MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Hold Me Close (27/27).

Go down 
+27
Jezzy
Keiti
Tuki
Helen
Anzu
kutsuke123
chelsea
padjanägu, [h]
youknowme
Sixx-
Liina
Funnyface
Kärolyn
spring
Simple Girl
Pharaoh
Diana.
GossipGirl
black
bbrit .
Unknown Artist
Tärru.
ThatsMe
Krissu
SixxBitch
nasicc
EITC.
31 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime15/11/2008, 23:56

Kohutavalt tore on positiivset vastukaja saada, eks:D?
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 00:03

Kuule on jah! Very Happy
Positiivne emotsioon tekib.
Igatahes ...
Mulle ei meeldi see osa ka.
Aga järgmisest hakkab juba meeldima.
Very Happy


Teinee osaa.

Kohe, kui olin koju jõudnud ja riided vahetanud, klammerdusin oma telefoni külge. Huvitav kaua tal kojuminekuks kulub? Püüdsin lausa kohustuslikku kirjandust lugeda, kuid ridade vahel nägin ainult tema naeratust. Jumal tänatud, et ta vähemalt mul kaua oodata ei lasknud. Nokia tavahelin äratas mu mõtetest. Haarasin ebainimliku kiirusega oma panni ja vajutasin suurele rohelisele klahvile, enne, kui peaaegu hingetult „Halloo“ ütlesin. Ma isegi ei olnud ekraani pealt vaadanud, kes helistas, sest olin nii veendunud, et see on tema.

„Hei, Siim olen.“
Telefoni kõlas ta hääl palju seksikamalt, kui siis, kui tuhanded lauljad ta ümber isamaalisi laule laulsid.
„Tsau,“ vastasin lamedalt. Mida muud mul talle öelda oligi? Nii tore, et sa helistasid? Ma ootasin su kõnet väga? Nii rumal ma ka ei olnud, et midagi sellist öelda.

„Kas sa kuhugi .. umm … kohvikusse tahad minna?“ küsis ta pisut kohmetult.
Naeratasin selle peale. Ta kõlas nii armsalt. Eriti veel selle pärast, et teadis, et selline kõhklus oli sellesse lausesse meelega pandud. Juba sellest, kuidas ta nii julgelt minuga tutvus, oli aru saada, et ta oli endas väga kindel. Ilmselt oli ta nüüdki väga kindel, et ma nõustun. See ei oleks mind väga üllatanud. Ometi olin ma ju laulupeol oma huvi väga selgelt välja näidanud. Ja ma olin talle oma numbri andnud. Ja pealegi ei ütleks keegi nii ilusale poisile ära.

„Ee … Katariina?“
Oh kurat, ma pidin talle ju vastama. Kuratkuratkurat.
„Vabandust, ma jäin mõtlema. Muidugi tahan!“ ütlesin kiiruga. Kurat, see lause ei kukkunud ka õigesti välja. See kõlas, nagu ma oleks mõtlema jäänud, kas minna või mitte.
„Siis on tore.“
Ta hääles oli kuulda kergendust. Võib-olla ei olnud ta harjunud, et talle ei öeldakse. Aga võib-olla ma lihtsalt meeldisin talle väga … ei, pigem siiski esimene variant.

„Et siis näiteks kahe tunni pärast Le Fleuris?“ pakkusin välja.
„Olgu.“
Tundus, nagu oli kaks tundi tema jaoks liiga pikk, kuid mina pidin aega saama.
„Näeme siis.“
„Tsau.“
Hoidsin telefoni kõrva ääres veel viis sekundit, enne, kui mulle kohale jõudis, et enam ma ta häält sealt ei kuule. Õhkasin, viskasin telefoni voodile ja keerlesin vannituppa.

Pooleteist tunni pärast astusin oma majast välja, nähes nüüd nii võimalikult sellelähedane välja, nagu ma välja näha tahtsin. Olin oma blondidesse juustesse lokid teinud ja selga pannud lihtsalt roosa kleidi. Jalas olid mul sama värvi kontsakingad.
Jalutasin otsustavalt kohviku poole. Siim oli selle ukse ees, jällegi naeratades. Ta oli ikka täiesti Eesti-väline. Eestlased on tõsised ja igavad, tema aga päris kindlasti seda ei olnud.

Naeratasin vastu, kui ta mind kallistusega tervitas. Ta lõhnas nii hästi. Nagu … ma ei suutnud sel hetkel välja mõelda, mille järgi, kuid mulle meeldis see igatahes väga.
Astusime kohvikusse sisse.
„Soovid sa midagi?“ küsis ta.
„Kakaod,“ vastasin automaatselt. Ta tellis kaks kakaod ja need kätte saanud, istusime akna ääres olevasse laulda. Müüja jälgis meid mõne hetke, kuid minu pahase pilgu peale kadus ta tagaruumidesse. No seegi hea. Vähemalt ei jõllita ta nüüd meid terve selle aja, mil me kohvikus istume.

Viisin pilgu tagasi Siimule. Ta hoidis oma tassi käes ja vaatas aknast välja. Nähtavasti ei osanud ta midagi öelda. Mina ka tegelikult ei osanud, aga vaikust ma ei tahtnud kuulata.
„Kui vana sa siis oled?“ uurisin.
„Seitseteist. Talvel saan kaheksateist.“
Noogutasin. Järelikult aasta minust vanem. Tegelikult natuke rohkem. Näilise ükskõiksusega küsis ta minu vanust ka, kuid ma sain temast täiesti aru. Suhteliselt nõme oleks mingi kolmeteist-aastase tsikiga kohtama minna, kes näeb välja nagu kuusteist ja alles siis teada saada, et ta on tegelikult sinust neli aastat noorem. Tema õnneks olin ma siiski kuusteist ja seda ma talle ka ütlesin.

Võib-olla kujutasin ma seda ette, kuid tundus, et ta muutus kohe palju vabamaks ja rõõmsamaks. Ja päris kindlasti jutukamaks. Tundus, nagu ta tahtis tervet mu elulugu teada. Aga iga kord, kui midagi küsis, nõudsin ma temalt samale küsimusele ka vastust, nii et ma sain temast sama palju teada, kui tema minust.
Pikapeale läks asi siiski piinlikuks. Selles mõttes, et mina ei alustanud ühtki jututeemat ja temal hakkasid ideed otsa saama. Lõpuks jäi ta üldse vait. Lonksasin oma kakaod, mis oli täiesti jahtunud. Rääkimise vahelt polnud mul eriti aega seda juua.

Heitsin pilgu kohviku seinal olevale kellale ja vaatasin seda mõni hetk jahmunult. Me olime seal istunud juba üle kahe ja poole tunni! Ja mina arvasin, et vaevu kolmveerand tundi. Järsku tabas mind järgmine tõsiasi – ma polnud emale öelnud, kuhu ja kellega ma lähen, või kui kauaks ma kavatsesin jääda. Küllap ta arvas, et ma olen oma toas, muidu oleks ta ilmselt juba helistanud.
Vaatasin Siimu poole ja naeratasin kohmetult. Ta oli ilmselt mu pilgust midagi aru saanud, sest ta luges mu mõtteid.

„Sa pead koju minema?“ küsis ta.
„Ma arvan küll,“ vastasin. Ta tõusis püsti, mina tema järel ja me kõndisime kohvikust välja. Mu kodu oli jalutuskäigu – keskmisest pikema jalutuskäigu – kaugusel, nii et hakkasime sinnapoole astuma.
Mingil hetkel võtsin ta käest kinni. Ta küll ei lasknud lahti, aga nii palju, kui ma piiludes nägin, et tundunud ta näoilme üldse muutuvat. See oli veider. Kohvikus näitas ta küll kõiki oma emotsioone välja.

Just selle mõtte pealt pööras ta pilgu minule ja naeratas. Kui enne mulle väga-väga meeldis see naeratus, siis viimaste tundide jooksul olin sellesse päris kindlasti ära armunud. See oli kuidagi soe ja näis, nagu ka ta silmad oleksid naeratanud. Jättes rääkimata selle, kuidas ta naeratus mind lummas. Nagu võlujõud.
Jõudsime mu maja ette. Terve tee olime suhteliselt vaikinud. Nüüd ei tundunud see enam piinlik. Pigem vastupidi, meeldiv.
Jäime mõlemad seisma. Mõtlesin, et nüüd ongi õige hetk. Kuid ilmselt luges ta mu kavatsused mu silmist välja, sest järsku lasi ta mu käest lahti.

„Katariina … sa oled tore ja puha, aga … ma arvan, et me võiksime lihtsalt sõbrad olla.“
See lause tabas mind nagu välgust. Jäin teda juhmi näoga vaatama. See oli minu jaoks viisakalt ülemine, et ma ei meeldi talle tüdrukuna. Aga sõbraks olen ma ilmselt siiski sobiv.
Naeratasin kiiresti, üritades varjata seda kerget pettumust, mis minust üle käis.

„Muidugi,“ vastasin talle rõõmsalt. Tundus, et ta oli kergendatud, et see asi nii lihtsalt käis.
„Aga kalli tahan ma ikka!“
Ta naeris ja kallistas mind. Hingasin sügavalt sisse, et võimalikult palju tema lõhna tunda. Mulle meeldis see endiselt kohutavalt.
Ta lasi minust lahti, naeratas veel korra ja suundus siis eemale, enda kodu poole.

*

Umm ... kas see häirib, kui tekst on punane?
Ma võin tagasi mustaks muuta.
Ja ... ma tahan ikkagi sisukaid kommentaare! Very Happy

EDIT: Kurat, ma jäin kaks minutit hiljaks XD
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 00:13

sisukas kommentaar oleks siis see -
ta ju saatis selgeid märke, et talle meeldib Katariina, aga eiiii, sõbrad. böö. siga. aga Kats on tugev jup, on tugev.
"olen tugen nagu härg on rodeos, olen märg nagu take that'i videos, minu järg peol kätte jõuab siis kui seisan leti ääres käes jakobsone viiskümmend viis!" sorry, ei läinud üldse teemasse:D (cool D - supercool)
muidu ikka pärispäris hea. :) tubli oled kiisu!
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 00:14

,,Eestlased on tõsised ja igavad, tema aga päris kindlasti seda ei olnud." selle peale naersin ikka päris pikalt Very Happy:D
Mulle vägavägaväga meeldib,aga,
SEE TÜÜP ON VÄRD! Very Happy
MEHED ON VÄRDJAAAAAAAAAAAAAAAAAD Very Happy
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 00:14

Mhh , see lõpp oli paha. Nad oleksid võinud siiski paariks muutuda, aga kindlasti muutuvadki äkki järgmises osas ? Razz
Ootan huviga uut !
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 00:18

Tubli Loore, sa said väga hästi hakkama sisuka kommentaariga! Very Happy
Eijah, Siim on siga.
Siga Siim.
Muidugi.
Sõimake rahus Siimu edasi Very Happy
Ma võin tunnistada, Kiiisu, et nii lihtsalt see siiski ei käi Very Happy

AGA mis sellest punasest värvist?
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 00:39

puanane ei häiri ^^

jja ma ei kujuta ettegi mida sellest loost oodata Very Happy, eii muidugi see meeldib mulle aga see on nii kiiresti (muutuv??), et ma ausalt ei kujuta ette milline järgmine osa olla võib, mis on muidugu superlux ;d
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 00:48

kõht korises...
teemasse. ^^ Very Happy
tegelikult meeldis tohutult! nagu sa tead (:
siim on... siim. Very Happy
Meeldib rohkem kui tead-küll-kes.
vist.
vbl...
ahhmaiteaka. Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 00:57

TEGELIKULT pole see üldse kiiresti muutuv.
Lihtsalt algus on ...

Ja Nassicc, EI MEELDI!
Ma pean sulle mõjuma, ja mina ütlen, et ta EI MEELDI ROHKEM!
Tead, söö rohkem, ja siis saad aru, et TEMA on parem!
XD
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 02:06

Haha. XD
*võtab ühe tüki tumedat ¹okolaadi krissidega* (lemmik ! Very Happy )
Mm...
Aga ma endiselt leian, et mulle vist meeldib Siim rohkem. ;D
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 02:17

Kirsid ¹okolaadis on pähhid Very Happy
Mulle meeldib pigem valge ¹okolaad maasika või mustikaga ... Very Happy
Okei, tagasi teemasse.
Sul VEAB, et ma ei tea, kus sa elad ...
*ähvardab*
Katsu sa veel nii öelda!
Sulle hakkab ta veel meeldima, ma ei anna sulle MINGIT MUUD VÕIMALUST! Very Happy
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 10:56

No kohe peab kõik ilusad algused ära rikkuma? -.-
Siim on...värdjas.. *susiseb* Olen sixx-iga nõus.
Ja aga tegelikult.. * võtab suutäie pannkoogist*
On päris tore lugeda seda koos pannkookidega. Wink
Ja see punane tekst on just hea,kergem eristada. (:
Ja mulle meeldib see lugu tohutult. !
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 11:08

*vahib otsusekindlalt seina, käed rinnal risti "siim on parem"*
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 11:50

Sul on kaks osa ja juba kolm lehekülge Very Happy
hmm, ma ei taha teada, mitu lehekülge sellel lool kokku tuleb, sest siin käib mingi hull jututuba :)
aga jutt on niii armas (a)
aga jahh, siim.. Very Happy
ma ei oska temast VEEL midagi arvata Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 12:07

ja minu viieteistkümnest minutist on viis läinud..
aga vägahea. Very Happy (mitte, et ma seda jälle läbi oleks lugenud XD)
ja siim ei ole siga, katu on siga! XDXD tõsiselt ka, uskuge mind ;d
enivei, väga nunnu ja arvatavasti mind rohkem täna arvutist ei leia.. /: (:
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 13:30

Ikka, muidugi Very Happy
Ma olen kuri tädi, kes ei luba Siimul Katuga käia Very Happy
Sille, sa hoia alt ... Bräntsul on su aadress ... Very Happy
Tegelikult jah, ma vaatan, et siin käib mingi t¹ätt, aga ma olen rahul XD
Ja Bränts, ma tean SINU aadressi ka! Very Happy
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 15:00

EITC, mis su msn on ? Very Happy
ja ett ma tahan TÄNA uut osa.
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 15:07

Ma ei saa aru,miks kõik seda siimu ingliks peavad? ja mis sellel katul viga on? :d Just siim ongi see pahaonu. -.-
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 15:46

*näitab Kiiisule keelt*
Ei ütle vott.
Ja täna ei saa!
Sest siis saavad kõik osad KOHE otsa ju!
Ja, umm ... mul pole lõpetatud kaa, siis tuleb mingi HUGE auk vahele sinna kuhugi pärast seitsmeteistkümnendat osa.

Umm, ThatsMe, asi on selles, et nad teavad NATUKE rohkem sellest jutust, kui nad peaksid Very Happy
Nii et jah ... XD
Homme õhtul ma umbes kindlasti uut osa ka üles panema ei jõua, mis tähendab, et mul pole kiusatustki Very Happy
Aga ülehomme.
Ma arvan.
(Nagunii panen ikka homme üles XD).
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 15:49

Näh, ütle ikka.
Sa võid mind Krissuks ka nimetada. Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 15:51

Näkää, kade olen.
(Jälle on siin mingi t¹ätt XD).
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 15:54

*solvus*
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 17:17

Nokammmooooooon. *teeb vaprat nägu ja naeratab kõigile ning jookseb peale seda telefoniraamatust turvafirmade numbreid otsima*
Aota, ajajajajajaaa. Mul üks tuttav turva olemas kohe ju. Very Happy
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 17:28

milleks see oli ?
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime16/11/2008, 17:39

Et EITC mind ära tappa ei saaks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hold Me Close (27/27). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hold Me Close (27/27).
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Hold me now

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Armastusjutud-
Hüppa: