MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.

Go down 
+12
<3
Toadily Insane
Chrissu:*
Ananass
mjauu
nasicc
Manhattan.
R.
*Nastik.
®ebra
Shadowpaw
Roo¾adKet¹id
16 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
mjauu
Kojamees
mjauu


Female Postituste arv : 28

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Icon_minitime8/2/2013, 07:57

Palju parem! Ja ma usun, et kui oled juba rohkem kirjutanud, siis tulevad ka need komad.
Esimene ja teine osa on nagu öö ja päev, tubli tüdruk Razz (kiita tuleb ka)
Proovi rohkem tundeid ja emotsioone kirja panna, sest ühes lauses see tüdruk nuttis ja kaks lauset edasi oli ilus kevad ilm väljas.
Uut!
Tagasi üles Go down
Roo¾adKet¹id
Kojamees
Roo¾adKet¹id


Female Postituste arv : 27

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Icon_minitime8/2/2013, 15:36

****


Viimati muutis seda Roo¾adKet¹id (26/10/2014, 14:17). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Chrissu:*
Teise astme kurjuse abiline
Chrissu:*


Female Postituste arv : 9

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Icon_minitime8/2/2013, 18:36

Mulle meeldis :) Sinu kahe juttu vahel on väga suur arengu vahe Very Happy Ootan väga uut osa Wink
Tagasi üles Go down
Roo¾adKet¹id
Kojamees
Roo¾adKet¹id


Female Postituste arv : 27

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Icon_minitime13/2/2013, 21:35

****


Viimati muutis seda Roo¾adKet¹id (26/10/2014, 14:17). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Icon_minitime13/2/2013, 21:50

Ja reede õhtuks läbi kui läti latt? Very Happy
Tagasi üles Go down
Roo¾adKet¹id
Kojamees
Roo¾adKet¹id


Female Postituste arv : 27

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Icon_minitime20/2/2013, 15:56

****


Viimati muutis seda Roo¾adKet¹id (26/10/2014, 14:17). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Roo¾adKet¹id
Kojamees
Roo¾adKet¹id


Female Postituste arv : 27

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Icon_minitime20/2/2013, 20:51

Kurvastusega teatan et uue osa tulek võib väga äärmuslikul juhul järgmine nädal tulla kuid loodan varem. Aga kahjuks pole nädalavahetusel kodus niiet ei oska uue osa kohta veel midagi öelda peale selle et uus osa on hetkel poolik Very Happy
Tagasi üles Go down
Roo¾adKet¹id
Kojamees
Roo¾adKet¹id


Female Postituste arv : 27

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Icon_minitime26/2/2013, 18:08

3.osa

Olin nii põnevil, mind polnud kunagi ju peole kutsutud. Seadsin sammud koju, tahtsin kohe minna poodidesse endale midagi selga ostma, aga mul tuli meelde, et mul polnud raha ja ema tuleb alles õhtul. Hetkeks oli tuju null, kuid siis meenus et homme on laupäev ja võin vabalt terve päeva poodides olla. Tuju tõusis sama kiiresti kui langes, olin vist maailma kõiga õnnelikum tüdruk.

Kui ma olin koju jõudnud avastasin, et olen täiesti üksi. Selle üle oli mul väga hea meel. Võtsin enda imeilusa roosa läpaka ja valisin laulu nimega “Suuda öelda ei” . Tean, et mul on väga kummaline muusika maitse, avalikult ma väga ei ütlegi mis muusikat kuulan, aga selline ma olen. Vabandust kui ma pole teie jaoks ideaalne.

Ema tuli ja ma jooksin talle kaela nagu väike laps. Enne kui ta oli jõudnud võtta seljast jope ja jalast kingad olin ma talle rääkinud oma järgmise õhtu plaanidest vähemalt kolm korda. Ta oli nõus, et ma lähen sinna peole, ta isegi ei küsinud,et kellega või midagi sellist, kuna teadsin et mul pole mitte ühtegi ilusat pluusi või kleiti. Retuuse ja teksasid oli mul igasugu värve ja igasugu mustritega.

Asusin kohe asja kallale, ma olin kindel, et ema annab mulle vähemalt sajase, sest teadsin, et rahaga meil ei ole kohe üldse kitsas. Sain mis tahtsin ja rohkemgi veel, ema andi mulle seifist kahesajase ja ütles, et võin südamerahuga selle ära kulutada. Tegin talle kohe mitu tugevat karukallit. Karukalliks nimetasin ma seda kui sa teed kalli ja pigistad hästi kõvasti, kui ma olin väike kallistas mind issi iga päev ja rääkis kui kallis ma talle olen. Enam polnud tal selleks lihtsalt aega.....

Ärevus järgmise päeva ootuses ei suutnud ma und saada. Rääkisin öösel kella neljani Steniga kes rääkis kui tore ma olen ja kuidas ta ootab minuga peole minemist. Elu tundus roosa nagu mannavaht.

Järgmisel päevala läksin siis poodidesse. Oma shoppingule läksin kaubamajja, leidsin sealt üliilusa valge eest lühikese ja tagant pikeneva kleidi, ülaosa oli kaetud võltsteemantitega. Armusin sellese silmapilkselt, hinda nähes ei üllatunud ma karvavõrdki, see maksis 100€. Tegin kiire arvutuse, et ülejäägist piisab vabalt uute kingade ja juuksuri ja meikari juurde minekust.

Läksin siis lähimasse kingapoodi ja seal olid ideaalsed kingad, kusjuures vale 50%-lise alega. Olin seitsmendas, ei mis seitsmendas, seitsmesajandas teavas. Vaatasin kella ja leidsin, et oligi aeg minna juuksuri ja meikari juurde. Soengu ja meigi tegemiseks panin ma selga kleidi ja kingad, et juuksur/meikar näeks riietust. Võtsin riided ja kingad ära ja juuksur/meikar tegi mulle imelise soengu ja imelise meigi.

Lõpuks saabus kaua oodatud õhtu. Täpselt kell seitse oli Sten mu ukse taga, ta oli rentinud meile limusiini kus sees ootas meid pudel ¹ampanjat ja kimp roose mulle. Ma ütlesin talle, et ma armastan teda ja seejärel kartsin, et see tuleb liiga kähku. Sellepeale ta suudles min ja ütles, et ta armastab mind ka. Suudlus oli imaline, täpselt selline millest igal pool kirjutatakse ja räägitakse. Otsustasime jätta ¹ampanja tagasi sõiduks, Kuid selle limusiiniga ei sõitnud
ma enam kunagi tagasi...

***

Jõudsime peole ja kõik oli suurepärane, nii muusika seltskond kui ka Sten. Me tantsisime õhtu läbi. Okei me ei tantsinud koguaja me suudlesime palju kohe väga palju. Ta oli imeline suudleja. Järsku helistas talle keegi ja ta läks korraks eemale, kui ta tagasi tuli ütles ta, et me peame mine ma koora ühe ta sõbra juurde kes elab seal samal tänaval. Olin nõus minema Stenniga kasvõi maailma lõppu, võinii vähemalt sellel peol. Kõndisime tema sõbra juurde umbes viis minutit. Öö oli imeilus. Vaatasime Stenniga käigupealt ka tähti. Minu pilk oli kleebitud temale, lausa nii, et oleksin kõndinud vastu laternaposti, kui Sten poleks mind ära tõmmanud. Ühesõnaga kõik oli imeline.

Jõudsime Stenni sõbra keda ta nimetas Jolksiks juurde. Korter oli räämas ja ilmselt nädalaid koristamata. Jolks vaatas min kohe alguses nii imala ja perversse näoga mille peale ma Stennist veel kõvemini kinni haarasin. Selle peale hakkas Jolks laginal naerma.

Sten astus Jolksi juurde ja rääkis temaga midagi ja sai Jolksilt mingisuguse teibitud pakki. Mis seal oli, seda ma sel hetkel ei teadnud, kuid hiljem sain teada, et see oli raha minu sinna viimise eest. Jolks kutsus mu teise tuppa, kõheldes läksin temaga kaasa, kui me tuppa jõudsime lõi ta mind. Proovisin põgeneda, kuid keegi oli ukse väljaspoolt lukku keeranud. Jolks lõi mind veelkord ja veel ja veel ja veel. Ma nutsin karjusin ja olin ahastuses miks ta seda teeb. Seejärel sidus ta mu voodi külge ja hakksa mind piitsaga peksma ja karjus samal ajal mulle kuidas tema oli minu ema armastanud, aga minu ema läks tema juurest minu isaga ära. Ta tahtis, et nad tunneksid sama palju valu, kui tema tol ajal. Ma ei saanud aru milles mina süüdi olin....
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Icon_minitime26/2/2013, 19:08

Põnev oli.
Mind ajas see lõpp naerma (ma tean, et ma olen õel inimene) ja ma ei tea miks Very Happy.
Mina ootan uut osa ka Wink
Tagasi üles Go down
Roo¾adKet¹id
Kojamees
Roo¾adKet¹id


Female Postituste arv : 27

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Icon_minitime26/2/2013, 19:38

Tänud heade sõnade eest :) Endaarust tuli see osa suhteliselt hästi välja :)
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Icon_minitime26/2/2013, 19:50

Mulle ka meeldis Very Happy
Eelmistest osadest (eriti esimesest) minu arust palju parem.
Ootan uut osa.
Tagasi üles Go down
Toadily Insane
Narkar
Toadily Insane


Female Postituste arv : 44
Asukoht : Eks kusagil ikka...

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Icon_minitime26/2/2013, 20:09

Mulle meeldib ka see jutt!
Nõustun, et oled palju arenenud esimesest kolmanda osani Very Happy
Ootan uut osa.
Tagasi üles Go down
<3
Piraat



Female Postituste arv : 19
Age : 30
Asukoht : Tallinn

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Icon_minitime28/2/2013, 15:50

Exclamation Uuut Exclamation
Tagasi üles Go down
Chaty
Teise astme kurjuse abiline
Chaty


Female Postituste arv : 8

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Icon_minitime6/3/2013, 18:41

Uut! Wink
Tagasi üles Go down
Roo¾adKet¹id
Kojamees
Roo¾adKet¹id


Female Postituste arv : 27

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Icon_minitime26/4/2013, 17:15

OLen enda peale nii tige et opole nii kaua kirjutanud Sad Sry on olnud hetkel igasuguseid aegu Sad Aaga proovin kirjutada ikkagist midagi:)
Tagasi üles Go down
kiku979
Juubilar
kiku979


Female Postituste arv : 168
Age : 24
Asukoht : in Paradise called Fid¾i

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Icon_minitime27/4/2013, 16:49

Ausalt öeldes tundus Sten mulle kohe alguses kahtlasena, nagu et, kust ta teadis kus Kati elab Very Happy
Kuigi see tegevus liigub minujaoks liiga kiiresti Very Happy kuid eks see on minu arvamus siiski
Ning Stenist ma siiski aru ei saa, tal siis südametunnistust polnud, teda sinna selle mehega jättes.
Ning üks viga jäi silma, mida sa olid koguaeg uuesti teinud. Min --} Mind*
Kuid UUT ootan! Very Happy
Tagasi üles Go down
Gerdyke
Narkar
Gerdyke


Female Postituste arv : 45
Asukoht : Kohas kus kedagi teist ei ole.

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Icon_minitime11/8/2013, 21:37

Uut ???
Tagasi üles Go down
Roo¾adKet¹id
Kojamees
Roo¾adKet¹id


Female Postituste arv : 27

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Icon_minitime3/11/2013, 16:44

Issan kui halvasti ma ennast tunnen Sad Ei ole kirjutanud NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII kaua aga hetkel töötan uue osa kallalja loodan seda õhtuks valmis saada, kuid ei taha asjatuid lubadusi anda Sad
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Icon_minitime3/11/2013, 16:45

Miks on pealkirjas kolm küsimärki?
Tagasi üles Go down
Roo¾adKet¹id
Kojamees
Roo¾adKet¹id


Female Postituste arv : 27

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Icon_minitime3/11/2013, 16:53

Ma ei ta miks see pealkiri sellin oli, ausalt. Nüüd tundub endale parem, kuidagi sobivam. :)
Tagasi üles Go down
Gerdyke
Narkar
Gerdyke


Female Postituste arv : 45
Asukoht : Kohas kus kedagi teist ei ole.

sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Icon_minitime11/12/2013, 15:59

Selline tunne on. et olen seda juttu juba lugenud Very Happy:D Aga see on ilmselt sellets, et olen liiga palju jutte lugenud.
Aga muidu meeldis ja ootan siis uut osa.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.   sind - Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ma ei mõista sind ja ei hakka ka kunagi mõistma.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» PS.Ma armastan sind...
» Ma armastan sind.
»  Ma vaatan sind..
» Ma armastan sind.
» PS.Ma armastan sind.:*

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: