MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+48
Sixx-
Karro
ayy2757
Tricia
kcissy
Marmelaad
White Wolf
Katu1995
Bluebelli
Pizza
black
Tärru.
Keku
Helen
Espada
Superstar
Maiu Laaneoja
Lord Esai
GossipGirl
sii1
Miley Cyrus
Disaster
räwr
Keiti
Audrey
Pharaoh
KedaHuvitab
Cho
Unknown Artist
Tuki
NJJ
chelsea
Astrid.
spring
Diana.
ThatsMe
Elven
Emma
Liina
Prince Kirameki
Kärolyn
Lammas
SixxBitch
Krissu
nasicc
swessu
padjanägu, [h]
Pingu
52 posters
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutorTeade
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime2/9/2008, 19:22

Noh. Very Happy
Tegin teema ära.^^ Razz
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime2/9/2008, 20:02

Hmm, kellelgi jäi kohe homseks kaa midagi õppida ? Very Happy milles ja palju ? Very Happy
(ma usun, et ma olen vist suht ainuke, kellel MITTE MIDAGI homseks ei jäänd.. Very Happy)
Tagasi üles Go down
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime2/9/2008, 20:10

Vedasssul. Very Happy
Tegelt mul jäi vähe, kõigest geograafias paar üksikut ülessannet töövihikust. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime2/9/2008, 20:14

amn... mul vist jäi xD
maimäleta Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime2/9/2008, 20:15

swessu kirjutas:
Vedasssul. Very Happy
Tegelt mul jäi vähe, kõigest geograafias paar üksikut ülessannet töövihikust. Very Happy

heh xd^^
mul jäi kaa (umbes kuus tükki) aga mul pole homme geod, niiet Very Happy (H)
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime2/9/2008, 20:18

ahjah. Ma pean tegema õpimapijaoks tiitellehe (HHH) Very Happy
koolipede rabbit
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime2/9/2008, 21:47

Mm. Mul pole homseks veel midagi. ^^

Aga muusika meenus,. Very Happy Seal istus Ummi meie ette. Very Happy
Ja siis me Tuula ja Kätuga käskisime tal siis jätkuvalt nalja teha.
Siis tüüp keeras meie poole, vaatas altkulmu otsa, tõmbas tuka rohkem silme ette (nii palju, kui tõmmata oli Very Happy ) ja ütles püha tõsidusega: "Ma ei saa enam nalja teha. ma hakkan õppima." Ajas lõua üles, selja sirgu ja pööras otse ette vaatama.
Aideem. See oli naljakas. XD

Aga jah... Meie väikesed poisid hakkavad ka kasvama. Very Happy Kristjan on nüüd isegi minust pikem. ma vannun, et suve alguses olin ma tast peajagu üle... Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime2/9/2008, 21:55

Jumala ausalt, siin oli väga huvitav postitus sellest, kuidas ma Viskoosas oma pooltest ripsmetest ilma jäin ja kui ilusad ripsmed mul on, aga see on kadunud.
FAIN!
Homme vallutame muusika klassi, jee!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime2/9/2008, 21:56

Kas see mitte tsätis pold? Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime2/9/2008, 22:28

ma olen klassi pikim tüdruk Wink
Pikim inimene oleks nõme olla ;D
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime2/9/2008, 22:41

Mul jäi matas üks ülesanne. Razz
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime3/9/2008, 07:29

Ma olen ka pikim tüdruk. Very Happy Aga poisid viskavad ükshaaval ette õnneks. Very Happy

Mul on homseks inkas mingi harjutus TVst ja paar harjutust õpikust. Very Happy Käkitegu, see õpiku oma. Very Happy TV´ga tuleb mõelda. Very Happy (Tähed sõnas segi aetud ja tuleb see sõna välja mõelda. Very Happy )

Ja siis homseks on venes ka mingi 20 kanti sõnu pähe. Very Happy Iga tähestiku tähega. Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime3/9/2008, 14:49

nagu ma lubasin - tänase muljed sis Very Happy

viis tundi oli õnneks, ei midagi hullu Very Happy
essa oli venku - igavoigavigav, nalja ei saand :-/ aga vähemalt ei pidand midagi tuupima kaa, iris kirjutas asjad üles.. ma kirjutasin kaa vist aga jah, peamine oli tema ikka. siis andis õps mingi liiga kerge ülesande, ja mina keeldusin sellest aru saamast, kuna ma ei uskunud, et ma pean tõesti ainult 'jalgpall' ütlema XD
jeah, aga jmh. aasta lõpus VENKU TASEMETÖÖ Shocked piinamine. aga jmh, elab üle vast. kolmandal veerandil jõuab pühenduda sellele Very Happy

siis oli.. mmmmn.. ahjaa, (I).. ajalugu. see jorss tegi meiel üllatus tunnikontrolli :O !!! EELMISE AASTA MATERJALI PEALE !! nagu MIDA umbes.. nelja saan vast, aga ikkagi - ebaviisakas on ta. kust mina pean mäletama, et Gangese jõgi võüimisiganesasi on Indias -.-
jeah, igav mudu^^ Very Happy

ja siis oli INKA.. olala, ma vihkan seda õpetajat samapalju, kui enne aga õnneks pole meil seenädal enam ühtegi tundi inkat Very Happy mingi suht, selle asemel et normaalselt õpikusse tõlkida, nagu me harjunud oleme, pidime me kakskend täiesti tuntud sõna (nagu ntx wizard) eraldi vihikusse kirjama ja tõlkima. nagu MIDA umebs jälle.. aga jah, lehm jääb lehmaks Very Happy
jeah, aga lõpuks osutus ikka normaalsemaks, kui algul lubamnd oli^^ nüüd mai kardagi seda enam niiväga Very Happy

söögivahetund, koos Tseekatehga istusime Very Happy meil kaks täiesti normi paraleelikat btw XD (Y)

mate, mei teind midagi seal vist.. õps jutustas esmaspäevastest rühmatundidest (ma sain merkaga halvemate rühma, iris sai ilma meieta paremate rühma ja ühtlasi ka kohustuse olümpiaadidel käima hakata. veabmutil eksole xd), aga jah. mata nagu mata ikka, kuigi meil on seda nüüd VIIS tundi nädalas PLUS ÜKS RÜHMATUND.. Grrrrrh !! -.-
jeah, piinamine^^

ja siiis, meie kauaoodatud BIO XD !! haha, kus SEAL alles nalja sai xDDD ! see õps on meil pede nagu eksole (aimiin, ta nagu päriselt kaa on, on 'tere õhtust' saates pedeparaadi toetamas käind ja puha ja) ja ta mingi räägib NII ää'tava TIBI häälega (kamoon, ta on MEES ! XD) ja üldse, nii naljakalt vehib sõrmega XDXD täiega pull Very Happy
jeah, seal hakkab nalja saama Very Happy^^

ja siiiiiiis.. üllaülla - LÄBI ! Very Happy

läksin hessi, küsisin 15 kroonise JÄÄTISE, see loll mutt andis mulle maasikakokteili. aiii, kui vihane ma olin -.-
viskasin lähimasse prügikasti ära Wink

õppimine kaa sis Very Happy;
saksa keel - tutvustamine (minu nimi on ines, mis su nimi on ? ma olen õpilane, kes sa oled ? Ma elan Tallinnas, Eestis, kus sa elad ? Ma olen kolmteist aastat vana, kui vana sina oled ?) Very Happy
geograafia - TVst mingi 6 ülesannet (sisaldab peast maailmakaardi joonistamist ja eeldamist, et ma peaks teadma, mis maa Columbus avastas.. huiteangionju).
ja mata - mingi.. kaks lehekülge töövihikust Wink
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime3/9/2008, 15:21

Oehjah.
Tglt oli üle prahi päev. ^^

Kunstis joonistasime tund aega mingit harilikuga pilti. Mul terve töö küünlaid täis. (H) Very Happy

Esimeses ühiskonnaõpetuses tegi õpetaja ka meile selgeks, et me suured ja ei ole vaja meid korrale kutsuda. Saime õpikud ja oli lihtsalt jutustamise tund. Teises ühiskonnas (esta oli vahel) hakkasime juba konspekteerima ja rääkisime veel poliitikast ja õpiku sisukorrast ja värki. Kait istub minu ees.(H) Nendest tundides enam igav ei hakka.Loodetavasti. Very Happy

Ja estaaa. Very Happy Päeva nael vist. Very Happy Kirjutasime gruppides laused (mina olin Kätu ja Andraga) ja siis meie lause oli: "Punane ülienergiline tore T.O.R.E.vant kutsus lapsi kaevandusse." Pidime pantomiimiga väljendama. Very Happy Suht näitasime punase Andra pusa peal ära ja siis Andra ja Kätu seisid niisama ja lasid mul tõmmelda. Very Happy Ülienergilise ajal ma rabelesin hüppasin ja värki niisama, hiljem ka kõndisin kiirel sammul ja imelike jõnkse tehes klassis ringi. Very Happy Aga see "tore T.O.R.E.vant"... Very Happy Mul oli juhuslikult T.O.R.E. pluus seljas. Very Happy Siis selle T.O.R.E. logo oli niimoodi ilusti rinna kohal. Very Happy ja siis ma sada aastat vedasin seal neile sõrmega järge, et nadkõigepealt tore ja siis torevant saaksid öeldud. Very Happy Aeh. Kõik naersime nii, et vähe pold. Very Happy

Ja siis bio on vist absoluutselt ainus aine, kus me lasteks jäämegi. Juba paljalt Meeli(s)´ piinamiseks. (A) Saime TV´d ja värki ning siis ülejäänud tunni ilkusime niisama. Õppida jäi kah raku osa... See aasta inimese anatoomia. Sain oma õpiku kätte, läksin laua juurde tagasi, Andra palus näidata sisu, ma siis võtsin suvaliselt lahti ja tuli kohe emaka ehitus. Sweeet.Very Happy Aga jah... Bio jääb bioks. Very Happy

Esimese mata ajal käisime pildistamas. See oli hea. (Y) Mingi vene naine oli. Päris mõnus aksent. Naerma ajamiseks piisas tal vaid suu lahti tegemisest. Very Happy Ja kui Tampsa pidi sõbrapildile minema, ütles ta jumala kärsitult: "Kepp kiirelt!" (tampsal kargud.Very Happy)

Siis teise mata ajal lahendasime ülesandeid. Rääkisime niisama ja saime tohutu kodutöö. Selles aines me käitume nagu tsiviliseeritud inimesed. :/

Homseks on vaja matemaatikas koostada üks protsentülesanne, kinnistamisülesannetest (mul isiklikult) 7 ülesannet, ruutvõrrandid õppida (mille ma pean ka kuskilt uuesti selgeks saama. Ma ei oska valemitega midagi peale hakata. Ja siis on vaja 7st 3 abivalemit pähe õppida. Ja kõige selle peale tuleb töö. Sweeet...
Venes on mingi 20 sõna pähe (arvan, et tuleb töö) ja siis TVst üks ülesanne (tehtud tglt).
Ja inglise keeles õpikust kaks ülesannet ja TVśt üks ülesanne.

Aeh. 9. klass. ^^ Hetkel veel õnneks on motivatsiooni ja viitsimist. Very Happy *sülitab kolm korda üle õla*
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime3/9/2008, 15:50

Et siis minu päev oli siuke .
7 tundi.

Füüsika - Eve tund no. Very Happy Esimest korda. xd A suht lahe õps tegelt. Mingi mu klassivennal on suht kaksikvend vms ja siis õpib üheksandas ja siis nende perekonnanimed on Kangro ja siis õps ütles: Kangro ja viieline ? xd Ja siis mingi niisama rääkimise tund oli tegelt suht.

Geograafia - sodisin päevikut. täitsin ühte ülesannet tv'st. BORING.

Keemia - rääkisime ja täitsime tv'd. norm õps, aga ta ütles, et iga tund hakkab olema TK, see EI ole normaalne juuu :S

Kirjandus - kirjutasime kirjanduse põhiliike vms.

Inglise keel - lugesime 2 luuletust ja siis mingit victoria teksti ja siis täitsime esimest ülesannet tv'st. Teisest rühmast tulid meile Raimond ja Karl. ÕHHHH. Kõige hullemad nagu.. :S Nad tulid sp. meie rühma, kuna meie rühmas oli 14 inimest ja teistel oli 18.

Matemaatika - lahendasime ülesandeid. Pmts kordamine.

Bioloogia - kirjutasime vihikusse mingit raku teemat, sodisin päevikut. Üldiselt olin ma väga väsinud selle tunni ajal ja käsi valutas kirjutamisest.

Klassijuhatajatund - jäi ära. ei tea miks.

Õppimine homseks :

Matemaatika - 2 ülesannet õpikust.
Ajalugu - lk 5-6 põhjal täiendada oma vihiku teksti
Inglise keel - sõnad, kirjutame suvest tunni ajal.
Muusika - 2 laulu kes see viitsib neid õppida ??!??!?!? :S ja õps küsib neid vastama ka , õõõh.
Käsitöö - 2 lõnga , 2 varrast.

Homme on vene keel. oioi Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime3/9/2008, 15:58

esimest tundi polnud täna Very Happy yay Very Happy

kunstis on uus õpetaja. Mingi värdjas, kes tahab, et kõik teeks mingid korralikud pildid. Kavanditega ja nii -.- Loodame, et ta meile käsitöösse ei tule, sest ta on selle tobeda "moekese" looja ja tahab raudselt, et tervest klassist sirguks tore disaineripõlvkond -.- Mad igatahes Very Happy Nõme ja igav tund oli. Kuigi kui mesisse läksime läks keegi vastuesimest lauda - see kukkus ümber ja ka ülejäänud rida. XD doominoefekt xD
Sama juhtus teiste ridadega xD Pm kõik mässasid seal laudadetõstmisega. Mingid väärakad lauad Wink

Vene keel. Piinlemine.. Very Happy Sitaks uusi sõnu ja ma pean need homseks pähe saama ;S

Muusika. Oeh, see oli naljakas Very Happy Naljaa saii Very Happy:D

SÖÖGIVAHETUND! Seee ületas kõik xD LIIGA koomiline xD Me põhimõtteliselt istusime ja üritasime enda piffe süüa xD Tegelikult vahtisime teineteisele otsa ja naersime. niisama Wink Siis läheb Daaniel mööda ja küsib, et mis meil viga on xD Ruth nagu ee.. suskab tema poole enda kahvliga ja mina torkasin enda kahvli talle kätte xD xD xD xD Oeh... xD See oli naljaakaaas xd ja siis ruth tõusis, ütles, et ta läheb ära Very Happy Ja virutas mulle enda taldrikuga silma xD Maiteadnudki varem, et see võimalik on xD

Geograafia. täitsa igavoli Very Happy Ta luges meile raamatut Very Happy

Keka. Oe.. Niii läbi võttis XD

Loodusõpetuuzz. Suht mõttetu Very Happy



Ma nüüd õppima (H)
Matas viis ülesannet.
Aikus üks peatükk
Vene keeles kõik need nõmedad sõnad Very Happy
Geograafias mingid ee... asjad mis ma koolis valmis sain,a ga keegi tarkpea võiks mulle öelda Eesti kauguse ekvaatorist xD
inglise keeles dialoog ümber kirjutada ja tegusõnad asendada -.- Muidu peab ülejäänusid lugema kaa Very Happy Aga kammoon xD kesseikka inkaks dialooge harjutab? Question
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime3/9/2008, 15:58

Esimene oli vaba (imekombel), magada ma ikka ei saanud, sest ema röökis vanaisaga köögis. Vihane olin, sõimasin ema läbi :S
Teine tund oli kehaline. Vabastatud olin õnneks, aga no mingeid võimlemisvärke pidi ikka kaasa tegema ja ülejäänud tunni kõndisime staadioniringi. Õues muidugi :S
Kolmas- matemaatika. Fuuuu, ikka õpime neid faking võrrandeid ja valemeid ja värke, eelmise aasta kordamine, kodus jäi hunnik raskeid ülesandeid teha ja tunnis tegime veel mingeid protsentülesandeid, mis mul juhtme kokku ajasid.
Neljas- eesti keel. Nojah...Sellest me ei räägi. Hunnik mingeid ülesandeid, kordamine jälle, kodus jäi ka mingi tekst ümber kirjutada ja sealt öeldised leida.
Viies- ühiskonna õpetus. Nojaa, õps rääkis paar asja tunnist ja siis kirjutas tahvlile küsimuse, et kas meeldib eestis elada ja miks. No siis pidid kõik oma arvamust avaldama, ma olin mingi ainus pessimist seal, kes tõi kõik Eesti halvad küljed välja Very Happy Üldse mingiks väitluseks kiskus seal Very Happy Vähemalt polnud igav.
Kuues- vene keel. Õõ, vihkan seda tundi. Juba mingid laused ja värgid ja kodus tuleb ka kuus lauset teha ja üleüldse ma ei oska vene keelt, seega üliraske ja igav.
Seitsmes, ja täna (õnneks) viimane oli inglise keel. Igav. Ülesanded, kodus jäi ka raamatust ja tv-st ülesandeid.
Aga homme....Homme on tapapäev. Isegi õps ütles, et liiga raske tunniplaan. Homme on 8 tundi, ma kirjutan siia nüüd tunniplaani, suremise päev on:

Eesti keel
Geograafia
Füüsika
Keemia
Matemaatika
Eesti keel
Ajalugu
Bioloogia

Ühesõnaga - kõik tuupimise ja reaalained ühel päeval, TÄIESTI KOHUTAV!!!!! Ma suren homme....Wish me luck :/
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime3/9/2008, 16:12

Aww , ei vea. ;/
Mul oli täna siuke päev, et füüsika ja keemia ja geograafia jms.
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime3/9/2008, 16:21

Kool on ikka täiesti jube:D mul homseks õppida ainult venkus bios geos keemias ja matas:S:S
Aga tglt on kool koom ka:D bio õps ütles et me kõik täitsa normaalsed... kogu klass naeris:D mingi uus õps on:D rääkis tükk aega et ta esimest päeva üldse õpetab aga koom oli:D
geo õpsiga sai ka nalja nagu ikka.
jeesss meil n esta õpetaja kes ei käsi kogu kalevipoega läbi lugeda:)Very Happy
me tegime vahetunnil kätega puppet showd. ma...... ma....ma olen suremas. Raha.....raha...raha on *viskab vedru välja*Very Happy nii koom oli:D

ma olen ka lühikeseks jäänud:D ma olin enne klassi tüdrukutest esimene nüüd olen neljas järsku:D poisid on ka juba samapikad või pikemad:D
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime3/9/2008, 16:25

Kirjutaks siis kaa.

Essa oli vaba, jeeesssssss. Kuigi hommikul tõusin kell 7:22 selle peale, et ema äratuskell möirgas. Ja ma ütlesin talle eile KOLM korda et mul on essa tund vaba. Ikka ta pidi selle panni plärisema panema.

Siis jõudsin kooli, mussaa. Seal Schüts seletas mis me teeme see aasta ja halas et koori enam pole. Nüüd on mingi linnakoor. Ja siis laulsime.

Siis oli esta. Sille juba rääkis. Very Happy Ta tegi endal masti jälle. Very Happy Ja muide, meie lause oli: Karvane poiss otsib elukaaslast Puurmanist. Me ei osanud absoluutselt seda näidata. Very Happy Elukaaslase kohal palus Kiki Merkut omale naiseks/meheks. Very Happy Very Happy


Siis oli inka. Mõttetu nagu ikka. Teised tegid seal midagi. Ma vahtisin niisama ringi ja lehitsesin õpikut. Mingid asjad kirjutasin vihikusse ka.

Siis oli geo. Mõttetuuu. Very Happy Numbrimängu mängisin. Razz Ja siis tv ka tegin mingi ühe ülesande ära. Very Happy Ja rääkisin Kristi kaelakeega. Very Happy See on üks Nodzau. Very Happy

Aa, söögikas oli ka enne geod. Siis ma olin taimetoitlane. Very Happy porgandit ja kartulit (HH) Suht koom oli vaadata kuidas 12b täies koosseisus trepist üles jooksis et aja klassis häid kohti saada. Very Happy Isegi meie pole nii hullud. Very Happy


Siis enne geo lõppu läksime pildistama. See oli tavaline. Tambet istus kõige keskel oma haige jalaga. Very Happy Muidu lasi karkudega ringi.

Siis läksime matasse, tegime seal ülesandeid. Lõpus enam ei viitsinud, kirjutasin lihtsalt vastused maha. Very Happy

Siis oli vene, kus me kuulasime lindilt mingit dialoogi ja pidime ära arvama mis teemaks on. Kuna ta ütles mingi 3 korda kompjuuter siis oli loog et teemaks on arvutid. Õps veel kiitis meid nagu see oleks mingi ilmaime et me teame mis kompjuuter tähendab. Siis lugesime seda dialoogi ja tegime töövihikust mingit dialoogi.. Very Happy Very Happy

Ja siis: KOJUUUUUUUUUUUU Ja siin ma olen. Very Happy

Kodus on matast teha protsentülesanne ja siis need valemid pähe. Päris õpingi ju. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime3/9/2008, 21:20

1 . Vene keel - Üliigav . Saime endale uue õpetaja siis kah selles . See pani mingi väga pika jutu vene keeles maha ja siis üritas ise seda eesti keelde tõlkida .
2 . Eesti keel - Megaigav . Mingeid lauseid pidi koostama .
3 - Veel üks venku - Igav .
4. Mata - Suvega ajud roostes , korratabel ei tule meeldegi .
5. Tunniplaani järgi , mis meil oli pidi olema Eesti keel . Siis tuli välja , et peaks olema hoopis venku või inka . Lõpuks otsustati saata hoopis lotasse .
6,7 - Tööõpetus .
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime3/9/2008, 22:37

-


Viimati muutis seda padjanägu, [h] (1/5/2010, 00:32). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime4/9/2008, 07:36

Aga mulle meenus teisipäevane inglise keel. Very Happy
Esimene teema oli "Edu". No ja siis me sealintervjueerisime üksteist ja pidime hiljem oma naabrist rääkima. Very Happy Mina olin paaris Tuulaga.
Tüüp siis alustas ja puterdas kokku midagi sellest, et Sille on hea inimene ja bla-bla-bla ja üldiselt ta ei saaks kuulsuseks. Very Happy Very Happy Very Happy
Noh, ma panin siis täie aususega vastu. (A) Sõna sõnalt meeles. Very Happy "Tuuli is born to be a famous, ´cause she is brave, she has a pretty good temperament and after all - she is without a doubt the most arrogant person I´ve ever met." Õpsil vajus suu ammuli, kõik teised hakkasid naerma ja Tuuli ütles kõva ja selge häälega, endal hullem irve näos: "Aga ongi jumala tõsi ju!" Very Happy

Edit: Ahh. Ma panin koolikoti kokku just. Lukk ei tahtnud pealt kinni minna ja selline toppimine oli, et... Very Happy Samas, mingeid erilisi tunde pole. Very Happy
Matemaatika, kaks venet, ajalugu, inglise keel. Ja siis kässad ja keka. Noh, kõigele lisaks panin veel ühiskonna õpiku. Tagant vaja paljundada, kuid siiski... Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime4/9/2008, 14:45

Tänane päev siis. Very Happy
Alustuseks ütleksin ära, et kõik rääkisid mulle terve päeva, et ma olen segane jms.. Nagu...kes ei teaks? Merku küsis, mida ma hommikul manustasin xD Ja siis energiapomm pidin ma ka olema. Aga muud moodi kui energiline olles, seda päeva lihtsalt üle ei ela.

Essa oli mata: BOORIING. Tapsin Katret eilse MSNi vestluse pärast. Very Happy Ja siis töö oli. Lihtne, nagu ikka. Razz

Siis oli inka. Veel booringum. Avastasin et mul on kodune töö tegemata. Daa. Very Happy Siis ma teesklesin peavalu ja suht magasin kogu tunni. Ja õpetaja lahkel loal tegin töövihikust ristsõnu. Very Happy Neid seal palju õnneks. Umbes, tegin inglinäo pähe: Õpetajaaa, kas ma võin ristsõnu teha töövihikust? (A) Õps: No kui sa oskad, eks sa siis tee. Very Happy Very Happy


Siis oli geo. No igavamat tundi annab otsida. Mingit atlast lappasime ja värki. Mõttetu.

Siis oli keka (HH) . Kristat oli koom jälgida. Very Happy Rahvastepallis pommitati teda ja siis ta jooksis seal edasi tagasi ja väänas end igatepidi, et mitte pihta saada. Ja siis kui ta lõpuks palli kinni püüdis, seisis ta seal tükk aega, seletades: Huuh, ma nüüd puhkan veits. Very Happy Anni üritas mingi 20 minutit oma ülesannet teha. Very Happy Need kellele pihta saadi pidid mööda külge selle vähikõnni või asjaga keskpiirini jõudma. Anni liikus ikka väga aeglaselt. Ja siis kastis sees oli üks kes neid puudutades nad tagasi algusesse saatis. Very Happy

Siis oli söögikas. Hea söök oli (HH)

Ja siis oli aja. Ergi karjus juba sööklas et ta tuleb minu kõrvale. Lõpuks ikka ei tulnud. Very Happy Ajas oli teemaks essa maailmasõda. BOORIING.

Ja siis saime koju. Ainus päev, mil nii vähe tunde on. Vahetunnis peksin ma segast ja laulsin: Mul on bemmil uued kummid, tuffa-tuffa-tuffa-tuffa. Very Happy Ja siis seda Sidur, pidur, gaas, gaas ka. Very Happy Aa. Enne kekat veeti Krista ja Kerli poiste riietusruumi. Ja siis pandi meid luku taha. Poisid võtsid võtme ära. Siis pärast ka, Kristo hoidis garderoobiust kinni ja no, mina ja Krista üritasime teda takistada, mis lõppes sellega, et minu tõstis ta lihtsalt kõrvale ja Krista võttis suht sülle(?) Ümbertkinni nagu ja siis tõstis ta üles ja vedas kaugemale koridori. Krista siples elueest. Päris naljakas oli vaadata. Very Happy Lõpuks pääses Krista minema ja me saime koju. (HH)
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime4/9/2008, 15:10

Ahnii Very Happy
Minu esimene ttuundd oli. Deem eitule meelde o.o
õigusküll xd
eta :p ma olen ESIMESES pingis Shocked notegelt... minu ees on tühipink xD Ma teises.. Very Happy Imelik ikkagi... Very Happy
Kaks etat oli jutti. Igavoli Very Happy

Mata. Ikka sama jama. ikka sama karjumine... Aga meil on seeaasta TV-d kaa matas.. confused

Venkuu. Eritimasendav xd Ma olin korrapidaja aga ma ei teadnud seda. Very Happy ja siis kui ma pidin ütlema kuupäeva... XD Ma panin niii pange Very Happy:D Mai oska kuid ju. Ma puudusinsiis ja järgika ei õppinud Very Happy Siis puterdasin seda septembrit seal õps pani kohe terveklassi seda korrutama ja käskis minul siis uuesti proovida. Jälle möödas... xD Pm ma ajasin seal eriti segast Very Happy Vähemalt on nüüd 16 tundi ilma selle piinata XD

Inka. Pointless Very Happy Kella õppisime. Üldse ajab meie klass mind selles tunnis närvi.Very Happy Tüdrukud ei oska midagi. Poisid kaa Xd aga mingi kaks tükki õppisid lasteaias juba ja peavad end nüüd ilgelt kõvadeks tüüpideks Suspect . Ülbitsevad ja ei kirjuta vihikusse midagi.. nokammoon! Very Happy ma tunnen ka kella ja ei vaja kordamist, aga ma ei hakka teistele seepärast närvidele käima Very Happy Ma käin igal muul alal närvidele... xD Aga mitte nii Very Happy igatahes. Loll Hans -.-

Ajalugu. Õpetaja hakkas karjuma affraid . Ta ei karju kunagi! XD Ja sellel ajal kui ta pröökas olin ma tagumistes ridades maffiakatega lihtsalt hääletutes naerukrampides. xd Maitea, ehk eespool oli samasugune värk. Mainäind o.o . igatahes. Kui ta ära lõpetas - ta naeratas kergendunult ja siis terve klass purskas täiest kõrist naerma. XD Ta ise naeris kaa xd Weirrdd Very Happy

Lastekoor. Häälte laulmine Very Happy Ma sain esimesse - as usual Very Happy Õps tahtis mind teise panna aga selle peale pistsin ma protestima :d Eitaha mina vahepealset häält laulda Very Happy Maisaahakkama king Esimeses kolmandas saan Very Happy Mul on wondervoice XD Ülevaljaall.
Tulevikus hakkan Mikaks rendeer xD



Ja ERITI Koomiline selle päeva juures oli see, et kõik tunnid olid kolmandal korrusel xD Kõik erinevad klassid seal käisime läbi Very Happy:D Ühes olime kaks korda Very Happy Venku ja lastekoor xd
Igatahes. Vägakergepäev (:
kuigi Etas ma jäin äärepealt magama pale Varem on ikka vahepeal niisama silmad kinni pandud, aga täna oli tõesti raske ärkvelpüsida. Siis enne matat ma põhimõtteliselt jooksin mööda koridori ringi ja puhusin endale silma XD

Igavvärkk Very Happy
Homme kolmandaks tunniks Like a Star @ heaven
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Sponsored content





Kooolkooolkooool. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 40Mine lehele : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: