MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2011 [Loetud lehekülgi: 22 544]

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 [Loetud lehekülgi: 22 544]   2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Icon_minitime3/8/2011, 23:41

*X*37*X*

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Cover-of-Hush-Hush

Pealkiri: Salajane

Originaalpealkiri: Hush, Hush

Autor: Becca Fitzpatrick

Kordi loetud: 1

Lehekülgede arv: 345 lk | 12 923 + 345 = 13 268

Sisu: Kuigi tegevuspaiga ja tegelaste vanuse järgi võiks raamatut pidada noorsooromaaniks, pakub see kindlasti huvi ka täiskasvanutele, sest põnevalt kirjutatud seikluslugu keelatud armastusest, langenud inglist ja pühast vandest on kahtlemata haarav lugemine. Nora Grey oli tütarlaps, kes ei kavatsenudki armuda. Seda täpselt hetkeni, kui saabus Patch. Kuid selle asemel, et tuua rõõmu ja enesekindlust, tõi Path kaasa hoopis hirmu ja küsimusi. Ja kui Nora hakkab hingepõletavatele küsimustele vastuseid otsima, leiab ta end keset iidset lahinguvälja surematute ja langenute vahel ...

Katkendid: -

Minu arvamus: Meeldis, ja mitte vähe. Pean Tennut tänama, et seda üldse lugesin Very Happy Kirjutamistuhin on pealtänu sellele.
Tagasi üles Go down
Tennu
Suur ja laisk lohe
Tennu


Female Postituste arv : 105
Age : 30
Asukoht : In the middel of somewhere[i]

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 [Loetud lehekülgi: 22 544]   2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Icon_minitime4/8/2011, 01:28

Win, win win eksole Very Happy ma oskan kõigile oma lemmikraamatuid pähe määrida, eksole?
noh, super tegelt, et sulle ka meeldis
ja ma räägin, see mõjub kirjutamisele kohe korralikult, täiega tahad midagi kirja panna pärast selle lugemist ...
Tagasi üles Go down
http://www.tennuiswriting.blogspot.com
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 [Loetud lehekülgi: 22 544]   2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Icon_minitime17/8/2011, 00:09

*X*38*X*

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Shiver-175

Pealkiri: Värin

Originaalpealkiri: Shiver

Autor: Maggie Stiefvater

Kordi loetud: 1

Lehekülgede arv: 413 lk | 13 681

Sisu: Grace on aastaid vaadanud oma maja taga metsas elavaid hunte. Üks kollaste silmadega hunt vaatab alati vastu. Ta tundub Grace’ile väga tuttav, aga tüdruk ei taipa, miks.
Samil on kaks elu. Hundina pakub ta sõnatut seltsi tüdrukule, keda armastab. Inimesena ei julge ta armastatule kunagi läheneda ... kuni praeguseni.
Kui Grace’i ja Sami armastus ilmsiks tuleb, peavad mõlemad võitlema, et Sam jääks inimeseks, mitte hundiks. Kuid see tähendab, et neil tuleb silmitsi seista armilise mineviku, hapra oleviku ja võimatuna näiva tulevikuga.

Katkendid: -

Minu arvamus: Kohe Salajase järel lemmik. Eesti keeles olevate kirjanduste tabelis. Aga see selleks. Raamat meeldis mulle. Üllataval kombel isegi väga. Aga mis kuradi värk Grace'dega on? Kahes raamatus oli juba see nimi. Nii kahtlane xD
Eniveis, meeldis, tahaks selle järgesid ka lugeda ^^



*X*39*X*

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Small

Pealkiri: Sünge julmus

Originaalpealkiri: The Dark Divine

Autor: Bree Despain

Kordi loetud: 1

Lehekülgede arv: 314 lk | 13 995

Sisu: Kadunud poeg
Ohtlik armastus
Tappa see, keda armastad enim
Daniel vaatas minu poole. Tema tumedad silmad uurisid mu nägu. Midagi oli neis liigagi tuttavates silmades teisiti. Ehk oli see viis, kuidas tänavalaterna oran¾ikas valgus tema pupillides vastu kumas. Või see, kuidas ta ainiti, kordagi pilgutamata, vaatas. Tema silmis peegeldus… nälg. Väikelinna pastori tütar Grace Divine teadis alati, et sel ööl, kui Daniel Kalbi kadus ja tüdruku vend Jude verisena koju tuli, juhtus midagi kohutavat. Nüüd on Daniel tagasi ja Grace peab valima: kas alistuda üha kasvavale armastusele Danieli vastu või jääda ustavaks oma vennale. Kui Grace Danieliga lähedasemaks saab, kuuleb ta, mis päriselt tol saladuslikul ööl juhtus. Ta peab päästma need, keda armastab. Aga selle hind võib tema jaoks olla liiga kõrge.


Katkendid: -

Minu arvamus: Harjumatu kirjastiil. Kahtlane oli lugeda seda, kuid siiski saan tunnistada, et see oli üsna normaalne. Mitte parim, kuid loetav. Vaieldamatu lemmik on Daniel; Nii Jude kui Pete on idikad, oleksid võinud surma saada; Gracy.. noh, ma jäin temaga rahule. Very Happy



*X*40*X*

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Stohl%2B-%2Bbeautiful%2Bcreatures

Pealkiri: Ilusad olendid

Originaalpealkiri:

Autor: Kami Garcia, Margaret Stohl

Kordi loetud: 1

Lehekülgede arv: 477 lk | 14 472

Sisu: Gatlini maakonnas polnud midagi üllatavat. Või vähemalt nii ma arvasin. Tuli välja, et enam rohkem eksida poleks saanudki.

Lena Duchannes on hoopis teistsugune kui kõik, keda Gatlini väikelinnas eales nähtud, ja ta näeb kõvasti vaeva, et varjata oma võimeid ning needust, mis on tema suguvõsa kummitanud juba mitu põlve.

Ethan Wate’i, kes loeb kuid ajani, kui tal on võimalik Gatlinist põgeneda, hakkavad painama unenäod tüdrukust, keda ta pole kunagi kohanud. Kui Lena kolib elama linna kõige kurikuulsamasse häärberisse, kisub mingi arusaamatu jõud teda tüdruku poole....

Katkendid: -

Minu arvamus: Oeh, kohe üldse ei istunud. MA ei suutnud seda raamatut lugeda eriti. Mitu vahet tegin sisse, enne kui ma lõpuks suutsin sellega ühele poole saada. Minu meelest oli see nõmedalt kirjutatud. Ei tekitanud minus seda huvi edasi lugeda ja soovi kaasa elada tegevustikule.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 [Loetud lehekülgi: 22 544]   2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Icon_minitime21/8/2011, 15:43

*X*41*X*

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 File_14_10

Pealkiri: Ümbersünd (Veresidemed, esimene raamat)

Originaalpealkiri: Blood Ties Book One: The Turning 2006

Autor: Jennifer Armintrout

Kordi loetud: 1

Lehekülgede arv: 359 lk | 14 831

Sisu: Väldi päikesevalgust, joo verd, vihka ennast. Igavesti. Tere tulemast surematute maailma.
Ma ei ole mingisugune argpüks. Teeme selle asja kohe selgeks. Ent sestpeale, kui mu elu muutus õudusfilmitaoliseks, suhtun hirmutundesse märksa tõsisemalt. Kaheksa kuud tagasi sai minust viimaks ometi doktor Carrie Ames. Ja siis ründas mind haigla surnukuuris vampiir. Mäherdune ebaõnn. Nüüd ma siis olengi vampiir ja tuleb välja, et olen koletisega, kes mind sigitas, vere kaudu seotud. Meievaheline side on nagu nähtamatu ohelik ja ma olen tema külge aheldatud, mida ma ka ei teeks. Ja tema on juhuslikult üks maailma õelamaid vampiire.
Olukord on üpris kehv, sest minu isandal on kuri kavatsus minust hingetu mõrtsukas vormida ja tema verivaenlane ihkab mind tappa – ning mis veelgi hullem, ma tunnen tõmmet mõlema poole. Verejoomine, surematu deemoni elustiil ja kahe vaenujalal oleva vampiiri ettur olemine ei olnud algselt minu tulevikuplaanides.
Kuid nagu mu isal oli kombeks öelda, saab hirmust võitu üksnes sellele näkku vaadates. Nii ma siis teengi. Paljastatud kihvadega.

Katkendid: „Kui sa kardad midagi, siis vaata oma hirmule näkku. Hirm on mõttetu. Ainuke viis oma hirmust võitu saada on sellega silmitsi seista.“ (lk. 11)
*
„Sa tead, mis rolli Dahlia minu elus mängib.“
„Riista poleerimise direktor?“ (lk. 176)
*
„Nathan,“ pomisesin läbi pisarate. „Nathan, ma..“
„Palun ära ütle seda.“ Kui ma poleks tema sõnade varjatud tähendust teadnud, siis oleksin väga tugevalt haiget saanud.
„Ma siis ei ütle,“ lubasin ma.
Ta haaras mu käe pihku ja tõstis selle huultele. „Tänan.“
Aga kui ta oli uinunud, kinkisin talle suudluse ja sosistasin: „Ma armastan sind, Nathan.“
Mõni minut pärast päikeseloojangut ronisin tema kaisust välja ja panin vaikselt riidesse. Ma ei jätnud kirja, sest mul polnud aimugi, mida kavatsen teha.
Ainult üks asi oli kindel: päikesetõusu ajaks on kas Cyrus või mina surnud. (lk. 322)
*
Nathan köhatas kurgu puhtaks ja osutas karbile. „Miks sa seda tahtsid?“
Hingasin sügavalt sisse. „Tahtsin selle sulle kinkida.“
„Ei.“
„Kuula mind ära.“ Torkasin talle karbi pihku. „See jääb sinu kätte hoiule. Mitte sellepärast, et sa oled mu isand. Mitte veresideme tõttu. Ma jään sinu juurde sellepärast, et usaldan sind. Usaldan su kätesse oma elu.“
Ta pööras pilgu mujale. „Sa tead, mida ma tegin.“
„Tõsi.“ Marianne karjed ja palved kummitasid mind ikka veel. „Aga ma usaldan sind.“ (lk. 358)
*
Jõud ei seisne alati mure- või häbikoorma kandmises. Jõud kaasneb oma ree valimisega ha tagajärgede leppimisega.
Ja niikaua, kuni mul on jõudu elada, teen ma seda kahetsuseta. (lk. 359)

Minu arvamus: Ma oskan ikka häid raamatuid välja noppida. Suurepärane raamat oli. Hoidis mind kuni lõpuni pinges ja ei suutnud kuidagi raamatut maha panna. Mul hakkas lõpus isegi Cyrus'st kahju, kuid sellegi poolest leian, et ta oli surma väärt. Kahju on aga sellest, et Nathat ei armastagi Carriet aga ma loodan et see muutub. On ju veel kolm raamatut lugeda!
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 [Loetud lehekülgi: 22 544]   2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Icon_minitime26/8/2011, 15:50

*X*42*X*

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 File_14_27

Pealkiri: Kurjuse küüsis. (Veresidemed, teine raamat)

Originaalpealkiri: Blood Ties Book Two: Possession 2007

Autor: Jennifer Armintrout

Kordi loetud: 1

Lehekülgede arv: 373 lk | 15 204

Sisu: Satu kurjuse meelevalda, hoidu vaiadest. Võitle elu eest. Jälle.
Minu isa ütles alati, et hirm on nõrkus.
Nojah, seda on lihtne öelda kellelgi, kes ei pea vampiiritapjate või püha vee pärast muretsema.
Ma vihkan hirmu, kuid surematu elu jätkub täie hooga. Kahe kuu jooksul pärast seda, kui mind haigla surnukuuris rünnati ja vampiiriks moondati, olen tapnud oma pahatahtliku isanda Cyruse, armunud oma uude isandasse Nathanisse ja harjunud isegi verd jooma. Just siis, kui elu taas rööbastesse läheb – kui pidada normaalseks asjaolu, et päikesevalgus võib mind tappa –, satub Nathan kurjuse küüsi ja tapab süütu inimese. Minu ülesanne on leida ta enne Vabatahtlikku Vampiiritapjate Liikumist, kus otsitakse juba ammu ettekäänet tappa Nathan ja kõik ullikesed, kes püüavad teda aidata. Kuid sellega ohud ei piirdu. Tuleb välja, et Nathani üle on võtnud võimust üks vägevamaid ja õelamaid vampiire maailmas – Hingedeõgija isiklikult. Ja kes teab, missugust kurja plaani tema haub?
Niikaua, kuni Hingedeõgija ja minu seestunud isand on vabaduses, on mul nii mõndagi karta. Kaasa arvatud surma. Jälle.

Katkendid: „Tahtsin sind... äratada,“ kogeles ta ja hõõrus lõuga, justkui oleksin teda löönud. Tema silmis oli süüdistav pilk. „Aga sina suudlesid mind.“
„Vabandust,“ tundsin kiusatust oma huuli pühkida. „Ma nägin und.“
„Oli see alles uni!“ Max torkas käed teksapükste taskutesse, kõõlus kandadel ja vältis mu pilku. (lk 50)
*
„Mis kuradima lõbumajja sa mind saatsid?“ sisistasin torusse, kui olin kõnealustusnupule vajutanud. „Üks meesprostituut üritas eile minu verd varastada!“
„Ee.. Max räägib.“
„Oih!“ olin arvanud, et helistaja on Byron, kes minu üle irvitab või mõne järjekordse reisivihje annab. „Kuidas Michiganis läheb?“
„Nähtavasti mitte nii lõbusalt kui... Kas sa käisid lõbumajas?“ Maxi hääl ei olnud tavapäraselt lõbus. Tõtt-öelda tundus ta vihane olevat.
„Nojah, tehniliselt võttes...“
Üle eetriragina kostis tema vandumist. „Oh, kui tore! Olen sattunud paralleeluniversumisse, kus kõik teised saavad keppi, aga mina pean igavesti erektsiooniga ringi jalutama. Olen põrgus.“ (lk 215)

Minu arvamus: Oh jessas, see oli üllatusi täis. Poleks osanud arvatagi, et vampiirist on võimalik inimene saada aga väga äge. Mulle täitsa meeldis see pööre ja sai näha C inimlikku poolt. Ta hakkas mulle selles raamatus isegi meeldima. Hiirekesest oli tohutult kahju, olin tükk aega Carrie peale pahane, et ta nii käitus. Jobu. Eniveis. Olen väga rahul, et lugesin seda osa. *loeb juba järgmist osa* ^^
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 [Loetud lehekülgi: 22 544]   2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Icon_minitime27/8/2011, 17:30

*X*43*X*

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Xerejd

Pealkiri: Põrmust oled sa võetud. (Veresidemed, kolmas raamat)

Originaalpealkiri: Blood Ties Book Three: Ashes to Ashes 2007

Autor: Jennifer Armintrout

Kordi loetud: 1

Lehekülgede arv: 334 lk | 15 538

Sisu: Vampiiri eksistents on pidev elu ja surma vaheline seisund. Kui mind alles sigitati, siis pidin muretsema üksnes enda elu pärast. Nüüdseks olen sattunud lahingusse terve inimrassi säilitamise nimel – ja kaardid on kahtlemata minu vastu.
Vabatahtliku Vampiiritapjate Liikumise peakorter on hävitatud ja nende lemmikõudus Oraakel on ula peal. Ta ei löö millegi ees risti ette, et maailma vampiiride paradiisiks muuta, isegi kui see tähendab, et ta peab aitama Hingedeõgijal jumalaks saada, ja rakendab tolle väge oma kurjade kavatsuste elluviimiseks.
Kompott iidsest vampiirist, verejanulisest jumalahakatisest ja minu endisest isandast, kes hetkel inimnahas tegutseb. Laske tulla. Parim koletis võitku!

Katkendid: „Kõigil on arme. Loeb vaid see, kuidas me neil paraneda laseme. Nathan on enda kallal vaeva näinud, aga sina pilkad teda ikkagi?“
Oskamata midagi vastata, jälgis Max, kuidas naine ukse juurde liikus. Bella peatus, käsi uksepiidal, ja pöördus poolenisti mehe poole. „Ära pilka teda saavutuste eest, milleks sina ei ole võimeline.“
*
„Merehaigus ei ole haigus. See on nuhtlus, mitte haigus.“ Max vahtis põrnitseva naisega tõtt. Bella silmad olid tuhmimad ja neid ümbritsesid tumedad rõngad. „Oh, pagan!“
„Mis on?“ ehmus Bella. Ta vahtis tualettruumis ringi, justkui otsinuks tagavara-pääseteed.
„Sul on vist mingi imelik koertehaigus, eks?“ Max taganes.
Bella kohkumus moondus vihaks. „Mul ei ole koertehaigust. Olen lihtsalt tõbine. Tõenäoliselt sellest, et sinu liigikaaslane mind retsis.“
Max muigas tahtmatult. „Kas pead silmad Oraaklit või...“
„Käi põrgusse!“
*
„Kas öökisid sireleid ja lõhnaõli?“ aasis Max, kuid Bella niigi olematu huumorimeel oli pärast ebameeldivat kõhuviirust allamäge sööstnud.
„Ma ei viitsi rääkida,“ nähvas Bella.
„Väga hea, sest iga kord, kui suu avad, tuleb sealt ainult okset.“

Minu arvamus: Ohsa püss! Omg! Seda ma mõtlesin kui raamatu lugemise lõpetasid ja selle sulgesin. Mis neljandas osas veel tuleb? Eks näis, igatahes äge osa oli!
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 [Loetud lehekülgi: 22 544]   2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Icon_minitime28/8/2011, 21:01

*X*44*X*

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 16c9jwl

Pealkiri: Kõigi hingede öö. (Veresidemed, neljas raamat)

Originaalpealkiri: Blood Ties Book Four: All Soul's Night 2008

Autor: Jennifer Armintrout

Kordi loetud: 1

Lehekülgede arv: 334 lk | 15 872

Sisu: Olen jõudnud murdumispunkti.
Mind ei saa enam keegi peatada. Et Hingedeõgija on juuksekarva kaugusel jumalaks saamisest, siis tuleb mul teha lõplik otsus, isegi kui see tähendab loobumist kõigest, mida armastan. Isegi kui see tähendab elu kaotamist. Minu käsutuses on ohtralt väge, ka sellist, mille olemasolust mul aimugi ei olnud. Ent võrreldes elavate surnute armeega, mille Hingedeõgija on kokku ajanud, on see tühine. Aeg on otsakorral. Öeldakse, et hea võidab alati kurja väe.
Loodetavasti on see tõsi, sest ¹ansid ei ole meie poolt, kuid maailma saatus lebab meie kätes.

Katkendid: „Ta on surnumanaja,“ ütles Cyrus vähimagi muigeta.
Max säilitas samuti neutraalse ilme. „Nojah, me võtame siis oma kakskümmend kuus haldjamaagi kaasa.“
*
„Maagiaga olen ma kursis,“ nähvas Max. „Aga surnumanaja? Mida too veel teeb, kas loeb väljuhäälselt „Necronomiconi“ ja rikub mu telkimismatka ära?“
„Ta äratab surnute armee ellu,“ Cyrus ei pilgutanud silmagi.
Ma vangutas pead. „Nojah, sellisel juhul oleme vist pasas.“

Minu arvamus: Kuigi, oleks võinud isegi arvata, et see nii lõppeb, kuid siiski tuli lõpp üllatusena. Kuni lõpuni oli põnevust ja kordagi ei tulnud pähe, et panen raamatu ära ja teeks midagi muud vahelduseks. Ei suutnud seda isegi grillimisõhtul käest panna. Väga viis raamatuseeria.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 [Loetud lehekülgi: 22 544]   2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Icon_minitime15/9/2011, 23:46

*X*45*X*

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Eragon_book_cover

Pealkiri: Eragon (Pärand, esimene raamat)

Originaalpealkiri: Eragon

Autor: Christopher Paolini

Kordi loetud: 1

Lehekülgede arv: 479 lk | 16 351

Sisu: Kui Eragon leiab metsast sileda sinise kivi, peab ta seda vaese talupoisi õnnelikuks avastuseks: võib-olla saab selle eest perele talveks liha varuda. Ent kui kivist koorub ilus, safiirsinine lohepoeg, mõistab Eragon peagi, et on komistanud pärandi otsa, mis on peaaegu niisama vana kui Impeerium ise.
Üleöö võtab tema lihtne elu onu Garrow’ talus pöörde ja ta leiab end hukatuslikust uuest maailmast, täis saatusekäike, võlukunsti ja võimu. Juhiks vaid iidne mõõk ja vana jutuvestja Bromi nõuanded, peavad Eragon ja noor lohe Saphira pääsema eemale ohtlikest väljadest ja tumedatest vaenlastest Impeeriumis, mida valitseva kuninga kurjusel pole piire.
Kas Eragon suudab astuda legendaarsete Loheratsanike jälgedes?
Impeeriumi saatus võib olla tema kätes...

Minu arvamus: Film võrreldes raamatuga oli nii möödas, et ma ei tea kohe. Aga film mulle siiski meeldis. Raamatust.. njh, polnud see mida ma ootasin aga sellegi poolest üsna hea ajaviide. Mitte parim, kuid mitte ka halvim. Keskmine.


Viimati muutis seda Everleigh (16/9/2011, 00:07). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 [Loetud lehekülgi: 22 544]   2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Icon_minitime16/9/2011, 00:06

*X*46*X*

Pealkiri: Darkest Powers - The Summoning

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 9781841497105

Autor: Kelley Armstrong

Loetud kordi: #2

Lehekülgede arv: 390 lk | 16 741

Sisu: Chloe Saunders sees dead people. Yes, like in the films. The problem is, in real life saying you see ghosts gets you a one-way ticket to the psych ward. And at 15, all Chloe wants to do is fit in at school and maybe get a boy to notice her. But when a particularly violent ghost haunts her, she gets noticed for all the wrong reasons. Her seemingly crazed behaviour earns her a trip to Lyle House, a centre for disturbed teens.

At first Chloe is determined to keep her head down. But then her room mate disappears after confessing she has a poltergeist, and some of the other patients also seem to be manifesting paranormal behaviour. Could that be a coincidence? Or is Lyle House not quite what it seems…? Chloe realizes that if she doesn’t uncover the truth, she could be destined for a lifetime in a psychiatric hospital. Or could her fate be even worse…? Can she trust her fellow students, and does she dare reveal her dark secret?

Katkendid: “I'm behind you." I spun to see Derek. "I can't win," he said. "You're as skittish as a kitten.”
*
“Oh, for God's sake. Save your piss. Don't save your piss. It's all the same to me.”
Simon peeked around the corner, brows lifted. "I was going to ask what you guys were doing, but hearing that, I think I'll pass.”

*
“I let out a laugh that sounded more like the yip of a startled poodle. "Superp-powers? I wish. My powers aren't winning me a slot on the Cartoon Network anytime soon... except as a comic relief. Ghost Whisperer Junior. Or Ghost Screamer, more like it. Tune in, every week, as Chloe Saunders runs screaming from yet another ghost looking for her help."
*
“Rae burned me. She has matches or something. Look, look..." Tori pulled down the collar of her T-shirt.
"Leave your cloths on, Tori," Simon said, raising his hands to his eyes. "Please.”

Arvamus: It was still as good as it was when i first read it. Armastan Derekit. Ta on lihtsalt nii äge. Simon on ilueedi, kuid üsna normaalne. Chloe..hmh, temaga saab nalja. See oli hea mõte uuesti lugeda. Jäin vägagi rahule. Hästi kirjutatud selline mõnus seiklus või noh.. selle algus pigem ^^
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 [Loetud lehekülgi: 22 544]   2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Icon_minitime30/9/2011, 14:53

*X*47*X*

Pealkiri: Darkest Powers - The Awakening (Book 2)

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 9781841497112

Autor: Kelley Armstrong

Loetud kordi: #2

Lehekülgede arv: 360 lk | 17 101

Sisu: If you had met me a few weeks ago, you probably would have described me as an average teenage girl—someone normal. Now my life has changed forever and I’m as far away from normal as it gets. I’m a living science experiment—not only can I see ghosts, but I can raise the dead without even trying. Trust me, that is not a power you want to have. Ever. I’m running for my life with three of my supernatural friends and we have to find someone who can help us gain our freedom back before the Edison Group finds us first. Or die trying.

Katkendid: "If there's anything I can do- I know there probably isn't, but..."
"Just be here" Aww.
*
Derek caught my arm again as I started to move--at this rate, it was going to be as sore as my injured one.
"Dog," he said, jerking his chin toward the fenced yard. "It was inside earlier."
Expecting to see a Doberman slavering at the fence, I followed his gaze to a little puff of white fur, the kind of dog women stick in their purses. It wasn't even barking, just staring at us, dancing in place.
"Oh, my God! It's a killer Pomeranian." I glanced up at Derek. "It's a tough call, but I think you can take him." irvv Very Happy
*
Simon whispered to me, “But is everything okay?”
“No,” Tori said. “I kidnapped her and forced her to escape with me. I’ve been using her as a human shield against those guys with guns, and I was just about to strangle her and leave her body here to throw them off my trail. But then you showed up and foiled my evil plans. Lucky for you, though. You get to rescue poor little Chloe again and win her undying gratitude.”
“Undying gratitude?” Simon looked at me. “Cool. Does that come with eternal servitude? If so, I like my eggs sunnyside up.”
I smiled. “I’ll remember that.”
*
"So do all animals react that way to you? I know you said rats steer clear."
"Most do. They see a human, but they smell someting else. It confuses them. Canines are the worst, though." He paused. "No, cats are the worst. I really don't like cats."

Arvamus: : Endiselt väga hea raamat! Imestan, et mulle tõsiselt meeldib see, kuna tavaliselt mulle ei meeldi selletaolised raamatud. Kuid kuna on hästi kirjutatud, siis nähtavasti muudab see asja.

*X*48*X*

Pealkiri: Darkest Powers - The Reckoning (Book 3)

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 9781841497129

Autor: Kelley Armstrong

Loetud kordi: #2

Lehekülgede arv: 391 lk | 17 492

Sisu: Chloe Saunders is fifteen and would love to be normal. Unfortunately, Chloe happens to be a genetically engineered necromancer who can raise the dead without even trying. She and her equally gifted (or should that be 'cursed'?) friends are now running for their lives from the evil corporation that created them.

As if that´s not enough, Chloe is struggling with her feelings for Simon, a sweet-tempered sorcerer, and his brother Derek, a not so sweet-tempered werewolf. And she has a horrible feeling she´s leaning towards the werewolf...Definitely not normal.

Katkendid: "So I was right, wasn't I? It's still you, even in wolf form."
He grunted.
"No sudden uncontrollable urges to go kill something?"
He rolled his eyes.
"Hey, you're the one who was worried." I paused. "And I don't smell like dinner, right?"
I got a real look for that one.
"Just covering all the bases."
*
"He was trying to tell me something."
Derek snorted. "Aren’t they all? Must be a rule in the ghost handbook—if in danger of evaporating, make sure you’re in the middle of a dire pronouncement."
*
"We had one gun, one werewolf, one poltergeist, one supercharged spell-caster, one not-so-supercharged spell-caster, and one perfectly useless necromancer, though Liz was quick to remind me that she needed me to relay her words." - Chloe
*
"So," Simon said. "Looks like you and Derek are getting along again. What happened? Did he give you the look?"
"Look?"
"You know. The one that makes him look like a whipped puppy, and makes you feel like a jerk for doing the whipping."
"Ah, that one. So it works on you, too?"
He snorted. "It even works on Dad. We give in, we tell him it's okay, and the next thing you know, he's chewing up slippers again."
I laughed.

Arvamus: Pääh. Läbi sai Sad Super oli. Mulle nii meeldis Dereki ja Chloe suhe Very Happy Mis oli lihtsalt vihkamine ja armastamine ja armastamine ja vihkamine Very Happy Midagi taolist xD Aga jah, hea oli.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 [Loetud lehekülgi: 22 544]   2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Icon_minitime30/9/2011, 18:36

Tennu[lll] kirjutas:
Win, win win eksole Very Happy ma oskan kõigile oma lemmikraamatuid pähe määrida, eksole?
noh, super tegelt, et sulle ka meeldis
ja ma räägin, see mõjub kirjutamisele kohe korralikult, täiega tahad midagi kirja panna pärast selle lugemist ...

Haa, ma polegi ainuke hull 'Hush, hush'i' fänn siis Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 [Loetud lehekülgi: 22 544]   2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Icon_minitime30/9/2011, 19:35

Ei ole Very Happy
Väga hea raamat on Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 [Loetud lehekülgi: 22 544]   2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Icon_minitime30/9/2011, 19:54

On, ja ma nüüd natsa aja pärast saan teise osa kätte. Can't wait Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 [Loetud lehekülgi: 22 544]   2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Icon_minitime30/9/2011, 19:57

Oh, ma tahaks ka seda lugeda Very Happy
Kas sa loed seda eesti keelest või inglise keeles?
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 [Loetud lehekülgi: 22 544]   2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Icon_minitime4/10/2011, 17:54

*X*49*X*

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 5niqys

Pealkiri: Hertsoginna pihtimused

Originaal pealkiri: The Confessions of a Duchess (Brides of Fortune)

Autor: Nicola Cornic

Loetud kordi: #1

Lehekülgede arv: 327 lk | 17 819

Sisu: Kihlumise reeglid pole kunagi sellised, nagu paistavad! Nicola Cornicki pööraselt romantilises uues raamatusarjas “Fortune’i pruudid” on armastuses ja abielus kõik lubatud. Kui Fortune’s Follys taaselustatakse iidne seadus, mille kohaselt kõik vallalised naised peavad kas abielluma või loovutama poole oma varandusest, vallutavad vaikse küla tormijooksuga õnneotsijatest poissmehed. Uuesti abielluda? Ei iial! Mitte pärast kannatusi, mida leseks jäänud hertsoginna Laura pidi eelmises abielus üle elama. Hoolimata sellest, et tema kunagine armuke Dexter Anstruther tundub üliahvatlev, on naisel saladusi, mille ilmsiks tulek rikuks võimaliku ühise tuleviku. Noor, nägus ja skandaalselt kütkestav Dexter kahtlustab, et Laural on tema sarmi eiramiseks varjatud põhjus... ja kavatseb selle iga hinna eest välja selgitada.

Arvamus:
Mulle väga meeldis! Sisu arenemine oli paraja tempoga. Oli nalja; oli veidike põnevust ning armastust mille vastu täiega sõditi ning mida pea et raamatu lõpuni eitati Very Happy Lõpuni välja oli ikka kahtlus kas peategelased lähevad kokku või ei.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 [Loetud lehekülgi: 22 544]   2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Icon_minitime9/10/2011, 12:46

*X*50*X*

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 5371

Pealkiri: Kadunud poja tagasitulek

Originaal pealkiri: The Return of the Prodigal

Autor: Kasey Michaels

Loetud kordi: #1

Lehekülgede arv: 317 lk | 18 136

Sisu: Rian Becket on lahinguõudused üle elanud ainult selleks, et leida oht oma kodule palju lähemal... Jäetud ilusa Lisette’i põetada, hoolitses neiu iga tema vajaduse eest, aidates tal unustada sõjaõudused. Kuigi Lisette mängis oma osa hästi, pani Rian Becketi intuitsioon teda uskuma, et selles noores naises on rohkemat, kui silma paistab.

Võis ta olla osaline vandenõust Riani ja ta sõprade – või isegi kogu Becketi klanni hävitamiseks? Ja kui ta on vaenlasega liidus, kuidas suudab Brian ta peatada, kui naine hakkas talle tähendama rohkem kui elu ise?

Arvamus: Um.. omapärane raamat. Ei olnud see, mida ma olin oodanud. Algus oli mulle üsna segane ning need pr. k. sõnad seal vahepeal segasid mind korralikult, kuna ma ei teadnud mida need tähendvad. Muidu.. oli see päris OK raamat, mia ajaviiteks lugeda.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 [Loetud lehekülgi: 22 544]   2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Icon_minitime20/12/2011, 16:36

Kuna ma olen liiga laisk, et kirjutada pikalt ja laialt, siis ma panen siia lihtsalt raamatute pealkirjad, mida olen lugenud. Vb kunagi tuleb pikem tekst aga ma kahtlen. ^^ Very Happy

*51*
Pealkiri: Ennete ja ebausu sõnaraamat
Autor: Philippa Waring
Loetud kordi: #1
Lehekülgede arv: 302 lk

*52*
Pealkiri: A House of Night – Marked
Autor: P.C. Cast & Kristin Cast
Loetud kordi: #3
Lehekülgede arv: 348 lk

*53*
Pealkiri: A House of Night – Betrayed
Autor: P.C. Cast & Kristin Cast
Loetud kordi: #3
Lehekülgede arv: 375 lk

*54*
Pealkiri: A House of Night – Chosen
Autor: P.C. Cast & Kristin Cast
Loetud kordi: #3
Lehekülgede arv: 322 lk

*55*
Pealkiri: A House of Night – Untamed
Autor: P.C. Cast & Kristin Cast
Loetud kordi: #3
Lehekülgede arv: 411 lk

*56*
Pealkiri: A House of Night – Hunted
Autor: P.C. Cast & Kristin Cast
Loetud kordi: #3
Lehekülgede arv: 439 lk

*57*
Pealkiri: A House of Night – Tempted
Autor: P.C. Cast & Kristin Cast
Loetud kordi: #3
Lehekülgede arv: 319 lk

*58*
Pealkiri: A House of Night – Burned
Autor: P.C. Cast & Kristin Cast
Loetud kordi: #3
Lehekülgede arv: 323 lk

*59*
Pealkiri: House of Night – Awakened
Autor: P.C. Cast & Kristin Cast
Loetud kordi: #2
Lehekülgede arv: 290 lk

*60*
Pealkiri: The Morganville Vampires – Glass Houses
Autor: Claire Danvers
Loetud kordi: #2
Lehekülgede arv: 240 lk

*61*
Pealkiri: Women of the Otherworld – Bitten
Autor: Kelley Armstrong
Loetud kordi: #2
Lehekülgede arv: 298 lk

*62*
Pealkiri: Women of the Otherworld - Stolen
Autor: Kelley Armstrong
Loetud kordi: #2
Lehekülgede arv: 320 lk


Viimati muutis seda Everleigh (28/12/2011, 23:26). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 [Loetud lehekülgi: 22 544]   2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Icon_minitime28/12/2011, 22:29

*X*64*X*

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 3dbook

Pealkiri: Bloodlines (Bloodlines book 1)

Autor: Richelle Mead

Loetud kordi: #1

Lehekülgede arv: 421 lk

Sisu: When alchemist Sydney is ordered into hiding to protect the life of Moroi princess Jill Dragomir, the last place she expects to be sent is a human private school in Palm Springs, California. But at their new school, the drama is only just beginning.

Populated with new faces as well as familiar ones, Bloodlines explores all the friendship, romance, battles and betrayals that made the #1 New York Times bestselling Vampire Academy series so addictive - this time in a part-vampire, part-human setting where the stakes are even higher and everyone's out for blood.

Arvamus: Alguses suhtusin sellesse suure skeptilisusega. Ma ei suutnud lugeda seda lihtsalt. Liiga Rose/Lissa/Dimka teemas kinni ehk, KUID lõpuks ma lugesin selle siiski ära (peale seda kui ma selle Tennu käest tagasi sain xD) ja mulle täitsa meeldis. Põnevust oli piisavalt ja raamat suht naelutas mind enda külge. Isegi süües lugesin raamatut jne Very Happy
Ma ei hakka siin spoilima, mis kes kus ja kuidas seal asjad olid. Kes tahab teada võib ise lugeda. Aga ma soovitan küll soojalt. Usun, et VA'le lisaks on tekkimas uus potentsiaalne lemmik raamatusari.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 [Loetud lehekülgi: 22 544]   2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Icon_minitime29/12/2011, 01:37

2011 aasta kokkuvõte!

Loetud raamatuid: 64
Loetud lehekülgi: 22 544

Parimad raamatud/sarjad:
I koht - Vampire Academy (Vampiiri akadeemia)
II koht - Blood Ties (Veresidemed)
III koht - Hush Hush (Salajane)
IV koht - House of Night (Öö koda)


Vaieldamatult parimaks jääb kindlalt Vampire Academy aga väga maha ei jää ka Blood Ties, mida ma tahan kindlasti uuesti lugeda ja mis on, kui aus olla, siis kõige paremini meelde jäänud sündmustikuga, kui arvestada seda, et ma olen kõki raamatuid selles sarjas vaid korra lugenud ja see oli suvel ehk siis mitu kuud tagasi ning see on endiselt mul meeles.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 [Loetud lehekülgi: 22 544]   2011 [Loetud lehekülgi: 22 544] - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2011 [Loetud lehekülgi: 22 544]
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Aastas loetud raamatud 2011

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Everleigh-
Hüppa: