MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 *2013*

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: *2013*   *2013* Icon_minitime2/1/2013, 10:39

1. Northangeri klooster
Jane Austen
*2013* 1064_northangeriklooster3559


Sisu: Catherine Morland oli lapsena mittemidagiütleva välimusega poisilik tüdruk. Seitsmeteistkümneaastasena paiskab elu ta Bathi, kus tal tuleb toime tulla kõigi «ohtude ja raskustega», mida elu selles linnas endaga kaasa toob. Ebamaiselt võluval ja elava kujutlusvõimega neiul tuleb tulla toime peene seltskonna kapriisidega; ta kohtab oma teel selliseid isikuid nagu mõttelage mrs. Allen, koketne Isabella ning jultunud jõhkard John Thorpe.
Küllakutse Northangeri kloostrisse, mis Catherine'i jaoks seostub surnukirstude, luukerede ja muu gooti romaanidest loetuga, toobki endaga kaasa seikluse, ehkki mitte sellise, nagu neiu ootas, ja kuigi ta süüdistab auahnet, mõnevõrra pahatahtlikku kindral Tilneyt täiesti alusetult kuriteos, ei eksi ta siiski mehe loomuses. Kuid «ebaromantilise» kangelase Henry Tilney abiga saab Catherine viimaks täiskasvanumaks ja õpib iseennast parmini tundma.

LK: 253

Lemmiktegelane(sed): Miss Eleanor Tilney, Catherine Morland, James Morland

Arvamus ja muljed: Ma sattusin sellest vaimustusse! Ema oli mulle kunagi öelnud, et teised Austeni teosed (va "Uhkus ja Eelarvamus") on rasked. Noh ma siis ei proovinudki, kuid nüüd võtsin selle teose kätte, ja see oli lihtne, huvitav ja pani kaasaelama.

Päris mitu korda turtsatasin ma Catherine jaburuste üle ja kindral Tilney üle. Mulle jäi mulje, et ta ei taha Catherine mitte endale miniaks, vaid omaenda naiseks. Eleanorist jäi mulle soe ja südamlik mulje ja nagu oleks ta teine miss Darcy.

Vaatasin ka Northangeri kloostri kohta tehtud filmi ära ja seal sain ma tegelikult veidi ebameeldiva üllatuse. Suurem osa lausetest oli inimeste vahel ära vahetatud ja John Thrope ei tundunud üldse julutunud.

Igatahes raamatut soovitan soojalt kõigile. sunny

Punktid: 10/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime6/1/2013, 10:59

2. Keelatud elu
Syrie James, Ryan James

*2013* 9789949149049.jpg


Sisu: Seda tüdrukut ei oleks pidanud olemas olema …See poiss ei oleks pidanud teda armastama …Alec on senise elu igaveseks seljataha jätnud, vanad reeglid ei kehti enam. Ta ei ole seni tohtinud endale lubada midagi meeldivat, paljud tegevused – keskkool nende hulgas – on olnud talle keelatud. Nooruslikust välimusest hoolimata ei ole teda kunagi kooli-missioonile saadetud – tema eliitväljaõpe on mõeldud keerukamate ülesannete täitmiseks. Alec on nimelt ingel, kellel ei tohi olla mingeid suhteid inimestega – veel vähem armusuhteid. Claire’i ja Aleci armastus on keelatud, vastu kõigele, mida Alecile on õpetatud. Kui kaugele on poiss valmis minema, et päästa Claire’i elu?

LK: 340 | 594

Lemmiktegelased: Brian, Claire, Erika

Arvamus: See ei olnud halb, aga sellist suurepärast vaimustust ei tekkinud. Minu meelest läks aeg lõpus kuidagi hästi kiiresti. Vincent seal, Vincent siin, kool, kodu, haigla... Asja oleks võinud võtta rahulikumalt. Mõned lollid vead olid. Claire juuksed, alguses pruunid, lõpus blondid. Mulle meeldis sealne huumor.
Algust oli tore lugeda, kõik oli rahulik. Lõpupoole läks asi küll huvitavamaks ja huvitavamaks, aga minul tekkis segadus nende Grigoridega, Segaverelistega ja Vanematega.

Punktid: 8/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime26/1/2013, 19:39

3. Uhkus & eelarvamus
Jane Austen
*2013* Uhkus+ja+eelarvamused


Sisu: Hästi komponeeritud, paraja irooniaannusega romaanis on suure hoolega välja joonistatud kõik karakterid, nii peategelased kui pisemadki kõrvaltegelased – kõigutamatu pereisa, jahmerdav ja rumal mamma, isepäine Elizabeth, malbe Jane, arutu mehenäljas Lydia, alatasa nohune ja rahulolematu Kitty, maailmatark Mary ning terve plejaad ümber Benneti preilide tiirlevaid d¾entelmene.

LK: 408 | 1002

Lemmiktegelane(sed): Jane, Mr Darcy, Elizabeth

Arvamus: Ma ei jõua üle lugeda, mitmendat korda ma seda juba loen, aga pärast Northangeri kloostrilugemist oli minul selline tunne, et ma tahan ka "Uhkuse ja eelarvamuse" uuesti läbi lugeda. Lugesingi, sama põhjalikult ja teadlikult, mis tuleb nagu ikka, aga sellegi poolest oli tore ja huvitav.

Tore oli kogu suure, välja mõeldud võlumaailma vahepeal lugeda midagi klassikalist. Midagi, kus kohe kindlasti pole kummaliste nimedega loitse.
Tegelikult on mul veel palju raamatuid loetud Prantsusmaal, aga ma olen laisk ja ei viitsi kõikide arvamusi ja asju kirjutada täna. Liiga vara pidin ärkama ja nüüd peaaegu, et tukun siin arvuti kohal juba.

Punktid: 10/10


Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime30/1/2013, 16:50

4. Harry Potter and the Goblet of Fire
J.K. Rowling
*2013* Gobletoffirecover


Sisu: Harry Potter is midway through his training as a wizard and his coming of age. Harry wants to get away from the pernicious Dursleys and go to the International Quidditch Cup. He wants to find out about the mysterious event that's supposed to take place at Hogwarts this year, an event involving two other rival schools of magic, and a competition that hasn't happened for a hundred years. He wants to be a normal, fourteen-year-old wizard. But unfortunately for Harry Potter, he's not normal - even by wizarding standards. And in his case, different can be deadly.

LK: 636 | 1639

Lemmiktegelane(sed): Hermione, Ginny, Harry, Moody

Arvamus: Harry Potterist ei saa üle ega ümber, seekord, olles ise Prantsusmaal, leidsin, et mis mõttega ma loen läbi raamatu korduvalt ja korduvalt? See on põnev, aga ma ei saa sealt mitte mingit suurt silmadega õgimist enam, vähemalt mitte eesti keeles.

See on siis minu esimene raamat, mille olen inglise keeles läbi lugenud ja peab ütlema, et sain nüüd aru, mida õpetaja mõtles kui ta meid kogu aeg sõnu kirjutama pani. Need on nüüd juba nagu ahh ma tean seda sõna juba seitsmendast klassist, pidime selle välja kirjutama.

Raamat oli küll pähe kulunud, aga inglise keeles tundus kuidagi teistmoodi. Isegi huvitavam kui eesti keeles.

Pakkuge välja mitu punkti ma annan? Keegi ei piilu :)

Punktid: 10/10


5. Talvehullus
Marianne Harju
*2013* Talvehullus

Sisu:Üks talv ja kuus head sõpra: lahutamatu paar Maribel ja Meelis, Maribeli armunud poeedihingega Robert, rikaste vanemate võsuke Erik, Maribeli parim sõbranna Kati ning modellist naistemagnet Kris, kes on Kati salajane ihalusobjekt. Kas nende kuue sõprus on piisavalt tugev, et panna vastu talve jooksul ilmsiks tulevatele salajastele tunnetele ja igaühe isiklikele probleemidele? Või on see liit määratud lagunema?

LK: 164 | 1802

Arvamus: Olete kunagi kahe lennu vältel raamatu läbi lugenud? See on täiesti võimalik, sest ma tegin seda. Lennukis pole nagunii midagi tarka teha kui haigutada (et kõrvad lukust lahti läheksid) ja süüa. Seega võtsin raamatu kaasa, et ah nädala jooksul loen läbi.

Kodus on mul see raamat juba pikalt tolmu kogunud, sest ma olen liiga masendunud, et lugeda jälle läbi mingi tüüpiline noorekas. Seegi ei erine teistest. Iga üle lehekülje, oli tal kas järjekordne armuvalu, tegi suitsu või pidutses. Kas inimesed natuke teistsuguseid noorteromaane enam kirjutada ei oskagi?

Ma pole vist näinud siiamaani mitte ühtegi noortekat, kus peategelaseks oleks tõrjutud ja üksildane tüdruk või poiss. Kõik on ikka populaarsed.

Ühesõnaga see oli loetav, aga pole just midagi erilist, mis vääriks 10 punkti. Kas see ka meeldis, noh jah meeldis on võib - olla isegi palju öeldud.

Punktid: 5/10

NB! Lähiajal lisan veel raamatuid, sest praegu olen ma liiga väsinud ja laisk, et neid veel lisada. Ning ma pean meelde tulemtama, milliseid raamatuid ma olen lugenud siiani.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime31/1/2013, 19:01

5. Vampiiripäevikud: Taaskohtumine
L. J. Smith
*2013* 11428


Sisu: Elena surmast on möödunud pool aastat, lähenemas on keskkooli lõpetamine ning Bonnie ja Meredith püüavad oma eludega edasi minna. Siis aga juhtub Meredithi sünnipäevapeol midagi, mis nende elud taas pea peale pöörab. Ning Elena võtab hauatagusest maailmast Bonniega ühendust. Fells Churchi ähvardab oht, mis on suurem kui kunagi varem, ning Elena käsul kutsutakse Itaaliast tagasi Stefan, kes tüdrukule antud lubadust pidades astub vastu kõige tugevamale vaenlasele, kellega ta iial silmitsi on seisnud. Kuid koos vennaga saabub linna tagasi ka ohtlik ja võluv Damon, kelle motiive ei oska keegi aimata.

LK: 248 | 2050

Lemmiktegelane(sed): Bonnie, Damon ja Matt

Arvamus: Miskipärast kuulutab Varrak mulle, et see on viimane osa? Hakkasin siis googeldama, mulle küll ei paistnud, et see jääks viimaseks raamatuks. Aga las see olla.

Võrreldes Raevuga on see ikka tunduvalt parem. Võib - olla, sest nüüd olen harjunud sellega, et Elena on vampiir. Mulle meeldis, et suurem osa raamatust oli kirjutatud Bonnie vaatepunktist. Bonnie seletas kõike nii rahulikult ja kõigest tekkis nii hea vaatepilt. Okei L. J. Smith kirjutas selle, aga võrreldes Elena kirjeldustega olid Bonnie omad selgemad.

Punktid: 8/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime31/1/2013, 21:33

Oh ei, sellel tegelikult veel mingi 5-6 raamatut otsas. Very Happy
Aga see on viimane raamat sellest sarjast, mis enam-vähem normaalne veel on. Very Happy (Olgu, mina jätsin viienda keskel pooleli lugemise, vbl pärast viiendat on jälle normaalsem. Very Happy)
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime1/2/2013, 18:45

Ei tea, pole mõelnud, et loeks inglise keeles läbi. Aga võiks vist lugeda küll Rolling Eyes see ei saa ju olla raskem kui lugeda Harry Potterit inglise keeles (arvestades igasuguseid kahtlasi nimesid ka veel).
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime1/2/2013, 21:31

6. Minu Austraalia
Airi Ilisson-Cruz
*2013* Minuaustraalia1


Sisu: Pime possumionu kolistab elektritraate pidi kui kass, mängukaru moodi koaalad nosivad puu otsas eukalüptilehti ja väledad pisikesed gekod vilistavad elutoa seintel laulda. Tänavapilt näeb välja kui üks jumalavallatu multikultuuri supp ja inglise keelt kogeb uskumatu aktsendiga variatsioonides.
Austraalia, unistustemaa.
Eestis oli mul just nagu kõik olemas, ainult et hing ei andnud rahu. Lõpuks läksin, ikka seda oma unistust otsima. Jutustasin punase kahemeetrise kängurust sõbraga Austraalia unenägude aegadest ja kihutasin hiigelrekkadel läbi tuhandeid kilomeetreid kõrbeavarusi. Tassisin farmis ananasse ja arbuuse, müütasin linnatänavail loteriipileteid ning teenisin ettekandjana nagu sajad teisedki noored eestlastest ilmarändurid. Seikluste keskel leidsin ootamatult selle, mida enesele teadmata otsinud olin.

LK: 303 | 2353

Lemmiktegelane(sed): -

Arvamus: Viimasel ajal ma ainult loen ja loen, just eile lõpetasin järgmise raamatu ja noh ma mõtlesin, et see suur raamatute kirjelduste asjade tegemine ainult veniks siis otsustasin, et selle nädala algul lugesin ma lõpuks "Minu Austraalia" ka läbi.

Ausalt öeldes, päris põnev oli. Kohati naljakas ka. Mahedalt ja ladusalt oli kirjutatud. Rääkis korraga tema enda elust kui ka Austraalia kommetest. Rääkima känguru kohad olid ekstra armsad clown vahepeal läks kuidagi igavaks aga sellest sain kiiresti üle.

Punktid: 9/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime1/2/2013, 23:02

No kui juba Potter inglise keeles loetud, läheb see ka ludinal, ma usun. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime2/2/2013, 13:41

7. Sari õnnetuid lugusi: Hirmuhaigla
Lemony Snicket
*2013* R129050


Sisu: Jätkuvad Baudelaire’i orbude seiklused. Selle raamatu lehekülgedel satuvad Violet, Klaus ja Sunny Heimlichi Haiglasse, kus neil tuleb kokku puutuda mittevajaliku operatsiooniga, narkoosiga, lõõritavate vabatahtlikega, südamekujuliste õhupallidega ja jahmatavate uudistega tulekahju kohta.

Lemmiktegelane(sed):

LK: 256 | 2609

Arvamus: Päris ausalt öeldes oli raamat kuidagi ära vajunud. Algus oli põnevam, aga äkki on see sellepärast, et ma olen raamatuid lugenud sellest ajast peale kui meil neljandas või viiendas klassis selle kohta katkend õpikus oli. Üldkokkuvõttes oli raamat kerge ja lihtne lugeda. Hea vaheldus. Midagi suurt ja vaimustavat seal ei olnud.

Punktid: 6/10

Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime3/2/2013, 10:01

8. Sari õnnetuid lugusid: Karnivooride karneval
Lemony Snicket
*2013* 9789949919253.jpg


Sisu: Jätkuvad Baudelaire’i laste seiklused. Selle loo peatükkides tuleb Violetil, Klausil ja Sunnyl kokku puutuda salapärase selgeltnägijaga, tigeda rahvahulgaga, näljaste lõvidega ja mitme kummalise maskeeringuga.

Lemmiktegelane(sed): -

LK: 288 | 2897

Arvamus: Olen endale pähe võtnud, et kui ma raamatu kätte võtan siis loen selle ka läbi. Raamat oli iseenesest täitsa mõttetu, jama. Tohtult igav ja kuidagi lapsik. Raamatu tagakaanel on kirjutatud, et raamat on mõeldud vanusele 10+, minu meelest võib seda lugeda ka 7 - 8 aastane, sest raamat ei ole üldse selline nagu selle tutvustus.

Lugu ei ole ju õnnetu, sest Baudelaire'id pääsevad, mitte ükski neist pole veel surnudki. Asjad, mis nendega juhtuvad kajastuvad tänapäeva raamatutes ka tihti. Kui see vankriga veeremine välja arvata ja friikide ¹ou - mis iseenesest olid üsna lapsikud asjad, mida kirjeldada.
Ei meeldinud.

Punktid: 3/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime3/2/2013, 11:48

9. Viin su endaga, Phoenix
Joss Stirling
*2013* R138395


Sisu: „Tähtis on sind siit ära viia... Ma röövin su.“

Phoenix kuulub Kommuuni – ebatavaliste võimetega varaste gruppi. Tema sihtmärk on Yves Benedict, Londonit külastav Ameerika üliõpilane. Kuid selgub, et Yves on midagi palju enamat kui kõigest sihtmärk. Ta on Phoenixiga kokku määratud. Tema hingesugulane. Kommuunile kuulub Phoenixi minevik ja grupp tahab endale ka tema tulevikku. Kas Phoenixil õnnestub päästa poiss, keda ta armastab..., ja iseend?

Lemmiktegelased: Sky, Phee, Yves, Xav ja Zed

LK: 240 | 3137

Arvamus: No ma ei või! Päriselt ka. See oli nii heeaaaaa. Dragon ja Unicorn olid nii pahad, Seer ka Evil or Very Mad. Ma olin Unicorn'ist heal arvamusel alguses ja siis ta oli nii halb tegelikult. Nii pettunud temas ja Unicorn on ju eriline ja ilus nimi ja sellisele jõhkardile pannakse see nimeks. Kõige jubedam on Seer. Ta nii meenutas mulle Kelly'si ja siis ma mõtlesin, et äkki ta ongi ja siis ei tuli välja, et ta polnudki ja no täitsa lõpp. Ma olin nii vaimustuses ja muigasin ja awwitasin terve raamatu jooksul.

Benedict'i poistel on hea huumorimeel, kahju, et ma raamatu ühe päevaga läbi lugesin ja seda ka öösel tegin. Paar korda surusin huuli kokku, et mitte naerma hakata. Nüüd on selles naeratamisest lõualuu valus. Aga see oli seda väärt, sest see oli nii hea, ja ma vist lähen torman kohe apollosse ja vaatan, kas järgmist osa inglise keeles leidub, sest ma lihtsalt pean, selle läbi lugema.

Punktid: 100/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime13/2/2013, 20:16

10. Marley & Mina
John Grogan
*2013* 4448


Sisu: Lugu noorest abielupaarist, kes alustab ühist kooselu, ning suurest, arulagedast, parandamatust, aga ka vastupandamatust labradorist, kes muutis kogu nende elu – neid ja nende lapsi, muutis perekonda, kelleks nad said. See pole vaid ühe koera ega koeraga pere lugu, vaid liigutav ja humoorikas lugu inimestest ja loomast, kellel on ühine elutee, tõusude ja languste, naeru ja pisarate, rõõmude ja südamevaluga.

LK: 344 | 3481

Lemmiktegelane(sed): Marley

Arvamus: Oleksin jõudnud põhjalikult ja korralikult süveneda pareminigi, ilmselt oleks rohkem hinge läinud ja naerma ajanud, aga kahjuks on kätte jõudnud veebruar, mida minu kooli kaheksandad klassid teavad kui ringi tormamise aega ehk loovtöö tegemise aeg hakkab läbi saama.

Raamat ajas tõesti naerma, nagu raamatukogus istus vanem tädi mulle mainitses: "Väga armas raamat, saad naerda." Teist raamatut kätte võttes ta kehitas õlgu ja ütles: "Polnud just kõige parem." Ei tea, kas see ka vastab tõele?

Hinge läks ka Marley surm, issand see oli nii kurb, kõik see oli nagu hoopis teistsugune maailm järsku. Võttis nutma ja mitte vähe. Luristasin nina ja lugesin muudkui edasi ja edasi. See oli kokkuvõttes väga armas raamat poolearulisest koerast, kes kummalisel kombel tundus ühtäkki nii nunnu. cherry

Punktid: 10/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime13/2/2013, 21:38

Ma mäletan, kui seda filmi vaatasin Very Happy Mingi kõik löristasid nutta. Või noh, üritasid varjata, et nutavad. Ise lugesin seda raamatut oma 3 korda... Filmi näinud 2 korda.
See on film, mis suurepäraselt paneb lemmiklooma tahtma (sest paha koer on tegelikult ikkagi nii vastupandamatu ja äge Very Happy ) aga see lõpp paneb vanduma, et never ever ei võta lemmiklooma. Ma arvan, et lemmiklooma surm (kassi-koera puhul eriti, mina olen nende sõber) on lihtsalt niiiiii raske. Kui meie pere eelmine koer suri, siis ma töinasin mitu päeva (olin 13-14 aastane) ja igatsesin teda vist seni, kuni uue võtsime.
Aga jahm... Sorri, et su teemat risustasin. Pidin lihtsalt neid asju ütlema Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime14/2/2013, 20:26

Minul on kodus kass, kes on võetud tänavalt, reaalselt tänavalt. Sai isegi neli armast poega siin ja siis otsustas mu ema, et on aeg viia ta varjupaika koos piskeste kassipoegadega. Töinasin terve nädala ja siis viis ema mind teda vaatama, aga ei lastud, ta oli liiga metsik. Selle asemel nägin kõiki teisi loomi, aga keegi polnud nagu Kity.

Kuu aega hiljem tõime ta koju, nägime poegi varjupaiga ees, kõik täiesti valgehallika segused. Mäugus kasti sees ja kui mina järgmiseks nädalaks pidin vanaema juurde minema ja sealt veel nädal aega hiljem tagasi tulin selgus, et kass lasti õue ja ta tuli endiselt tagasi!

Ta on siiani siin, nüüd juba priske tagumikuga armas pikakarvaline kass, kes siiani teeb kummalisi tempe, aga nüüd on need aina harvemad, sest kass avastas kui mõnus asi on uni. Selle asemel näeme teda kummalistes poosides magamas ja vahepeal unepeal mäugumas.

Lemmikloomadega on jah see lugu, et nad on kole nunnud ja tegelikult saavad nad sinu pereliikmeks, nagu mitte kunagi suureks kasvava vend või õde. Minagi igatsen endale koera, labradori, aga ei saa ma teda oma lapsepõlves kindlasti.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime14/2/2013, 22:39

Vabandust, aga minu jaoks varjupaigast võetud kass poegadega sinna tagasi viia on ikka ülimalt südametu tegu Sad
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime15/2/2013, 14:46

Tänavale jätt oleks südametu tegu, sealt said, ma olen 100% kindel, kõik pisikesed endale uue kodu. Kassipojad on väga ihaldatud :).

Kass ei tulnud varjupaigast, ta oli sündinud ilmselt tänaval või kusagilt välja visatud. Papsil läks süda haledaks ja ta hakkas Kity'le süüa andma. Poegade sünd oli meie jaoks paras üllatus.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime16/2/2013, 13:30

Kity sai pojad? Very Happy
Nii nunnu...
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime16/2/2013, 15:18

Kadi, see oli nii ammu ju. Kuskil 4 aastat tagasi juba...
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime16/2/2013, 15:28

Oli we? Shocked
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime16/2/2013, 19:20

Sa paistad nii üllatunud, Cool ma rääkisin sellest sulle ju ka veel kunagi, ammu.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime16/2/2013, 22:03

Minu arust ei rääkinud...
Võib-olla ma lihtsalt ei mäleta scratch
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime21/2/2013, 16:20

11. Nemesis
Agatha Christie
*2013* 9780007121052


Sisu: "Lp. Miss Marple,
Sel ajal, kui Te seda kirja loete, olen ma juba surnud ja mulla alla maetud. Mitte tuhastatud ja selle üle on mul väga hea meel. Mul on alati olnud raske uskuda, et kellelgi on võimalik üles tõusta mõnest kaunist tuhka täis pronks-urnist ja käia inimesi kummitamas, kui ta peaks seda soovima! Samal ajal on aga mõte hauast tõusvast surnust, kes kummitama tuleb, mulle täiesti vastuvõetav. Kas ma peaksin soovima seda teha? Kes teab. Võib - olla sooviksin ma isegi Teiega ühendust võtta..."

LK: 288 | 3769

Lemmiktegelane(sed): Miss Marple, Anthea ja Joanna

Arvamus: Raamat oli väga hea. Sujus õigesti, asjad ei läinud segamini ning raamat säilitas suurt põnevust kogu loo ajal. Võrreldes seda sarja osaga oli raamat hoopis teistsugune ja tunduvalt huvitavam. Mõrvari plaan oli küll nii geniaalne, et enam geniaalseks minna ei saanud. Ta suutis seda mitu aastat varjata! Isegi tema enda õde ei andnud teda välja.

Üritasin päris palju kordi ise välja nuputada, kes on mõrvar, aga lugu muutus nii palju kogu aeg, et ma ei jõudnudki õige mõrvarini. Küll aga panin ma paar fakti ikka täppi, mis tegelikult olid üsna mõttetud ja ei aidanud mul kuidagi välja mõelda, kes siiski mõrvar on.

Väga meeldis.

Punktid: 10/10

Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime9/3/2013, 14:22

12. Libahunt
August Kitzberg
*2013* Images?q=tbn:ANd9GcTrqjKUQqOBlj-LgmRRqIpPGIye94--kkrtxHsDIPbqakhT8IEU


Sisu: Tragöödia “Libahunt” räägib perest, kelle ukse taha ilmus hirmunud noor tüdruk. Samal õhtul hukati ta ema, kes oli väidetavalt nõid. Perenaine ja peremees otsustasid ta enda juurde võtta ning koos samaealise kasutütre ja suurema pojaga üles kasvatada.

LK: 62 | 3831

Lemmiktegelane(sed): -

Arvamus: Raamat või noh näidend oli selline kerge lugemine, aga mulle isiklikult ei meeldinud. Iga lehekülje peal oli kirjas libahunt või siis salvamine ja Tiina ja Marguse suur armastus. Kuidagi nii rõske ja igav. Palju võõrsõnu oli ja need ei tahtnud hästi meelde jääda, sest enam nende tähendusi ei kirjutatud.

Punktid: 4/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime14/3/2013, 17:45

13. Värin
Maggie Stiefvater

*2013* R120582


Sisu: Grace on aastaid vaadanud oma maja taga metsas elavaid hunte. Üks kollaste silmadega hunt vaatab alati vastu. Ta tundub Grace’ile väga tuttav, aga tüdruk ei taipa, miks.
Samil on kaks elu. Hundina pakub ta sõnatut seltsi tüdrukule, keda armastab. Inimesena ei julge ta armastatule kunagi läheneda ... kuni praeguseni.
Kui Grace’i ja Sami armastus ilmsiks tuleb, peavad mõlemad võitlema, et Sam jääks inimeseks, mitte hundiks. Kuid see tähendab, et neil tuleb silmitsi seista armilise mineviku, hapra oleviku ja võimatuna näiva tulevikuga.

LK: 415 | 4246

Lemmiktegelane(sed): Grace

Arvamus: Algusel raamat kuidagi venis, tahtsin peaaegu, et selle käest visata, kuid siis hakkas järsku minema huvitavamaks ja tahtsin ikkagi teada, mis neist Sam'iga saab. Lõpu poole mulle tundus, et autor kiirustas kuidagi ja läks liiga fantaasiaks ja segaseks kätte minema. Ükshetk Sam surnud ja järgmine hetk on nad juba Jack'i pool. Mitte mingeid tundeid, üleni fantaasiat täis.

Siis kui tuli välja, et Sam on elus tekkis mul küsimus miks, autor ei olnud sellel põhjendust pannud ja jäigi küsimärgi koht. Ilmselt on see teises osas olemas.

Punktid: 6/10



Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Sponsored content





*2013* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
*2013*
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 2013
» 2013 :):)
» 2013
» 2013
» 2013

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Mezilane-
Hüppa: