MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+47
kiku979
DragonFly
Sandara
Tarretis
Getzzzu
Prince Kirameki
MyMystery
Unicorn
AliceInWonderland XD
Merlin.
shine
Lammas
Lily
nasicc
swessu
CrazyFruty
Natu
Mezilane
Naughty
Cilen
Murtagh
spring
*Nastik.
pipisike
Emma
Kärolyn
Everleigh
AlwaysMe^^
GossipGirl
kcissy
Sixx-
accident
Marmelaad
Tuki
Katu1995
black
Karolin
Keku
Griffu.
White Wolf
Karro
Audrey
padjanägu, [h]
Espada
Tricia
TeddyBear
Pingu
51 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 35  Next
AutorTeade
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime13/9/2011, 18:14

Homme on meil pildistamine koolis... Nüüd on suur dilemma, mida homme selga panna -.- Seda mida ma tahaks selga panna on laup. väljaveninud ja värki. Very Happy


Ma loodan väga, et pildistamine on keka ajal ja et me siis kekasse ei pea minema.. ma tõesti ei viitsi sinna minna. Ja miks need üldse viimased tunnid peavad olema?? -.-
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime13/9/2011, 22:25

Keka on niiiiiii äge tund ju, Karro... *pisut seda meie mõtlemisviisi Very Happy*
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime14/9/2011, 17:50

Keka ei ole äge -.- Isegi meie mõtlemis viis ei ole siin plussiks Very Happy Mul on ainult kolm normaalset viiest klassivennast Very Happy Okei neli.. Aga ikaagi..
Ja ma oleks täna jälle oma põlve välja väänanud.. Nüüd saan õnneks sellest tunnist vabastuse ^^ I love my mom Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime14/9/2011, 20:11

Mulle minu ARMAS KULLAKALLIS IMELAHKE ÜBERNUNNU *<-- sarkasm, juhul kui keegi ei taibanud* kekaõps ütles sellisel puhul ikka "Muudkui see häda ja too häda. Aga semestri lõpus on asjad tegemata, ühed reas ja siis viimasel tunnil tuldakse vastama..."
AGA NII NÕME on keset päeva riided vahetada, higistada end nartsuks ja hiljem veel nunnu näoga klassi minna, kui vahetund on nt. 5 minutit pikk. Ja siis on keemiaõpsil (keemia oli viimasel aastal kohe järgmine tund) hull probleem, miks kõik tundi hilinevad. No saa siis aru Very Happy
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime14/9/2011, 20:16

Mul on õnneks kehka nüüd kaks tükki järjest ühel päeval, nii et me suht palju varem ära saame ja mingit hilinemist jms ei toimu.. Very Happy Aga ma olen ka üks nendest inimestest, kes seda pigem ei salli.. Või noh, sees olles saab ehk isegi hakkama, aga välitunnid.. Ja õnneks (ÕNNEKS!!) meil enam ujumistunde ei ole. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime14/9/2011, 20:23

Ujumistunnid on iu. Mu sõbranna vennal on keka talvel uisuväljal Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime14/9/2011, 20:48

Mul oli terve nädal vaba. Ja eelimisel nädalal oli ainult kolm päeva kooli ^^ School is awesome! xD
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime14/9/2011, 20:55

Mis te ülikooli inimesed .. Ma tahan kaa ülikooli nüüd Very Happy

Ega meie keka õps kah parem pole.. Kuulab uksetaga meie juttu pealt ja siis tuleb kobiseb edasi sellest mida meie arutasime Very Happy Suht jamh..

Ja ujumine.. Oh jummel.. Õnneks on meil keka viimased kaks tundi seega me saame ikka mõnusalt varem ära.. Aga ujumine.. Oh jummel tõesti. Ma loodan, et ma saan sellest kaa vabastuse.. Ma ei taha ujuda Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime14/9/2011, 21:26

Mida sa õpid, Everleigh?

Karro, ma kustutasin selle teksti ära, mida ma öelda tegelt tahtsin XD
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime14/9/2011, 22:44

Mm.. ma mõtlesin ka kunagi, et oh, ülikool on jummala äge.. nüüd on see vaimustus kuskile ära haihtunud xD
Audrey- õpin hotellimajandust kolmandal kursusel. Mis tähendab, et ma lõpetan see aasta. Vot see tekitab juba elevust Very Happy
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime7/10/2011, 22:03

Milline kohutav klass on meie kooli üks üheksas.

- Õpetajate päevast.
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime7/10/2011, 22:18

Okei, mina õpin sellist ametit, mille esindajaid kodanikud üldiselt vihkavad ja kord aastas paratamatult vajavad Very Happy

Espada, kas teie üheksas tähistas alksiga õpside päeva??? Shocked Very Happy
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime7/10/2011, 22:24

Huh, mida, ei, meie omad on loomulikult sellised. Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime7/10/2011, 22:26

Aa, mille pärast nad siis kohutavad on? :)
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime8/10/2011, 14:49

Ronisid aknast klassi, sõid terve tunni, tormasid ringi, küsisid lolle küsimusi, mõnitasid, karjusid, viskasid asju igas suunas, lärmasid ning ei teinud mitte midagi + mul oli kohustus nende tunnitööd hinnata JESS. -.-
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime8/10/2011, 14:55

Päris 'armsad'
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime8/10/2011, 18:31

Mm... uus kool on suht tore, vihkan oma koduklassi pinginaabrit ja... that's about it.
Kekast on oktoobri lõpuni vabastus, pikendan seda. Ei kavatsegi nendega koos joosta ja hüpata, since kui vabatahtlikult teen, ei ole tulemus kõige mõnusam. Very Happy
Kusjuures. Kaugushüpe. Eelmises koolis hüppasin vaevu kolm, nüüd proovisin huvi pärast. 3.20 ja 3.50
Ei olnud üldse shocked. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime8/10/2011, 20:53

Mulle ka mu nö pinginaaber käib vahel närvidele, sest ta on nii kuradima klammerduv inimene lihtsalt.
Mulle ei meeldi seda tüüpi inimesed -.-
HUGE DISLIKE
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime8/10/2011, 21:52

tell me bout it
ja ma ikka siin mõtlen mida ma edasi õpin ja ei suuda otsustada agh
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime9/10/2011, 01:36

Üleüldse, on kuidas on, paljusid kursakaaslasi ei kujuta sel alal töötamas ette. Suht weird... Ja mu stalker-pinginaaber on üks nende hulgast.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime21/11/2011, 22:18

Hkhmm.. ma hüppan kaugust 2.84..
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime21/11/2011, 22:29

Ma hüppasin keskas/põhikoolis ka mingi... kolme meetri kaugusele äkki? Ma lihtsalt olin laisk ja ei viitsinud kekas elu eest pingutada jne. Polnud lemmikaine ja sedagi õpetaja pärast, kes selgelt tegi vahet neil õpilastel, kes võistlesid igal pool ja neil, kes koolile kuskil spordivõistluselt kõrgeid kohti jahtimas ei käinud.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime8/4/2012, 22:46

Boohoo, mul on alati kõige raskem Very Happy

Näete, avasin teile teema Very Happy
Feel free to complain now :)
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime8/4/2012, 22:55

Halleluujah Very Happy Jahm. Et siis jah- nautige keskkooli. Best time of your life!
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime10/4/2012, 17:57

Ok, people kes siin vanemad on - nippe riigieksamiteks õppimiseks? xD
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 35  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: