MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Hold Me Close (27/27).

Go down 
+27
Jezzy
Keiti
Tuki
Helen
Anzu
kutsuke123
chelsea
padjanägu, [h]
youknowme
Sixx-
Liina
Funnyface
Kärolyn
spring
Simple Girl
Pharaoh
Diana.
GossipGirl
black
bbrit .
Unknown Artist
Tärru.
ThatsMe
Krissu
SixxBitch
nasicc
EITC.
31 posters
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorTeade
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime14/11/2008, 21:25

Ma tean, et ma pärast kahetsen, et ma nii kannatamatu olin, et juba selle jutu üles panin.
Aga ma ei saanud enam oodata XD
Nii et siis minu debüütjutt, tänan väga Very Happy
Kuigi tegelikult pole see päris esimene.
Ja nüüd kavatsesin siia tarka teksti panna, aga midagi tarka ei tulnud pähe.
Nii et jah.
Mulle tegelikult väga ei meeldi selle jutu algus.
OKEIOKEI, ma jään juba vait.

Esimene osa.

„Looja, hoia Maarjamaad!“
Ma laulsin kõva häälega kaasa, nägu naerul. Oli laulupidu. Mulle meeldisid laulupeod. Ma jumaldasin laulmist. Ja ma armastasin seda laulu.
Tõnis Mäe „Palvet“ esitati juba teist korda.
Ma haarasin paremalt oma parima sõbranna Mannu käest ja tõstsin selle kõrgele. Tegelikult oli ta nimi küll Marell, kuid ta vihkas seda nime ja käskis kõigil ennast Mannuks kutsuda.

Sekund hiljem vaatasin ma vasakule. Ma olin oma kooris kõige äärmine, nii et seal polnud mitte keegi tuttav, vaid hoopis võõras noormees. Ka tema – koos oma terve kooriga – hoidis oma käsi üleval, kuid vaatas otse ette.
Ma tõusin kergelt kikivarvukile ja võtsin võõra poisi käest kinni. Alles nüüd vaatas ta minu poole, lasi oma kätt pisut allapoole ja naeratas.
Ma sulasin selle naeratusega, jäädes samuti naeratades noormeest vaatama, kuigi tema oli oma pilgu jälle dirigendile pööranud. Ta oli kena. Tumepruunid juuksed, samasugused silmad ja see naeratus. Nii lummav.

Äkitselt taipasin, et olin terve teise salmi vaikides seda poissi vaadanud ja keerasin nüüd pilgu noormehest eemale, hakates oma lemmikkohta laulma.
„Loo-oo-ja, hooi-aa, kaai-tsee. Looja hoia kaitse Maar-jaa-maad, Eees-tiii-maad!“
Vaevu jõudsin sisse hingata, et kolmanda salmiga alustada, kui noormees oma käe alla tõmbas. Pöörates pilgu taas kord vasakule, märkasin teda mulle otsa vaatamas.

„Ma olen Siim,“ sosistas ta mulle, võludes mind jälle oma naeratusega. Jäin talle uuesti pikalt otsa vaatama.
„Katariina,“ sosistasin siiski lõpuks.
Ta keeras pilgu dirigendi poole. Ka mina vaatasin sinna. Kuskilt läbi udu jõudis mulle kohale, et kõik teised laulsid viimast fraasi. Kuid enne, kui jõudsin ise suu lahti teha, lõpetas dirigent laulu. Inimesed hakkasid meeletult plaksutama. Vaatasin veidi juhmi näoga ringi. Kas ma olin lihtsalt terve laulu maha maganud?

Mannu nügis mind. Vaatasin ta poole pisut pahaselt – alati pidi ta nügima või togima ja tal olid lõpmata teravad küüned.
„Mida?“ küsisin, kuid mu pilk ei püsinud temal kaua. Tegelikult mõtlesin, et kuidas näha selja taha ilma pead pööramata.
„Misse kutt sulle ütles?“ küsis ta endale omapärase uudishimuga. Kohe, kui ta teada saab, et me üksteisele oma nimed ütlesime, käsib ta mul Siimu kohe ära sebida. Mitte, et see kavatsus mul peas polnud …
„Oma nime,“ sosistasin talle. Polnud Siimul vaja teada, et me temast rääkisime.
„Üüüüü! Sebi ära!“

Pööritasin silmi. Mida ma ütlesingi? Viisin pilgu Mannult eemale, et ta mulle rohkem küsimusi ei esitaks.
Armuasjades oli Mannu muidugi kõigist targem. Aga kui tema silmapiirile ilmus mõni sebitav poiss, oli tal alati mingi seletus varuks. Küll olid poisil igasugused hädad küljes, küll oli tema ise kolme käe ja ühe jalaga. Ühesõnaga, miski oli alati valesti.

Õnnetuseks avastasin, et pöörasin pea Siimu poole ja olin oma mõtteid mõeldes talle jälle otsa vaatama jäänud. Ka tema vaatas mulle otsa. Ja naeratas. Selle peaks tal ära keelama. Jätab minust eriti lolli mulje teda koguaegu jõllitada. Näis, nagu ma oleks temasse esimesest silmapilgust armunud.

Taas alustas tema vestlust.
„Kas ma su numbrit saaks?“
Tundsin, kuidas ma punastasin. Otsene küsimus. Järelikult ei karda ta rivaale. Noogutasin, sirutades käe ta poole.
„Anna telefon,“ käskisin. Ta võttis tagataskust välja oma mobiili. IPhone'i. Püüdsin sellest midagi aru saada. Esimestel sekunditel tegin kindlaks, et see on puuteekraaniga. Okei. Kust numbreid kirjutada saab? Uurisin seda veel veidi, tundes, kuidas ma näost järjest rohkem tomatisarnaseks läksin.

„Umm … ma ei oska sellega midagi teha,“ tunnistasin talle. Ta naeratus ei kadunud, kui ta tehnikaime jälle mu käest ära võttis ja ma talle ükshaaval numbreid ütlema hakkasin.
„Katariina kahe ii-ga?“ küsis ta siis. Noogutasin jälle, tundes Mannu küünarnukki enda külge togimas, kuid ei teinud temast välja. Siim tõstis oma telefoni minu ette, nii et ma selle ekraani näha võisin.
Kontrollisin numbrit. Jap, õige. Viisin pilgu oma nimele. Ta tegi seda ilmselt meelega, pani mind meelega punastama, ma mõtlen. Nime lõppu oli ta lisanud „;*“ märgi. Saanud ilmselt mu aina punanevast näost aru, et ma olin seda märganud, pani ta telefoni tagataskusse tagasi. Vaikisin sekund, enne, kui otsustavalt teatasin: „Mina tahan sinu numbrit ka!“

Ta sirutas käe mu ette välja. Võtsin oma kotist mobiili. Panni, loomulikult. See polnud võrreldavgi tema omaga.
„Ma loodan, et sa ikka mäletad, mida sellega teha,“ laususin oma telefoni talle käe peale pannes.
Ta naeris. Mulle ei tundunud see lause sugugi nii naljakana. Üks samm tagasi ja mu telefon oleks must-valge olnud. Tegelikult poleks ma üllatunud, kui see ise ükspäev lihtsalt must-valgeks oleks läinud. Töötas küll sama aeglaselt.
Kuid ta mäletas. Ausalt öeldes läks tal sellega kiiremini, kui ta enda telefoniga.

Just siis sain viimase ja valusama müksu Mannult ja ta tõmbas mind tugevalt käest, nii et ma mitu sammu tema poole astusin.
„Mida sa sebid teda seal?“ küsis ta käed puusas.
„Tahad ise või?!“ sisistasin pahaselt, kuid nii vaikselt, kui võimalik. Mannu heitis pilgu minu selja taha. Lootsin sügavalt, et Siim seda tähele ei pannud. See oleks jätnud mulje, nagu mina oleksin temast juttu alustanud.
„Ei, mulle ei meeldi brünetid poisid. Pealegi on ta nina viltu.“
Ahhetasin. Polnud tal midagi nina viltu, Mannu oli lihtsalt loll!

Pööritasin Mannu poole silmi ja keerasin talle selja. Uuesti Siimu otsa vaadates olin enda märkamatagi ta nina uurima hakanud. Raputasin pead, et normaalseks muutuda. Ninal polnud midagi viga. Ja ükskõik, kui olekski.
„Vabandust, Mannu on NII kannatamatu,“ seletasin. Kuid Siim astus sammu otsekohe Mannu poole.
„Siim,“ tutvustas ta ennast, sirutades oma käe välja. Nojah, ega nüüd küll Mannu jaoks ta nina viltu polnud. Ta hakkas kohe edvistama.
„Ma olen Mannu. No tegelikult Marell, aga kutsu mind Mannuks,“ siristas ta, surudes Siimu kätt. Arusaamatult olin selle üle rahul, et nad nii ametlikult tutvusid. Nii ametlikuks võiksid nad jäädagi.
„Marell,“ kordas Siim ja ma olin veel rohkem rahul. Mannule ei hakka ealeski meeldima poiss, kes kasutab ta pärisnime.

Hetk hiljem astus Siim tagasi oma kohale ja paistis alles nüüd jälle märkavat, et tal on minu pann käes. Naeratades ulatas ta selle mulle tagasi. Enda nime järele polnud ta midagi pannud. Äkilise mõtte ajendusel lisasin ka tema nime lõppu musimärgi. Ta jälgis mind seda kirjutades. Ma peaaegu tundsin, kuidas ta jälle naeratas. Teesklesin, et ei näinud, kuidas ta vaatas. Panin telefoni kotti tagasi ja pöörasin pilgu temale. Naeratasin.

Järgmine laul oli pihta hakanud. Me kumbki polnud laulma hakanud. Viisin pilgu enda ette ja tegin suu lahti. Siiski laulupidu.
Ometi ei suutnud ma kahe järgmise – ja kahe viimase – laulu ajal sugugi ainult laulmisele keskenduda. Piilusin Siimu poole iga kord, kui arvasin, et ta ei näe. Puterdasin sõnadega ja läksin viisis pidevalt üle esimesele häälele, mis varem pähe kulunud oli, sest ei suutnud meenutada, mis noodid mu enda hääles olid.

Tema laulis rahumeeli edasi. Jõudis veel vahepeal mulle naeratada, kusjuures tema ei üritanudki varjata seda, et ta minu poole vaatas. Ja samal ajal, kui mina meenutasin endale, kuidas vastu naeratada, oli tema pilk juba mujal. Kui kuri mulje minust võis jääda! Aga naeratamist ta ei lõpetanud.
Raskustega sain siiski lauldud ja mass hakkas laulukaare alt ära minema. Pidime Mannuga Mereväravasse minema, tema aga suundus Oruväravasse. Ta saatis mulle veel viimase naeratuse, pilgu, et ta helistab mulle ja keeras selja.

*

Nii et ... mis te arvate?
Ja kas ma peaks lõigud kuidagi teistmoodi tegema?


Viimati muutis seda EmoInTheCorner (10/1/2009, 12:04). Kokku muudetud 28 korda
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime14/11/2008, 22:48

Hhhea!!! (Y) :)
Nagu sa tead - ma lihtsalt armastan seda juttu! :)
Suurepäraselt ja huvitavalt kirjutatud. :)
Mõnusalt, parajalt pikk osa ka!
Kuigi alati võiks pikem olla. ;D
Uuuut! Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime14/11/2008, 22:52

"Parajalt pikk" kõlas nagu "Parajalt paks ja oma parimates aastates." Very Happy
Aga uut ei pane, sest siis saaks umbes kahe nädalaga kõik osad otsa ja siis peab kannatama kuu aega, enne, kui ma ära lõpetan jutu XD
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime14/11/2008, 23:53

Mwaaha. Very Happy
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime15/11/2008, 01:25

Ulallaaa, mulle meeldib Razz
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime15/11/2008, 10:32

oh, kui hea.
uut .
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime15/11/2008, 11:45

Mnjaa..
Lõpp oli hea (yy)
Paljulubav,seega uut paluks!^^
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime15/11/2008, 12:03

you know what i think of that.
uut.
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime15/11/2008, 12:31

*särab*
Kiiisu, mulle meeldib su pilt XD
Aga jah, tänks ja puha.
Kriititat tahan ka, mitte ainult mingit ebausutavat "hea oli" juttu Very Happy
Tagasi üles Go down
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime15/11/2008, 14:56

Sellise jutu peale kriitikat ei saa!
Nii hea, lõigud ka head!
Kui ma oleks vallaline, ma juba ootaks Laulupidu Very Happy

Ruttu-ruttu kirjutama!
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime15/11/2008, 15:11

oooh, täitsa lõpp :d
mingi värisen siin, tekitab täpselt sellise tunde, nagu oleks ise olnud see Ktariiina Very Happy:D:
ootan uuut (L)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime15/11/2008, 15:28

Emo , mulle endale meeldib ka enda pilt. Very Happy
Aga kui sa tahad kriitikat, siis saa palun aru, et kriitikat pole, kuna see esimene osa oli üliüliülihea, üks parimatest juttudest kindlasti ja ootan põnevusega uut osa Razz
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime15/11/2008, 16:11

MeeldibMeeldibMeeldibMeeldibMeeldibMeeldibMeeldibMeeldibMeeldibMeeldibMeeldibMeeldibMeeldib!

ma ei jõua enam kirjutada^^ Very Happy Very Happy

laulupidu on äge ja 'palve' oli mu lemmik eelmisel laulupeol(3 hääl on ülekõige Very Happy Very Happy)
jaajamh, ülihea tõesti Very Happy

UUT! Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime15/11/2008, 17:14

T¹iis, ma pole elusees arvanud, et ma selliseid kommentaare saan Very Happy
Mu juttudest pole keegi kunagi eriti huvitunud olnud Very Happy
Aga nagu ... äge või nii Very Happy
*endiselt särab*
Mmm, btw, Kiiisu, ma tegelikult eelistan nime EITC Very Happy
Mulle hakkas see meeldima, pärast seda, kui keegi mulle selle pani Very Happy
Ma pean tunnistama, et tegelikult ma eriline emo pole Very Happy
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime15/11/2008, 17:16

okei , Eitc siis . Very Happy
Millal uut osa saab ??
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime15/11/2008, 17:19

Homme.
Mul pole väga pikk jutt, nii et ma ei taha koguaeg osi üles panna.
Pole selline jutt, nagu Springil või Nassicul Very Happy
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime15/11/2008, 18:01

Ega mul ka pole, mul igavad jutud Wink
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime15/11/2008, 19:29

Ota, kas see oli praegu kompliment v midagi, et sul pole sellised osad nagu mul või Ingridil? Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime15/11/2008, 19:48

See tähendas, et mul pole jutus kokku umbes kümmet miljonit osa, nagu teil on, nii et oli vist jah Very Happy
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime15/11/2008, 22:52

hhea.

ootan kannatamtult uut ja mingit kriitikat ei ole ega tule ka Very Happy !
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime15/11/2008, 23:00

Aitäh, aitäh, aitäh! Very Happy
Ma võin mainida, et homme on ka kell 00.01 ...
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime15/11/2008, 23:03

Kiusatus uut osa panna? Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime15/11/2008, 23:18

sa tead küll, mis minu ainus kriitika on. Very Happy ja see puudutab ainult kaudselt juttu XD
aga jah, uut siis.. nagu, kiiremini. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Külaline
Külaline




Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime15/11/2008, 23:26

väga tore :) oleks tahtnud ka kellegiga tutvuda laulupeol, tänu su jutule:D tegelt tutvusin ka (markus, Rootsist:D) aga sõbratasemel.
umm. mul läks meelest, mis ma öelda tahtsin. igaljuhul meeldib!
ootan siis 00:01 Wink
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime15/11/2008, 23:53

TÄPSELT, Nassicc.
Ja ei tea kusjuures, Bränts.
Mulle ei jõua vähemalt hetkel kohale XD
Aga aitäh Very Happy
Ma ei tea küll, mille eest XD
*ENDISELT särab*
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hold Me Close (27/27). Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hold Me Close (27/27).
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 15Mine lehele : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Hold me now

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Armastusjutud-
Hüppa: