MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+48
Sixx-
Karro
ayy2757
Tricia
kcissy
Marmelaad
White Wolf
Katu1995
Bluebelli
Pizza
black
Tärru.
Keku
Helen
Espada
Superstar
Maiu Laaneoja
Lord Esai
GossipGirl
sii1
Miley Cyrus
Disaster
räwr
Keiti
Audrey
Pharaoh
KedaHuvitab
Cho
Unknown Artist
Tuki
NJJ
chelsea
Astrid.
spring
Diana.
ThatsMe
Elven
Emma
Liina
Prince Kirameki
Kärolyn
Lammas
SixxBitch
Krissu
nasicc
swessu
padjanägu, [h]
Pingu
52 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
AutorTeade
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime8/9/2008, 15:31

1. Inka- igaaaaaaaaaaav. õppida jäi ka sada asja. Sõnade töö oli.
2. Geo - igav. Sada asja õppida jälle.
3. Esta- igav. jälle palju õppida.
4. Mata- keeruline. palju õppida.
5. Füssa - igav, veidi sai puhata.
6. Ühiskond - igav, õpikut sodisin.
7. Muusika - igav. :/

Polnud eriti tappev päev. Aga no, igav ikka.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime8/9/2008, 16:04

8 tundi.
Polnudki nii hull, kui kartsin. ^^ Homseks kuuest ainest viies õppida. Või seitsmes kuues... Ahh. Seitsmest viies hoopis. Very Happy

Igastahes esimene oli kirjandus. Niisama mulisesime ja siis rääkisime oma esinemisoskustest. Very Happy Õps mainis, et muuseas on ka inimesi, kes esinedes ei saagi naermist jätta. Kõik vaatasid automaatselt minu poole. Very Happy No kammoooon. Very Happy Kaua te ikka seda ühte korda meeles peate?! Very Happy

Tglt tundide järjekord meelest läinud...

Igastahes. Laulupäev oli täna. Very Happy Mul kummitas üks Swifti laul ja siis ma muutsin seda vastavalt olukorrale. Very Happy "You´re beautiful, beautiful very beautiful." vms. Very Happy Siis beautiful asendus vahepeal strong´ga ja you have strong legs, very strong legs. Ja siis vahepeal tuli you have big breast, very, very big breast (ärge küsige Very Happy ). Ja kõrvale tegin nipsu ja siis kõikusin küljelt küljele. Very Happy Isegi tunni ajal kukkusin laulma. Ilma nipsudeta õnneks. Very Happy Ja siis päeva lõpu poole see kummitas Andral ja Kätul ka. Very Happy
Ja siis Tuuli laulis ikka seda "Sille, Sille, kussa siia said." Kaks korda. Very Happy

Ja siis klj. Very Happy Vaatasime oma asjad üle ja siis oli klassivanemate hääletus. Very Happy Meid oli 23, kes hääletasid. Ja siis õps ütles, et hääled jagunesid, mõnele kaks, mõnele kolm ja ühele 1. Ja siis võitja sai 12 häält. Südame alt käis jõnks läbi ja nägu läks punaseks ja suu vajus lahti, kui sain teada, et see mina olin. Very Happy Egolaks. (A)
Ja siis all, kartsas. Ootasin, et sisse pääseks ja Silver tuli seisis kõrvale ning ütles jumala tõsise näo ja häälega: "Mina hääletasin sinu poolt." Ma siis hakkasin naerma ja ütlesin tänan. :$ Naermine oleks võind olemata olla... (A) Aga see oli nii naljakas. Very Happy (A)
Olin siis nõus ja nüüd tuleb mul ise saada hakkama asjadega, mille puuduliku tegemise pärast ma enne mõtteis Monat siunasin. (A) Very Happy

Ja siis... Liid kiusasin ka. (A) Telefoniga. Vaatasin seal faile ja asju ja ta ei lubanud miskipärast mul pilte ja videosid vaadata (seal olid aint tõmmatud jurad Very Happy ) ja siis ta üritas kogu aeg käest ära saada ja siis ma kogu aeg hoidsin teda eemale ja jooksin eest ära ja mida iganes ja ütlesin pidevalt: "Ära tee! Ma ei saa vaadata nii ju!" Midagi oli veel, aga ei meenu... Very Happy

Aaa. Matemaatikas sain ka viie. (H) Very Happy
Ja tunnitööga sain hakkama. (H) Very Happy Kaasa tegemisel on ikka päris õpetav mõju... Very Happy

Nohu on ka. :/ Selline vedel nina, et muudkui tuleb ja tuleb ja tuleb...:/ Kuid elan üle. Very Happy Andra teatas ka hommikul, et tal nohu ja et tal pole salfakaid kodus. Very Happy Ma olin siis hea, viisin. (H) Wink

Okei. Kõik vist. Very Happy
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime8/9/2008, 16:27

Mul oli eriti nõme päev..

yeii.. 4 tundi ainult Cool

Meil mingi kabinet-süsteem hakkas pihta.. Suht nõme. Enivei.

Esimene oli saksa keel: Ma ei mäleta sellest mitte midagi,ainult seda,et poisid meid üritasid toolide pealt maha kukutada.

Siis,Eesti keel. Hehe.. Suht hea, klassiõel oli selja peal suur ja kole must ämblik.. maj näinudki seda alguses,aga helina tõmbas laua maarjast eemale.. Märkasin,tal on ämblik selja peal, Mul suur kisa helinaga lahti Very Happy Kõik nagu suht naersid´. Siis poisid kargasid tunni ajal selle ämblikuga igal pool ringi.. Vööh..

Siis oli matemaatika: Igav,ei töötan'd eriti kaasa,meil on nii hea õps,kes kirjutab kohe vastused tahvlile,mönus maha kirjutada..

Loodusõpetus,viimane. : Enne tunni algust,robet vana jobu,viskas moosi mööda klassi laiali,Moositaskust. Ja muidugi mina sain sellega kokku: kael,pusa ja pluus olid mu täiesti koos,muidgi ka meie laud.. ma lööks ta ausalt öeldes maha Evil or Very Mad Ta on lammas confused

Siis oli söögivahetund,ma kappasin röömsalt haigla,kes ikke neid makarone sööb,nõme..Razz

Aga mina jäin paduka kätte,sain oma du¹¹i kätte,mönus oli Very Happy v.a autod.. >.<

Minu ilus koolipäev..:)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime8/9/2008, 19:41

Esimene oli matemaatika, homme tuleb töö, kordasime Very Happy Suht lihtne on Very Happy

Teine oli muusikaõpetus. Teemad: Vaimulik muusika - missa ja Gregoriuse koraal. Ja siis ¾anr ja vorm. Suht mõttetu Very Happy

Kolmas oli füüsika, isegi suht tsill, kuigi igav Very Happy Kordasime sojusliikumist ja soojuspaisumist Very Happy

Neljas: Inglise keel. Mängisime pinginaabriga trips-traps-trulli ja poomist, tunniteemat ei mäleta Very Happy

Viies oli arvutiõpetus. Tsillisin reidis suurema osa ajast xD Vaatasin igast [scene-stiili] tüüpe, kes mul tähelepanulistis on xD Mina olen ju sceneboy-addict Very Happy

Kuues jälle füüsika, õpetaja jagas komme tunnis Very Happy Õppisime termomeetrit xD

Seitsmes oli kehaline Very Happy Klassiõed suutsid meid õue sebida, kuigi vihma sadas Very Happy Ja suth padukaga jooksime/kõndisime mingi poolteist kilti, siis mängisime jalgpalli ka Very Happy Dressid siiamaani kuivavad xD Aga ülimalt äge tund oli Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime8/9/2008, 20:09

oeh, ma liiga sodi,et siin miskit rääkida Very Happy
Igatahes, ma õppisin ennast täiesti tühjaks.. Very Happy
Õudne. Very Happy Ja kõik pole veel valmiski.. S;
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime8/9/2008, 20:51

Nja, ma sain teada, et homse mate asemel on vene keel, JESS. räigelt meeldib.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime9/9/2008, 15:59

täna oli ¹eff päev.^^

Ajaloos oli ainult poistel Tk (h) Muidu oli suht igav Very Happy

Bioloogias oli mikroskoopidega jändamine (h). Ma eriti ohmu, ütlesin Laurale, et istume seal koos(igale inimesele ei jätkunud mikrokatXD) Ja unustasin ära, et Teele pinginaaber puudub kaa .^^ Yay, eksole Very Happy:D

Inglise keel - suht mõttetu Very Happy

Geograafia - veel mõttetum

Matemaatika - Ikka ta karjub -.-

Vene keel - kaks rühma olid koos. Mingi jobu(lucy10) mölises koguaeg. ja õpetaja läks nii närvi xD mul jäi TV koju ja ma pean kõik järgi tegema ;S Ja üks lind lendas täiega vastu akent Very Happy

Muusika - muhaaahaaha xD Teele mingi julmalt rääkis seal ja ta oli seal mu pinginaaber, eksole Very Happy Ja siis ma xdxd tahtsin teda tubli õpilase usku ristida Very Happy sorgeldasin tal harilikuga näos. Tüüp võttis mu liimi, keeras selle välja ja surus selle kõik mulle käepeale xD varrukas sai kaa kokku o.o Igatahes, sain ma teda siis selle igati puhta ja üldse-mitte-kleepiva käega õlale patsutada ja ee... juukseid sasida. xD Paras talle xd siis pesin kätud puhtaks (H)
Ja veel. Ta hakkas vahepeal õuudsalt valjult mingile kahele pindireale(kaheksa inimest reas) seletama Marina viimast osa xD Ja kui õps hullult kurjalt tema poole vaatas, surusin ma talle käe suule ja siis hakkas õpetaja minu peale karjuma Shocked zitakoot Very Happy


Suht khmkhm päev oli Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime9/9/2008, 16:50

Kaimas kiusas terve kuradi päeva. Mingi 3 aastat tagasi, kui ta mulle meeldis, ei teinud ta väljagi ja nüüd siis, kui ma olen endale suurepärase poiss-sõbra saanud, tuleb tema ja hakkab kiusama, ise peaaegu et karjudes - sa meeldid mulle, sa meeldid mulle...
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime9/9/2008, 16:59

Köhh-köhh, minu koolipäev oli täna ainult kaks tundi, sest ma olen veits haige pale Ja saksas oli üks jube test, mille ma kolme sain Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime9/9/2008, 17:19

Aaa, homme läheme Tuleohutuspäevale. Onu Bob (Urmet, Kukli kutt:D) ronib Nublu sisse ja räägib, et suitsuga ei tohi magama minna, saate aru küll!
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime10/9/2008, 10:21

Aga mina ei käinudki eile koolis....ega ka täna. Tänu sellele, et ma suve lõpus nii raskelt haige olin, muutus mu organism nii nõrgaks, et suutsin endale jälle mingi külmetuse külge saada. Nohu on jube ja palavik ja nõrkus ja peavalu ja,ja,ja Very Happy Nädala lõpuni ilmselt ei lähe..
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime10/9/2008, 13:57

Ma tean, mida sa tunned Very Happy Ma naudin ka praegu kodust rahu ja vaikust, sellel ajal, kui teised koolis piinlevad.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime10/9/2008, 14:16

Jah, aga rahu ei korva sitta enesetunnet Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime10/9/2008, 15:39

Ohjah..
mul oli kekatäna(h). Me lõhkusime ühe ukse ära tongue
Siiruviirujooksu tegime(viis korrust tuleb ükshaaval läbi joosta. pm treppide peal jooksmine XD Õudsaltvastik ja pikk) kolm ringi. Lõpuks tegime natuke sohki kaa ikka, me olime enivei viimased, keegi poleks vinguma hakanudki xD
igatahes uksevedru tuli küljest ära XD Vägaägededad oleme Very Happy
Me jooksime Lälluga noh, nagu e.. kõrvuti Very Happy Ja Ruth oli meist mingi 10 meetrit tagapool koguaeg. Lällu vaatas ringi, märkas Ruthi ja ohkas üle koridori "Jumal" Pm ta oli lihtsalt väsinud XD Aga nüüd on siis Ruuufiii jumal Very Happy
Laulupeod on tulekul (l) Tahanjuba Very Happy
Siis hmm... suht kerge aga igav päev oli Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime10/9/2008, 18:15

Täna oli suht lahe päev, üks auto pandi põlema.
Ma olen imelik - ma õpin homseks.. Seda pole nii ammu tehtud. Eelmine aasta ma igaljuhul ei õppinud. Võtaks nüüd kokku ja vaataks veel keemia asjad ka üle, oleksin ma tohutult tubli tüdruk!

Homne tunniplaan -
Enne tundide algust vasta A. Kitzbergi "Libahunt" ära
1. Matemaatika ( TV ül 24-25, mida ma ei oska... aga vähemalt proovisin!!! )
2. Keemia ( Töö, kordamine, aatomiosakesed ja redoksreaktsioonid ja oksüdatsiooniastmed )
3. Inglisekeel ( Töö, sõnade peale. Unit 1. Kas kellegil on veel need Cambridge ülikooli õpikus, English in mind? )
ÕOV KOOSOLEK!
4. Füüsika
5. Grammatika
6. Geograafia
7. Ühiskond ( seekord jätan ausalt vahele... )

Päris huvitav oleks oma päevikust teile pilt teha:D Sellest nädalast siis.

Kooolkooolkooool. - Page 4 Yeah_011
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime10/9/2008, 18:32

ha Very Happy
Mul on samasugune päevik, aga roosaga (H)
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime10/9/2008, 18:40

päris hea! Mul tuli just üks lipik juurde, et homme on ÕOV koosolek ja et ma pean Bobi ja Geguga aktiivrühmast rääkima... (I)Very Happy
Tagasi üles Go down
Astrid.
Juubilar
Astrid.


Female Postituste arv : 171
Age : 30

Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime10/9/2008, 19:10

okei, ma ei mõika. Kas ma olen ainukene, kellele kool vastumeelt on? VÄGA paljud inimesed ajavad, et oh, jesss! Koooool! Ma nagu ei saa pihta. Mis selles imelist on? Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime10/9/2008, 19:12

Kool sucks, but the boys and girls of it Wink. Need naljad ja see tarkus, mis sealt tuleb! Suurepärane! ooh, ja muidugi need päevad, mis sa täna ÕOV-s olekule vabaks saad. mmmmmmm Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime10/9/2008, 19:17

Kool - nõme Very Happy
Seltskond ka enamjaolt xD Aga vahepeal saab nalja kaa Very Happy okei, koguaeg XD
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Astrid.
Juubilar
Astrid.


Female Postituste arv : 171
Age : 30

Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime10/9/2008, 19:46

Rahvaga võib ju niisama ka kokku saada Very Happy aga okei.
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime10/9/2008, 20:04

Rahvaga .. rahvaga me just koolis saamegi tuttavaks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime10/9/2008, 20:29

Ah ma vaatan, et sealvabas teemas aetakse ka kooliteemat Very Happy
Ma ütlen siis hmm sellejätkuks, et mul oli ka täna tunnikontroll Geograafias. Ja viis minutit mingite pikkade vastuste jaoks aega o.o
Ma oleks sinna raamatu kirjutanud, aga ei olnd aega ;S

*loodab, et kolitakse siia üle*
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime10/9/2008, 20:34

Ohhjhh:D ei kool on igav aga jah rahvas on äge vahest:D
täna avastasin omaduse mis meie rühmal väga ühine on.. me kõik oleme lollid:D ja käitume ka nii:D:D
Lillu üritas selgeks teha et mõned ei ole ja ta mõtles selle all ennast ja Mariat ja nad tõesti on targad aga arvestades seda et kogu tee trammipeatusesse üritasid nad kõiki ära nõiduda siis see muu tarkus vist ei loe:D:D
Appii mai taha järgmist nädalat:D see nädal on ainult üks kt järgmine nädal mingi 4 ja veel kirjand ka kirjutada:S:D
Tagasi üles Go down
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime10/9/2008, 22:05

Minu jaoks on just vastupidi - kool on tore, aga enamus rahvast on nõmedad... Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: