MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+47
kiku979
DragonFly
Sandara
Tarretis
Getzzzu
Prince Kirameki
MyMystery
Unicorn
AliceInWonderland XD
Merlin.
shine
Lammas
Lily
nasicc
swessu
CrazyFruty
Natu
Mezilane
Naughty
Cilen
Murtagh
spring
*Nastik.
pipisike
Emma
Kärolyn
Everleigh
AlwaysMe^^
GossipGirl
kcissy
Sixx-
accident
Marmelaad
Tuki
Katu1995
black
Karolin
Keku
Griffu.
White Wolf
Karro
Audrey
padjanägu, [h]
Espada
Tricia
TeddyBear
Pingu
51 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 28 ... 35  Next
AutorTeade
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime11/5/2012, 18:16

Vene keel... nuhjah. Ma ka ei oska, ärge küsige, kuidas mul seal ainult viied on, sest ma ise ka ei tea. Mulle ei jää sõnad pähe ega käänded selgeks ka ei saa.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime11/5/2012, 18:21

Ma ei pea pingutama venkus üldse Very Happy vene keel selöge ajast kui sain kolmeseks Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime11/5/2012, 19:14

Veab sul siis Very Happy
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime11/5/2012, 19:23

Veab??? See eest õpin nüüd saksa keelt ja see pole põrmugi lihtsam kui venku Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime11/5/2012, 19:57

Vene keeles teeb õpetaja kõik nii lihtsaks.
Sõnade tööd on peamised, kust hindeid saab. Kui TV'st on midagi hinde peale teha siis, kui keegi saab 3 siis ta küsib sellelt, kas tahab sisse. 4'ga sama lugu. Very Happy Sp mul venes ainult viied/neljad ongi. Very Happy
Kuigi tekste lugedes veerin ma nagu viimane totakas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime11/5/2012, 19:59

Täielik vastand minu inka õpsile -.- , loobib kolmesid ja kahtesid igale poole.
Õnneks mina pole veel pihta saanud Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime11/5/2012, 20:11

Cilen, täpselt :) ma oma lugemisega olen nagu ma ei tea kes...

Käes on viimane veerand ja viimased hinded ning ma ei viitsi/jaksa enam õppida :S hinded ka sitemad -.-

Vene keeles sain täna jälle kolme. See tuleb ka ära parandada -.- pean seda teksti õppima tõlkima.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime11/5/2012, 20:17

Tule siia, mina võin aidata. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime11/5/2012, 20:26

KURAT!


Mulle just praegu meenus, et vahetasin ju õpiku ära!
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime11/5/2012, 20:47

Mul tuleb ülikoolis 3. semestril saksa keel, can't wait.
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime11/5/2012, 21:37

Armsad foorumlased:D
Mul on praeguseks kool läbi niiet siia teema väga palju asja pole, aga nüüd, kui eksamid on tehtud hakaksin ma lõpuks oma uurimistööd tegema, mis peab paari nädalaga valmis saama:D
Niiet ma oleks väga tänulik, kui te vastaks mu küsitluseleVery Happy
Muidugi oleks ma veel tänulikum, kui te seda ka oma sõprade ja tuttavatega jagaks, aga seda ei hakka ma küsima:D
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime11/5/2012, 22:29

Millal sul kaitsmine on?
Ja uurimistöö läheb sul koolieksamina arvesse?
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime11/5/2012, 22:58

Jep koolieksam
Ja kuna ma olen meediaklass siis on kohustuslik teha meediauurimus nieit:D
kaitsmine on 13 juuni aga jah see tuleb varem ära anda ja retsesent tuleb leida ja kõik see asi on veel ka:D niiet läheb kiireks veel:D
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime11/5/2012, 23:20

Mnjaa, ma tean. Ma tegin 12-ndas klassis uurimistöö. Tavaliselt tehti meil koolis 11-ndas klassis. Aga kuna ma tahtsin, et läheks koolieksamina kirja, jätsin viimasesse aastasse. Ega eriti nagu teha ei viitsinud jne. Aga kui meie inka õps, kes ühtlasi ka dire oli, ükskord meiega pahandama hakkas a'la siis jätame järelkaitsmise augusti lõppu blablabla, võtsin ennast kokku. Kaitsmine oli vist... 31. märts.
Ja mina põhimõtteliselt tegin uurimistöö 2 nädala jooksul ära. Töö pidin välja printima ikka 3-4 korda, kuna viited olid puudu vms. Sellised tavalised näpukad.
Näiteks üks klassivend, kel oli peaaegu iga päev koolis läpakas kaasas, ei suutnud õigeks kaitsmiseks ära teha. Ei viitsinud lihtsalt.
Aga ütleme nii, et uurimistöö valmimine on ikkagi kättevõtmise asi. Võtad end kokku ja teed ära. Ega see lihtne muidugi pole. Aga kõige raskem selle juures ongi alustamine tööga. Kaitsmine on köki-möki. Üldiselt. Kui teemat valdad. Sest komisjonil on kombeks küsida väga lolle küsimusi, seega soovitan ennast idiootsusteks ette valmistada.
Kuna ma oma töö teemat valdasin ülihästi, ei olnud ma väga paanikas komisjoni küsimuste tõttu. Ma olin lihtsalt pisut närvis, et midagi läheb viltu. Ja oi, kui nõme küsimus minult küsiti. Totaalselt üritati pihuks ja põrmuks teha (ma polnud mingi õpside-juhtkonna lemmiklaps nagu mõned mu klassikaaslased) aga direl ja õppealajuhatajal, kes lisaks teistele komisjonis olid (ja selle küsimuse küsisid) polnud ÕNNEKS aimugi kui into ma sellesse teemasse olin. Ma põhimõtteliselt naeratasin neile vastu ja vastasin detailselt ning panin neil suu kinni. Aa ei, nad siiski ütlesid, et väga hea ja neil rohkem küsimusi siis pole Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime11/5/2012, 23:29

Ega ma kaitsmise pärast väga ei muretse jah:D Meil oli 10 ka lõputööde kaitsmine ja ütleme siis nii, et see oli ikka suhteliselt mõttetu. Animatsiooni kaitsmine oli küll väga kerge:D Üks uurimistöö kaitsti ka aga sellega ei läinud hästi, kuna polnud lihtsalt hästi tehtud:D
Aga jah valmis saamisega läheb lõbusaks:D nüüd enam midagi muud õnneks teha pole niiet rauhulikult 2 nädalat iga päev ainult seda teha saab valmis küll:D
Meil on juba pool aastat olnud iga meedia tund selline, et kui uurimistöö kohta küsimusi pole siis minge koju:D oleks võinud ju küsimusi olla, aga teemat ei suutnud mitte kuidagi ära valida:D
See teema õnneks vast väga raske pole:D Ning kuna see on meediauurimus siis hakkan lihtsalt mööda uudisteportaale käima ja väga palju lugema Läti, Leedu ja Soome kohta:D
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime12/5/2012, 02:06

Mul on ka kaks viimast koolinädalat tegelt... Very Happy

Järgmisel nädalal veel teisipäev, kolmapäev ja neljapäev. Neljapäeval vaid üks loeng. Teisipäeval majanduse eksam...
Ülejärgmisel nädalal esmaspäeval jälle eksam, teisipäeval ja kolmapäeval loenguid pole ja neljapäev jälle eksam ja that's it! Ja siis tuleb praktikaaaaaa :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime12/5/2012, 13:11

Väga mõnusad küsimused olid muidu! Sellised üsna lihtsad. Kartsin alguses, et on mingi siuke ulme, et ma nagunii vastata ei oska, aga kuna ma ikka uudiseid ja siukseid asju jälgin, siis polnudki raske. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime12/5/2012, 13:18

Tegin ka selle küsimustiku ära. Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime12/5/2012, 13:30

Jee:D aitäh teile:D mul on ainult 20 vastajat veel vaja umbes:D
Seda on nii lõbus jägida, kuidas järjest tuleb juurde:D
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime12/5/2012, 14:18

Mul on kümnendas ka see uurimustöö - referaat, uurimuslik osa ja retsenseerimine tehtud, neljapäeval tuleb kaitsmine. Kui ma algul olin selle kaitsmise pärast eriti paanikas, siis nüüd olen ma isegi täitsa rahulik, sest see ei paistagi enam väga suur peavalu. Kuigi raskeks osutub see ikka, sest mu töö on inglise keeles ja ma ei ole just sajaprotsendiliselt tugev selles. Very Happy
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime14/5/2012, 18:12

Vihkan esinemist!!!
Homme esitlus klassi ees ja 20 paari pilke, kes nagu tahaksid mind tappa, selle eest et ma üldse kuulun nendega ühte klassi brr...
Aga õnneks kuuli ma seal endale pähe ei saa Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime14/5/2012, 18:19

Ma just reedel esinesin peaaegu terve kooli ees (5-11 klass) vaba lava õhtul Very Happy Isegi närvi polnud sees, ise ka imestasin Very Happy See polnud küll mingi referaadi esitamine või töö kaitsmine, aga eks sellest kõik alguse saabki. Pole kunagi kuidagi esinemist kartnud :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime14/5/2012, 18:20

Sest sul pole püssi ega relvaluba, aga mind ootab homme ees tund vene keelt, kus ma jälle enda arust iga pool tund kella vaatan, aga tegelikult on möödunud ainult mõni minut.

Sa oleksid pidanud tasekad sitemini tegema Razz
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime14/5/2012, 18:23

Nüüd meenus, et mina pean ju järgmisel aastal ka oma kaheksanda klassi lõputööd kaitsma. Halastagu mind jumal !!!
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime14/5/2012, 18:24

Don't põe! Very Happy

Sa saad hakkama! Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 21 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 21, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 28 ... 35  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: