MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Hold me now

Go down 
4 posters
AutorTeade
DjCammy
Teise astme kurjuse abiline
DjCammy


Female Postituste arv : 8
Age : 29

Hold me now Empty
PostitaminePealkiri: Hold me now   Hold me now Icon_minitime24/7/2009, 15:06

Vihmapiisad langevad akna peale, seda jälgides kuulan ma muusikat. Igatsen Shane ja tema õrni suudluseid. Ta on nii hea,tema koos olles tunenn end justkui muinasjutus,mis kunagi lõppeda ei tohi.Me oleme varsti peaaegu aasta koos olnud,ma ei taha temast loobuda. Mitte enam!

Kuulen trepil samme,keegi tuleb ülesse, koputab uksele ja astub siis sisse. Mu silmad läksid suureks pähe.
"SHANE?" ma jooksin tema juurde ja rippusin tal kaelas. Ta silitas mu selga ja paitas mu pead.
"Tere sulle ka!" sõnas ta ja muigas. Selle lause peale mul tuli meelde,et ma ripun tal ikka veel kaelas.
"Lähme istume eks?"küsisin ma Shanelt. Ta noogutas ja me istusime voodi peale. Ma jõllitasin teda oma armunud silmadega tükk aega.
"Mis sind siia tõi?"küsisin ma Shanelt lõpuks.
"Tundsin sinu puudutustest - puudust. Kõige enam..Kõige rohkem..Su suudlustest!"lausus Ta. Ma vist jäin teda jälle jõllitama.Ta oli nii kuradime cute,et ma lihtsalt vajusin mõtesse.Tema pruunid puppy silmad.
"Kas sa ei igatsenud,siis .. seda?.." küsis Shane ja enne,kui ma vastata jõudsin surus ta oma huuled minu huulte vastu. See oli nagu esimene kord..See kõik käis nii kähku ja romantiliselt.


Natukese aja pärast ma eemaldusin Shanest ja viskasin voodile pikali, tema minu kõrvale.
"Ma igatsesin sind ja loomulikult sinu suudlusi ja kallistusi.."laususin ma.
"Kes siis minu suudluseid ja mind ennast ei igatseks?!"lausus Shane.Me mõlemad naersime.Ta ego oli vist sel hetkel laes.
"Mina küll ei igatse..Ma olen hullumas ,kui ma neid kohe ja praegu ei saa!" ütlesin ma ja pöörasin pea tema poole.
"Tule võta.."lausus Shane ja muigas. Ma ronisin talle lähedale ja näppasin temalt ühe pika-pika suudluse,millest tuli veel pikem suudlus. Suudlus lõppes.Panin oma pea ta rinna peale.
"Kõige rohkem igatsesin neid pikemaid suudluseid." lausus Shane. Ma vaid noogutasin. Ma ei pannud tähelegi,kui me mõlemad juba magama olime jäänud.






#Jätkan? :)
#Arvamusi.
#Kriitikat.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hold me now Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold me now   Hold me now Icon_minitime24/7/2009, 15:32

Emm...
1. Sisutu. Nunnutamised ja värgid on armsad küll, kuid ainult neist lugedes muutub jutt igavaks. Tegevust!
2. Lühike. Ei jõua lugema hakatagi kui lõpetatud on.
3. Läila. Tüüpiline paarike. Kuid noh... jah. Ülenunnutamine. Very Happy

Kuid see oli alles algus, nii et ootaksin uut. Wink
Tagasi üles Go down
Britney
Narkar
Britney


Female Postituste arv : 44
Age : 27
Asukoht : tallinn

Hold me now Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold me now   Hold me now Icon_minitime24/7/2009, 16:52

mulle meeldib lugeda ka tutvusi ja algseid mõtteid ja kirjeldusi ja noh jah, liigne nunnutamine. eeh, kui mingi põhimõte edasi ilmuks, oleks see hea lugu Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Hold me now Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold me now   Hold me now Icon_minitime12/8/2009, 21:55

kusjuures mulle isegi meeldis see. see oli kuidagi õrn ja armas, aga lõpuks tekkis küsimus, kas see pole ikkagi liiga õrn ja armas. ma ootan uut Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hold me now Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold me now   Hold me now Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hold me now
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Hold Me Close (27/27).

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: