MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ma armastan sind.

Go down 
4 posters
AutorTeade
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Ma armastan sind. Empty
PostitaminePealkiri: Ma armastan sind.   Ma armastan sind. Icon_minitime18/4/2010, 19:52

Istun rongis. Lasen pilgu üle inimeste. Rahvast on üpris vähe. Vaguni teises otsas istub lõbus tüdrukute seltskond, arvatavasti teel mõnele peole. Kohe nende läheduses aga punt veidi lärmakaid noormehi. Seejärel üksik vanatädike, nähtavasti kellegi vanaema, veidi nukra pilguga. Kõigest mõni pink eemal üks paarike. Noormees ja neiu. Teineteise embuses. Vaatan neid ja igatsus minus kasvab taaskord. Siiski naeratan, kui ajateenija rüüs nooruk oma tüdrukut suudleb, teades, et mul pole vaja enam kaua oodata. Viin hetkeks silmad end ümbritsevatele koolikaaslastele. Naeran koos nendega, kuigi see, millest nad rääkisid, läks minu kõrvust mööda. Võtan taskust telefoni. Nii naeratus mu näol kui ka ootusärevus kasvavad, kui näen, et kahest tunnist sõidust on jäänud veel kakskümmend minutit ja õige pea saan ma Tema kaissu. Minu vastas istuv tüdruk, kellega suhtlen koolis kõige rohkem, muigab mu tegevust nähes ja vaatab mind tähendusrikkalt. Tean, et ta on minu üle õnnelik. Meenub lause, mis ta ütles eelmine kord, kui me niimoodi rongis istusime. "You lucky girl." Jah. Tal on kindlasti minu üle hea meel. Vahetan temaga paar lauset, mida mõistame sellest seltskonnast ainult meie. Seejärel keskendume jälle teiste jutule ja naerame taas mõne nalja üle. Kui pilgu uuesti telefonile viin, näen, et jäänud on veel vaid viis minutit sõitu. Panen asjad sülest kotti, tõmban jope selga ja tõuseme koos Anetega. On veel minut jäänud enne, kui rong peatub ja uksed avanevad. Kohe kui astun rongilt maha näen Teda perroonil seismas. Jooksen Tema poole kuuldes veel Anete naeru minu selja taga. Seejärel on kõik mida kuulen ja näen vaid Tema. Suudlen õrnalt Ta pehmeid huuli ning Teda tugevalt kallistades sosistan vaikselt Talle kõrva, kuidas ma teda igatsesin. Üheaegselt kostuvad meie huultelt sõnad:"Ma armastan sind."
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ma armastan sind. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma armastan sind.   Ma armastan sind. Icon_minitime18/4/2010, 21:34

Väga vastakad emotsioonid on minus praegu, aga pärast pisukest enesekogumise momenti jääb peale "AWWWWW" emotsioon.

Vist.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

Ma armastan sind. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma armastan sind.   Ma armastan sind. Icon_minitime19/4/2010, 18:55

Oeh, see on nunnu, sa tead. (:
Mulle niinii meeldib. (Ja mitte ainult see jutt... see kõik.) (:
Tagasi üles Go down
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Ma armastan sind. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma armastan sind.   Ma armastan sind. Icon_minitime19/4/2010, 18:58

Kärolyn: Kui Aww, siis aww. (:

Liina: Glad you like it. ^^
Tagasi üles Go down
WorldIsYours
Juubilar
WorldIsYours


Female Postituste arv : 150
Age : 31
Asukoht : Seal, kus juhtub:)

Ma armastan sind. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma armastan sind.   Ma armastan sind. Icon_minitime1/5/2010, 09:53

Oh, nii hea. Minus tekkis ka väike igatsus selle jutu ajal.Very Happy Nii armas lihtsalt :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ma armastan sind. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma armastan sind.   Ma armastan sind. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ma armastan sind.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Ma armastan sind.
» PS.Ma armastan sind.:*
» PS.Ma armastan sind...
» Ma armastan sind!
» Ma armastan sind, Sitapea!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: