MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mina olen siin

Go down 
3 posters
AutorTeade
Simple Girl
Kojamees
Simple Girl


Female Postituste arv : 39
Age : 31
Asukoht : somewhere between here and there

Mina olen siin Empty
PostitaminePealkiri: Mina olen siin   Mina olen siin Icon_minitime19/2/2009, 19:06

Ma olen oma toas ja vaatan aknast välja. Sajab vihma ja piisad langevad vaikselt maapinnale, riivates ka akent. Sadu tekitab minus nukrust ja samas ka rahustab. Väljaspool akent on kõik hallikas ning ma mõtlen tahtmatult sellele, et mina olen siin, aga sina pole. Sina oled kusagil, kusagil kaugel. Kus täpselt, ma ei tea.

Mida sa küll praegu teed? Kas sinu juures ka sajab? Kas sa mõtled minu peale? Need ja mitmed teisedki mõtted keerlevad mu peas, samal ajal kui ma langevaid piisku vaatan.

Ma olen toas üksi ja peale vihma on kuulda ainult kella tiksumist. Mu pähe kerkib uus mõte - Kas sa tunned kui ma sinu peale mõtlen?

Räägitakse ju, et osad inimesed tunnevad, kui nende peale mõeldakse, või nendest räägitakse. Mõned seostavad seda luksumisega, teised lihtsalt tunnevad. Nii hea oleks, kui sa tunneksid, et ma sinust praegu mõtlen. Siis mõtleksid ju sina minust ka.

Vihma sajab endiselt ja taevas on täis halle pilvi. Mulle meenuvad ajad, mil me olime koos. Rääkisime, naersime, olime lihtsalt niisama. See ei olnudki nii kaua aega tagasi kui praegu tundub. Need päevad olid täis rõõmu ja tunduvad päikesena, mida praegu varjavad pilved, kuid mille soojust ma ikka veel tunnen.

Me käisime koos kinos ja jalutamas. Kuid millalgi, ei teagi täpselt millal, hakkasime me üksteisest kaugenema. Sina tegelesid oma asjadega, mina enda omadega. Me küll nägime teineteist, aga suhtlemine piirdus Terega.

Nüüd on vihmasabin vaiksemaks jäänud. Huvitav, kas sa meenutad vahel meie ühiseid aegu? Kas sa pead neid sama kalliks kui mina? Nii palju küsimusi, mille vastuseid ma ei tea.

Sadu on lõppenud, ainult üksikud piisad langevad veel ja katuseräästad tilguvad. Hallid pilved hakkavad hajuma ja päike tuleb välja. Üle värske ja puhtaks pestud maa laiub vikerkaar. Üllaltavalt tunnen ka mina ennast värskemana ja mu nukrus on kadunud. Kuid siiski jääb mind painama see üks mõte, et mina olen siin, aga sina mitte.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Mina olen siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin   Mina olen siin Icon_minitime19/2/2011, 00:26

mind paneb imestama et keegi seda komminud pole ...

sest see on nii kohutavalt hea lugu lihtsalt ! täpselt minu mõtted, et kui kellelegi mõtled , siis see isik tunneb seda , vihm+ kella tiksumine ...

ühesõnaga , i love it !! I love you
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
EvaCa
Naljatila
EvaCa


Female Postituste arv : 91
Age : 31

Mina olen siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin   Mina olen siin Icon_minitime20/2/2011, 15:56

Väga armas jutt:) tegi südame soojaks,mis sest,et see kurb oli.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mina olen siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin   Mina olen siin Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mina olen siin
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mina olen..
» Mina, Hardi.
» Taevas on siin sinine.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: