kuulsin siis sa siin teed inimesi rõõmsaks ja teed vägitegusi, tegeled juba jutu jätkamisega:D missiis et ma pean aprillini kannatama, aga usu mind kui see sul lõpuks valmis saab siis kõik jooksevad seda lugema, ausalt ka, ja nad hakkavad seda samamoodi armastama nagu seda, mis sul juba siin üleval on, päriselt ka:D


uupsii, palju sai vist Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 15 Icon_minitime8/2/2009, 23:56

Helen, ma ei kiusa.
Ma olen mõistlik.
Ma ei hakka siia juttu üles panema, et siis oleks kuu aega pausi, ja siis tuleks üks osa, ja siis jälle kaks nädalat pausi, ja järgmine osa.
See ei ole normaalne.
Mulle ei meeldi selliselt osi üles panna.
Inimesed unustavad ära täiesti, mida nad lugesid nii ju.

Funnyface,
wow.
Ma olen mingi thrilled sinu jutust Very Happy
See on sinust väga armas, aitäh Very Happy
Ja mida täpsemalt sa siis unes nägid?
Ja mu fantaasia ... ma ei teagi.
Peamiselt ikka enda elust, mitte nagu päris minu elust, vaid sellest, mida ma näen ja kuulen või näinud ja kuulnud olen.
Üldiselt tulevad mulle ikka ideed siis, kui ma näiteks trammiga sõidan, või ajaloo tunnis istun Very Happy
Ehk siis eriti veidrates kohtades, kui ma üldse jutu peale ei mõtlegi.
Ja mul on väga palju ideekriise, nii et sellele vastukaaluks peabki mul häid mõtteid tulema, muidu ei oleks aus! Very Happy
Ja olgugi, et ma vist pole su juttu lugenud, ei tasuks olla enda suhtes kriitiline.
Mmm ... see jutt, mis ma siia kirjutasin, oli mu kaheteistkümnes.
Kui sa loeks mu esimest, ei usuks, et see on minu kirjutatud.
Pluss, esimesed seitse olid väga lühikesed ka.
Nii et ma olen peaaegu kaks aastat juba arenenud.
Tuleb positiivselt suhtuda! Very Happy
Aitäh veelkord, ja mulle meeldivad kusjuures pikad kommentaarid Very Happy

Mm, lisaks, ma võin avaldada uue hooaja pealkirja Very Happy
See on "Don't Let Me Go".
Laughing
Tagasi üles Go down
KK
Naljatila



Female Postituste arv : 95
Age : 30

Hold Me Close (27/27). - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 15 Icon_minitime13/8/2009, 20:28

Ootan juba järge!!! :)
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 15 Icon_minitime13/8/2009, 20:41

Tead mida? Järg on umbes juba kolm kuud üleval olnud. :)
Tagasi üles Go down
KK
Naljatila



Female Postituste arv : 95
Age : 30

Hold Me Close (27/27). - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 15 Icon_minitime13/8/2009, 20:48

Sorry, minu viga. Very Happy
Tagasi üles Go down
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

Hold Me Close (27/27). - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 15 Icon_minitime11/3/2010, 12:10

Võtsin kätte ja lugesin läbi. Ma ei oskagi midagi öelda eriti. Lihtsalt.. tühimik.. ei tea.. see oli NII hea.. lihtsalt.. wow. Nagu jah, Kata oli vahepeal hull bitch, aga okei, mulle kohati see isegi meeldis, kui mõtlema hakata. Ja Jared, oi issand. Kuidas ta mulle meeldis/meeldib. Täiesti lõpp. Jah, wow, veelkord.
Siim, ma ei tea, alguses meeldis, pärast vajus ära kuidagi. Ja Marko ei meeldinud mulle üldse. Kohe üldse mitte. Jah. Eitea. Lihtsalt ei istunud.

Aga siis veel niipalju, et osad kirjavead jäid häirima. Aga sellest pole midagi hullu. Ikka juhtub. Kõigil juhtub.

Tõsiselt.Tõsiselt. Armastan. Seda. Juttu.

PS! Hetkel Valmistun teist hooaega lugema. : )
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 15 Icon_minitime11/3/2010, 20:42

Ossssaaa, siin on postitus.
Tore, et meeldis. :)
Eks Siim pidigi natuke ära vajuma arvestades, et ta nagu ... ma ei tea, jäi jutust välja ju lõpuks. Aga Marko ... no ega ta ei tulnud siin jutus hästi välja, aga põhimõtteliselt oli ta nagu Katsi jaoks oluline ..
Ma loen küll viis korda üle, aga ma kuidagi jätan alati kõik kirjavead vahele. Very Happy
Ära nüüd nii kah, polnud see midagi nii hea. Väga ebaloogiline kohati. Ja teine hooaeg on halvem, vist. Ja ... mul on varsti midagi uut tulemas. Olgu, varsti on halb väljend. Pigem mõne aasta pärast, kui ma selle lõpuks valmis saan. Aga mul on umbes 30 lehte valmis juba, kuigi enamus sellest ei ole alguses. Nii et jah ... sellega läheb veel kõvasti aega.
Aitäh sulle. :)
Tagasi üles Go down
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

Hold Me Close (27/27). - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 15 Icon_minitime11/3/2010, 20:49

Hehe, Siim vajus minu jaoks juba siis ära kui ta veel jutus täitsa sees oli. See mida ma sellega öelda tahtsin oli, et mulle ei istunud ta olek, või no õigemini ta hakkas mulle pinda käima. Haha. Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 15 Icon_minitime13/3/2010, 12:22

Mulle ta ka niiväga ei meeldinud. :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hold Me Close (27/27). - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 15 Icon_minitime8/9/2010, 21:55

Grgrrgrr. Ma olen neljandat peatükki alustamas.
Ma miskipärast ei suuda Siimu eriti pahana ette kujutada (võibolla sellepärast et mul on üks tuttav äge ja nunnu ja eepiline Siim Very Happy ). *kiristab hambaid ja loodab, et kõik läheb hästi*
Viies osa... GO TWISTER!
Kuues... YES! They kissed! Happy ending!
Seitsmes on nii armas. ^^
Kaheksa. *kiristab hambaid* EitohiJaredisseäraarmuda! *ohe* Ma sattusin Don't Let Me Go esimese osa peale ennist... ta armuski Jaredisse... miks nii, aga Siim? =/

Kümme. Ma olen väga kuri praegu.

Kaksteist. Ananassimahl, iik. Ma ei talu ananassi. xD Ja ma olen ikka veel kuri.
Kolmteist. YAY, NO JARED X KATU! *nõuab, et Katu uuesti Siimu armuks*
Neliteist. *nutab* Please, please, take Siim. Forget Jared, take Siim!

*lisab kommentaaride peale* Siim ON ilusam nimi kui Jared.

Kuusteist. Ma sain vahepeal naerukrambid. Aina minu tuttavate nimed tulevad. Marko. *itsitab* Nuuskmõmmik!
Seitseteist. Oliver on nõme. Kaur on tore.
Kaheksateist. Marko on veel toredam. Samasugune suur tore armas hoolitsev sõber nagu Nuuskmõmmik-Marko. ^^

Mul on miskipärast hirm, et sa teed midagi halba, näiteks autoavarii, kus keegi (Siim või Marko või Kaur ilmselt -,-) surma saab. Ei tohi nii...

Üheksateist. Marko pähh! Vaene Siim... Sad
21. Sander *naerab* Meie klassis on ka Sander. Kes on tõsine hullvaim. Ja Lollpea Suure Tähega. ... Tanel. *kratsib pead* Miks on sinu jutu nunnud värskelt sisse tulnud poisid minu jobud klassivennad? Very Happy

23. EI! EI! *karjub* Mida ma sulle ütlesin? EI TOHI! Mitte Kaur! Temaga peab kõik korda saama. Temaga SAAB kõik korda, onju?
25. Kaur. ^^ Kõik korras. ^^ Marko tore. Very Happy

27. *nutab* Jared's here. Means no Siim. *nutab edasi*

Oeh, pagan, super jutt oli. *läheb järge lugema*
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 15 Icon_minitime12/9/2010, 14:17

Issand, sa oled siia ka kirjutanud! Ja veel nii pikalt. *ohkab&hakkab lugema*
Ok, *naeraaaaaaaaaaaaaaaaaab*
Päris lahedat juttu räägid mul siin.
Ee ... ma kõigele ei viitsi vastata. Aga ... SIIM EI OLE ILUSAM KUI JARED! *naerab veel*

Täääääähh.
Tagasi üles Go down
Little Green House
Juubilar
Little Green House


Female Postituste arv : 172
Age : 25
Asukoht : Tartu

Hold Me Close (27/27). - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 15 Icon_minitime10/3/2011, 18:34

Et minu arust see koht kõlas pisut võltsilt.
''Maarja naeratas säravalt ja tõusis, kõndides koridori mööda minema.''
Aga ma muidu absoluutselt jumaldan seda juttu ja kui ma lõpuni jõuan, kirjuan pikema kommentaari Very Happy
Ahjaa, ma tean et järgmine osa on see kus Kata mööda tänavat kõnnib,aga mis pärast seda tuleb?
Tagasi üles Go down
http://www.littlegreenhouse-littleblondegirl.blogspot.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 15 Icon_minitime14/3/2011, 22:57

Võimalik tõesti, et kõlas. Very Happy
Aga pärast seda ei tule midagi. Kuskil on kirjas ka täpsemat. Teise hooaaja lõpus. Kommentaarides. Loe sealt.
Tagasi üles Go down
Little Green House
Juubilar
Little Green House


Female Postituste arv : 172
Age : 25
Asukoht : Tartu

Hold Me Close (27/27). - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 15 Icon_minitime15/3/2011, 19:50

Oih Very Happy *itsitab ja vaatab murelikult oma blonde juukseid*
Aga võiks tulla, see koht oli nii armas, kui Siim mööda tänavat nuttes minema kõndis Very Happy
AWWWWWWWWWWWWWWWW
Tagasi üles Go down
http://www.littlegreenhouse-littleblondegirl.blogspot.com
Little Green House
Juubilar
Little Green House


Female Postituste arv : 172
Age : 25
Asukoht : Tartu

Hold Me Close (27/27). - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 15 Icon_minitime15/3/2011, 19:52

Ajaa...



SIIM ON ILUSAAAAAAAAAAAAAAAAM KUI JARED!
No kammoon pruunid silmad vs hallid silmad = pruunid silmad VÕIDAVAAAAAAAAAAD
Tagasi üles Go down
http://www.littlegreenhouse-littleblondegirl.blogspot.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 15 Icon_minitime15/3/2011, 22:03

EI OLE! Pruunid silmad on nii tavalised. Hallid on erilised. (Kui ma nüüd mõtlema hakkan, siis pruunid on tavalised, aga hallid on vist veel tavalisemad. Ei tegelikult päris halli on harva ... enamustel on sinakadhallid või rohekadhallid või sinakadrohekadhallid.)
BTW, ma sain Jaredile inspiratsiooni Draco Malfoyst/Tom Feltonist. Kuigi päriselt on Tom Feltonil sinised silmad, siis raamatus olid hallid. Ja ma lugesin umbes miljonit fanfici enne oma jutu kirjutamist, näiteks üks superhea on "Draco: Phoenix Rising" vms mida ma kõigile teile sügavalt soovitan ja siis ma armusin hallidesse silmadesse ära. VOH. Very Happy

Pmst ma ei tea ... mul ükskõik kumma poole te tegelikult valite. It's not like he's real. Ja teate mida ma tegelikult arvan? Hallikas helesinised silmad on üleüldse kõige ilusamad... (A)
Tagasi üles Go down
Little Green House
Juubilar
Little Green House


Female Postituste arv : 172
Age : 25
Asukoht : Tartu

Hold Me Close (27/27). - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 15 Icon_minitime15/3/2011, 22:30

Jared on blond.
Siim on brünett.
Jaredil on sinakashallid silmad.
Siimul on pruunid silmad.
Siim nuttis selles osas.
Jared ei nutnud.

Veame kihla,et tegelikult lugu on küll real...kuskil ikka.
Kuidas saab hallidesse silmadesse armuda?? Oehh.
Aga lugu oli jah superhea Very Happy
sinakadrohekadhallid - hea sõna Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.littlegreenhouse-littleblondegirl.blogspot.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 15 Icon_minitime18/3/2011, 16:19

Jajah, kui te kuskil maailma otsas leiate Kata ja Jaredi üles, feel free to tell me! :)

Jaa ... Jared on selline rohkem omaettenutja. Ausalt. Ta tegelikult nutab küll. Umbes praegu näiteks. (Mul pole aimugi, kus sa oled, aga kui sa oled selles hetkes, kus Kata tagasi Eestisse tuli, siis ta nutab.)
Tagasi üles Go down
muzkiz
Teise astme kurjuse abiline
muzkiz


Female Postituste arv : 9
Age : 30

Hold Me Close (27/27). - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 15 Icon_minitime19/3/2011, 20:22

Olgu ma polnud kasutaja ja nüüd olen, ainuüksi selle jutu pärast.
YAY!
Kell 19:42 alustasin ja 20:19 kirjutan juba kommentaari.
YAY!
See jutt meeldis mulle oodatumast rohkem..
YAY!
Don't let me go lugesin ma enne seda läbi, aga ma ootasin ja ootan siiani, et sa seda jätkaks, kuid ma vist võiksin elulõpuni ootama jääda?
NUUKS!

Nii palju emotsioone ühes kommentaris, dayum girl. LOL, keep going hea kirjutaja oled!
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 15 Icon_minitime21/3/2011, 10:19

Aitähaitähaitäh. :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hold Me Close (27/27). - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 15 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hold Me Close (27/27).
Tagasi üles 
Lehekülg 15, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics
-
» Hold me now

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Armastusjutud-
Hüppa: