MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+48
Sixx-
Karro
ayy2757
Tricia
kcissy
Marmelaad
White Wolf
Katu1995
Bluebelli
Pizza
black
Tärru.
Keku
Helen
Espada
Superstar
Maiu Laaneoja
Lord Esai
GossipGirl
sii1
Miley Cyrus
Disaster
räwr
Keiti
Audrey
Pharaoh
KedaHuvitab
Cho
Unknown Artist
Tuki
NJJ
chelsea
Astrid.
spring
Diana.
ThatsMe
Elven
Emma
Liina
Prince Kirameki
Kärolyn
Lammas
SixxBitch
Krissu
nasicc
swessu
padjanägu, [h]
Pingu
52 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutorTeade
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime5/9/2008, 18:25

Mul oli valik, kas magada sisse või mitte.. Very Happy
iris lubas, ütles, et kell on kaheksa ja keeras külge, ehk siis - andis müista, et minu otsustada kas me lähme v ei Very Happy

aga mina ütlesin,et tavaiks, aja püsti ennast, sest essa oli nagunii esta (klassijuhataja tund) ja irts oleks nagunii hiljem kooli vedand Very Happy siis nagu ei ole mõtet kõige igavama tunni pärast puudumisi kirja saada Very Happy

et siis jah. kaks esimest olid estad (no,mh, esta & kirjandus). need olid igavad

sis tuli venku. õps jäi kümme mintsa hiljaks , kuna ta arvas, et meil oli söögikas, niiet tund kestis aint 35 mintsa Very Happy mai tea, aga mulle hakkab vaikselt kohale jõudma, et venku on kerge xD kuda ma mudu ta ilma õppimata neljale ära teen ?Very Happy pole nagu minumoodi eksole xD
ja siis vahepeal, kui ma olin TVst paar ülesannet ära teind, ja teised alles lahendasid neid, arutasin ma õpetajaga, mis söök sööklas on xD kamoon ! ma räägin VENKU ÕPSIGA SÖÖGIST !?!? tuus Very Happy t'itsa vip ju xD, aga meil siuke muhe venku õps niiet Wink (H) ;D

siis oli söögikas ja siis vahetunni ajal, kui ma matat tuupima pidin, hoidsin ma irrul kaelaümbert kinni ja toetasin oma pead talle õlale xD ja siis läks Laura ülishokis ilmega (irise pinka) mööda ja ütles kõlava ja sellise 'õumaigaad iris, kellega sa suhtled endaarust !?' häälega üle koridori: "appi, te olete SÕBRAD !" xDDDD selle peale hüppasime üksteisest meetri kaugusele ja siis minuti pärast sättisime ennast samma olekusse ja tuupisime matat edasi Very Happy

siis oli selle veerandi kaks kõige normaalsemat matat Very Happy üks kiiremaid olin tunnis, aga jah, need on need juhuslikud ja vägaväga harvad hetked, kui nii on Very Happy
ühesõnaga, kaks matat said ilusti läbi,

tuli käsitöö -.-
te ei kujuta ette, kuidas mulle kudumine ei istu^^ Very Happy pmst, teised hakkasid selles.. ää.. pööramises ? palmikus ? salmikus ? palmik ikka vist.. nohh, selles ühesõnaga hakkasid keerama/pöörama/käänama juba ja mina alustasin seitsmendat korda uuesti Very Happy siis tegin poole tunniga kaks rida, kaks keeramist ja veel kaks rida valmis Very Happy õps pakkus, et ma võiks oparandada seda aga ma keeldusin, kuna musakooli oli kaa vaja jõuda Very Happy niisiis, õps pani mulle vatsumeelselt kahe/kolme. ma ei tea kumma Very Happy

siis läksime irtsuga koju ja mina mängisin ühe heliredeli ja jooksin telefuniga rääkides musakooli Very Happy seal vaidlesin klaveriõpsiga, mängisin ave mariat, vaidlesin solfi õpsiga ja lõpuks tulin rahulolevalt tulema Very Happy

jaa SIIN ma nüüd olen ! (H)


kuigi ma olen suuht positiivselt siia kribland, oeln ma ikka TOTAALSELT v'sind sellest koolist tegelt.. ;/
ja järgmine nädal tuleb veel neli tundi koormust juurde.. oehh.

agaaa, IKKA OLEN RÕÕMUS (H) nv ikkagi Very Happy!


Viimati muutis seda padjanägu, [h] (5/9/2008, 18:59). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime5/9/2008, 18:50

Okei, ma räägin oma päevast siis Very Happy
Esimene tund oli klassijuhataja, seal õpetaja rääkis igast värki, sellest, et meie kooli suusakuur läks põlema ( Exclamation ) javärki, siis õpetajate päevast rääkisime ka, me ju 9.klass, kõige vanemad Very Happy Ja lõpureisist rääkisime ka, üks variant on Saksamaa, vägahea Very Happy

Siis teine tund oli eesti keel, suht pointless Very Happy Kontrollisime kodust tööd ja tegime veel mingeid harjutusi mingi liidete teemal, suht igav oli Very Happy

Kolmas oli ajalugu. Esimese maailmasõja osa kordasime, ka suht mõttetu oli Very Happy Aga no, meil on üliäge ajalooõpetaja, mingi ligi 60-aastane naine, jumala head nalja teeb Very Happy

Neljas oli matemaatika Very Happy Matemaatika on igav, sest ma oskan seda ja terve tund tuleb ainult mingeid ülesandeid lahendada. Praegu on ruutvõrrandi kordamine, see on lebo Very Happy

Siis oli söögivahetund. Seljanka [öök Very Happy] ja kohupiimavaht [heaa Very Happy] Ja nagu mul kombeks, ikka klaas piima ka Very Happy

Viies tund - kunstiõpetus. MA EI OSKA JOONISTADA, aga talutav Very Happy Mingit tööd tegime edasi, mida kevadel alustasime, mingi majad ja särgidvärgid Very Happy

Kuues oli kodanikuõpetus, ajaloo õpetaja annab seda Very Happy Mingi käitumiskultuuri teema oli, siis õpetaja rääkis midagi, et teise inimese laua peale pole viisakas istuda. Siis läheb ühe klassivenna juurde ja küsib:
"No, kuidas sulle meeldiks, kui ma su laua peale külil paneks ennast?" Tüüp jääb õpetajat jumala lolli näoga vaatama, kõik naeravad Very Happy [praegu ei tundunudki nii naljakas enam Very Happy]

Ja viimane oli kehaline. Neetud. Nõmetund Evil or Very Mad Kaks staadioniringi soojendust, pendelteatejooks ja pesapall. Lõpuks olin poolsurnud, põlv valutas jälle ja valutab siiamaani [kolmandat päeva siis juba].

Aga no, üldiselt oli positiivne ikkagi Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime5/9/2008, 19:14

Hah, Ines. Very Happy
Meie venku õps annab sulle ikka sada ülesannet juurde, kui sul tehtud tunnitöö. Very Happy

Ja Liina. Me istume kogu aeg üksteise laudade peal ja meil küll selle vastu midagi pole... Very Happy

Üldiselt, Kärka... Very Happy Ma ei oska enam kommenteerida. Very Happy Hendrik näeb muheda tüübi moodi välja. Very Happy Uju külje alla ja sebi ära. Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime5/9/2008, 19:17

Meie oma ei anna Very Happy kui pooled ütlevad, et valmis, siis kontrollime ära ja liigume edasi Very Happy talle ei meeldi, kui ühed on teistest liiga palju ees. ja ega tavaliselt ei ole kaa keegi, me ei oska ju xD

jeah, hästiheaõpsmeil^^ Cool
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime5/9/2008, 19:20

Mnjaaa... Very Happy
Ma oskan seda, mida hetkel õpime. Very Happy
Aga kuna kuskil praktikat pole, siis ununeb peagi ära. Very Happy
Isa soovitas detski miri ja mingeid selliseid asju vaadata. Very Happy No ma end piinama ka ei kavatse hakata.. Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime5/9/2008, 19:24

mis iganes asja need tetski mirid poleks xD
tegelt mulle ei meeldi vene keel.. aga vene keele tund on pmst sama tuus, kui saksa oma (H) Very Happy
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime5/9/2008, 19:34

Teen siis väga lühikese päeva ülevaate.
Lota-Kordasime eelmise aasta teemasi,üldiselt igav.
Keka-Oeh. Ma vihkan seda tundi. Meil oli kaks tundi järjest kuid sporti tegime vaid ühe tunni,sest väga palju aega kulus ka riietumisele ja Hirve Parki minemisele.
Esta-Igav. Kordasime.
Inka-Normaalne. Ei õppinud eriti palju,aga ikka parem,kui igavusse surra.
Mata-Jälle kordasime. Lihtne.
Prantsuse keel- Vot see oli ainus õppimist vajav tund. Pool tundi me naersime,sest meie õps lihtsalt teeb niipalju nalja.
Siis ma läksin koju ja siia foorumisse!!! :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime5/9/2008, 19:54

Detski mir on laste maailm vms. Very Happy
Üks telekanal. Very Happy
Vene filmiiiiiiiid. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime5/9/2008, 20:08

Neljandaks tunniks kooli ^^ . Kokku oli siis 2 tundi . Inimese õpetusesse hilines kogu klass täiega , sest meid saadeti valesse klassi . Kunst oli normaalne : ) .
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime5/9/2008, 23:19

teid veetakse KAHEKS tunniks kooli !?!?!
midaasja..

ja veel nii hilja ?
PÄEVA rikkumine ! siis võik üldse ju vabapääev olla :O !

ja veel kunst &inim.õp.. nomida.
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime5/9/2008, 23:27

Jeeps... tahaks ka... meil mingi 3 korda nädalas 8 tundi nh:S
nh täna oli nii mõnusalt lühike päev meie rühmal:D
esimene mata- st et keegi ei viitsinud isegi nägu teha et kuulavad ja tegelesid oma asjadega.. kuni õps tunni lõpus ültes et järming tund selle peale tk siis oli et õõõõpetaja harjutame ühe tunni veeeel palun:D
siis oli eestik- suht normaalne.. natuke pidi kirjutama ka:D
Siis kirj- kirjutasime tabelit eesti kirjanduse perioodidest... vot see oli igav.
siis ajalugu:S õpetaja päris meilt igast asju.. nagu alati olin ma nii et hmm kas se on see ja ei tõstnud kätt ja õps arvas et keegi ei tea aga siis tuli välja et teadsin:D
Selle eest oleks viie saanud... ups. Aga selle sain tv ülesandega korvatud ja sain ikkagi viie:D yaay:D
noh ja siis ühiskond:S se nädal ajaloo õps...ausaltöeldes ei mäleta mida ma seal tegin aga ma mäletan et õpsi ma küll ei kuulanud:D

Woow ma just avastasin et see aasta on hästi alanud:D ainult viied see nädal:D
Tagasi üles Go down
Elven
Juubilar



Male Postituste arv : 171
Age : 31
Asukoht : Estonia

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime6/9/2008, 01:45

Ma lohutan sind natuke. Mul on 2 korda nädalas 8 tundi, kaks korda 7 tundi ja üks kord 6 tundi xD. Kui ma peaksin koori minema, siis oleks ka 3.mel päeval 8 tundi. Aga ma vist ikka ei lähe...

Enivei. Täna oli kah 8 tundi... tegelt eile juba xD
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime6/9/2008, 02:12

meil on esmap 7h + koor
teisip. 7h
kolmap. 5h
neljap. 6h aga lõppeb kaheksanda tunniga
reedel kh 7h ja lõppeb kaheksandaga.
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime6/9/2008, 14:06

yeeii.. nädalavahetus Very Happy
Esmaspäev- 4 tundi.
Teisipäev- 7 tundi
Kolmapäev- 7 tundi
Neljapäev- 7 tundi
Reede- 5 tundi + klassijuhatajaga tund

Mul on juba praegu koolist kopp ees (¤_¤)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime6/9/2008, 14:10

Hendrik on nii teistsugune lihtsalt. Aga ma ei sebi teda ära, sest a) ma olen kinni juba ja b) ma tean ta õde nii et see oleks väga lamp Very Happy


Mul on iga päev va. neljapäev 8 tundi. Neljap. on 5
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime6/9/2008, 14:25

Jap,eino Kärolyn .Razz
Kesse Hendrik on? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime7/9/2008, 10:04

Homme siis üheksaks kooli. Cool
1. -
2. bio
3. mata
4. esta
5. venku
6. keka I love you
7. füssa ( sildnik (6) )

ÕPPIMINE:
bio - lk 9-16
mata - ül 30 k, tv ül 6, lk 6 korrata
esta - tv h 3 k
venku - vihikust õppida, sõnad lk 12

Aga meil on 17.september spordipäev ja see on kolmapäev ja kolmapäeval on kõige hullemad tunnid , niiet VEAB . Cool
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime7/9/2008, 10:55

Esmaspäeval 7 tundi, teisipäeval 8, kolmapäeval 6, neljapäeval 7, reedel 6 ja teiseks tunniks kooli...super, võrreldes sellega, milline see tunniplaan alguses välja nägi. Siis oli seal ainult 8, 8, 8...kõik olid krampides xD
Homme on meil mingi õppekäik kuskile kaevandustesse, nii et tunde pole :)
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime7/9/2008, 10:57

ha, mul kerge öelda Very Happy Igapäev seitse tundi Wink

Ja reedel läheme kanuumatkale. Uujea. Vähe külm on xD
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime7/9/2008, 11:16

Meil 7, 5, 7, 8, 7....Ja järgmisel poolaastal tuleb käsitöö juurde, seega 7 7 7 8 7, nojah :/ Niigi raske juba.
Homme siis :
1. Inka - vihikust 6 lauset (eitav, küsiv), unit 1 words.
2. Geo - Lk 4-6 õppida.
3. Esta - tv h 4-6
4. Mata - ül 20 a-g
5. Füssa - korrata vihikust
6. Ühiskonnaõpetus (oo, õppida pole Very Happy)
7. Muusika (pole seda tundi veel olnudki Very Happy)

Võtan bitteri ja mp3-e kaasa ja äkki ei sure Very Happy Sest homme on suht lihtsad tunnid, võrreldes neljapäevaga (8 reaalainet) Very Happy
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime7/9/2008, 15:12

Meil on esmaspääval ja neljapäeval ainult 6 tundi.
Ülejäänud kolmel päeval 7.
Mul teisipäeval veel eriti äge. Tunnid lõppevad kell 14.45 ja kell 15.00 hakkab mul juba laulustuudio. Terve suve ootasin seda Cool
Homme:
1. Matemaatika | Ül 48(3tulp) [ tehtuud cheers ]
2. Vene keel | Vt vih [ tegemata ]
3. Loodusõpetus | [midagiiii *yey*]
4. Inglise keel | [midagiiii *yey*]
5. Kehaline
6. Kehaline
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime7/9/2008, 15:15

Mul esmasp ja neljap 5 tundi aga lõppeb kuuendaga ja siis teisip, kolmap ja reede on 8 tundi:S
Homme siis: Füüsika- kt appi ma ei oska ju:D
Muusika- Tv (tehtud)
Bio- kokkuvõte (tehtud)
Ajalugu-Tv (tehtud) ja jutustada:S
Mata-Tk appi mai oska:S:D
Tagasi üles Go down
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime7/9/2008, 15:22

Hmh. Very Happy
Homme siis 7 tundi, teiste päevade tunniplaan on muutuv. :)

1. Ajalugu - õp lk 15 küsimused, tv t1 kirj.
2. Eesti k/kirj - jutuke töövihikusse/valikuline kodutöö
3. Geograafia - Puudub.
4. Matemaatika - õp h6 lõp
5. Vene keel - tabel lk 43 TK ja 9 sõna vihikust.
6. English - Puudub.
7. Koor - Nagu siin oleks midagi õppida. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime7/9/2008, 16:44

ma vaatan ka siis, et mis tunnid mul homme on Very Happy
mate
vene
kässa
kässa
esta
esta
ühiskond ( JÄTAN VAHELE! )

venes õpitud, estas jätan vahele, pohhui.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime7/9/2008, 19:37

mmmm..
*üritab meeldetuletada*

mata on.. seal jäi kolm ülesannet TVst.
esta on kaa.. seal jäi kh kolm ülesannet TVst (tegemata)
lota on.. lugeda vist. vbl ka küsimustele vastata. (tegemata)
inka on -.-.. harjutus töövihikust, plus vihikusse oma lemmik kangelasest kirjutada ja see ka ühtlasi jutustada. (tegemata !)

koor on kaa, tjaaap.. veel kolm tundi peaks olema^^ Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: