MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Hold Me Close (27/27).

Go down 
+27
Jezzy
Keiti
Tuki
Helen
Anzu
kutsuke123
chelsea
padjanägu, [h]
youknowme
Sixx-
Liina
Funnyface
Kärolyn
spring
Simple Girl
Pharaoh
Diana.
GossipGirl
black
bbrit .
Unknown Artist
Tärru.
ThatsMe
Krissu
SixxBitch
nasicc
EITC.
31 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
AutorTeade
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime9/1/2009, 18:53

Liina, kahjuks küll Very Happy
Ja ma tean, mida sa tunned!
Kaur on nii äge.
Ja see ongi kõige lahedam! Very Happy
Mitte keegi ei oska ette arvata ... Very Happy
Aitäh!

Tuuli, aitäh!
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime9/1/2009, 21:08

Don't worry. See ON ilus. Ja kuidas veel... (L)
Okei, ma jään parem vait, muidu te homme minust enam ei kuule.. ;d

A-R-M-A-S-T-A-N!

(tead, mis! küsi pärast mu käest, mida ma seoses sinu jutuga tahtsin sulle öelda ;d ja siis meenuta, et sa pidid mulle üht asja seoses selle jutuga rääkima ;d)
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime9/1/2009, 21:11

Jajah.
Seda te kõik räägite ...
Mina sind ka XD
Jajah, juba kirjutan sulle.
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime10/1/2009, 00:00

Kui kannatamatu võib üks inimene olla?
Ja topeltpostitus ka veel ... phh.
Igatahes, trummipõrina ja muu sellisega, siit tuleb viimane osa!
Suurelt pühendusega Annile ja Inesele, sest nemad said seda esimesena lugeda ja jumal tänatud, mõlemale meeldis Very Happy
Nii et vot.
Ma loodan, et meeldib.
Ma nägin vaeva!
Ahjaa, ma peaks nüüd kõiki tänama selle toreda ajaperioodi eest, mil te minuga aega veetsite ja võtsite vaevaks minu juttu kommenteerida ja blaablaablaa.
Very Happy

Kahekümne seitsmes osaa.

„Kuidas ma välja näen?“
Seisime neljakesi pisikese käsitööklassi peegli ees ja üritasime kõik ennast sealt ka näha. Meil pidi viie minuti pärast pildistamine hakkama.
„Sa näed VÄGA ILUS välja, nüüd lase mind ka korraks peegli ette,“ virises Merilin, kes meist kõigist lühem oli, aga ometi kõige taga seisis.
„Mul on päris kindlasti bad hair day! Vaadake seda salku ometi! See on ALATI nii, et pildistamise päeval tuleb pähe aasta kõige hullem soeng üldse,“ laususin pahaselt, siludes oma juukseid.

„Täpselt! Ma näen välja, nagu ma poleks nädal aega maganud, ometi läksin ma just eile varem magama, kui tavaliselt,“ nõustus minuga Triinu.
Loobusin oma blondi salgu pead ligi surumisest ja astusin eemale, lastes Merilini päris ette seisma, olgugi, et peegel oli selleks ikkagi liiga väike, et neid kolmegi selle peale mahutada. Oleksime hea meelega läinud tüdrukute tualetti peegli ette, aga kuna ülejäänud klassi tüdrukud olid sinna kahe peegli kogunenud, polnud ka sellel mõtet.
Heitsin pilgu kellale. Veel neli minutit.

„Miks see pats EI VÕIKS üks kord normaalne välja näha?“ küsis Brita, kes punus oma patsi vähemalt kaheksandat korda uuesti. Selle valmis saanud, vaatas ta seda sekundi peeglist ja kiskus siis patsikummi otsast ära, enne, kui keegi meist oleks jõudnud talle öelda, et ta pats nägi väga kena välja.
Tõusin kikivarvukile, vaatasin üle teiste peade korraks enda peegelpilti ja mõtlesin, et ma näen nagunii totakas pildi peal välja, vahet pole, kas ma vaatan ennast veel peeglist või mitte, nii et ma kõndisin ukse juurde. Järjekordne pilk kellale. Kolm minutit.
„Tegelikult me peaks minema juba … pärast pannakse kuhugi kõige hullema koha peale seisma,“ ütlesin üsna vaikselt. Teadsin, et nad hakkavad kohe vastu vaidlema.

„Oota, ma ei tule kuhugi enne, kui ma selle patsi korda saan!“
„Brita, su pats näeb ideaalne välja, lõpeta see punumine ära nüüd!“ haaras Triinu ta käest, kui ta jälle patsikummi ära tirima hakkas. Brita vaatas ennast mõni sekund peeglist ja kehitas siis õlgu.
„No las ta siis jääda nii,“ lausus ta ja tuli minu kõrvale seisma.
Kaks minutit.
Merilin astus samuti peegli eest kõrvale.
„See tuleb kõige hullem pilt üldse,“ pomises ta. Ma avasin ukse ja väljusin klassist, hakates korrus allpool oleva saali juurde kõndima, kus pildistamine toimuma pidi. Ka Triinu jooksis meile peaaegu kohe järgi, hakates tagurpidi meie ees kõndima.

„Kas ma näen välja, nagu ma poleks väsinud, või on aru saada, et ma olen üritanud tumedaid silmaaluseid varjata?“ uuris ta meilt murelikul ilmel.
„Sa näed välja nagu iga teine meist, ära muretse,“ lausus Merilin, kui me koos teistega saali astusime. Istusime kõik järjestikku esimesse ritta. Fotograaf seadis pisut inimesi tagumistes ridades ümber ja läks siis kaamera taha.
„No naeratage nüüd! Üks, kaks, kolm, klõpsti!“
Me kõik turtsatasime selle väljendi peale. Kuid ta kordas seda uuesti. Kolmanda pildi ajal muigasid juba kõik. Vähemalt on meil kõigil lõbusad näod peas, mõtlesin.

„No ja nüüd portreepildid!“ lausus fotograaf lõbusalt ja kõik tormasid järjekorda. Üksikpiltide tegemine läks suhteliselt kiiresti. Aga enamus kogunes uuesti järjekorda, et sõbrapilte teha.
„Me teeme neljakesi, eks ole?“ küsis Merilin. Turtsatasin.
„Loomulikult! Või kas me pole sõbrad?“ küsis Triinu muiates.
„Ma lihtsalt küsisin!“
Aga Merilin polnud tegelikult pahane. Seejärel arutlesime pisut selle üle, kuidas pildi peale jääda, et kas pikad istuma ja lühikesed seisma või vastupidi.

Ma ei pannud tähelegi, et saaliuks avanes ja et keegi sealt sisse tuli. Ei pannud tähele enne, kui see sama isik meie pundi suunas kõndima hakkas. Viisin pilgu tema poole ja ahhetasin valjusti.
See oli Jared.
Vaatasin teda jahmunud ilmel, suu ilmselt lahti. Mida ta siin tegi? Ta pidi olema Inglismaal, tegemas … mida iganes ta iga aasta seal ka ei teinud!
Järjekord oli meieni jõudnud.
Jared naeratas mulle õrnalt.

„Can I have picture with you, too?“ küsis ta. Ma ei mäletanudki, kui armsalt ta hääl kõlas. Rääkimata sellest, et ma olin taas uppunud ta silmadesse. Kõik tunded tulid mühinal tagasi.
Ta lause oli ülimalt viisakas, küllap sellepärast, et eelmine kord oli ta lahkunud, jättes ilmselge mulje, et ta ei taha mind enam ealeski näha ja üritas seda nüüd natukenegi heastada.
„Yes. Sure. Of course!“ kogelesin. Ta naeratas veelgi enam ja me läksime fotograafi ette seisma. Kiikasin Jared’i poole ja märkasin, et temagi vaatab minu poole, naeratus endiselt näol. Naeratasin vastu. Fotograaf tegi kaks pilti ja ütles, et sai ilusa pildi kätte.

Jared vaatas korra eemale ja siis tagasi mu silmadesse, viibates ukse poole. Ma kõhklesin, vaadates tagasi Merilini, Triinu ja Brita poole. Jared sai mu dilemmast aru.
„I’ll wait you behind the door,“ ütles ta mulle vaikselt ja kõndis uksest välja.
Endiselt pisut jahmunud, vajusin pingile istuma, Merilin minu kõrvale, Triinu ja Brita meie selja taha seisma. Märkasin, et neil kõigil oli ülimalt uudishimulikud näod peas, kuid ma eirasin neid ja naeratasin kaamerale. Seekord piisas ühest klõpsust.
Vaevu olin püsti tõusnud, kui mind küsimusterahe tabas.

„Katu, kes see oli?“ küsis Brita.
„Kas ta on inglane?“ nõudis Merilin.
„See aktsent – NII seksikas!“ õhkas Triinu ja nägi välja, nagu sebiks ta Jared’i esimesel võimalikul hetkel ära, kui tal vaid Sandrit ei oleks.
Noogutasin, kuid olin ikka veel liiga vapustunud, et suud avada. Selle asemel jätsin sõbrannad selja taha ja kõndisin saalist välja, tundes klassikaaslaste pilke endal. Jared ikka oskas õigel ajal sisse marssida.

Ta ootaski mind ukse taga, inimtühjas koridoris. Teistel olid hetkel veel tunnid. Ma astusin talle ligemale, suutmata midagi öelda ja samas oli mul miljon küsimust, mida küsida.
„Jared, what are you doing here?“ esitasin kõige olulisema. Ta naeratas uuesti.
„I wanted to see you,“ tunnistas ta. Olin veel rohkem jahmunud. Ta sõitis kogu tee Inglismaalt siia, et MIND näha? MIKS see loogiline ei tundunud?
Ta astus samuti sammu lähemale, nii et meie vahele jäi vaid mõnikümmend sentimeetrit.

„That day, I left you there … well, let’s say, I have regretted that leaving since the very moment I did it. I even considered coming back immediately, but … I don’t even know, why I didn’t do that. I guess I thought that if I had to leave you, no matter what, it was better for me to think that you don’t deserve me, than think, that we just couldn’t be together, because we lived in different countries.“
Ta lõpetas oma pika juttu. Ma vaikisin. Ta sõnad kumisesid mu peas, kerides ennast seal uuesti ja uuesti üle.
Ta oli minu vastu tundnud kõike seda sama, mida mina tema vastu. See ei saanud olla tõelisus. Ma kujutasin teda praegu ette. Mida ta OMETI siin tegi?

Viimase lause üleketramisel jäi mulle silma üks tõsiasi. Ma tegelikult ei olnud eriti tähelepanelik. Aga kui miski su peas aina ringi ja ringi käib, siis hakkad sa selle juures tõepoolest pisiasjugi märkama.
„What do you mean … lived?“ küsisin kõhklevalt. Äkki ma olin lihtsalt ette kujutanud, et ta seda minevikuvormis ütles? Äkki ma kuulsin valesti? Äkki ütles ta kogemata valesti? Isegi mina rääkisin vahepeal eesti keeles valesti, mis siis selles nii imelikku oleks, kui tema seda samuti teinud oleks? Küsimused panid mu pea valutama.

„Kath … I don’t live in England anymore. I came here for an exchange student. And …,“ ta näis samuti kõhklevat, „if you still want me, I won’t go anywhere.“
Peavalu asemel hakkas mul pea üldse ringi käima. Proovisin sügavalt sisse hingata, kuid õhk näis kuhugi poolele teele ajuni pidama jäävat. Mulle tundus, nagu ma kõiguksin, kuigi olin päris veendunud, et kujutasin seda ette.
Järsku oli Jared päris mu ees, hoides ühe käega mu käsivarrest kinni. Võib-olla ma siiski tuikusin natuke. Jared’i näol oli murelik ilme.

„Are you alright?“ küsis ta kulmukortsutusega. Muidugi ei olnud minuga kõik korras, kui ta tuli, teatas, et elab nüüd Eestis ja siis nägi veel nii seksikas välja ka …
Ma sulgesin silmad. Ta haare ei lõdvenenud. Arutlesin omaette, et kas ma olen näost valgeks läinud. Ta arvas kindlasti, et mul on mingi vaimne puue. Et ma ei osanud enam rääkida ja et ma minestasin mitte millegi peale.
Raputasin pead ja avasin silmad.

„I’m fine, it’s just … so sudden. This all. Like, you coming here, and …“
Mul kadus sõnajärg käest. Tema näkku vaadates nägin, et ta naeratas. Ta teine käsi libises mu piha ümber.
„Katherine … Kätarina … ma armastan sind,“ sosistas ta mulle. Mu silmad lõid särama. Ta ütles seda lauset küll pisut kohmakalt ja hääldus polnud ka sugugi perfektne, aga ta armastas mind. Ta ARMASTAS mind! Ma ei suutnud seda uskuda. See pidi olema mingi loll nali. Mõne mu kurja vaenlase poolt korraldatud. See EI SAANUD olla tõsi.

Ta kummardus alla mind suudlema. Kõik mu mõtted kadusid peast. Oli vaid tema, siin, Eestis. Ta mõjus mulle täpselt sama moodi, nagu varem. Asetasin oma käed ümber ta kaela, suudeldes teda ennastunustavalt vastu. Ja äkitselt ujus täiesti tühjusest minuni üks mõte, mida ma päris kindlasti pidin talle ütlema. Tõmbusin eemale.
„Jared … I honestly don’t have a boyfriend right now,“ sosistasin talle. Ta naeratas ja ma tõmbasin ta huuled jälle enda omade vastu, kuid need ei püsinud seal kaua. Seekord oli tema see, kellel midagi öelda oli. Märkasin, et ta muigas.
„I still should ask your friends first.“

*

Nii.
Kaks asja nüüd.
Esiteks: kui tõlget vaja on, siis küsige ainult, ma kohe panen üles (no ei saa ikka nii jätta, et viimasest osast ka aru ei saa! Very Happy).
Teiseks: see ei ole lõpp.
Sellele jutule tuleb järg.
Ja mitte selline järg, nagu mõnel teisel jutul, et vajub üldiselt ära.
See järg oli etteplaanitud algusest peale.
Tegelikult pidi see lausa olema üks ja sama jutt, aga ma olin lihtsalt kannatamatu.
Aga mul pole see järg üldse valmis veel, nii et ma arvan, et paari kuu pärast tuleb see ka üles.
Ja absoluutselt KÕIK ideed on oodatud, olen võimalik, et ma saan neid ideid kasutada ja see aitab mul täita mingeid tühimikke, mida ma veel pole välja mõelnud.
Üks asi ainult: järje tegevus tioimub järgmise suve alguses, nii et sellega tuleks ideede andmisel arvestada.
Mingid ... tänasõnad veel?
Oh, ma muutun juba nostalgiliseks.
Nii palju häid aega on olnud selle jutuga ... XD
Hope you enjoyed.

EDIT:
Ainult MINA oskan olla nii äge, et panen viimase osa üles TÄPSELT 00:00 Very Happy

EDIT2:
Tõlked siis:
„Can I have picture with you, too?“ - „Kas ma saaksin ka sinuga koos pilti teha?“
„Yes. Sure. Of course!“ - „Jah. Muidugi. Loomulikult!“
„Jared, what are you doing here?“ – „Jared, mida sa siin teed?“
„I wanted to see you.“ - „Ma tahtsin sind näha.“
„That day, I left you there … well, let’s say, I have regretted that leaving since the very moment I did it. I even considered coming back immediately, but … I don’t even know, why I didn’t do that. I guess I thought that if I had to leave you, no matter what, it was better for me to think that you don’t deserve me, than think, that we just couldn’t be together, because we lived in different countries.“ – “See päev, kui ma su sinna jätsin … noh, ütleme, et ma olen seda lahkumist kahetsenud sellest lahkumise hetkest saati. Ma isegi kaalusin kohe tagasi tulemist, aga … ma ei tea isegi, miks ma seda ei teinud. Ma arvan, et ma mõtlesin, et kui ma pean sinust ilma jääma, siis oli minu jaoks parem mõelda, et sa ei väärigi mind, kui mõelda, et me ei saa koos olla lihtsalt selle pärast, et me elasime erinevates riikides.”
„What do you mean … lived?“ – „Mida sa mõtled „elasime“ all?“
„Kath … I don’t live in England anymore. I came here for an exchange student. And … if you still want me, I won’t go anywhere.“ – “Katu … ma ei ela enam Inglismaal. Ma tulin siia vahetusõpilaseks. Ja … kui sa ikka veel mind tahad, siis ma ei lähe mitte kuhugi.”
„Are you alright?“ – „Kas sinuga on kõik korras?“
„I’m fine, it’s just … so sudden. This all. Like, you coming here, and …“ – “Minuga on kõik korras, see on lihtsalt … nii ootamatu. See kõik. Nagu, sinu siiatulek, ja …”
„Jared … I honestly don’t have a boyfriend right now.“ – “Jared … mul ausalt ka ei ole praegu poissi.”
„I still should ask your friends first.“ – “Ma peaksin siiski su sõprade käest enne järgi küsima.”


Viimati muutis seda EmoInTheCorner (11/1/2009, 20:43). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime10/1/2009, 10:25

MA ARMASTAN SIND

Nii, nüüd kui see sai öeldud. AAAAAAAAHHHHHHHHHH Milline lõpp. Ma üldse ei imesta, et Ann seda osa ootas. Ja.. no.. AAAAAAHHHHHHH *Ülekuumenemine*

Isegi mina olin siin õhupuuduses.

Ja järg peab kohe tulema! Ma ei suuda oodata nii kaua juuu. Very Happy

Oeh.. Super.. Liihtsalt super. Ja see oli niii armas et ta eesti keeles ütles. Awww. Very Happy

Siis kui Katu ütles et tal ausalt praegu kutti pole, siis ma olin kindel, et Jared ütleb midagi: You do now vms. Ja siis kui ta ütles et peab sõpradelt üle küsima. xD Naerukad. Very Happy Ägedad kutid on sul jutus ikka. Very Happy

Igatahes.. Järge tahan. Kohe. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime10/1/2009, 12:02

Juba su esimesed read panid mind niiväga naeratama.
Aitäh! ;D
Ma võin vett sulle peale valada ... Very Happy
Kusjuures, see "You do now" oleks isegi päris hea lõpp olnud ... ma ei tulnud selle peale ise, muidugi Very Happy
Ja ma ei saanud seda eesti keeles ütlemist ju välja jätta, see oli kõige nunnum koht üldse Very Happy
Järge ma EI SAA kahjuks teha varem, sest mul tõepoolest pole võimalik turbokirjutada, ja ideedest on ka veel pisut puudus.
Ja üleüldse ma arvan, et selle saab alles aprilliks.
Nojah.
Igatahes, suur aitäh! Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime10/1/2009, 13:50

te oleks pidanud nägema, kuidas ma sellele reageerisin XD
(see on muidugi filmi peal.. kui üks teatud inimene seda ära pole kustutanud x))
see oli nagu NII HEA! mitte, et ma ei oleks nagu aimanud, et jarr tagasi tuleb, aga.. et ta JÄÄBKI siia! ja ma olin täiesti ära unustanud, kui kuum kutt ta oli. Very Happy
oeh, nii tore on siin nüüd vabalt rääkida, ilma salatsemata. (:
ja, hei, lõpuks ometi keegi, kes kutsub mind ann'iks! XD
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime10/1/2009, 14:24

Eeee... Very Happy
Noh, tore lõpp oli. :)
Kuigi, noh... Very Happy Mulle oleks meeldinud kurb lõpp kaaa... ja rohkem. Very Happy
Ei, aga see oli ka armas lõpp. :)
Jared oli armas ja tore ja värki. Very Happy
Tore lõpp. :)
Ootan järge siis. Wink
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime10/1/2009, 14:47

Eks ma siis ootan kannatlikult. NOT! Very Happy
Kannatlikkus pole mu voorus. Aga ma püüan. Very Happy

Ann, su nimi ongi Ann ju? Very Happy Kuigi kõik sind Anni-ks kutsuvad. Very Happy

Ingrid, sa oled veider. Very Happy Kurb lõpp oleks nii.. kurb olnud. Very Happy


Aga igatahes, ma hakkan nüüd sulle pinda käima, et sa ruttu järje üles paneks. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
kutsuke123
Piraat
kutsuke123


Female Postituste arv : 15
Age : 31

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime10/1/2009, 14:55

hheii..
see jutt.. lihtsalt SUPER..
ma pole seda kyll kordagi vist kommenteerinud, aga ainult sellepärast, et koguaeg on vähe aega olnud. Ma olen kõik osad läbilugenud.. ja nyyd kommin natuke pikemalt..
alguses mulle see Jared yldse ei meeldinud, sest ma mõtlesin et mis saab Siimust jne.. et mulle meeldis Siim rohkem, nyyd lõpuks on ikka selline lõpp parem.. lihtsalt liiga hea jutt oli.. tõesti...

ja ma tahaks kh endale sellist venda nagu Kaur.

Aga see jutt.. tõeliselt super lihtsalt ... hästihästi hea .. maioska leida sõnugi selle kirjeldamiseks :))
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime10/1/2009, 15:11

sest suht kõik foorumis kutsuvad mind millegipärast Anni'ks ja seetõttu teavadki paljud foorumlased mind Anni'na. Ma ei tea, segane värk. Ja mitte minu algatatud x) Lihtalt, järsku ütlesid võhivõõrad ka mulle Anni ja ma ehmatasin ära. Very Happy
ja .. jeah, kurvad lõpud omavad, tegelikult.
aga see oli nunnu. (L)
tsauu. Very Happy
endiselt, in love.
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime10/1/2009, 15:21

Terve see osa oli üks suur affraid

Ma tean, miks mulle vahepeal Jared ei meeldinud. Ma olin ta lihtsalt ära unustanud. Very Happy Hetkel on arvamus, et paremat lõppu poleks saanud olla. Very Happy:D Kõik on hästi. Very Happy
Aprill... See on päris kaugel. Very Happy Aga noh, eks ma lohutan ennast mõtega, et kaua tehtud kaunikene ja seda parem on pärast lugeda. ;D
Ja siis veel seda, et hell yeah, I enjoyed it. Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime10/1/2009, 17:12

Mul on kahju, et keegi nii loll ei ole kui mina Embarassed aga tõesti (A)

„That day, I left you there … well, let’s say, I have regretted that leaving since the very moment I did it. I even considered coming back immediately, but … I don’t even know, why I didn’t do that. I guess I thought that if I had to leave you, no matter what, it was better for me to think that you don’t deserve me, than think, that we just couldn’t be together, because we lived in different countries.“

Ma alustasin sellel lugemist ja juhe jooksis kokku, Palun tõlgi see mulle ära Very Happy:D:D:D Jah olen loll brit, mis teha Very Happy inglise keele õpetaja pole neli aastat just kõüige parem olnud Very Happy nüüd on hea, aga sellest paarist kuust ei piisa . Ja mida ma teen ? Jahun sulle oma inka õpetajast Very Happy Ma tegelt tahtsin öelda, et sa teaksid kui super see oli . See oli lihtsalt võrratu Very Happy ma armastan seda juttu ja sa tekitasid tuju mul kirjutama hakata, well .Than You Very Happy Nii palju ma siiski oskan sulle öelda Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Pharaoh
Juudijõulupuu
Pharaoh


Female Postituste arv : 248
Age : 30
Asukoht : Suure-Jaani

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime10/1/2009, 19:35

Ohsaa.. see oli.. woow!! nagu.. oehh.. Suppeerr!!!
Tõsiselt ilus lõpp oli :)
Nii Katul ja Jaredil, kui ka Kauril! :)
Ja oeh.. jah.. Väga super hea jutt oli!! :) (nagu sa juba tead ^^)
Ja järje kirjutamine on toretore mõte Wink
Jään ootama :)
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime10/1/2009, 20:07

Kuule, ma peakski seda videot vaatama, Anni.
Hmm.
Indeed.
IIIIINEEES!

Spring, ma vabandan SÜGAVALT.
Aga viimast osa ei saanud ma sinule pühendada.
Ma olen kirjutanud VÄGA kurbi lõppe.
Aga ma olen rohkem õnneliku lõpu tsikk Very Happy
Ja Jarr on SO cute Very Happy
Aga sa jäädki ootama XD
Aitäh!

Kärolyn, pindakäimisest pole kasu Very Happy
Ma ei kirjuta kiiremini.
Aga ma luban, et ma alustan juba täna! Very Happy
Ma lihtsalt tahan enamuse valmis kirjutada, sest mul tekivad kuskil keskel loomekriisid, nii et ma ei kirjuta terve kuu aega midagi, ja selline asi on minu arust väga nõme, et panen alguse üles ja siis tekib auk sisse.
Selle peale unustab äragi, mis toimus XD
Ja ma nõustun sinuga Very Happy
Kurb lõpp oleks kurb olnud XD

Kutsuke, aitäh.
Very Happy

Äh, ANNI!
*leidis su järgmise kommentaari*
Kurvad lõpud EI OMA!
Pähh.
*mossitab*
Sulle ju MEELDIS see õnnelik lõpp Very Happy

Liina.
Jap, vahepeal ma ka ei armatanud Jared'it niipalju, ta oli lihtsalt meelest läinud.
Aga ta on definitely üks kõige nunnumaid jututegelasi XD
VÕIB-OLLA saab see varem valmis, aga mind pole märtsis, ja ma ei taha, nagu ma juba enne seletasin, auku sisse jätta.
Vot.
AITÄH! Very Happy

Brit.
Ma kohe panen tõlked üles.
Ja aitäh, aitäh, aitäh! Very Happy
Nii tore, et kõigile meeldis Very Happy
*ekstaasis*
Jeiii.
Aitäh.

EDIT:
Panin tõlked osa lõppu.

Pharaoh.
Jah ... ma tean, mida sa tunned.
Woaah Very Happy
Ja kusjuures, siin oli kõigil õnnelik lõpp, vot XD
Ja ma tean, et see on hea mõte! Very Happy
Aitäh!
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime10/1/2009, 22:38

jeah, peaksid tõesti! ise väidad, et ma reageerisin hästi.. sa pole seda NÄINUDKI! XD
aga.. kurvad lõpud on ka nunnud. mitte, et õnnelikud ei oleks..
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime10/1/2009, 22:50

Ma EI ÖELNUD, et sa reageerisid hästi! Very Happy
Ma ütlesin, et sulle meeldis, ja seda sa ÜTLESID mulle, vot!
Ära aja kõike minu kaela! Very Happy
Ja kurvad lõpud on ainult VAHEPEAL nunnud.
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime11/1/2009, 20:08

nii armas :d ma ei saa, ma oleks äärepealt nutma hakanud, liiga armas noh (A) xd
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime11/1/2009, 20:41

Ähh, õnnelik lõpp oli ju, kesse siis nutma hakkab! Very Happy
Tagasi üles Go down
Helen
Kuri põhjapõder(???)
Helen


Female Postituste arv : 188
Age : 28

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime11/1/2009, 20:54

JÄRGE, AITÄH. Very Happy
Okei , ma pole nii ebaviisakas. (AA) üüliüliüliüli nunnu oli . : )
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime11/1/2009, 22:07

Järge saab millalgi tulevikus, pole duracelli jänku Very Happy
Tänks.
Tagasi üles Go down
chelsea
Kuri põhjapõder(???)
chelsea


Female Postituste arv : 185
Age : 30
Asukoht : pikk 18-9 :D

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime16/1/2009, 18:21

JARED, JARED, JARED!!!!! WUHHHU. see ütleb kõik vist. xD
Okei, minu mõtetes olev lõpp ei läinud sellega üldse kokku (sest ma olin täiesti välistanud selle, et Jarr veel sisse tuleb. ja ma arvasin, et see jutt lõppeb ära ka. aga pole hulllluu).
Pm ÄGE! Just, äge. Täiega meeldis see jutt. :)
Ootan huviga juba järgmist hooaega. Wink
Tagasi üles Go down
http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=11050295100897422214
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime16/1/2009, 19:07

Täiega hea Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime16/1/2009, 19:14

Spasiba, spasiba, Daisy Very Happy
Nii tore, et meeldis! Very Happy
Jap, ega polnudki väga loogiline, et Jarr tagasi tuleb.
Aga ta ju armastas Katut, mis tal üle jäi? Very Happy
Nagu kõigile teistelegi öeldud, järgmist hooaega tuleb veel kaua oodata Very Happy

Keitu, aitäh.
Tagasi üles Go down
Jezzy
Suur ja laisk lohe
Jezzy


Female Postituste arv : 116
Age : 30

Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime8/2/2009, 20:28

appi, ma niiiväga tahan juba uut hooaega. :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hold Me Close (27/27). - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hold Me Close (27/27).   Hold Me Close (27/27). - Page 14 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hold Me Close (27/27).
Tagasi üles 
Lehekülg 14, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Hold me now

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Armastusjutud-
Hüppa: