MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mina olen..

Go down 
+45
Bee
Bluebelli
Katu1995
cth-
White Wolf
Stiina
d0lla
Keku
räwr
Spiked
GossipGirl
Lord Esai
Miley Cyrus
Evy
Maiu Laaneoja
Emma
Audrey
Keiti
Sixx-
Mari
black
padjanägu, [h]
Anzu
Anny
Liv
Lammas
hannna
KedaHuvitab
m22sikas
Princess
Tärru.
Liina
Krissu
nasicc
Pingu
ThatsMe
SixxBitch
Prince Kirameki
Syrio Forel
Unknown Artist
swessu
chelsea
Tuki
Diana.
Kärolyn
49 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime25/10/2008, 18:57

Teema, kus kõik ennast tutvustavad siis. Eriti võiks uued liitujad siin mõne lausega endast rääkida. Very Happy

Mina alustan siis ^^

Nimeks on mul Kärolyn, elan Türil. Olen 16.. Ömm.. Tegelen muusikaga.. Mis veel. Very Happy Ah mis iganes, pooled teist teavad mind nagunii. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime25/10/2008, 19:07

Mina olen Diana, olen 13 ja elan Rakveres. Ma tegelen laulmisega, kord nädalas käin kohal, k i r j u t a d a meeldib (Y) Veel meeldib mulle ujuda ja rattaga sõita. Plaan võtta järgmisel aastal osa ka Rakvere Rattamaratonist, aga jamh, näeb, kas sinna jõuabki. Koolis kekaga on sellised Evil or Very Mad lood. Ei meeldi jooks jamuu. Suht pikka kasvu olen, tervelt 176cm pikk. Oma vanuse kohta on see üüüüpriiis pikk kasv.
Käin Rakvere Gümnaasiumis 7b klassis. Oivikuteklass ^^ Jäetakse kolm korda rohkem õppida, kui A ja C klassil :S Aga Rakvere Gümnaasiumis võistleb vist Reaaliga... VIST.
Siit foorumist teavad mind vist üpris vähesed, tegelt ei teagi keegi...
Muide, võite mind msni lisada : diana7012@hotmail.com

Päikest (hh)


Viimati muutis seda Dinx^^ (26/10/2008, 10:40). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime25/10/2008, 19:24

Ookei :d
Nimi Tuuli, 14 olen, elutsen Viljandi lähedal Kolga-Jaanis. Tegelen suht paljude asjadega.. joonistan, uurin usundeid, õpin vabast ajast ladina keelt.. jne :d Tegelt laulukooris ka olen, aga eriti seal käimine ei huvita...
Ja.. ma ei tea, kui paljud teist mind vanast foorumist teavad :d
Annan siis lahkesti oma :d <rate> kah xp.
Tagasi üles Go down
chelsea
Kuri põhjapõder(???)
chelsea


Female Postituste arv : 185
Age : 30
Asukoht : pikk 18-9 :D

Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime25/10/2008, 19:37

Helloooo! Mina olen Daisy, elan Värskas. Tegelen.. oee, vääga paljude asjadega. No näiteks siis:
1) spooort - orienteerumine, suusatamine, suusaorienteerumine, jalgpall ja siis igast krossijooksu ja rattaorienteerumist võin ka teha kui väga vaja. Very Happy
2) muusikakool - eelmine aasta lõpetasin siis(klaver), nüüd on lisa-aasta kitarr
Ja siis veel mingid omakultuuriringid ka, aga need on niisama. Very Happy

Orkut: http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=11050295100897422214
Msn: daisy3695@hotmail.com võite lisadaaa :)

Nomh, kõik vist. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=11050295100897422214
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime25/10/2008, 19:41

Heeeips.
Keit olen. Elan Neemes, aga keegi niikuinii seda ei tea, siis ütleme, et...Jägala joa lähedal...seda peaks rohkem teadma.
Mis siis veel.. kunst meeldib hästihästipalju. Laulda on ka tore vahest..
Hetkel on põhirõhk ikkagi üheksandal klassil ja teaduskoolil.
Siismm.. 15 olen. Janoh.
Ongi kõik suht nagu.
Msni võite lisada: sweetygirl1993_8@hotmail.com
Tagasi üles Go down
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime25/10/2008, 19:46

Ok siis, nüüd on minu tundmatu artisti cover otsas. Mis teha!
Tere, olen Ott. Elan Kosel Harjumaal.
Tegelen:
  • sport - muidu koss, aga käin ka sügisjooksul ja olen tegelenud orienteerumisega, kui vaja, saab igasugu liigutamisega hakkama.
  • laulmine - käin noortekooris, varem I kategooria Kose Poistekooris, laulan noormeeste ansamblis (kohad täitsa ette näidata), käinud Laulukarusellil (finaalis)
  • õppimine - peaaegu iga aasta riiklikud kiituskirjad, piirkonnaolümpiaadide kohad (igast äärest), geos ka riiklikult koht käes, muidu taibu
  • kirjutamine - kirjutan siin, olen saatnud igasugu töid igasugu konkurssitele


Ühesõnaga, üks tore nublu noormees...
Kui keegi tahab, siis msn on uartist21@hotmail.com
Tagasi üles Go down
Syrio Forel
Naerupall
Syrio Forel


Male Postituste arv : 13
Age : 29
Asukoht : Braavosi

Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime25/10/2008, 19:53

9.


Viimati muutis seda ii (10/1/2009, 21:53). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime25/10/2008, 20:02

Tervitus! Mina olen Helga-Johanna, suurema osa ajast Helga või Helx, ning resideerin Tallinnas, Nõmmel, Pässas. Olen 17 aastat vana, kuigi vahel tunnen ma ennast üsnagi pensionärina.
Kindlat hobi mul pole, kuigi ma tegelen igal võimalusel kirjutamisega, nii hästi või halvasti kui see mul õnnestub :) Spordiga eriti(peaaegu üldse mitte) ei tegele ja muusikaõpingutega pole ka seni kuhugi välja jõudnud, kuigi ma olen katsetanud nii klaveri kui kidraga.
Minu lemmik kirjandusstiil on fantaasiakirjandus, samuti meeldivad mulle verised kriminaalromaanid Very Happy Armastusromaanide suurem fänn ma ei ole Wink

Minu orkut: http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=15426744596007957956 Lisage, kui tahate Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime25/10/2008, 20:51

Ma ei tea, kas asi on minus, aga ma ei oska enam postitust ära kustutada. Ja millegipärast tuli editimise asemel tsiteerimine Very Happy:D


Viimati muutis seda SixxBitch (25/10/2008, 23:14). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 27
Asukoht : Wonderland.

Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime25/10/2008, 21:07

Tsjauh. Hommikust. !
Ääm.. Savi,alustan kust iganes.
Igatahes..
Minu nimi on Kristi,kryssu.. öelge,kuidas iganes.
Ma olen 12-aastane,elan kuressaares,kuigi tegelikult olen 24/7 pea pilvedes.
Käin Vanalinna koolis koos lampide tüüpidega (:.
Ma käin ka aeroobikas . Hästi tore place.^^
Ma pole pikk,suht keskmist kasvu,mul on pleekinud ning kulunud punased juuksed..
Ma olen jäärapaine,vahest kontrollimatu ning suur ego enda arvates,.
Ma armastan lobiseda (täis latatara)
I Love rate&msn. (reidipede)
Ma armastan armastusjutte.
Lemmiktegevus on peegli ees kõva häälega laulda Justin timberlake-i,Britney Spearsi või Aerosmithi laule. Gym class heroes on ka ästi nunnuh. ^^ Või teen reidilakse
Lemmik tv kanal on Mtv eesti või Mtv Hits. Ma armastan Tila tequila Armuteste.
Ma olen peast soe. Sõna otseses mõttes.
ma armastan kunsti ning fotograafiat. (24/7 reidilaksud)
Mulle meeldib käia öhtul pargis jalutamas ja mere ääres.
Cadillac on hästi kkena auto. (:
Ja mulle meeldib tarka panna.
Aitäh. !

orkut:kkryssu <3
Rate: kryssu10
msn: kristi.taits@hotmail.com (:
Lisage(:


Viimati muutis seda ThatsMe (25/10/2008, 23:21). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime25/10/2008, 21:16

Kes veel ei tea, siis...
Mu nimi on Merili, ma olen 15-aastane tüdruk Tabasalust, käin Tabasalu Ühisgümnaasiumi 9. klassis, tegelen kitarri, fotograafia, klaveri ja laulmisega, suvel surf ja talvel lumelaud Very Happy Välimust ei viitsi kommenteerida, vaadake ise -.- Pmst kõik vist...
Aa, orkut on Merili ♥ ja rate on -LipStick-. Kuna mu vana msn lakkas töötamast, tegin eile uue (KÕIGILE teadmiseks): MysteriouslyDark@hotmail.com. Votniiiii Very Happy


Viimati muutis seda SixxBitch (25/10/2008, 23:13). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime25/10/2008, 22:26

Kes on pingu? Very Happy
Vastan enda küsimusele ise, Wink

Olen 13 aastane naisolevus Tartust. Nimeks on mul ametlikult Martha Katariina, kuid võibolla kutsub mind Katariinaks keegi üks kord poole aasta jooksul Very Happy Mul on igasuguseid huvitavaid hüüdnimesid Wink
Käin Tartu Mart Reiniku Gümnaasiumis seitsmendas aa klassis ja pole kordagi elus tunnistusele 3-e saanud. Olen ka pääsenud seletuskirjadest ja märkustest(MUL POLE KIRJALIKKE MÄRKUSIOLNUD!XDXD).
Vabal ajal olen põhimõtteliselt koguaeg internetis, või loen. Arvutis olen msn-is ja siin ning üritan teie elu võimalikult kergeks teha.
Olen viis aastat klaverit õppinud ja nüüd õpin harfi, kuigi pole see aasta õpetajat kätte saanud. Ilmselt on ta välismaal Wink
Käin koolitrennis, kus on kuus inimest xD Võibolla oleks seal rohkem, aga me ajame minema kõik. Tantsutrenn mudu Wink
Olen varem käinud mitu aastat ujumistrennis, millest mul kloorihaisu pärast üle viskas ja ühes teises tantsutrennis, kust ma ära tulin. Igav hakkas.
Ise ütleks enda kohta, et naeran irmuspalju. Seda võivad kõik väita, kellega koos tsillind olen. Mudu olen kõigi inimestega esimesel hetkel suht kuri ja tõrjuv, aga muutun peagi sõbralikuks (: Sõltub inimesest, kes seda suudab esimesed paar tundi ära taluda Very Happy Vaatamata enda oskusest teistega mitte arvestada, olen end tihti avastanud olukordadest, kus mind minu enda heaolu üldse ei koti - tahan vaid, et sõbral hea oleks. Ütleme nii, et see ei lõppenud hästi xd.
Oled blond, siniste silmadega, irmuspikk, kahvatu, ja nagu olete aru saanud - lõbus :)

PS: Ma pole ülekaalulinekaa (H) Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime25/10/2008, 22:59

Mina olen siis Sille, 15 aastane ja pärit Türilt. Very Happy
Käin 9c klassis ja mul on lihtsalt kõige armastusväärsemad klassikaaslased üldse. Very Happy
Meeldib lugeda, muusikat kirjutada ja mõistagi - kirjutada. Very Happy
Ja viimasel ajal olen ma kahtlaselt aktiivne. Very Happy Peale eelmise aasta põhjas ära käimist loksub kõik jälle vaikselt paika ja olen nagu aasta, paar tagasi. Very Happy Korraldan igast üritusi, käin sajal koolitusel, mõned olümpiaadid on tulemas, olen Türi Valla Noorte Ümarlauas... Õpitulemused lähevad ka aina ülespoole ning... jamh. Very Happy Väga rahul olen endaga. (H)
Ja tänu sellele ülienergilisusele istun ma viimasel ajal ka suht palju arvutist eemal, käin sõpradega õues jms. Very Happy Naermine on jälle nii nagu kuuendas... Very Happy Põhjust pole vajagi. 24/7. Very Happy Eile Resas Ave ütles, et ta õnnelik, et minuga aint 3 h nädalas koos on. Very Happy Et see minu totter optimism, energia ja naermine ja lollused hakkavad külge. Very Happy Hakkan lampi naerma, pidama ei saa. Koguaeg räägin midagi naljakat jms... Very Happy
ja noh... kes ei tahaks, et sõpradel hea on. (: (;
Sp ongi praegu nii, et tglt juba suht kaua... Mingi talvest vms saati. Koguaeg jooksen maad-ilma ringi. Very Happy Klaarin tema jamasid, aitan, annan nõu... räägin tema jamadest spetsialistidega jms. Vahest on küll tunne, et ei jõua, aga... Kuid kui sellel inimesel jälle mõned paremad hetked on, on mul endal jõle hea tunne. :) Pingutada tuleb küll retsilt... eriti praegu... tema selgroog olla, aga jah... :) Tuleb lihtsalt lõpuni tugev püsida. ;D
Mis meenutas. Lõpuks ometi sai meie Toimetulekukooli asjale ka hoog sisse. :) Nagu... poolteist aastat laagerdus ja nüüd käime ühe teise tüdrukuga iga nädal või üle nädala Toimetulekukoolis lastega mängimas. :) ja vot see on kogemus, mida ei vahetaks millegi vastu. :)


Viimati muutis seda nasicc (26/10/2008, 00:22). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime26/10/2008, 09:45

Tere. Minu nimi on Kristina, aga kõik hüüavad mind Krissuks. Olen 15 aastane ja elan Tallinnas. Käin Tallinna 21.Koolis 8.klassis. Reit on MinaTean-- ja orkut on Krissu .(punkt käib orkuti kasutaja juurde Very Happy ). Võite kõik sõbralisti lisada orkutis või reidis. Msn: k2i_metsa@hotmail.com
Tagasi üles Go down
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime27/10/2008, 14:29

Hei Very Happy
Ma olen Liina. Sünnipäev on 10. veebruaril, hetkel olen 15. Üheksandas klassis käin, suht lihtne endiselt, esimese veerandi tunnistusel oli üks neli, teised viied, eelmised klassid olen kiitusega lõpetanud. Vabal ajal laulan [lemmiktegevus üldse, kui saaks, laulaks kogu aeg vist ;D], mängin kitarri, kirjutan ja passin arvutis, ehk siis olen täiskohaga nolifer Very Happy Seda peaks ka mainima, et kevadel lõpetasin muusikakooli klarneti erialal, klaverit õppisin ka juurde. Öäk, peaks ütlema Very Happy Ei taha seda tagasi eriti Very Happy Aga tegelikult ma olen täielik melomaan, ei suudaks üldse ilma muusikata elada Very Happy Viimase aja lemmikud on Jonas Brothers, Three Days Grace ja Bring Me The Horizon [BMTH laulja pilt on mu avatariks ka, kui kedagi huvitab ;D]. Ja lisaks veel paar sellist üksikut lugu, nagu näiteks Sam Beeton "What You Look For" ja Ne-Yo "Miss Independent" Very Happy Mul on nõrkus scene-poiste suhtes Very Happy

Siis... Orkut: Liina tarvis
Reit: http://www.rate.ee/users/RoosaN2ts
MSN: lints1993@hot.ee
[jah, ma tean, et mul on elulame MSN, aga ma ei viitsi uut ka teha Very Happy]

K, ma ei viitsi praegu midagi rohkemat öelda vist ;D
L.
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime27/10/2008, 14:58

omgomgomgomgomg, ma võiks oma omgihaigusest üle saada XD

tavai. mina olen Ann, eksole, aga ma olen pannud tähele, et kõikide foorumlaste jaoks olen ma Anni. :d niisiiis.. ;d oeh, tegelen - omg - kandlemängimisega, muusikakoolishängimisega, kirjutamisega, lugemisega, laulmisega, naermisega, sõprade hankimisega, foorumites passimisega, internetiga oma aja sisustamisega jne.. Very Happy neid on liiga palju, ma ei saa kõiki välja tuua XD *teiseks olen ma täiesti kindel, et enamus inimesi teavad, millega ma tegelen ;d* nii, käin Tallinna 21. Koolis, 8a klassis ja olen NELITEIST! JEE! varsti 15, tegelt . Very Happy sünna on siis 14. veebruar, sõbrapäeval. jaa ma tean, äge! Very Happy ja siis - omg. m.. ma olen sõpradega hästi seltsiv ning lobisen koguaeg tühjasttähjast, aga võõrastega hästi pelglik. no jah, kui on võõras ja tuttav, siis ma sujuvalt ignoreerin seda võõrast ja lollitan tuttavaga ;d mul on punased juuksed (ägeee!) ja sinised silmad. ma olen heleda nahaga ja lühikest kasvu. omg, ja ma ei oska enam midagi öelda. mul juba kusagil oli see vägatäpneiseloomustus. Very Happy ja see siin on sujuvalt väga räige ;d ahjaa, ma solvun häääästi kergesti! Very Happy

orksihomo olen ka: Anni K. <3
ratepede olin ka, praegu vahest aint Very Happy : kase94

lisage siis jne, aga kindlasti öelge, eks te olete, muidu on see mäljuauk ;d *mitte, et see siis ei oleks, kui te ütlete, kes te olete, sest neid ütlejaid on väääga palju XD*

EDIT: no kammoon. ma lihtsalt pean oma loomaaeda tutvustama Very Happy niisiis, mul on üks ema (just nimelt, ainult üks, omg XD) ja üks isa (sama märkus!) ja üks vend (kes on täiesti poolearuline esimese klassi põngerjas - kindlasti on tema kuidagimoodi kilplastest pärinev) ja üks vanaema (tegelt on mul neid kaks, aga ainult üks elab minu juures ;d) ja üks koer (brandy/brännu. maailma bestim doggi üldse! Very Happy punane iiri setter ;d minu oma täitsa, kolmandaks sünnaks sain!), siis teine koer (luna. hundikoer! ka hästi nummi jne, emme oma, mingi siis võetud, kui ma olin kuus/seitse) jaaaa kolmas koer (sofi. phäh. Very Happy ta hüppab oma massiga enamiku inimesteks hingetuks ;d muidu.. must-valge njuufa, ema oma jälle ja mingi.. kaks aastat meil olnud vist.. kui niigi palju XD) ja siis on meil üks kass (selline triibuline ja lõhkise kõrvaga. kissa. :d minuomatäitsa! ming, ömn, siis saadud kui ma kaheksa/üheksa olin. tegelt ta oli hulkuv kass, aga me võtsime ta endale! (y) :d) ja siis teine kass :d (halling. kissa tütar. ;d üleni halli värvi, vanasti olid silmad ka hallid, aga nüüd on rohelised. hästi nunnu siuke. mingi.. ma ei tea, kui vana) ja siis on meil kalaaad. (ei tea, kui palju ja millised XD) ja siiis.. on meil üks küülik (hiidküülik. valge ja suuuuuur (L) dellu, minuomajälle! (L)(L) see aasta sain ;d ja ta on hästinunnu (L)) ja siiisss.. teine küülik! Very Happy (hiidküülik. siuke pruunikas ja nats väiksem ning noorem kui dellu. külli siis (lühend küülikust Very Happy) ja minu venna oma ;d) vot nii. ja ongi kõik karvalised ja sulelised loetletud! Very Happy elage rahus.


Viimati muutis seda Tärru. (1/2/2010, 20:20). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Külaline
Külaline




Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime27/10/2008, 18:01

Nooh, ma tahan et te mõistatakstite Very Happy Mul on ühe Superstaariga sama eesnimi ja samal päeval sünnipäev. Aga teie kutsuge mind libaks (ma muudan kasutajanime lõplikult ära). 12 olen Very Happy
Ma võiks oma Very Happy haigusest lahti saada Very Happy Tegelen igast jama asjadega. Peamiselt istun arvutis ja veel rohkem LOEN Very Happy I LUUUUUV RIIDING! Very Happy Ja mõistatused meeldivad (+ pusled). Praegu panen mingit hiid puslet kokk, 5000 tükki on Very Happy
Mulle meeldivad kassid :) cat ja mul on koer :) No mitte päris minu oma. Ta nimi on Tuksi.
Mul pruunid juuksed (värvitud muide) ja imelikud silmad. Imelikud, sest: ma arvan et nad on rohehallid, mõned ütlevad et hallid, mõned et sinised (?) ja mõni et üks silm on rohehall ja teine sinihall (!). Ja terve p****täis vistrikke kahh.
Mul eriti sõpru pole. Selline omaette tegelane. Suht nohik.
Elan raamatutes ja rollikates...

Orkut: Eesnimi + üks smail, otsige välja
MSN: on, aga ei saa sisse
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime28/10/2008, 11:14

--


Viimati muutis seda Hüpopaatik (8/1/2010, 18:02). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Princess
Naerupall
Princess


Female Postituste arv : 14
Age : 31
Asukoht : Sinu unistustes

Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime29/10/2008, 11:28

Olgu, aeg oma krooni varjust välja tulla..
Minu nimi on Mona-Janett, hääldus on inglisepärane.
Olen 16, jõudsin just Inglismaalt tagasi koju.

Olen elanud Inglismaal, Miamis mõned kuud, Taanis ja Eestis. Sündisin Eestis. Täiesti eestlane olen. Siis.. just tulin Inglismaalt. Igatsesin küll kodumaad, aga samas oli lahe vahelduseks tavakoolis käia. Muidu olen ma enamuse ajast olnud koduõppel, sest reisin palju. Ema on mul psühholoog, isa.. ärimees, ütleme nii.

Tegelen kunsti, spordi ja muusikaga. Iseloomult olen tagasihoidlik, vaikne, üpriski arg. Hoian omaette. Mul pole hetkel koduloomi, Inglismaal oli koer, Basset Hound Tuks (Jah, see on raamatu järgi talle nimeks pandud) Aga tema on hetkel mu vanaema juures. Seame end siin sisse ja siis toome ta ära.

Ongi kõik vist.. Jeap.. that's me..
Tagasi üles Go down
m22sikas
Teise astme kurjuse abiline



Female Postituste arv : 9
Age : 34

Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime29/10/2008, 12:43

.


Viimati muutis seda m22sikas (1/8/2010, 23:21). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime30/10/2008, 16:02

Einu säü! Mjina oljen Tanja. Loore siiski tegelikult. Hüüdnimesi mul pole, ema kutsun Loorupiks, aga ma vihkan seda. Vahepeal kutsuti mind Nubluks, sest ma pidin Nublu nägu olema, ja kui ma naeran, pidin ma Pluuto moodi olema. Eks te ise otsustage, kuidas mind kutsute.
Vanust on mul juba 15. Ma olen suhteliselt pikka kasvõi, 176 või nii, ja näen päris vana välja (klassiõed ja vennad ja vahel nooremadki ikka pinnivad, et mine osta juua vm...). Mitte väga vana, maksimum on 20 pakutud, ega see eriti ei meeldinud.
Ma elan Hiiumaal, Käina vallas, Orjaku külas, Mäeotsa talus (97114, write me). Ma armastan Eestit ja inglise keelt ning Inglismaad (ja kenu saksa kutte ja veel kenamaid Rootsi kutte).
Rate on mul, eriti ei käi, looore selleks muidu. Orkut on Loore K. ja msn on loore_loore@hotmail.com
Olenemata sellest, et ma kasutan palju sarkasmi ja olen otsekohene inimene, ei ole ma väga ülbe ega egoist. Tegelikult üsna sõbralik. Et siis, kirjutage mulle ja lisage MSNi ja muud huvitavat.
Tsau!
Tagasi üles Go down
KedaHuvitab
Tasane



Female Postituste arv : 4
Age : 30

Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime2/11/2008, 20:18

...


Viimati muutis seda KedaHuvitab (17/2/2010, 16:29). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
hannna
Naerupall
hannna


Female Postituste arv : 11
Age : 28

Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime2/11/2008, 20:57

hejj , mõtlesin et postitan ka siia siis midagi . mina olen ( alustan siis õieti ) Hanna ja elan tallinnas . Pelgulinna gümnaasiumis käin 7 klassis . Võõrastega võin täiesti vabalt suhelda . Very Happy sellega ja probleemi pole . Siis muusikast kuulan igast vanemaid bände ( nt : AC/DC , The Beatles jne . ) ja siis uuematest kah igasuguseid ( Paramore , Green day jne. ) . atsa , ja reit on mul ka ( c´moon kellel poleks ? Very Happy ) -hannna . ööm , msn ka hannakas10@hotmail.com . ühtegi juttu mul siin veel pole , aga no pole hullu , küll jõuab . peakski hakkama midagi tegema . Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
http://loens6numeid.blogspot.com
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime2/11/2008, 21:39

Niisis..mina olen Loore. Täisinimi on küll Inge Loore aga nii kutuvad mind väääga vähesed inimesed.
Hüüdnimesi on mul kah erinevaid...üks on Lammas(kusjuures see tuli inimeselt kes pole arvatavasti kunagi siin foorumis käinud ja peale seda kui ma endale selle nime panin:D) enamus kutsuvad mind siiski Looreks. Kuigi Mämmu lubas välja mõelda kes ma olen.
Ma olen 15 ja käin Tallinna Kunstigümnaasiumis (ma ei saa aru miks mõned inimesed ei mõista, et see pole kopli kunstikool:D) 9b klassis. bee klass on selline tubli klass et meil on nädalas kaks tundi rohkem kui a klassil ja siis me peaks ästi tublid ka olema. Noh tihtipeale see meil ei õnnestu:D Meil on olemas selline tore õppeaine nagu Tarbekunst. Hinded on enamvähem...see veerand oli kolm kolme aga kaks neist oli tänu väga jamale õpsile ja kolmas on lihtsalt aine millest ma aru ei saa:D
Mind huvitab fotograafia...kuigi ma arvan, et seda vist kõik teavad:D Siis meeldib tegeleda ka spordiga (võin teha kõike hästi peale jooksmise).
Tõsisemalt tegelen Jazz tantsuga aga niisama mängin ka korvi ja jalkat ja igast selliseid asju. olen tegelenud ka lauatennisega:D
Kunst meeldib mulle kaa kuigi jh sellega tegelen suht ainult koolis...vahel harva kui tuju tekib siis kodus võtan kaa paberi ette.
Kirjutada meeldib, aga see on ka loogiline sest muidu ei oleks ma ju siin:D
Muusikaga tegelen natuke. Olen kooli lastekooris ja oma klassi ansamblis. Olen õppinud klaverit ja plokkflööti.
Lugeda meeldib ainult huvitavaid raamatuid ning kahjuks pole neid väga palju:D
Enamus keeltest meeldib. Õppinud olen küll ainult inglise, vene ja prantsuse keelt.
Ma olen u 174 pikk. Blond olen (inside and out). Silmad on sellised kahtlased et vahepeal on väga sinised ja vahepeal väga hallid.
Üldiselt olen väga rõõmsameelne. Masekapeletaja on mulle öeldud. Sõprade seas räägin suhteliselt palju võõrastega eriti ei räägi:D
Minuga on vist väga lihtne sõbraks saada kui tahta. Kellegiga tülli lähen ma väga harva.
Ma teen palju nõmedaid nalju. Paljud neist on tegelikult solvavad kuigi ma seda nii ei mõtle ja teised ei saa sellest ka aru:D
Mul käivad hullusehoon ning siis ma pean tegema midagi sellis mis on tegelikult väga lollakas:D õnneks olen sattunud selliste inimeste seltskonda kes sellega kaasa lähevad:D
Orkut on Loore !
Msn on veikemyy@hotmail.com
Lisage mind siis listi või sõbraks võimdaiganes:D
Edit: seda postitust vaadates tundub mulle et unustasin öelda et olen jutukas?Very Happy
Tagasi üles Go down
Liv
Teise astme kurjuse abiline
Liv


Female Postituste arv : 7
Age : 114
Asukoht : Maakeral, Euroopas, Prantsusmaal, Pariisis, 11-endas, oma majas, oma toas, voodis.

Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime12/11/2008, 15:23

Tere olevused! Minu kaunis nimi on Siann, ning seda ma ei vahetaks mitte iial. Very Happy Noh onju ilus nimi! Ma olen siis Siann, 4 aastat vana... EI! Oh! Tegelt jah, ma olen siis 12 aastat vana. Ma elan Pariisis, 50% eestlane 50% prantslane, varem arvasin, et olen prantslane, aga nüüd sain aru, et ma olen ikka rohkem Eestlase moodi. Prantsusmaa on... Jube kole maa, ja mis siis et super laheee seal on eifeli torn ja seal saab Disney Landis käi (Oh nii lahe onju --"). Noh igaljuhul... Mulle meeldivad metsad, loodus, sood, RABAD (l), Kalevipoja juuksed (rabades väikesed valgete karvaste otsadega taimed, muudavad raba lihtsalt nii ilusaks)... Ma olen natukene depressiivne, mitte küll emo, aga noh... Igal juhul mulle meeldib selline roheline : santa nagu seal mütsi peal on.
Ma armastan lugeda, lemmik raamat on... HMmmm... Mulle meeldis "Bartimaeuse trioloogi" aga ma ei ole kindel enam. Fantaasia raamatud on viimasel ajal muutunud minu jaoks igavateks... Mulle meeldivad krimminaal romaanid. Agatha Cristie on väga hea kriminaal romaanide kirjunaik näiteks, aga jah... Siis... Viimane raamat mida lugesin oli armastus raamat, --" Ei noh ma sellist stiili raamatuid tegelt ei loe, aga see on lihtsalt selline teistusguselt kirjutatud. "Le roman de Tristan et Iseut" väga hea tegelt kui mõelda, mulle isegi meeldis tegelt...
Ma mängin ka flööti, juba viis aastat nüüd, armastan väga, aga ma ei tea kas ma mÄngin ilusasti :). Kui mul on puhas toon, siis meeldib mängida, teeb tuju heaks. Kümne minuti pärast on muide tund... *Haigutab* Õpetaja on liiga positiivne, kogu aeg ütleb : "Ahjaaa! Nii ilusasti mängid! Mulle meeldib see mida sa teed" jne... Noh ausalt õeldes, mind tüütab see ära... Aga ega see teid ei huvita ka... Ah noh, üldse? Mis mõttega ma siin kirjutan? Keegi ei loe nagu nii...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mina olen.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen..   Mina olen.. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mina olen..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mina olen siin
» Ma olen hellitatud.
» Hr. Populaarne ja mina
» Miks mina???

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: