MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mina olen..

Go down 
+45
Bee
Bluebelli
Katu1995
cth-
White Wolf
Stiina
d0lla
Keku
räwr
Spiked
GossipGirl
Lord Esai
Miley Cyrus
Evy
Maiu Laaneoja
Emma
Audrey
Keiti
Sixx-
Mari
black
padjanägu, [h]
Anzu
Anny
Liv
Lammas
hannna
KedaHuvitab
m22sikas
Princess
Tärru.
Liina
Krissu
nasicc
Pingu
ThatsMe
SixxBitch
Prince Kirameki
Syrio Forel
Unknown Artist
swessu
chelsea
Tuki
Diana.
Kärolyn
49 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Anny
Võlur
Anny


Female Postituste arv : 50
Age : 29
Asukoht : Voodis.

Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime15/12/2008, 19:26

Terelapsed.

Mina olen siis Anny ja kohekohe saan 14. Very Happy
räägiks veel siis et ma elan Kirnas, ütleme nii et see asub Türi ja paide vahel. Loomi on mul..*hakkab lugema* 1..1..1..1..1.. kokku tuli 5 Very Happy mul on 2 koera, 1 kass, ja 2 jänkut minu mopsud. Very Happy
Käin Paide Ühisgümnaasiumis. Kool on suht tore aga mõned inimesed peaksid veidi muutuma.
Olen blond, 174cm pikk, tumeroheliste silmadega, heleda nahaga ja minus on umbes 25% rootslase verd nagu ma teada sain. Very Happy
Armastan teed juua, ilmaselleta elu ette ei kujutakski. samuti ¹hokolaad. Very Happy
Ma lausa armastan raamatuid lugeda, Miks ? ise ei teagi. Very Happy harjumus. Mulle meeldib kohutavalt Eragon, teine osa Vanem ja kohekohe saan kolmandat osa lugeda. Sama efekti annab välja ka Videvik (twilight) . Filme nendest pole näinud.

Ja nagu ma avastasin (õigemini Keit) , elan ma ohtlikult lähedal paarile inimesele, kes elavad Türil. Very Happy
Tagasi üles Go down
Anzu
Naljatila
Anzu


Female Postituste arv : 94
Age : 30

Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime20/12/2008, 15:15

okä , peaks ka siia kirjutama siis midagi .
niii , nimi on mul Annaliisa ja see ei meeldi mulle , :/ olen 15 aastat vana ja elan ühes väikelinnas Pärnu lähedal koos ema , isa , kahe venna ja kassiga . Üks vend on kaks aastat noorem ja teine kaks pool aastat vanem . Seeru on kassi nimi ja ta saab varsti kaheseks .
Käin üheksandas klassis praegu ja õppin suht neljadele-viitele .
Meeldib lugeda , PALJU . Kui aega pole , siis leian selle aja . Lemmikraamatud on , mmm , Da Vinci kood , Uhkus ja Eelarvamus ning neid on kindlasti veeel ja veeel . aa ja Videviku osasid tahan ka juba niiväga lugeda , ma olen kindel , et need on headd , varsti saan jeii . : DD okei , see oli kahtlane .
Iseloomult olen maiteagi milline , sõpradega jutustan paljuu , aga võõrastega olen suht vaikne .
Ja kirjutan ka vahest oma vihikusse , aga ei arva , et need midagi head oleks ja seepärast pole lisanud ka midagi , :)

msn : asiilanna_1@hotmail.com , VÕIB LISADAAA !
orkut : annaliisa !

kõikvist ,
Anzuuu .
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime21/12/2008, 03:21

ohgod mis tekst siin postis oli.. Very Happy


Viimati muutis seda padjanägu, [h] (6/3/2010, 17:47). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime21/12/2008, 03:39

Ines.. selle koera nimi oli Pati -.- xD
a, ja muide, ma olen samasugune siis^^ noh et välimuselt jaa.. musamaitse on umbes sama ja isegi kui pole siis kuulen ikka samu laule ja lõpuks hakkavad need ikka meeldima.. ja rohkem mai viitsi kirjutada Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime21/12/2008, 10:58

Anny, mina olen üks neist. Very Happy Muhhahaaa. Twisted Evil

Ines.. Irw. Very Happy Muide, Feel on mõnus laul jaah. Very Happy Ma tahan ka kaksikõde endale *Teeb kurja nägu*

Aga tegelikult on sellel postitusel mõte ka. Very Happy

Kuna mina (geeniuss) selle teema üldse tegin, siis peaks vist ise ka korralikult siia kirjutama. Minu esimene postitus piirdus umbes kahe lausega. Very Happy

Niisiis.. Olen Kärolyn. 16 aastane, 2. juunil saan 17. Elan Türil. Sille (nasicc) on muide mu paralleelikas. Very Happy Käin Türi Gümnaasiumi 9b klassis. Friigid koos. Very Happy Aga ikkagi kahju, et me viimast aastat koos oleme. Enamus lähevad minema juu.. *Melanhooliahoog*

Ma ARMASTAN muusikat. Ja kõike sellega seonduvat. Ma laulan kooris, ansambli(te)s, solistina. Jne.. Very Happy Igatpidi laulan noh. Ja siis ma mängin klaverit. Ja kitarri tinistan ka kuulmise järgi. Very Happy Pole kunagi muusikakoolis käinud ja ei kavatse minna ka. Mul mingi üliarenenud musikaalne kuulmine ka niiet pole erilist vajadustki. Very Happy Aa.. tantsin ka. Very Happy



Siis ma muidu passin netis jaa.. kirjutan. Very Happy Daa. Very Happy Ja ma olen pidevalt "omas mullis" Ehk siis.. te võite mind kõnetada, aga ma lihtsalt ei kuule. Enamus on harjunud.


Iseloomult olen suht.. veider. Very Happy Mai teagi milline ma üldiselt olen. Suht optimistlik ma usun.. Hetkel lihtsalt perses veits.. Võõrastega suheldes oleneb tujust. Ja oleneb sellest võõrast. Kui keegi ülbitsema hakkab siis ma suht sõiman ta läbi. Ja kui keegi on sõbralik siis ma üldjuhul olen ka sõbralik. Ise ma küll mingi suvakaga semutsema ei lähe. Enda sõpradega olen siuke markitäistegev friik. Very Happy Mul suht pohhui oma mainest. TG on siuke väiksemat sorti kool ka, siin kõik teavad juba kui veider ma olen. Ja ma olen tohutult ego. Aga seda ka naljaga pooleks. Ma eriti ülbe ei ole ma usun. Oleneb tujust.


Hetkel olen siis suht depressiivne, apaatne. Jms.. Tujud kõiguvad seinast seina.


PS! Ma olen täiesti võimeline Sille läbi peksma, aga ma ei taha süüdistust kaela saada. See pole nali muide..
Kui ma vihaseks saan, siis.. Ütleme nii et mu klassivennal olid nädal aega kõik kohad valusad minu raevuhoo tõttu. Ja kaks klassivenda pidid mu ta küljest ära tirima. Karm mutt olen, vot.


Eumh.. Perekond ka ju.

Elan emmega. Ta suht äge. Very Happy Vahel käib pinda, aga ega kõik emmed ole sellised.

Õde on mul *arvutab* 20. Very Happy Saab 26. aprill 21. Ta elab Tartus, käib Tartu Ülikoolis ja õpib psühholoogiat. Tahab koolipsühholoogiks saada. Ta on veider. Me oleme üldse kõik veidrad.

Mina lähen ka pärast kooli TÜ-sse. Aga ma veel mõtlen mida täpsemalt õppima.

Loomi pole. Nuux. Tahaks jänkut, aga emme ei luba. Olid kalad. Palju igasuguseid. Minu lemmikud olid meie esimesed kalad, kaks mõõksaba - Iki ja Neenu. Rest in peace.

Ratet mul pole, viskas tõsiselt kopa ette.
Orks on: Kärolyn Nigula (daa)
Msn on ka: kellyx12@hotmail.com
Kui lisate siis öelge ka kes te foorumist olete eksju. Very Happy Mul suht pikad juhtmed vahel (loe: koguaeg)

That's all, my chicas. Bb.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime21/12/2008, 21:46

Kärolyn kirjutas:

Ines.. Irw. Very Happy Muide, Feel on mõnus laul jaah. Very Happy Ma tahan ka kaksikõde endale *Teeb kurja nägu*

I can't believe you forgot about my existence Evil or Very Mad
Totakas õde oled.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime22/12/2008, 10:38

Tobu, sa oled mu VAMPIIRIõde, mitte KAKSIKõde. Very Happy Kuigi jah, pretty close. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime22/12/2008, 16:54

Ja kas ma olen öelnud, et me vampiiridena kaksikud ei saa olla? Very Happy
Tagasi üles Go down
Mari
Teise astme kurjuse abiline
Mari


Female Postituste arv : 9
Age : 29

Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime30/12/2008, 04:06

niih. Ma olen siis Mari, nagu juhmakamadki (teate ka, kui kaua ma seda sõna kirjutasin, kõigest kuus korda läks sassi) teist peaksid aru saama. Elan siis Tartus ja armastan söömist Very Happy mul pole sellist asja nagu täiskõhutunne, pole kunagi olnudki. Õgiksin siis kogu aeg kui saaks.. Ainult pingu juures ma ei söö ja punkt Very Happy Ma ei tea miks, lihtsalt ei söö. Söön kõike peale seente, paprika ja toore kala:D Aga viieminuti ¹ampinjonipüreesupp on hea^^ Ja kõigeparem asi üldse on Opera pepperonipitsa!! Okei, kõigeparem pole, aga üks parimatest:D Magusat eriti ei armasta, aga see ei tähenda , et ma seda ei sööVery Happy Kommid, soks, koogid, küpsised (L), aga mul läheb neist ruttu süda pahaks ja siis ma tahaks jälle soolast Very Happy:D Enamus päevast ma söön ja ülejäänu ajast virisen, et kõht on tühi.. Hommikuti ma väga palju ei söö.. pole aega (ma harrastan igahommikust sissemagamist, mille tulemus on see, et pingu ei taha minuga enam hommikuti ristis kokku saada, kuna eestimaa karmis kliimas hakkab tal mind sadaaastat oodates lihtsalt külm) ega ka isu... kuigi kõht on tühi , aga lihtsalt selline tunne, et alla ei lähe midagi... olen öökull jahh Very Happy ja pealegi rikub hambapasta toidu maitse ära..
Nii, nüüd te olete saanud piisava ülevaate mu söömisharjumustest. Ma räägin teile millega ma söömisväliselt tegelen Very Happy Hommikuti lähen ma kooli, (olen tubli laps, jah) Pinguga kokku ei saa, sest ta mind oodata ei viitsi..., tartu mart reiniku gümnaasiumisse, kaheksandas tsees käin hetkel Very Happy esimesed kolm tundi magan niisama, järgmised kaks tundi vahin aknast välja ja passin tühja. Siis tuleb SÖÖMINE!! (HH) aga tavaliselt on meil mingi kahtlane lört (söön ära kõik, mis ette antakse, ega ma pirtsakas pole) Viimastes tundides sodin vihikusse kaktuseid ja muid toredaid asju.. vahel teen halba nalja kah ja ajan kõik närvi. Muidu keksin lihtsalt koolipeal ringi, olen ülienergiline ja ei pane üldse tähele, mis toimub või siis teen aknalauapeal koduseid ülesandeid või mängin paparatsot või tantsin või klat¹in taga kedagi või tülitsen kellegagi või teen sadat muud asja. Kindlat graafikut, mille järgi tegevusi valida mul pole.
Peale kooli lähen ma mõni päev trenni, mõni päev ei lähe kah Very Happy Trennis käin tantsimas. Kokku olen tantsimisega tegelenud 9 aastat, praegu läheb kümnes. (vägev, ma tean Very Happy) Ahjaa, 14 olen. Very Happy Peale trenni lähen koju, ei õpi, söön, passin arvutis, siis loen, siis tõmblen veits aega peegli ees, siis vaatan, et kell on mingi kaks ja mul on homme aiku KT ja peaks vist õppima. Siis parematel päevadel õpin viieni ja siis lähen magama ja hommikul sisse magades luban, et lähen järgmine päev vara magama, aga siiski kordub seesama. Rutiinne inimene olen jah. Vabal ajal mängin öösiti lambaga monopoly ja alati võidan. not Kirjutada mulle eriti ei meeldi, aga lugeda ja kritiseerida küll Twisted Evil sellepärast ma siin olengi. Isemittemidagitegevteisteenesehinnangutallaviivopakas.
Sõbrad on mul kõik mingid friigid. On Pingu, kes on lihtsalt imelik (nagu te kõik teate). Teda olen ma tundnud, või täpsemalt teadnud tema olemasolust eluaeg. Parandus: tema elu aeg. Ei maksa siiski unustada, et ma olen tast tervenisti neli kuud vanem ja seega võin mina teda õpetada.. aga see selleks. Siis on lammas, kes on päris palju loll ja kes unustas mainimast, et ta üks läbilöövamaid nimesid on ivar.. aga muidu on ta lihtsalt masekaeemaldaja. Nagu küünelakieemaldajagi.. võtad ja kasutad.. Siis on ines, kelle kasutajat siin ma ei mäleta Very Happy no pole hullu.. igaljuhul ta on üks väääga kahtlane inimene. Ahjaa, padjanägu oli ta. Nojah, see nimi sobib talle Very Happy ja siis on veel suur ports friike, keda siin ära mainida ei ole mõtet. Ahjaa black/iris kah. Ta on isegi enam-vähem normaalne. See seletab asjaolu, miks ta mulle kohe meelde ei tulnud Very Happy
Iseloom on mul selline.. imelik. Te peate kellegi teise käest küsima. Aga üldjoontes olen ma selline hästi vaikne ja tagasihoidlik ja märkamatu inimene. NOT. Tegelt olen ma hästi aktiivne ja vahel pessimistlik ja vahel optimistlik, seda tihem, mis teeb kokku peaaegu neutraalse, aga mitte päris ja siis ma armastan kõiki oma mõttetu pläraga surnuks rääkida ja siis ma harrastan nii hobikorras naelade jalga astumist kaa Very Happy Ja üldse ma olen sellise hästi õela iseloomuga ja arrmmastan norida ja kohe tõsiselt ja jubekuri olen ka tegelikult. Ja ei oska midagi tõsiselt võtta ja näen elu läbi söögi ja õela irve nagu mulle üks kord öeldi. Ja kunagi ei tasu võtta tõsiselt seda, mida mina ütlen. reegel.
Koolis tundidest ei meeldi mulle peaaegu mitte ükski, aga ma nüüd midagi otseselt ei vihka ka. Okei , vale . Mata, muusika, keka ja saksa keel võiksid ära uputada ennast. Aga seda peamiselt õpside pärast. Kõik nad on sellised vastikud vanamoorid. Normaalsed on kirjandus, füsa (millest ma absull muffigi ei jaga), keemia (sama, kuigi millegipärast on see mul viis Shocked ), inka, kunst, töpa ja need paremad bioloogia (millest ma ka muffigi ei jaga, aga õps on äge, talle meeldib pildikesi joonistada ja nalja teha ja öelda , et mul on kahtlane huumorimeel, aga ta ei pane tähele ja siis on mul okei hinded, sest ma teen töö ajal õpiku lahti ja kirjutan kõik maha), geograafia (super õpetaja lihtsalt), ajalugu (õps on paras friik ja jube sõnanärija(kontrolltöödes) spikerdada on temaga võimatu, ta leiab kõik üles, aga ma teen seda siiski, natukene, aastaarve), eesti keel (lihtsalt tuleb hästi välja mul, õps on okei). Üldse olen ma jube spikerdaja ja ma sain tunnale käitumise rahuldava Shocked , kuigi üksgi õps ei pannud mulle käitumist muud kui head. Õpin ma suht keskpäraselt ja kooli vastu mulle üldiselt eriti midagi pole (natuke ikka Twisted Evil ) ja õpsidele meeldib mulle ka närvidele käia... Very Happy jaa siis välimus veel Very Happy . Noh, ma olen käbii Very Happy mingi 158 cm pikk vist Very Happy hästipeenike, tumedamate pruunide juustega ja hallide silmade ja hüppermegasuure ninaga *mossmoss* ja mitte kõige kenama väljanägemisega *mossmossagenn* ahjaa, mul on jubeäge perekonnanimi kaa veel Twisted Evil Jaa siis ma mingi suht poolekohaga olen simsifriik kaa:D
msn on kipsik49@hotmail.com
Orks ja reit on ka, kui keegi tahab, võib küsida. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime30/12/2008, 08:57

Noh, tere siis Very Happy

Mina olen täiesti tavaline(või siis mitte päris) Tallinna tüdruk. Normaalse pikkuse, keha, õppimise ja eluga. Aga peas mul kõik küll päris normaalne pole Very Happy Oskan igas olukorras omal margi täis teha(kas siis koolipeol endale liigset tähelepanu vääraka 80date tantsimise või koolis naerdes ja pulli tehes) Peaks mainima et ma käin Tallinna Prantsuse Lütseumis (ei, need õudusjutud selle kooli kohta ei vasta tõele), olen Carmen Very Happy

Mulle meeldib loodus, väga, tahaks kasvõi koguaeg mere ääres jalutada ja pildistada Embarassed Endal on kodus Welhs terjer Jenna, must kass Mustik, valge isane viirpapagoi Kudi(tuleb käele aga vääga äss kutt), isane Steven(rohline, aga ei tule hoolimata värvist käele Very Happy Very Happy Very Happy ), emane Maria(tumehall, tuleb käele, meeldib logistika, see tähendab et ta logistab kõiki asju kui võimalik Very Happy ) ja heleroheline Carlos(HÄSTI nunnu, nagu Kudi, tuleb käele ka). Siis mu elu sõltub muusikast, kuulan 23/7 muusikat, enamuses rocki. Ja Jonas Brothers, Good Charlotte ja Simple Plan ei ole rock. Ma mõtlen ikka õiged bände, nagu Guns N´Roses, Mötley Crue, AC/DC, Def Leppard, Poison, Aerosmith jaa nii edasi ,jaa nii enasi....Unistan oma elektrikitarrist...Juhin tähelepanu:unistan. Sad
Siis meeldib mulle kirjutada, VÄÄÄGAA!Aga kõik sõltub jällegi tujust Very Happy

Nii..Ma olen hästi sarkastiline ja naerev ja pulliv ja suurte kalduvustega olla väärakas afro Mulle meeldib koolis käia, aga ainult selle pärast et saab pulli Very Happy Olen suur spikerdaja, see on ju nii tore Very Happy

Nii, rohkem ei viitsi kirjutada Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime30/12/2008, 20:15

Olen 14, käin 8. klassis ja fännan kõike, mis kõnnib. Eriti kui tegemist on HP, Narnia, LOTR'i, Twilighti või Eragoniga.
Kirjutan ise jutte, mul on valmis ka 129 lk pikkune romaan(ei mingit uhkeldamist, loomulikult). Joonistan Jaapani stiilis mangat, luuletan minimaalselt ja leiutan uusi fantaasiamaailmu, kus oma juttude tegevustikku arendada.
Õpin üldiselt hästi, olen osalenud emakeeleolümpiaadidel, eelmine aasta saavutasin 3. koha Tartu linna ja maakonna voorus.
Armastan, muusikat, eriti träna, sest see on minu inspiratsioonimuusika, armastan meeletult lugeda ja joonistada. Vihkan meikimist ja eputamist, kui, siis ainult tugev must silmalainer on see, mida ma kasutaksin. Üritan olla emo. Very Happy

Minuga seotud linke:
Gardinia
Orkut
Rate
Kittycornelia NaNoWriMo's
Teshrin deviantArtis, minu galerii
Don't Look Back, minu blogi

Msn: teshrinjump4life@windowslive.com, lisage.


Viimati muutis seda teshrin (30/12/2008, 20:42). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime30/12/2008, 20:24

Olen Keiti . Hüüdnimeks Keitu . 14.aastane .
Hobideks on juttude kirjutamine, muusikakool, laulukoorid ning pilates .
Olen otsekohene.
Rohkem polegi nagu midagi ..


Viimati muutis seda Keiti (18/11/2009, 21:39). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime31/12/2008, 23:16

Mari, sa ei kujuta ette kuidas ma siin naerma hakkasin xD.
'Hommikuti ma väga palju ei söö.. pole aega..'
noh, mitte et see lause mingi eriline oleks aga lihtsalt, maitea.. xd.
jah,h2sti paned Very Happy
aaaaa.. ja mis ajast sa irru oma s6prade alla liigitand oled xD?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime11/1/2009, 12:15

Olen 16 aastane. Pärisnime ei ütle, võitegi mind kutsuda Audrey'ks Wink
Nii, mulle ei meeldi: sohki tegevad inimesed, valetajad, inimesed kes ei arvesta teistega, inimesed kes viskavad prügi maha... ja nii edasi.
Armastan: oma sünnipäeva, rohelist värvi, lõbusaid inimesi, muusikat, kirjutamist, tantsimist, laulmist...

EDIT: Ja tegelikult oskan ma väga mõrd olla kui vaja. Muidu suht... rahumeelne Very Happy


Viimati muutis seda Audrey (21/9/2009, 19:15). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime14/2/2009, 19:35

Heh,panen siis siia endast kirja.
Nimi on mul Ingriin. Pere ja sugulased Inxuks,osad kutsuvad ka Ikuks ja Pingviiniks,aga need nimed käivad suht pinda.Very Happy
Olen 12,sünnipäev 12. novembril. Elan Nõmmel.
Kuulan igat laadi rocki,punki,grunget. Lemmikartistid Billy Talent,Defrage,Michael Jackson,Mimicry,Rybak (I love you) eidi Metallicat ja Alice Cooperit. Very Happy
Välimusest niipalju,et loomulikud juuksed on tumepruunid,hetkel veidi punakad. Silmad on pruunid. Cool
Iseloomult järsk,agressivne,võõrastega megaarg,omadega aga jutukas ja lõbus. Hästi palju räägin,ei saa ilma. Very Happy Õpin enamus asju neljadele-viitele,see aasta vaid mata (eelmine aasta,teise õpetajaga,käisin olümpiaadil Rolling Eyes) ja töpaga jamad.
Jumaldan rohelisi silmi,päikest,vihma,muusikat,¹okolaadi,kollast ja rohelist värvi,merd,kunsti ja kunstilaagrit..jne. Very Happy
Käin muusikakoolis viiendat aastat,flamencos(I love you) neljandat. Lisaks käin kunstiringis.
Orkut on Ingriin Rääk,msn ingriin@windowslive.comVery Happy


Viimati muutis seda Emma (27/3/2010, 11:04). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime15/2/2009, 09:53

ma olen siis hetkel veel 15 aastane. 2.04 on sünnipäev. pärisnime ei avalda (6) kuigi paljud teavad seda.
eem. elan tallinnas, kogu oma elu. praegu käsil 10s klass (Tln Kristiine Gümnaasiumis). kavatsen keemikuks hakata. tegelen laulmise ja kergejõustikuga. loen ja kirjutan (proovin) horror-kirjandust. üsna morbiidselt kujunevad tavaliselt. hmm...
näen kole välja (srsly). silmad on sellised rohekas-hallid (nüüd, alles oli üks silm pooleldi verine). üsna lühike (166cm). vihkan kontsi ja nendega käimist (kuigi need praegu müügil olevad madalad kingad on sama hullud kui kõrged. vihkan moodi). armastan korsette ja punast värvi. Lemmikpoed on Hilpu ja Lunapolis ja see üks pood veel Paldiski maanteel, kus on igast lahedaid riideid ja neete võimalik teha. pikad sellikud on toredad.
õigekirjafriik olen ka. nii paljude juhtude puhul, kui oskan. ehk pärast, mitte peale. enne, mitte ennem. vahel, mitte vahest. järel, mitte järgi. õigesti, mitte õieti jmt.
minu passioonideks on kaardid (mängin sest ajas alates, mil rääkima õppisin) ja digital art (arvutisse olen salvestanud oma paartuhat pilti).
Lemmikloomadeks on maod ja ämblikud (millest teen ka oma uurimistööd).
Armastan Inglismaad, eriti Londonit ja seda 18-19.dal sajandil eriti.
Multikatest meeldib mulle South Park, Simpsonid, Futurama.
Lemmikfilm on Sweeney Todd. Tegelikult selle 1984 aasta live versioon on veidi parem isegi kohati.
Gooti arhitektuur ruulib ka täiega. SEllepärast mulle London veel eriti meeldibki. Niguliste kirikus "Surmatants" on lemmikmaal.
Muusikast. kuulan enim vanakooli rokki. Praegu on Gamma Ray hullustus peal (jälle). nad teevad veidi rohkem power metali moodi muusikat. aga old-school ikkagi. ma ei salli neid kuradi iglesiasi ja blunte. ja teisi strippareid (beyonce vmt, pussycat dolls...).
veel fännan siis vampiire. juba mõni aasta. kui esimese raamatuga lõpetan, alustan järgmisega ja võite kolm korda arvata, millest see räägib.
ahjaa. kokata meeldib ka. eriti küpsiseid teha. küpsised ja tee.. mmm :) muidu sööks 24/7, kui võimalik oleks. ahjaa, kohvi ma vihkan, lihtsalt vihkan. chai latte on palju parem :)
arvutifriik olen ka. nolifer peale selle. kuigi esiread on alati paeluvad olnud.

tjah. aga ma ei oskagi enam midagi muud kirjutada.
Darren Shan ruulib! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Evy
Võlur
Evy


Female Postituste arv : 54
Age : 31

Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime9/3/2009, 05:51

Tere rahvas!!! Minu nimi on Kairi, olen 16 aastane Very Happy
Meeldib tohutult olla koos sõpradega, ujuda, uisutada, muusikat kuulata...Olen enda arust tagasihoidlik, aga paljud seda ei arva, sest olen püsimatu ja ergas nii öösel kui päeval. Mulle meeldib suhelda inimestega ja olen hästi avatud inimene. Ma vihkan kritiseerijad, ülbeid ja lugupidamatuid inimesid. Mulle meeldivad väga loomad. Kardan kõrgust ja putukaid.
Minu muusikamaitse on väga mitmekesine, muusikat kuulan olenevalt tujust. Lemmikfilmifeks on muidugi laavstoriid. Ja praegu ei oskagi rohkem midagi endast kirjutada...(juhe jooksis kokku) Very Happy
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime22/3/2009, 18:46

Kerstin.
14.aastane jne.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime22/3/2009, 21:54

Hei. =) Mina olen Erewin, päriselus Anna. Olen 12. ( jup, noor Very Happy )
Olen kohutavalt pikk, oman õlgadeni juukseid, mille värvitoonist aru ei saagi ja sinakas-hallikaid silmi. Elan Tallinnas.

Msn' i võib mind lisada, ma ei hammusta =) ; Annnakiizhu-@hotmail.com .
Tagasi üles Go down
Lord Esai
Rahvusvahelise kuulsusega tippmodell
Lord Esai


Male Postituste arv : 369
Age : 30
Asukoht : Cast away from this horrible world...

Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime1/4/2009, 23:23

Mina olen Renee, ma olen 15 aastane ja ma olen alkohoolik...
...tegelt mitte...
aga elan ma tartus, õpin Tartu Karlova Gümnaasiumi 9.c klassis...
Mulle ei meeldi päriselus võõrastega suhelda...Internetis võin ma suhelda kellega iganes, sest ma võin iga kell selle lõpetada...ning keegi ei tea mind päriselus...
Läbud mulle ei meeldi ning ma kuulan raskemat muusikat...läbud ei meeldi sest on piisavalt halbu kogemusi...kõige hullem oli see, kui ma end pildituks jõin ja ärkasin oma okseloigus kuskil pisikeses tänavas suvalise maja hoovis...peale seda enam ei meeldi...
muusikast niipalju, et kuulan enamasti päris metalit...(mitte death metal...ja need teised, kus sekundis küib 190 lööki vastu trummi ning kitarr karjub käes kuigi ei ütleks ka nendest ära...)lemmikud on praegu Hammerfall ja Avatasia aga vahel saab kuulatud ka Avalanch-i...
olen üpris pikk...183 cm...oma silmade värvi ei tea ning ei hakka ka teadma...tegelen palju ka spordiga...Suvel tahan hakata tegelena kendo-ga...Jaapani mõõgavõitlusega...olen enamasti kolmeline õpilane...lemmik õppeaine on kirjandus...aga keemia ja füüsika on alati 5 olnud...oskan lihtsalt loogiliselt mõelda...
Harjumuseks on saanud kolme punkti kasutamine...loe kokku mitu korda ma selle posti jooksul seda kasutasin...


Viimati muutis seda Lord Esai (29/9/2009, 22:54). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime5/4/2009, 12:08

Hei. Mina olen Krissu. Pärisnimi mulle ei meeldi niiet ma ei hakka seda siia kirjutama. Ja need, kes seda teavad, võiksid parem vaikida. Olen 15 aastane. Oktoobris saan 16. Ma elan Tallinnas, käin 21. Koolis 8a klassis hetkel. Mulle meeldib igasuguseid asju teha. 5 ASJA ilma milleta ma ei saaks : arvuti, iPod, telefon, raamatud, digikas. Ilma sõpradeta ei saaks ma ka, aga sõbrad ei ole asjad. Ma kuulan pmts kõike, aga lemmikbändid on Escape the fate, blink182, sp, fob, good charlotte, bmth jne. Rihannat ei tohi ma kuulata, Ossu ei luba. Ma olen arvutis jutukas, aga päriselus vaikne. Aga ma ei ole päriselus vaikne kõikidega. Rohkem ei oska ma mitte midagi kirjutada. Bb.
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime5/4/2009, 12:38

Jjou, mina olen Stella :), 17. aastane, elan Valgas, käin Valgamaa Kutseõppekeskuses, 1. kursusel.
Lemmik tegevused on: kirjutamine, lugemine, pidutsemine, korvpall, teleka vaatamine (filmide)
Mul on kaks venda ja üks õde, elan koos emaga. Samuti on mul koer Tuki.
Fännan paljusi asju, nagu nt. Harry Potterit, rollimängud, McFly, Akon, Eminemi, roosat värvi, gossip girli.. jne jne.

Ma olen suht halb õpilane, sest ma olen laisk. Kuigi üks inimene (kes suudab inimese tulevikku ennustada ja mingit muud mädsikut ka teha) ütles mulle, et ma olen töökas Shocked jah, võibolla mõnes mõttes olen ka Razz

Ema tegeleb mul veidike ennustamisega Very Happy ja tal tuleb see päris hästi välja, kuigi mulle ei ole ta veel kunagi ennustanud. Ma olen küsinud küll, et ta ennustaks aga ta keeldub

Question
Ok, igatahes, ma olen siiamaani enda eluga rahul. Kuigi load võiks olla ja mõni seksikas bemm ka ^^.
Tagasi üles Go down
Spiked
Piraat
Spiked


Male Postituste arv : 20
Age : 29
Asukoht : Creeping under your bed :D

Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Hey=)   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime4/7/2009, 04:00

Olen Janek, kutsutakse mind Spiked'iks ja Spikey'ks, olen 14 aastane poiss, sünnipäev on 30. novembril. elan tallinnas, käin tallinna prantsuse lütseumis, kirjutama hakkasin põhiliselt igavusest, kuigi olen varem olnud enam-vähem kriitik Very Happy mida siis veel?... spordiga ei tegele... muusikaga ka mitte, sellest on kahju...mis veel tasuks mainimist? mul on pruunid juuksed, mingid imelikud tooni muutvad silmad, olen üpris pikk (185cm) ja nooh, ma ei teagi rohkem: D
Tagasi üles Go down
räwr
Naljatila
räwr


Female Postituste arv : 90
Age : 27
Asukoht : Seal kuhu sinu silmad ei näe. Seal kuhu lennukid ei sõida.- Sinu voodi tagumises nurgas. *.*

Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime4/7/2009, 08:05

...


Viimati muutis seda räwr (16/2/2018, 13:06). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime4/7/2009, 16:04

Tutvustan ka end siis lühidalt Very Happy :

Olen Grete, 14 aastane. Elan Keilas, käin Keila koolis. Meeldib siis joonistada, tantsida, laulda, kirjutada, musa kuulata jne. Hetkel kuskil trennis vms ei käi. Pruunid juuksed, tumepruunid silmad. Hetkel on mul kohutav kasvuperiood, niiet pikkust öelda ei saa. :p Mida veel? Lemmik bändid siis Paramore ja Simple plan; saated: LOST, Meeleheitel koduperenaised, dr.House, huulepulgad¾ungel jne; filmid: Slumdog Millionaire ja Click. Rohkem pole siis vaja teada teil. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mina olen.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mina olen..
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mina olen siin
» Ma olen hellitatud.
» Mina, Hardi.
» Mina & lahing

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: