MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+47
kiku979
DragonFly
Sandara
Tarretis
Getzzzu
Prince Kirameki
MyMystery
Unicorn
AliceInWonderland XD
Merlin.
shine
Lammas
Lily
nasicc
swessu
CrazyFruty
Natu
Mezilane
Naughty
Cilen
Murtagh
spring
*Nastik.
pipisike
Emma
Kärolyn
Everleigh
AlwaysMe^^
GossipGirl
kcissy
Sixx-
accident
Marmelaad
Tuki
Katu1995
black
Karolin
Keku
Griffu.
White Wolf
Karro
Audrey
padjanägu, [h]
Espada
Tricia
TeddyBear
Pingu
51 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 35  Next
AutorTeade
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime10/4/2012, 18:05

Tuubi tuubi ja veelkord tuubi Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime10/4/2012, 18:16

Karro, ta vist pidas silmas inimesi, kes keska lõpetanud on Very Happy

Mida mina oma eksamiperioodist õppisin:

1. Ära muretse eksamite pärast (ajad vaid ennast närvi, mis sest et paljud asjad meeles pole- paljusid asju ei küsitagi)

2. Suhtu eksamisse kui kontrolltööse (okei, kõik see eelnev pdulikkus jne ajab nagunii närvi, vähemalt mind ajas, aga mõtle et teed kontrolltööd. Kui mõnda vastust ei tea või kahtled, pane kõige loogilisem, mis pähe tuleb- ehk tee bingot nendes kohtades, milles sa kindel pole. Äkki siiski läheb täppi)

Aga jah... tegelt ka... eksamid pole üldse nii hullud asjad, kui kardetakse Very Happy Õpetajad õhutavad need liiga suureks lihtsalt.

Ahjaa, ja granaatõunamahla on kasulik juua Very Happy Hoiab pea selge. Granaatõunamahl oli igal eksamil mul joogiks :) Vesi on natsa liiga... lage nagu Very Happy

Ja tuupimisel pole ka mõtet, suur on tõenäosus, et lõpuks ei küsitagi neid asju, mida kõige rohkem kordasid. Samuti on suur tõenäosus, et need lähevad sul endal peas sassi või ei tule lõpuks ikkagi meelde...

EDIT: Mina tuupisin täiesti minimaalselt muideks Very Happy


Viimati muutis seda Audrey (10/4/2012, 18:20). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime10/4/2012, 18:17

Vahet pole Very Happy
Ikkagi tuleb tuupida Very Happy Mina küll tuubiks Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime10/4/2012, 18:31

Ja hiljem vigised, kui ilmaasjata oma tuduaega raiskad Very Happy

Ohjah. Tänu suurepärasele eksamivalikule oli mul viimane eksamipäev 5. või 6. mai, kui inka suuline eksam hommikul oli. Ja ülejäänud aeg oli minul suvisuvisuviiiiiii Very Happy Teised olid nii kadedad Very Happy
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 31
Asukoht : Viljandi

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime13/4/2012, 21:32

Mul on ka suht vara läbi, 21 mai on veel matemaatika ja siis kõik. Very Happy Küll on hea, et ma ajalugu ei võtnud. xD Kuigi samas mulle ei meeldi, et eksamid nii tihedalt on, nagu nüüd juhtus... xD

Oh jah, ma ei suuda uskuda, et mul on nüüd veel vaid eksamikonsultatsioonid ja eksamid, tunde enam kunagi pole...
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime13/4/2012, 21:47

Jep, ma siiani igatsen keskat. Oli küll jama ja nii edasi aga siiiiiiiiiiiski. Siiski oli hea ja lõbus aeg. Saaks aega tagasi keerata, ma teeks seda ja naudiks... Nüüd oleks eriti äge keskas chillida.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime13/4/2012, 22:11

Mul lõpeb kool alles 20.juuni. Fun it is Very Happy
Aga ise ka mõtlen, et kuidagi hirmuäratava kiirusega läheb see kõik juba mööda. Alles oli ju suur asi 6.klassi minek (meil on kaks koolimaja, ühes on 1-5 klass, teises 6-12).
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime13/4/2012, 22:17

Minu kool lõppeb ka alles poole juuni pealt. Ja seda ma enda kooli juures vihkangi, et lõppeb poole juuni pealt ja nädal ennem augusti lõppu juba algab. Õhhh...no muutkui teevad seda suve lühemaks. jah ma saan ju ise ka aru, et see tuleneb nendest perioodinädala algustest, aga siiski...vihale ajab! Neutral
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime13/4/2012, 22:51

Nastik: Sul ka eksamid? Very Happy

Oeh, minul lõpeb kool täpselt... 24. mail. Ja siis tuleb praktika aeg kolm nädalat. Kui ma saan sinna, kuhu sihin, siis on mul praktika mai viimane nädal ja juuni esimene nädal. Ja siis on suvi :) Ja kool hakkab samuti augusti viimasel nädalal.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime13/4/2012, 23:10

Päris nõme see augusti viimane nädal! Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime13/4/2012, 23:30

Argh, mul on ka eksamid tulemas. Oleks vaja ju põhikool ära lõpetada. Very Happy Ei tea, mul on hetkel eksamitest täiesti suva, pigem muretsen selle pärast, millisesse gümnaasiumisse lähen. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime13/4/2012, 23:39

Ma ei tea, ei kurda Very Happy Aga eks see esimene aasta oli veider ikka küll 1. septembril 8.30-16.00 koolis istuda Very Happy
Aga tavaliselt see august on juba selline sügise poolne. Ma olin nii õnnetu augustis kui mulle enam päike peale ei hakanud Sad

Aga põhikooli eksamid. Ärge põdege üldse. EASY STUFF.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime14/4/2012, 00:04

Minul oli põhikoolis sama teema. Eksamitest oli savi teadsin et teen viitele, aga see kuhu edasi minna. no ega ikka ei teadnud küll No
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime14/4/2012, 00:14

Very Happy Ma kahetsen siiani, et Pärnusse kuhugi keskasse ei läinud. Oleksin äkki meediaklassi valinud ja tuleviku ajakirjandusega sidunud... Kuigi ega praegugi hilja pole. Kui kooli lõpetan olen alles 22... Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime14/4/2012, 00:22

No jah, sul ju on aega veel valida ja mõelda, mida sa peale seda edasi teha saad. Inimene õpib kogu elu! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime14/4/2012, 00:27

Jep. Esialgne plaan oli see ära lõpetada ja õigust edasi õppida ja siis... veel midagi. Samas olen mõelnud peale seda tööd rabama hakata ja siis jumestamist õppima minna ja siis mitmel kohal rabada ja raha koguda ja mingi suur lotovõit taskusse panna ja kuhugi lemmikriiki kolida :) Ideaalis Austraaliasse...
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime14/4/2012, 00:44

Hmm, mis sind sinna tõmbab? Question
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime14/4/2012, 00:48

Perfektsus? Näiteks... Vajadus. Sama lugu on LAViga, Marokoga, Maltaga... Ja nii edasi. Malta oleks kõige tagasihoidlikum versioon Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime14/4/2012, 00:51

Tundub päris põnev! Ma olen ise ka väismaad kaalunud, kuid kuna minu keeleoskus suht n igel, siis pelgan pisut, samas ma tean, et ei peaks, sest seal saab kõik nagunii korda, sesmõttes, et keel selgeks jne, aga ikkagi algus on ilma keeleta sut raske ju! Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime14/4/2012, 01:01

Nojaa, Maltal on üks riigikeel näiteks inglise keel, seega no problems. Mul 13 aastat püsivat inglise keele õpet seljataga ja tuleb veel juurde, nii et... Pole probleemi Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime14/4/2012, 01:29

No minul on inglise keelega oma kana kitkuda, mis vist ealeski kitkutud ei saa. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime14/4/2012, 13:56

Ei no hakkama ikka saad sellega ju? Very Happy

Mul oli kunagi Pärnusse tules paras mindfuck, kui ühe inglise turistiga rääkisime ja siis tahtsin temalt küsida, et 'kas ta läheb 11-sele bussile' ja no ei tulnud meelde kuidas seda küsida Very Happy Ai, kui tige ma enda peale olin Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime14/4/2012, 13:58

No ma saan aru inglise keelest, aga mul on sellega hoopis siuke teema, et ma ise ei oska rääkida eriti ilusti! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime14/4/2012, 15:10

Okei, kehva lugu Very Happy Kaua õppinud oled seda?
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime14/4/2012, 15:13

Inglise keelt?

Emmm...kolmandast klassist saadik. Very Happy Aga ma olen sellega alti tülis olnud. Nüüd eriala inglise keel on viis ja tuleb päris hästi välja, aga jah gramatika ja siuke teema ei ole minu jaoks. ! Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 12 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 35  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: