MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+48
Sixx-
Karro
ayy2757
Tricia
kcissy
Marmelaad
White Wolf
Katu1995
Bluebelli
Pizza
black
Tärru.
Keku
Helen
Espada
Superstar
Maiu Laaneoja
Lord Esai
GossipGirl
sii1
Miley Cyrus
Disaster
räwr
Keiti
Audrey
Pharaoh
KedaHuvitab
Cho
Unknown Artist
Tuki
NJJ
chelsea
Astrid.
spring
Diana.
ThatsMe
Elven
Emma
Liina
Prince Kirameki
Kärolyn
Lammas
SixxBitch
Krissu
nasicc
swessu
padjanägu, [h]
Pingu
52 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime4/9/2008, 16:10

Jopladappadii. Very Happy

Esimene oli mata. Very Happy Töö tuli. Very Happy Peaks täiesti edukalt sooritatud olema, kui mõned väiksed vormistusvead välja arvata. (A) Kui nende eest hinnet alla ei võeta, veab. Meie protsentülesandeid ei võetudki... :/

Teine oli vene. Seal mingi ... aaa. Inglise keele klassi jäi mata ja vene vahepeale. Ja siis Kärka ikka veel kardab mind ju. Very Happy Ja "Buu" peale võpatas ka. Very Happy Igastahes. Tunnis siis niisama kirjutasime vihikusse mingeid ülesandeid ja õppisime mõned uued sõnad. ©arf ja mida iganes. Very Happy Tglt need peaks teada olema, aga see kuuenda klassi materjal ja nomh... see on meil kõigil suht ümmargune null. Very Happy

Kolmas oli... inka. Mingi kontrollisime kodused harjutused ja õppisime ees- ja järelliiteid. Suht... kerge. Mõned viperused tulevad. Very Happy Koju jäi ka mingi üks ülesanne õpikust. Ei viitsind uurida, mis täpsemalt. Kait kommenteeris kogu aeg mu vastuseid. Very Happy "Ohhoo, kes suvega targaks saand." vms. Very Happy

Söögikas. Nomaeitea... Külmkoorekaste oli. (L) Aga kartulid ökad. Peale söögi lõpetamist oli tunne, et ropsin sinnasamasse. (A) Ja Kätu istus minu vastas ja siis me üritasime üksteisele oma mõtteid seletada. Ei tulnud välja. Ja naermine segas söömist ka... nii et loobusime.

Neljas oli jälle vene keel. Mingi õppisime neid .ee, .au, .lt jms asju ja siis lugesime dialooge. Ja ma ikka ei saa üle sellest, kuidas kõikidel hääled ka niimoodi naljakaid jõnkse teevad nagu ette lastud lindi pealt tuli.

Kekaaa. Very Happy Ahh. laaav ittt!!! Very Happy Alguses jooksime ja siis soojendasime ja siis mängisime ketikulli ja siis rahvastepall. cheers cheers cheers Mingi... sada aastat pold mänginud. Very Happy Ja meil oli samamoodi nagu Kärka klassilgi - vähikõnnis pidime minema tagasi mängu... teist korda oli kinnipüüdmisega. Esimeses mängus olin kapu, teises sees. Ja mäng muutus igavaks täpselt sel hetkel, kui Kädy ütles: "Ära pommita Sillet." Very Happy Tglt üldiselt minu vastasvõistkonnas kardetakse olla. Very Happy Huvitav, miks... *iroonia*

Ajalugu. Kontuurkaardid ja esimene maailmasõda. Või noh, selle lõpp. Esimese ja teise vahepealne aeg. Need rahukonverentsid, maade jaotamised jms. Kuidas Prantsusmaa seal pahat onu mängis ja mida iganes. Ja siis... jamh.

Kaks töpat. Siinkohal pidasid minu ja mu isa eluvaated paika. ("Kõik algab mõtlemisest." ja "Kui ei saa muuta olukorda, muuda oma suhtumist.") Ja tunnid läksid jumala kiiresti ja jumala mõnusalt, kergelt ja üldse... tore oli. Very Happy Peale tundide lõppu jäin seal veel õpsiga rääkima ja õppisin paar võtet ära.
Tunni kild: "Andra! Su karvad varjavad augud ära!" Very Happy

Ja siis vahepeal ma kuulasin, kuidas Kärka oma bemmi värki laulis ja sain teada, et ta teab, mis ta järgmine tund on. Very Happy JUHUU! Very Happy

Koju tulles hüppasin veel keeltekoolist läbi ja võtsin Aeti meiliaadressi. Number oli ka kuhugi kadunud... Nii et jah. Very Happy Ehk saab see aasta veel keeltekooli. Ja siis oktoobrist hakkab ametlikult T.O.R.E. (enne seda meile endale väike üritus plaanis) ja siis on plaanis ka mingisse esinemisringi vms minna. Very Happy

Ja koju tulles avastasin laualt kirja ja tuju on laes. ^^ Very Happy
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime4/9/2008, 16:23

Täna oli jube väsitav päev.

1. Esta, igav, tegime mingeid harjutusi, pidin peaaegu magama jääma.
2. Geograafia (oli vist Very Happy) jälle igav, sirvisime õpikut ja nii.
3. Füüsika, õudne, nagu alati. Vähemalt mängisime Kadi ja Ruubeniga trips-traps-trulli Very Happy
4. Keemia. Jube, kordamine jms stuff, keeruline ja hunnik kodutöid homseks.
Söögivahetund: Pingile ma istuma ei mahtunud, toetusin ainult kuidagi sinna äärele. Ja kes serveerib koos makarone ja pihvi? Ei tea. Moosisai oli hea.
5. Ma ei mäleta, kas esta või mata Very Happy Igastahes, igavad olid mõlemad jällegi.
6. Sama vastus mis eelmine Very Happy
7. Ajalugu, õhhh, see õps on liiga karm, ainult räägib oma aastaarvudest ja puterdab hullult kiiresti kõik info ära, sittagi ei jää meelde.
8. Bioloogia. Olin juba suremas väsimusest. Võtsime mingi inimese raku osad jms läbi. Ühesõnaga jah, jube koolipäev. Ma ei taha teada, mis järgnevatel np-del saama hakkab, sest siis on kõik sellised tunnid, kus peab tuupima ja kus pidevalt töid tehakse, yay 8 tundi järjest ka veel :S
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime4/9/2008, 16:47

nuteretaas Very Happy ma siis kriblan kaa ära oma päevakese xd··
ommikul saime Henriga bussijaamas kokku, ajasime veits juttu ja läksime kolmekesi koos kooli Very Happy (Henri on mu klassivend ja kolmekesi tähendab mind, irist ja henrit Very Happy) Bussis oli kaa suhtt naljakas Very Happy

meil esimene tund vaba aga nojah, 'essa' all mõtlen ma siis teie teist tundi, onju ? Very Happy

Essa oli saksakeel xD väga tuus algus oli sellel (H), a'kad olid mingi nimekirja jampsiga hakkama saand, ja siis tuli välja, et meid on üks rohkem, kui peaks olema ja õps pidi veel kümne mindi pärast kaks Sassi juurde kirjutama ja kui ta lõpuks kõik nimed ette luges, et teada saada kes siis lõpuks on kohal ja kes pole, siis ühe nime juures tõusis kolm kätt ja kuus inimest hüüdsid "Minaa !"
aga üldiselt oli sama naljakas ja mõnus kui alati Very Happy natukene tegusõnu ja nende käänamist/pööramist õppisime Very Happy see ei jäi kodus korrata kaa.. ahjaa, ühe viie sain kh xD

teine oli.. mmmmm.. *Vaatab tunniplaani* GEOGRAAFIA ! Very Happy hmh, tund on JUBE igav aga õnneks kergem, kui kodused tööd. Õps seletas meile raskelt midagi ja kodutöö tundus suht raske (noh, see mis ta jättis) aga selle peab alles järgmiseks nädalaks tegema niiet Very Happy kokkuvõttes - BOORING Very Happy !

söögivahetund. klaasi vett jõin ja tulin ära Very Happy kartulipuderoli-.-

siis tulii MUSAAAAAA ! Very Happy okeih, tegelt oli igavam, kui oleks võind olla Very Happy aga ma messisin Hellu ja Vga niiet, jmh Very Happy ja siis laulsime mingit lugu ja Mart suht hästi ässas klassiees xd (ta pidi mingit.. ksülofoni või metalofoni vms asja mängima, ja lõpuks hakkas omaloomingut mängima.. see tuli tal suhtt hästi välja xd(Y)) aga jmh, musa ongi magamis tund Very Happy

siis tuli.. mata. oiei, kordasime eelmise aasta asju ja ma sain teada, et ma ei oska MITTE midagi. neid ajsu kaa mitte, mida eelmine aasta oskasin.. kuute viiega jagada ei oska ma kaa ikkaveel jaaniiedasi. vähe sellest, ma ei oska murde kaa, LAVLI. ühesõnaga - mitte midagi ei oska. ja selle jaoks, et seitsmendas normaalselt õppida, peab kõik eelnev selge olema. mul tuleb helge tulevik^^
vastik oli ühesõnaga ;/

siis tuli esta Very Happy õps jahus midagi ja nii ja siis tunni lõpus andis töölehe, mis homne kodune töö kaa on Very Happy nh, pmst klassijuhataja tund oli Very Happy

siis tuli kaua oodatud LOTAAAAA !! ;D õps oli just nii tuus, kui ma arvand olin Very Happy kusjuures, ta on meie õpiku kaa teind, mitte aint töövihiku Very Happy ja ta vaatas millegi pärast poole sellest tunnist just mulle otsa Very Happy aga sellegi poolest - mõnus mees Very Happy xD mulle meeldib Very Happy ja kujutate ette, juba ESIMESES tunnis (ehk täna sis) viis ta meid ÕUE ! (H) ma ARMASTAN lotat ! Very Happy
kuigi meil läheb suht raskeks ja nii, aga ikkagi hhhhea Very Happy siuke hästi suhtlev ja muhe vend on ta Very Happy ai laik it ! Twisted Evil

ja siis läksime hessi XD tuvid käisid meie kõrval raskelt ja nii Very Happy suhtt jube oli Very Happy lõpuks ma andsin ühele tihasele (või mingile muule pisikesele linnule - mu bioloogia on puhas kaks xd) oma friikartuli otsa ja siis muutusid tuvid meie kõigi jaoks tüütavateks ja merka andis oma koka, mille ma kolmele tuvile lihtsalt pähe kallasin XD tuus. siis läksime kiiresti minema, et mitte hessi töötajatelt kärada saada Very Happy

iris läks ära, peale seda kui ma tänaval ülikõvahäälega karjund olin, et ta mu telefoni tagasi annaks XD jeah, tore oli suht ju Very Happy aga jah, ta läks ära ja merka vedas mu kaupsi kosmeetika osakonda, kus ma tema järel tund aega vantsima pidin ja iga puudri juures, mida ta nõudis et ma näkku määriks suure kiituse osaliseks sain xd. ma saatsin ta muudgi pikema jututa perse Very Happy möksigu ise oma nägu, puuder pole minu rida Very Happy jumestuskreem ega muu jamps kaa mitte xD

siis tegime mulle mingi ÜLIpruuni puudriga mulle nina otsa täpi ja siis jalutasin telefoniga rääkides koju Very Happy ja siin ma nüüd olen - joon võluvett (mõtekas onju ?) ja trükin Very Happy

mata oli katastroof aga mudu oli tore päevv ;D^^
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime4/9/2008, 16:55

Sille, vaata point on selles et tavaliselt ma küsin 101 korda mis tund meil algab, isegi siis kui ma juba klassis olen. Very Happy Aga nüüd mai pidanudki küsima. Very Happy Jee Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime4/9/2008, 17:19

Jõhker nädalavahetuse tunne on alien

Esimene tund oli bioloogia, kuhu ei tohi hilineda ja kus õpetaja rääkis peaaegu terve tunni hindamisjuhendist ja järeltöödest(arvestades minu bioloogiavaistu on mulle tulevikus ilmselt järeltöid vaja küll). Peale seda tuli geograafa, kus me saime õpikud...või noh, pool klassi sai. Mina ei saanud, aga koolikott jäigi selle võrra kergemaks. Siis rääkisime me seal veel Ignalina tuumajaamast ja T¹ernobõlist. Üllatus-üllatus, see on Valgevenes, mitte Ukrainas, nagu ma arvasin xD
Kolmas oli inglise keel, kus me jälle alguses vale klassi ees passisime. Me olime harjunud, et inka on esimesel korrusel ja keegi ei pööranud eriti tähelepanu sellele, et tunniplaanis oli see neljandale viidud.
Estas rääkisime me sellest, mida me sellel aastal tegema hakkame, nii et väga mõttekas tund Wink Peale seda oli kõigi lemmiktund - söögivahetund! Esta õps oli hea ja lasi meid varem sööma Razz
Ajalugu...appi. Tavaliselt see tund meeldib mulle, aga seekord õnnestus mul peaaegu tukkuma jääda xD Vedas, et mu pingikas Gets nii kohusetundlik oli ja mulle õla peale viitsis koputada. Me tegime mingit totakat harjutust inimese arengu peale ja ühel hetkel ei saanud keegi aru, mis toimub, sest õps jahus kogu aeg homo sapiensist, kui me alles neandertallaste juures olime. Lõpuks tuli välja, et homo sapiens neandertalis ei ole mitte neandertallane(vist), vaid homo sapiens JA neandertalis. Sellest segadus tekkiski Very Happy
Ja muidugi ei saa ma jätta mainimata, et mu ajaloo õpik on kohutav kapsas ja et kellelgi on tõenäoliselt selle kohal ninaverejooks olnud(jumal teab, mis tekst seal kirjas võib olla Wink )
Saksa keel oli päeva terror. Järgmisel nädalal on meil test eelmise aasta materjali peale ja me pidime täna kordama hakkama. Iseenesest kõlab kasulikult, aga kui su pea on tühi, siis on selles tunnis päris jube. Õnneks õnnestus meil õpetaja rääkima panna, nii et ta lobises vähemalt 10 minutit ja tund läks selle võrra lühemaks.
Kehka oli viimane. 100 meetrit tuli joosta. Mu aeg oli hmmmm...17.3 Very Happy Aga meie klassi aeglastest olen ma üks kiiremaid Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime4/9/2008, 17:25

No aga see oli ju siiski nii hea, kuidas sa seal seisid, oma bemmi lugu laulsid ja kaasa kõikusid ja nipsu lõid ja mida iganes. Very Happy ja siis järsku: "Ma pean geograafiasse minema." Mingi laulsid midagi edasi ja siis jäid jälle poolelt sõnalt vait: "Ma tean, mis tund mul hakkab!" XD Tase. Very Happy

Aga ma ootasin sinu ajult midagi enamat. (A) Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime4/9/2008, 17:30

Suht lahe koolipäev oli. Padu rääkis anektoodi, kõik naersid sellepärast, et tunnist ära saada Very Happy
Koolis onju remont ja keset kooli siseõuet suured liivamäed ja roheline kuivkäimla ja sinine objektikontor Very Happy Kerliga panime asjadele uued nimed - kooliõues saab krossindusega tegeleda, nurgas on mitmeid kuivkäimlaid, et õpilased neid kasutada saaksid. See sinine majake on kooli uus ühikas, kus meie vahetusõpilane elab.
Siis me paari tüdrukuga viskame töömeestele silma, oh kus nende näod siis õhetavad:D Käime oma seelikutega läbi õue ja pilgutame ja lehvitame;)Very Happy siuksed punanäod peale seda:D
Üks neist, punaste pükstega, kõige seksikam, läks vetsu , ma olin selle WC kõrval, rääkisin, etoh läksid vetsu, megalahe! situ ruttu karu tuleb:D
Ma tõesti loodan, et nad ikka on venelased või midagi sellist Very Happy Auto on neil leedu niumbrimärgiga:D
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime4/9/2008, 17:31

Ma olen nii hajameelne lihtsalt. Ma keskendud tähtsamatele asjadele kui sellele, mis tund mu hakkab. Very Happy Aga samas, seda kus mõnel kenal kutil tund hakkab, tean ma iga kell. Very Happy Very Happy lol!
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime4/9/2008, 17:56

Muig. Very Happy
Kui mul mingisugused sõgedad kiindumused on olnud, siis mul ka nende tunniplaan peas old. XD ja kogu aeg "eksisin" ära nendesse koridoridesse. Very Happy

See aasta pole õnneks enam mitte ühtegi elukobedat 12dikku. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime4/9/2008, 18:06

Mu kobedad kümnendikud elavad mu kõrval klassis õnneks, ma näen neid raudselt iga vahetund Wink
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime4/9/2008, 18:08

Ma eksin praegu koos Katrega sest tema musi on 12 klassis. Very Happy Aga no..
Päris ei ole v? Hendrik Liblik, 12 b. AAHHHHHHh *Sulan*
Eelmine aasta ka millalgi, meil oli nendega samas tiivas tund. Ilge lärm oli koridoris, kõik suured rääkisid üksteisest üle. ja siis Hendrik seisis seina ääres, silmad kinni, kõrvaklapid peas. Ma suht eemaldusin oma mõttemaailmaga ülejäänud rahvast ja lihtsalt jäin teda vaatama. Ja siis helises kell, mida mina muidugi tähele ei pannud. Ta avas silmad ja vaatas mulle otse silma. Very Happy Mark maani. Ja siis veel, mina muidugi kella ei kuulnud ja siis mu klassiõed suht vehksid kätega mu silmade ees. Hendrik suht muigas ja siis veeti mind juba klassi poole. Very Happy

Aga ei, mai sebi teda enam. Very Happy Aga no, silmarõõm on ta ikka. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime4/9/2008, 18:16

Ei tea teda. Very Happy Aga 12das pole minu jaoks ühtegi kobedikku. Very Happy Kesse Katre musi on? Very Happy
Ma tahaks 12b-st selle lokilambast poisiga ühel perverssel põhjusel tuttavaks saada. XD Ta juukseid tahaks katsuda... XD (A) Very Happy

Aijah... tore juhtum sul siis ju. Very Happy
Ma olevat Jürka nägu. Very Happy (Eelmise aasta 12 A emo välimusega poiss. Very Happy ) temaga ma tahtsin tuttavaks saada ja saingi. (H) Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime4/9/2008, 18:21

Hendrikul on lokid. Very Happy Homme koolis otsin su üles ja siis näitan sulle teda. Very Happy Äkki on seesama. Very Happy Ja see emokutt oli nii nummi. Very Happy Aa, Katre muss on Tõnis. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime4/9/2008, 18:35

Milline see Tõnis veel on? Very Happy

Aideem. Very Happy Kahju, et me vahepeal MSNis vestlesime ja teised ülejäänud vestlusest ilma jätsime. XD

(Tuli välja, et me mõtlesime ühte ja sama tüüpi. Very Happy )
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime4/9/2008, 18:43

Tõnis on see blond, pikemate juustega. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime4/9/2008, 19:59

Asee., Very Happy
Kui ma ta vanust ei teaks, pakuks ma kõige rohkem 16. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime4/9/2008, 21:31

Ma unustasin ühe asja rääkimata seoses ehitajatega - ma mõtlesin välja plaani, kuidas neid võluda ja segadusse ajada( nimelt see ongi mu mõte:D). mul oli täna seelik seljas onju ja ma mõtlesin, et ronin teise korruse akna lauale, teen akna lahti ja istun jalad aknast välja Very Happy seejärel ajan jalad harki, lehvitan ning karjun - "juhuuu, working hard or what?Very Happy" veits lahe olen.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime4/9/2008, 21:34

Sellised naerukad sain, et... XD
Edu. Wink
Raporteeri siis mulle ka. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime5/9/2008, 09:21

Haha. Very Happy Ma pean alles kell kümme koolis olema Twisted Evil
Höhöö Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime5/9/2008, 14:33

Koduuuu. Very Happy Juba kolmveerand tundi, tglt Very Happy

Geograafiasse minnes nägin Hendrikut. Very Happy Niiii tahaks ta juukseid katsuda. Very Happy Ja siis geograafias istun Liiga. Väga hea. Very Happy Loodusloo ainetes vajuvad kõik õpilased peale tema vist transsi. Very Happy Ja siis ta hoidis tunni käigul silma peal ja keeras atlase lehekülgi, kui vaja ja värki...

Ja siis grograafia ja bioloogia vahepeal karjus Kärka mulle teisest koridori otsast, et ei karda mind. Hui usungi. Very Happy Aga siis läksime me Kätu ja Andraga päevikuraha ära maksma ja siis ma läksin sinna õppealaussi kabinetti ja andsin klassijuhele ära ja siis pöörasin ringi ja tegin nipsu mõlema käega enne kabinetist kadumist. Nagu... minge kanni. XD Meie klassis on kolm sellist kätega parasiitliigutuste tegijat. Very Happy Mina teen kogu aeg nipsu, Kait lööp käsi kokku, kui midagi avastab ja Tuula teeb mingile mõttele tulles plaksu ja nipsu sellele otsa ning vaatab sind hästi intensiivse ma-tean pilguga. Very Happy

Tglt täna me laulsime ka hästi palju. Very Happy Tuuli laulis mingi päev otsa: "Sille, Sille, kussa siia said." Very Happy Lõpuks tüütas ära. Very Happy (A) Aga siis füssa alguses võtsime miskipärast poole klassiga selle Baari laulu üles. Very Happy "Rahu ja vikus on see, mida me otsime..." Very Happy

Igastahes. Bio on üks neist ainetest, kus me eluseeski suureks ei kasva. Laamendame, karjume, naerame... Very Happy Mingid lihasepildid ajasid mul südame pahaks... Very Happy Huvitav, mis ma aasta lõpus veel teen? Very Happy Siis peaksid tulema filmid sünnitamisest ja värki. Very Happy

Söömine oli kahtlane. Very Happy Üritasin endale mahla kallata, kui Ujur (Kajar) välja ilmus. Very Happy Täpselt minu kõrvale seisis, ja vaatas teisel pool lauda olevat Andrat. "Tsau Andra!" Andra mingi just jõi, jumala paigale naelutatud, tass suu ääres, juuksed näo ees, vaatas näost tulipunasena minu poole. Very Happy Ja siis ma hakkasin muidugi naerma ja värisesin seal, nii et pool mahla läks lauale. (A)

Siis tuli füüsika. Very Happy Tund oli jälle igav, aga kuna Lii oli mu pinginaaber... Very Happy Õps tegi paari katset, naersime seal jälle end segaseks. Very Happy (Kusjuures, põhjuseid ma ei mäleta. Sada asja tunni jooksul. :DSeal me ka ei ole korralikud.) Ja siis Riivo saadeti välja. Täpselt minu ees lauas oli istunud. Very Happy Ja siis kaspar kulutas viimased 5 minutit tunnist Riivo koolikoti toolijalgade külge kinnitamiseks. Very Happy Me Lii, Andra ja Kätuga vaatame ja irvitame, õps jälle täiega närvis. Very Happy Peale tundi jäin ekstra vaatama, kuidas Riivo klassi tagasi tuleb. Pani siis endal asjad kotti ja tõmbas. Ei tulnud. Tõmbas järsemalt, ei tulnud. Lõpuks hakkas laamendama seal tooliga. XD Siis sai aru, mis toimus. Very Happy Ma suutsin veel mingi mindi venitada ja siis läksin keemiasse. Very Happy Riivo tuli mingi 5 mindi pärast... Very Happy

Keemia... phh. Very Happy Seal ma istun Kätuga. Very Happy Ei tea, kas kahjuks või õnneks. Very Happy Sest Lii on tglt kemma äss. Very Happy Ja kõik teised on keemias omas mullis. Noh... nagu igas loodusloo aines. Very Happy Mingi Urmet seal lõdvalt kõnnib ringi. Tagant ette, eest taha, pomisedes sealjuures: "Ettepoole..." "Tahapoole..." Ja siis me ei saa muidugi teha muud, kui irnuda. Very Happy Kaspar istub ka täpselt kõrval. Very Happy Õps jõudis temaga seal sõidelda ja ta jõudis igast lollusi rääkida ja laulda ja värki ning üldiselt terve keemia tunni ka vist naersime. Very Happy Karel ja Silver istusid meie ees ja päris TV´st vastuseid kogu aeg. Very Happy Lõpuks päästis neid õpikuga nüpeldatud saamisest vaid kell. Very Happy

Inkas ma sain lõpuks oma vihiku ka tagasi. (H) Very Happy Ei teagi, kelle käes see lõpuks ära käis. Very Happy Ja siis .. jamh. Very Happy Seal ei saa tunnis pea kunagi nalja. Vahetunnis rääkisime Tuulaga lihtsalt maast-ilmast, meenutasime vanu naljakaid asju ja naersime tunni naerud ära. Very Happy Tunnitöö sain varem tehtud ja õps lasi veerand tundi varem minema. (H) Very Happy

Ajaaa. Esimene tund oli vaba. (H) Very Happy

Igastahes. Üle prahi päev oli jälle. ^^ Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime5/9/2008, 15:55

Höhööö Very Happy
Mul polnud kahte esimest tundi, luuserid XD

Esimene tund oli terviseõpetuus, millest ma õpiku koju olin unustanud Very Happy Juba lunisin Kellilt selle välja ja siis õps ütles, et õpikut ei lähegi vaja Very Happy
Armas ;D

Siis oli bioloogia. Vana vihik on ära kadunud. Võtsin uue xD Mudu tegime mingit töölehte, mida ma pm lihtsalt juhmi näoga jõllitasin xd Ma ei saanud töö juhendist absoluuuutselt aru Very Happy siis Hannes ütles mulle misteha ja kohe vahetunnis.. xD "Marthal jäi leht tühjaks, ta oli Hannesega ametis" Tahes tahtmata oli see koheväga koomiline märkus XD

Ümn... Käsitöö tuli, mida meil ei olnud xD Meil ei olegi vist see aasta käsitööd! Very Happy Meile öeldi, et ei ole meil tundi ja istusime niisama klassis xD

Mata. Ikkkka karjumine .Very Happy Muidu oli suht kerge tund. Ma panin tähele, et ma olen ühes klassi kiiremates hetkel veel Very Happy Varsti... enam mitte XD

Keka.. Oibläh.. Kui seda poleks olnud, oleks päev niii mõnus olnud. Aga ma põhimõtteliselt lohisesin sealt koos Ruthiga viimasena minema. Nii irmus tund oli Sad Ja edaspidi hakkab peale seda meil trenn olema! pale AGA MA OLEN IKKAVEEL RÕÕMUS! ;D;D

Niisiis. Väga meeldib päev oli Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime5/9/2008, 16:13

Mul oli igav ja väsitav päev. Inka, venku, kunst, keemia, mata, bio ja kehka. Fuu, ma olen nii läbi sellest nädalast üldse.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime5/9/2008, 16:46

Nooh, siuke norm päev oli.

Essa oli vaba. (HH) Kuigi ega see tunnike lisaund eriti ei aidanud küll. Very Happy Zombi olin ma ikka. Läksin mingi eluvara kooli ja siis avastasin et jõudsin ikka 10 minti hiljem kui kokku lepitud oli. Nimelt oli esimene füssa kus veel kohti polnud Wink Õnneks oli Merili juba kohad ära võtnud. Ja me saime need kohad mis me tahtsime. Siis...füssa möödus suht tavaliselt. Kordasime, tuli välja et meil pole midagi meeles. Siis Nils ja Tamps lobisesid, nad saadeti välja käsuga õpik läbi (?) lugeda. Very Happy


Siis oli keemia. Numbrimäng ja tv. Kõik. Very Happy Aa...ja ma värvisin ühe hästi kalli inimese sünna kohal päevikus punaseks kõik. Very Happy Nii nunnu sai. (H)

Siis oli.. Beo. IIGAAAV. Pool tundi pabistasin et mind kutsutakse tahvli ette, mis õnneks ei juhtunud ja ülejäänud poole tunnist saatsin kirju. Very Happy Ergi ja Nils saatsid tagant ja siis igaüks kirjutas juurde.

Siis oli söögikas. Vaatasin et 12ndikud passivad seal ees ja osad seisavad. Küsisin siis Kabeselt, mis toimub ja ta ütles et rebased söövad püsti. Very Happy Muhhahhaa. See oli siis retsieelne piin neile. Very Happy Hendrik siiberdas ka seal meie laua juures. Tal tõesti kõvv lokk. Tahaks küll katsuda jah. Very Happy

Siis oli ühiskond. Lähen klassi, Tuula: Kussa siia said? Ja siis pärast käis mingi teema et peab vastama: lennukist. Mmkei.. Ühiskonnas üritasid poisid kirju edasi saata aga see ei õnnestunud neil. Õpi karmi kullipilgu all oli see ikka päris võimatu. Siis me hoopis kirjutasime vihikusse terve tunni. Aa..enne tundi sirvis Ergi mingeid postereid mis ta jumalteabkust sai. Seal oli superstaari pilt. Norbsi nähes tuli väike nostalgiline hetk. Very Happy

Siis oli kunst. Õps naeris et mul oli isegi raha kaasas. Tavaliselt ma toon viimaste hulgas. Very Happy Aga harilikku mul see-eest polnud. Pilt tuli suht kobe isegi. Pooleli jäi küll, aga ikkagi.

Siis oli kaks kässat. Novot see oli tund. Ma sain isegi tunnimaterjali valmis. Mingi kolmnurkne asi tuli millel olid need pikad lõngad veel küljes. Noh seal kust sa alustad ja lõpetad. Ja siis ma panin neist stringid kokku. Very Happy Very Happy Kõva kõhutäie sai naerda ikka. Üldse mingi vasakule teema käis. A'la, nii kena auk ju. See ka. Leini: Õpetaja, mai leia oma auku üles. Katre: Tahad, aitan otsida? Very Happy Mingi siuke teema terve tund. Very Happy Ja siis Kerli pani omale kilekoti pähe. Täis kepp look oli see. Hele-Riin tegi pilti. Very Happy


Aa, ja siis igal võimalusel läksin Kristi ette ja ütlesin: Tsau Kristi, tsau Nodzu. Very Happy Tal on kaelakee ripats üks hästi nunnu Nodzu. Siis ma tervitasin teda ka ikka. Very Happy


Kojuminek möödus suht rahulikult. Very Happy Seekord. Ja siin ma nüüd siis olen. Ja Sille, ma ei karda sind. Ma niisama lollitasin. Very Happy Aga Hendrikule mai saanudki tsau öelda. Aint sööklas nägin teda ja siis oleks liiga mark olnud kui Kabes ja Setu seljataga passivad. Very Happy Setu juba muigas mu taldrikut nähes, millel oli ainult kapsasalat. Very Happy Ja muide, kus lauas te istute? Teil pole ju samal vahetunnil söömine millal meil? Meil gümnaga. Me istume seal kõige ees ja seal oli ka mahla lauale aetud. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime5/9/2008, 17:19

Me istume seal ääre peal. Very Happy teisel pool seda posti, kust saab endale juua juurde võtta. Very Happy Ja me oleme peale kolamndat. * Razz *

Ja ma endiselt ei usu sind. Very Happy

Ja miks sa siis Hendrikule tere ei öeld? Very Happy phh. Hull asi, et mark maas. Very Happy Mul kogu aeg mark maas, a ma lollitan ikka edasi. Very Happy

Ja Tuula oli jälle maiteakelle juures teie klassis? Very Happy Anneli vist? Mul juba sassis, kellega nad Gerdaga läbi saavad ja kellega mitte. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime5/9/2008, 17:47

Aa, siis teie ikka meie lauda täis ei lägastanud. Very Happy

MA EI KARDA SIND!!! Very Happy Ära usu siis. Razz

Ja no...Hendrik pole selline inimene kelle ees marki väga täis teha.
Enne tuleb teda tundma õppida ja alles siis saad marki teha.

Anneliga saab läbi. Very Happy Kristiga. Very Happy Aga Anneli juures oli vist. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: