MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 PS.Ma armastan sind.:*

Go down 
+7
R.
nasicc
Manhattan.
®ebra
Shadowpaw
shine
Chrissu:*
11 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Chrissu:*
Teise astme kurjuse abiline
Chrissu:*


Female Postituste arv : 9

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime4/2/2013, 17:17

Kõik algas ühel reede õhtul. Läksin oma parimasõbranna Merliga peole. Seal oli ka Kert koos oma sõpradega. Kuna mina ja Kert oleme ikkagi klassikaaslased ajasime me vahepeal ikka juttu. Järsku tuli Kert jälle minu juurde ja hakkas minuga taaskord rääkima.

Kert: Heips! Mis teed siis kah?

Mina/Chrissu: Hei! Niisama istume ja joome mahla hetkel. Kuhu su sõbrad jäid?

Kert: Enamus pidid ära minema, ainult mu õde, õe sõbranna ja õe sõbranna vend jäid siia. Ja siis ma ei viitsind nendega ka väga olla ja mõtlesin et, tulen vaatama mis sa teed?

Mina/Chrissu: Okh Very Happy Aga jah...me lähme vist Merliga tantsima.. Tuled ka? Very Happy

Kert: Ma ei tea, ma pole eriline tantsulõvi...aga minge teie ma jään siia tooli peale sind vaatama Wink Kui ära väsid tule siia....

Mina/Chrissu: Okei! Wink

Läksime siis Merliga tantsima. Tegime juba paar tantsu liigutust kui järsku Merli ütleb:

Merli: Chrissu kuule, mulle tundub et, Kert sebib sind Very Happy

Mina: Näha on jah :) Aga noh...suhteliselt nunnu on ta küll Very Happy

Merli: Chrissu...kohe sedasi siis või? Very Happy Üks õhtu sebimist ja kohe käima? Wink

Mina: Merli! Ei! Ma ütlesin ju vaid, et ta on suhteliselt nunnu mitte seda, et ma tahaks temega käima hakata -.- Very Happy

Seejärel tantsisime edasi. Ma vaatasin vist tõesti iga 10 sekundi järel mida Kert teeb. Ja see järel korrutasin ma ikka ja jälle et, mul ei ole mingit suhet vaja. ( Olin just mingi 5.kuud tagasi ühest poisist laku läinud kes mind petis ja ära kasutas). kuis järsku avastasin ma end hoopis Kerdi kõrvalt istumas ning talle naeratamas.

Kert: Noh väsisid ära või mis?

Mina: Ma ei tea...pole väga tantsu tuju hetkel.

Ja just sel hetkel märkasin ma et, peol on ka meie klassi nn "õelad" tüdrukud. Ma sain nendega küll hästi läbi aga seda oli juba ette teada mis juhtub kui nad mind mõne poisiga koos näeva, noh sedasi lähedaselt suhtlemas.Ning need tüdrukud tulidgi meie juurde.

Egle: Tsau Chrissu!

Liisa: Tsauks! Sa ka siin! Very Happy

Mina: No jah, tulime ka Merliga ikka. :)

Kert: Ma jätan teid siis omavahele Very Happy

Kert lahkus, kuid ma nägin et ta siiski jälgib mind.

Egle: Arrr garrriba! Mis toimub? Kerdiga säriseb juba we?

Mina: Egle...see kui ma mõne poisiga suhtlen ei tähenda kohe seda, et ma tasse armunud või midagi olen... -.-

Egle: Okei..Okei, ära siis kohe ärritu! Aga jah me ss Liisaga lähme tagasi tantsima Wink Tsauu!

Mina mõttes:" Arghh! Pidid nemad ka siia tulema, nüüd hakkab jälle sama asi pihata mis Taurigagi (mu ex) oli -.- Ühesõnaga, et: Oi Chrissu mis toimub? Käisite musitamas jah? Ai sädet lööb!, Noh kuna siis ta juurde elama lähed? jne... Ma ei saa üldse aru mis see nende asi on..Arghh...."

Esmaspäeval koolis:

Egle: Tsau Chrissu! Kuidas siis kahte meest pidada on?? Wink ;D (Ta polnud veel minu ja Tauri suhtest üle saanud)

Mina: Mis mõttes??

Egle: No sebisite ju Kerdiga peol Wink Ja Tauriga on teil nagunii ikka midagi Wink

Mina: Egle millest sa aru pole saanud?!?! Mind ja Taurit pole enam ja ei tule ka ja me Kerdiga lihtsalt rääkisime! -.-

Egle: Ja ja mida iganes (pilkavalt) Very Happy

Selle hommiku tuju oli mul peale seda küll täiesti nullis. Aga ega Egle ju ei jätnud ka oma nõmedaid komentaare sinna paike ja nii möödusgi paar nädalat...

Loodan et meeldis Wink Uue osa teen peagi, ning siis jätkan sealt mis paari nädala pärast juhtus :)





Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime4/2/2013, 18:00

Esiteks smailid ei sobi juttu. Ja tegelaste dialoog peaks ka teistmoodi olema, sest see pole näidend, kus nimede taga on koolon. Paaris kohas olid sulud, mis olid veidi veidrad.
Nojah, sisu on ka päris tüüpiline, aga eks hiljem näha ole. Very Happy
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime4/2/2013, 20:30

Jah, nõustun shine-ga, smile ei kasutata jutus, dialoogid võiksid olla teist moodi, ja see sõna Arghh on ka natuke veider.
Muidu ootan uut küll, tahaks näha mis edasi saab, loodan, et järgmine kord ei tee sa neid samu vigu mis selles osas Very Happy
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime4/2/2013, 20:38

Ma olen Shadowpaw ja shine-ga nõus.
Ootan huviga uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Manhattan.
Piraat
Manhattan.


Female Postituste arv : 16
Asukoht : Rändan

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime4/2/2013, 20:44

Nõustun ka kõigi eelnevatega, kuid ootan uut! :) (Peaasi et tahad kirjutada, kõige tähtsaam polegi kuidas välja kukub.)
Tagasi üles Go down
Chrissu:*
Teise astme kurjuse abiline
Chrissu:*


Female Postituste arv : 9

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime5/2/2013, 17:24

Tore, et teile meeldib ja ma üritan ennast järgmises osas parandada :)
Tagasi üles Go down
Chrissu:*
Teise astme kurjuse abiline
Chrissu:*


Female Postituste arv : 9

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime5/2/2013, 18:52

PS.Ma armastan sind 2.osa

Lõpuks oli Egle mõnituste saatel möödunud 2 nädalat. Need hakkasid mind juba nii võrd häirima et, ühe korra jooksin isegi inglise keele tunnist joostes minema. Pärast ütlesin muidugi õpetajale selgituseks, et mul hakkas ninast verd jooksma.
Oli teisipäeva õhtu ning läksime Merliga koos trennist koju. Koju jõudes võtsin kohe oma läpaka kätte ning avasin kohe Facebooki, Skype ja Twitteri. Peagi hakkas Kert minuga Skypes rääkima.
Kert says: “Tsau, mis teed?”
Chrissu says: “Heips…tead niisama hetkel ja sa?”
Kert says: “Ka niisma”
Siis ma märkasin ma aga Kerdi alakat Skypes milleks oli “PS.Ma armastan sind” ning otsustasin talt selle kohta küsida.
Chrissu says: “Keda sa armastad siis?”
Kert says: “Sind”
Sel hetkel kukkusin ma sõnaotseses mõttes toolilt maha. Olin maas istukil veel tükk aega, et mulle ikka kohale jõuaks mis toimus. Olin küll rõõmus kuid mu peas keerlesid siskin mõtted: “Appi, mis nüüd saab? Kuidas ma temaga homme koolis käituma peaksin? Mõnes mõttes on see ju tore aga siiski kuidas ma talle otsa vaatan? Kindlasti ootab at mult sama aga mina tunnen at vastu ju ainult sõprus…”
Järgmisel hommikul kui kooli läksin jooksin kiirelt garderoobist ära, et ma temaga kohe rääkima ei peaks. Kuid kui ma 2. Tunni alguses looduse klassi jõudsin karjus Kert koheselt mulle: “Christina see mis ma eile ütlesin ei ole tõsi mu õde tegi lihtsalt nalja” “Ok, seda ma arvasingi” vastasin mina tegelikuses pisikest putouts tundes, sest tegelikuses mingi osa minust ju siiski lootis, et see oleks tõsi olnud.
Peagi oli sellest möödund nädal ning kuna ma olin vahe peal haige olnud olin ma kehalise tunnist vabastatud ning pidin kõndima. Kõndima pidin ma koos Merliniga, tüdrukuga mu paraleel klassist. Kõndides rääkisime me väga pal just ning varsti jõudis kuidagi teema Kerdini ning Merlin rääkis kuidas Kert oli talle Facebookis öelnud, et Christina meeldib talle. Sel hetkel tärkas minus jälle uus lootus…

Loodan, et meeldis. Üritasin oma vigu parandada kuid teksti kohti mul arvuti millegi pärast ei lasnud suurema kirjaga teha :/ Loodan et järgmine kord on parem
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime5/2/2013, 19:16

Nii, loetud. M6ned kirjavead on, aga pole hullu v2ga. Palju parem kui esimene osa Very Happy Kiri on t2iesti paras, ega siin ei lasegi suuremat kirja panna v2hemalt minu teada , aga sa v6iksid need jutum2rkides olevad tekstid teha Bold-i ja Italic-ga teha. See on ainult minu arvamus Very Happy Juba arened, kas mulle ainukesena tundus, et k6ik l2ks nii kiiresti, ei tea. Muidu meeldis ja ootan uut osa Rolling Eyes (Bold+ Italic - Dadaa :)

Edit: Aa, ja natuke pikemad osad v6iksid olla Very Happy
Tagasi üles Go down
Manhattan.
Piraat
Manhattan.


Female Postituste arv : 16
Asukoht : Rändan

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime5/2/2013, 19:54

Appikene.. Kui lühike.. :O
Sama jutt mis Shadowpaw'legi alguses: Tee kasvõi kauem aega aga tee PIKEMAD osad! Very Happy
Paar viga olid ka..
Aga muidu uut! :)
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime5/2/2013, 20:18

Mina arvan ka, et see osa on paremini tehtud kui eelmine ja nõustun Shadowpaw ja Manhattan.-ga.
Mulle muidu täitsa meeldis Very Happy
Ootan uut Exclamation
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime5/2/2013, 22:26

Areng on märgatav! :)
Pikemad võiksid osad küll olla, jah. Rohkem kirjeldusi, venita tegevusi: ühe lausega on koolis, teisega kodus, kolmandaga magab, neljandaga jälle koolis.
Ja see "jooksin joostes minema" osa alguses ajas naerma. Very Happy
Ja ühest kümneni numbrid kirjutatakse tavaliselt hea tava järgi sõnadena - niimoodi endal ka lihtsam, ei pea punktide ja käänete näitamise pärast muretsema. :)
Ootan uut!
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime6/2/2013, 16:04

Lühike. Isegi väga lühike. Aga ma muidu lugesin ja ... meeldib.
Ootan uut osa! Wink
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime6/2/2013, 17:17

Mulle ei meeldiks, kui otsekõne boldis või italicus oleks Very Happy Raamatutes ju pole, ja minu arvates kui teha, siis on lihtsam lasta teistel pool juttu lugemata jätta ja ainult vestlused üle vaadata.
Paned kogu aeg koma pärast "et" sõna, tegelikult peaks see olema enne seda :)

Aga tõesti oli suur areng kahe osa vahel, nii et ootan kolmandat Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Roo¾adKet¹id
Kojamees
Roo¾adKet¹id


Female Postituste arv : 27

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime6/2/2013, 17:31

Mulle meeldis :) Aga sooviksin et kui te viitsite vaatade ka minu juttu :)
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime6/2/2013, 18:05

See "et" sõna ja koma asi oli ju ainult alguses (vähemalt mina nägin ainult alguses) .
Tagasi üles Go down
mjauu
Kojamees
mjauu


Female Postituste arv : 28

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime8/2/2013, 08:06

Nii tüüpiline jutt ja see lause on nii võlts: "Sel hetkel kukkusin sõnaotseses mõttes toolilt maha". Ei suuda seda ette kujutada, mingi krambihoog pidi olema võimiskit.
Esimeses osas on valus lugeda otsekõnet, teises osas peaaegu okei juba.
OT aga kas pealkiri on selle filmi järgi või HIMYM viimasest osast? Very Happy
Ootan uut!
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime8/2/2013, 12:19

mjauu -Mina olen kaks korda toolilt maha kukkunud, sõnaotseses mõttes. Ühe korra kui netist nägin jubedat videot ning siis ma hullult ehmatasin ja lausa hüppasin toolilt maha ja teise korra kui mulle tuli naerukramp, kõht kõveras naersin Very Happy
Tagasi üles Go down
Manhattan.
Piraat
Manhattan.


Female Postituste arv : 16
Asukoht : Rändan

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime8/2/2013, 15:59

OT mjauu - Mina olen ka mitu korda sõna otseses mõttes toolilt maha kukkunud. :) Aga jah.. sellisel hetkel maha kukkuda.. ei tea. Very Happy Aga ootan uut juba! :)
Tagasi üles Go down
Chrissu:*
Teise astme kurjuse abiline
Chrissu:*


Female Postituste arv : 9

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime8/2/2013, 19:33

3.osa

Möödus taaskord mitu päeva. Nende päevade ajal olime Kerdiga hakkanud juba paremini läbi saama ning vahete vahel tulid tema poolt mõned üksikud märguaned mis andsid kinnitust sellele, et ma melding talle. Ühel teisipäeva õhtul kui ma Facebooki sisse logisin nägin ma, et at oli ära “like”-nud iga viimse kui ühe minu pildi. Sammuti oli Kert mu Facebooki seinale postitanud pildi millel oli lause: “I never find someone like you, so please don`t ever leave”. Olin peale selle lugemist tõsiselt õnnelik. “Meie vahel on tõesti midagi siirast ning armast, see pole absoluutselt midagi mida ma Tauri vastu tundsin, Tauriga olin ma alati kuidagi survestatud aga Kerdiga…see mis meie vahel on on kuidagi nii õige nii puhas..” mõtlesin ma endamisi.
Järgmisel päeval koolis oli kõigil kuidagi ärev tuju. Eriti oli ärevas tujus Hanna. Ta ütles mulle hommikust saati pidevalt, et at tahab mulle midagi rääkida aga ma pean lubama, et ma teda maha ei löö. Lõpuks leidsin tema juttu jaoks aja. Läksin tema juurde ja ütlesin: “Hanna! Sa tahtsid mulle midagi rääkida?” “Jah, tule, lähme veidike eemale” sõnas Hanna. “No, mis sul nii huvitavat siis rääkida on, et sa arvad, et ma su maha löön?” küsisin mina. Ja Hanna rääkisgi: “Noh eile kui ma trennist tulin siis Kert tuli samal ajal oma trennist ja siis Kert karjus mulle, et ma teda ootaksin. Ma siis ootasingi ja kui at
Tuli ütles at et at tahab minuga koos bussi peale minna. Olin nõus. Hakkasime siis minema ja noh me rääkisime igasugustest asjadest ja nearside palju ja noh siis kui ma lõpuks pidin bussi peal maha minema siis at..” Sel hetkel aimas mu süda halba ning kõhus hakkas keerama, ma nii kohutavalt lootsin, et at ütleb lihtsalt, et siis ma läksingi ja at lehvias mulle aga ei.. “ja siis at võttis mu käest kinni ja tõmbas mind tagasi ning ütles, et ma vist melding talle ning seejärel kallistas at mind hüvastjättuks” lõpetas Hanna oma jutu. “Ega sa vihane pole” Küsis Hanna. “Ei, miks ma peaksingi ega minu ja Kerdi vahel polegi ju midagi enamat kui lihtsalt sõprus aga palju õnne siis” vastasin mina üritades rõõmsat nägu teha kuigi tegelikuses olid kõik minu unistused Kerdist preened. “Aga ma tõesti tundsin, et see kord läheb õieti, seda oli ju nii läbi näha, et ma melding talle aga jah viimasel ajal mõtlen ma, et mina ja lähedased suhted kellegagi vist tõesti ei toimi..” mõtlesin omaette. “Aga ma tõesti loodisin, miks? Aga nojah Hanna on ju klassi kõige ilusam tüdruk ka…oligi vist vale arvata, et klassi kõige nunnum ning poplars poiss tahaks kedagi peale Hanna..” Mõtlesin ma siskin endamisi olles sisemiselt täiesti rusutud ning kurb. Mu peas keerlesid aina mõtted: “Miks siis kõik need kommentaarid, see pilt mu Facebooki seinal… Kõik mida räägitud on..kas tõesti on kõik lihtsalt nali olnud?”’
Peale tundié läksin kiirelt koju ning heisting magama tahtsin lihtasalt kõike seda oma peast välja saada. Kuid nagu selgub järgmises osas ei teadnud ma täis tõtt ning ka vastused oma küsimustele saan järgmises osas teada…

Loodan, et meeldis…lõpp vist venis liiga pikaks aga jah :) Ma väga loodan, et teile meeldib :) Ja ma tean, et tuli lühike aga järgmine osa tuleb kindlasti pikkem...see ongi nagu nn "vahe osa" või midagi sellist :)
Tagasi üles Go down
Chrissu:*
Teise astme kurjuse abiline
Chrissu:*


Female Postituste arv : 9

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime8/2/2013, 19:34

Aa ja veel mainiks ära, et sõna "ta" on mu arvuti ära muutnud "at"-iks nii et väga suur vabandus minu poolt :S
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime8/2/2013, 19:45

Kirjavigu oli minu arust natuke palju.
Muidu meeldis Very Happy
Ootan uut!
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime8/2/2013, 19:50

Kirjavigu oli palju, palju..
Aga muidu see viimane lõik oli imelik. Juttudes siiski ei räägita, et järgmises OSAS saan teada, mis saab jne..
Kahjuks see ei meeldinud mulle väga.
Muidugi ootan ma uut osa! :)
Tagasi üles Go down
mjauu
Kojamees
mjauu


Female Postituste arv : 28

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime8/2/2013, 22:14

See on nii siiras, kui poiss laigib facebookis pliksi piltte ja postitab sellise lausega teksti seinale. Razz Razz Razz
Kirjavigu oli tõesti palju, aga uut!
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime8/2/2013, 22:29

Minu jaoks isegi natuke arusaamatu tekst, nagu ei oleks südamega asja juures vaid lihtsalt aja ülejääkidest kokku klopsitud. Liiga palju kirjavigu minu jaoks. Annan sulle ühe nõuande : Kirjuta, loe, kirjuta, loe, kirjuta, loe... siis tuleb tekst palju parem ja vähemate vigadega. Tõesti liigagi lühike tekst, kirjuta kasvõi kauem, aga pikemalt. Juttudes tõesti ei panda viimaseks lauseks mis järgmises osas juhtuma hakkab. Liiga palju kriitikat vist. Nüüd head sõnad ka. Tubli oled ikkagi, uut osa tahaks tõesti näha ja mulle ka väga meeldib see kui poiss laigib tüdruku pilte ning postitab tema seinale sellise lause Very Happy Aga mina tahan UUT OSA!
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime9/2/2013, 16:28

Mis te nüüd kõik vabandate, kui kritiseerite Very Happy Pole midagi, mille pärast vabandada või häbi tunda. Ainult aitate ju kirjutajat niiviisi.

Sul on vist Wordis aktiveeritud vigade kontrollimine, inglisekeelne ka veel pealekauba. Hästi palju sõnu, mida sa kindlasti oskad õigesti kirjutada, olid ebaloomulikult moondunud.
See jant Facebooki ümber tundub kuidagi ülepingutatud. Kui keegi kõiki minu pilte laigiks, tunduks see kuidagi stalkerish ja ebaloomulik, samuti mingite "deep" piltide postitamine minu seinale. Sellistest asjadest ma küll mingeid järeldusi ei teeks, eriti teise tunnete kohta.

Otsekõne algab alati uuelt realt (kui hakkab uus tegelane rääkima). Mitte "Mis sa teed?" küsis Hanna. "Loen," vastasin.
Vaid:
"Mis sa teed?" küsis Hanna.
"Loen," vastasin.


Osad jäävad väga lühikesteks, tegevus on ka kuidagi kiire. Miks peategelane üldse arvab, et tal on Kerdiga midagi? On siis nende vahel tõesti midagi erilist toimunud? Sellisel juhul oleksid pidanud seda kirjeldama.

Igal juhul edu sulle uue osa kirjutamisel! Wink
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Sponsored content





PS.Ma armastan sind.:* Empty
PostitaminePealkiri: Re: PS.Ma armastan sind.:*   PS.Ma armastan sind.:* Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
PS.Ma armastan sind.:*
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ma armastan sind.
» Ma armastan sind.
» PS.Ma armastan sind...
» Ma armastan sind!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: