MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2013

Go down 
AutorTeade
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

2013 Empty
PostitaminePealkiri: 2013   2013 Icon_minitime5/5/2013, 14:42

1.
Pealkiri: "Õhtukool"

Autor: C. J Daugherty

Lehekülgede arv: 406

2013 11230

Sisu: Allie Sheridani kunagi nii turvaline ja mõnus maailm on purunenud. Kõik algas sellest, kui ta vend kadus. Sellest ajast saadik on Allie teinud kõik, et ta elu veel hirmsamaks muutuks. Ta vihkab kooli, kus ta käib, ja tema meeleheitlikud ettevõtmised viisid lõpuks ta vahistamiseni.
Tema vanemad otsustasid seekord midagi ette võtta ja saatsid ta raskestikasvatatavate teismeliste kooli, Cimmeria akadeemiasse. Selgub, et tegu on kummalise kooliga, kus ei tohi kasutada ei arvuteid ega telefone ning ka õpilased pole seal lihtsalt käitumisraskustega, vaid kummaline segu andekatest ja neist, kes pärinevad väga privilegeeritud perekondadest. Alliel on raskusi mõistmisega, kuidas on tema üldse sinna sattunud.
Ühel õhtul toimuvad aga ootamatud sündmused, Alliele tungitakse kallale ja talle tundub, et kooliseinte vahel aetakse mingeid saladuslikke asju. Kui suveballi ajal üks tüdruk tapetakse, võtab asi juba ohtliku pöörde ning Alliel on vaja välja uurida, mis seal koolis üldse toimub.

Minu arvamus: Väga hea! Algus natuke venis, aga mida edasi, seda põnevamaks läks. Ja Carter...meeldis mulle kohutavalt, kuigi ta polnud täiuslik. Sylvain polnudki nii jobu nagu ma algses arvasin. Ja Lucas meeldis ka. Igatahes ootan teist osa! Tahaks teada, mis värk Allie vanaemaga on. Very Happy

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

2013 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2013   2013 Icon_minitime26/5/2013, 14:14

2.
Pealkiri: "Ilus kaos"

Autorid: Kami Garcia ja Margaret Stohl

Lehekülgede arv: 432


Sisu: Ethan Wate arvas, et hakkab juba ära harjuma imelike ja võimatute sündmustega selles väikses lõunaosariikide linnas Gatlinis, mis oli tema kodulinn. Aga pärast seda kui Ethan ja Lena koju tagasi jõudsid, omandasid sõnad „imelik” ja „võimatu” uusi tähendusi. Rohutirtsude parved, rekordeid purustav kuumus ja laastavad tormid hävitasid Gatlinit, samal ajal kui Ethan ja Lena püüdsid aru saada, millised on Lena võtmise tagajärjed. See kõik mõjutas isegi Lena vägevate üleloomulike võimetega sugulasi, kelle võimed hakkasid andma ohtlikke tagasilööke. Pikapeale kerkis selgelt esile üks küsimus: mida – või keda – peaks ohverdama, et päästa Gatlin? Ethani jaoks on kaos hirmutav, kuid samas teretulnud tähelepanu kõrvalejuhtija. Teda piinavad jälle unenäod, kuid seekord ei ole asi Lenas – see, mis teda piinab, väljub unedest ja asub teda jälitama ka igapäevaelus. Veel hullem on aga asjaolu, et Ethan hakkab kaotama tükikesi iseendast: ta unustab nimesid, telefoninumbreid, isegi mälestusi.
Mõnikord pole enam võimalik tagasi pöörata. Ja õnnelikku lõppu seekord ei tule.

Minu arvamus: Ma lugesin seda raamatut nii kohutavalt kaua. See polnud halb, aga kohati venis. Siiski ma arvan, et kolmest raamatust on see kõige halvem. Võib-olla on asi selles, et teisi olen ma mitu korda lugenud. Igatahes eile õhtul lugesin paar viimast peatükki ja need olid nii huvitavad. Ja viimane lehekülg....Õigemini eelviimane, sest ma nägin, alles nüüd, et järgmisele lehele on ka midagi kirjutatud. Igatahes see oli siiski hea.
Millegipärast ei saa ma pilti lisada. Shocked

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

2013 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2013   2013 Icon_minitime26/5/2013, 14:22

3.
Pealkiri: "Langenud"

Autor: Lauren Kate

Lehekülgede arv: 363
2013 Search?gs_rn=14&gs_ri=psy-ab&tok=wTaU2S0txyUlZzouJUd-XA&cp=6&gs_id=t&xhr=t&q=langenud&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.47008514,d.bGE&biw=1366&bih=667&um=1&ie=UTF-8&hl=et&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=b--hUZXRKoSN4gSi14DoDQ#facrc=_&imgrc=6mjGirPtFi6IIM%3A%3BWfASZs6DOf696M%3Bhttp%253A%252F%252Fpegasus.ee%252Fsites%252Fdefault%252Ffiles%252Fproduct_images%252Flangenudkaas.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fpegasus

Sisu: Lucinda Price on eriline tüdruk. Tema minevikus aset leidnud sünge ja mõistatusliku vahejuhtumi tõttu peab Luce kooliteed jätkama Mõõga ja Risti range re¾iimiga erikoolis. Juba esimesel päeval köidab tema tähelepanu salapärane noormees. Daniel Grigoris on midagi painavalt tuttavlikku. Ja ta on ainus, kes elavdab masendavalt halle päevi koolis, kus mobiiltelefonid on keelatud ja turvakaamerad jälgivad iga sinu sammu.
Ent Daniel ei taha Luce’iga mingit pistmist teha, ja ta väljendab seda väga selgelt. Luce seevastu ei saa Danielit oma mõtteist välja. Noormees tõmbab teda magnetina ja Luce lihtsalt peab tema saladuse jälile jõudma… isegi kui see on surmavalt ohtlik.
Mida teha, kui inimene, kellega sa kokku oled loodud, on ainus, kes ei saa kunagi sinu omaks?

Minu arvamus: Nonii, see polnud nii hea, et ootaksin suure põnevusega järgmist osa nagu näiteks "Õhtukooli" puhul. Samas, polnud see ka väga halb. See Luce'i ja Danieli teema on päris huvitav. Kohati, aga sarnaneb see kõikidele teistele sarnastele raamatutele. Tüdruk, hea ja paha kutt. Ja hea kutt muidugi võidab, vähemalt esialgu. Kuni järgmises raamatus midagi juhtub. Very Happy

Hinne: 8/10
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

2013 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2013   2013 Icon_minitime10/7/2013, 15:01

4.

Pealkiri: "Kasuisa"

Autor: Adeele Rass

Lehekülgede arv: 128
2013 Search?gs_rn=19&gs_ri=psy-ab&tok=hGjIejjHJklsC8S20nTjyg&cp=10&gs_id=12&xhr=t&q=raamat+kasuisa&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.48705608,d.bGE&biw=1366&bih=667&um=1&ie=UTF-8&hl=et&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=o0vdUZSLC8uu4QT3lYCAAg#facrc=_&imgrc=zd95AIDltzSCDM%3A%3BArlQwlskbcNlnM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.apollo.ee%252Fmedia%252F%252Fwysiwyg%252FYritused%252Fkasuisa.png%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.apollo

Sisu: 16-aastase Clarissa elu võtab kannapöörde, kui tema vanemad lahutavad. Tüdruku ema ellu ilmub uus mees, kes on kahepalgeline, ropp ning vägivaldne. Sissekolinud Peeter tungib iga päevaga üha enam noorukese privaatsusesse ja järjepideva ahistamisega hävineb Clara hingerahu. Korralik ja kohusetundlik tütarlaps loodab saada abi oma armsalt emalt, kuid viimane ei usu enda lapse ühtki sõna.
Käesolev teos peegeldab meie ühiskonnas probleemi, millest valju häälega julgevad kõneleda vaid üksikud – katkine peremudel vägivaldsete kasuvanematega.

Minu arvamus: See raamat...Ma ei taha halvasti kõlada, aga minu arust oli selles raamatus kõik valesti. Kõigepealt nimed muidugi ja siis muidugi olematud dialoogid. Täiesti kohutav. Ma lugesin ja mõtlesin, kuidas sai sellist asja üldse avaldada. Muidugi on tore, kui noored kirjutavad, aga ta oleks pidanud sellega väga palju rohkem vaeva nägema. Igatahes mulle ei meeldinud mitte miski. Esimest korda ei meeldinud mulle isegi ükski tegelane. Ühe punkti see raamat siiski saab, sest mulle ei meeldi nulli anda.Very Happy 

Hinne: 1/10
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

2013 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2013   2013 Icon_minitime10/7/2013, 15:20

Pealkiri: "Tuli"

Autorid: " Mats Stanberg ja Sara B. Elfgren

Lehekülgede arv: 504

Sisu: Engelsforsis muutub olukord üha kuumemaks. Väljavalitud alustavad oma teist gümnaasiumiaastat. Suvi otsa on nad deemonite järgmise sammu ootuses hinge kinni hoidnud. Ent oht ähvardab neid hoopis teisest, täiesti ootamatust suunast. Üha selgemaks saab tõsiasi, et midagi on Engelsforsis tõeliselt valesti. Minevik põimub tänapäevaga, elavad kohtuvad surnutega. Väljavalitud saavad üksteisega üha lähedasemaks ja neile tuletatakse taas kord meelde, et maagia ei leevenda õnnetu armastuse piinu ega paika purunenud südant.

Minu arvamus: Ma totaalselt armastan seda raamatut! Esimest osa ka muidugi, aga see...on fantastiline. Nii kõigepealt sellepärast, et seal on Viktor, kes on mu lemmiktegelane.  Ta on lihtsalt..ma ei tea, mul pole sõnu.Very Happy Iga viimane, kui lehekülg oli nii huvitav, et ma oleksin võinud selle raamatu korraga läbi lugeda, aga siiski suutsin seda mitte teha. Nii ja siis meeldis mulle Minoo, kes neist väljavalitutest meeldib mulle kõige rohkem. Teised meeldivad ka muidugi, aga Minood nad ei ületa! Isegi Ida hakkas mulle natuke meeldima. Oh ja Gustaf ka muidugi. Ainult, et palun, palun ärge tehke nii, et ta Minoosse armub või midagi. Minoo jaoks peab Viktor olema!Very Happy 
Ja siis Vanessa ja Linnea värk. Vanessa hakkas lõpus midagi taipama ja äkki tema ja Linnea siiski...? Ja Anna-Karin...Tema koha pealt ei oska ma midagi öelda. Ta meeldib mulle ka. Selles raamatus ei läinud ma ta peale närvi nagu eelmises.
Igatahes ma lugesin, et järgmine osa ilmub Rootsis 15 november ja Eestis loodetavasti võimalikult ruttu peale toda. Ja Viktor peab ka seal sees olema!

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2013 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2013   2013 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2013
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» 2013 :):)
» 2013
» 2013
» 2013
» 2013.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: shine-
Hüppa: