MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+48
Sixx-
Karro
ayy2757
Tricia
kcissy
Marmelaad
White Wolf
Katu1995
Bluebelli
Pizza
black
Tärru.
Keku
Helen
Espada
Superstar
Maiu Laaneoja
Lord Esai
GossipGirl
sii1
Miley Cyrus
Disaster
räwr
Keiti
Audrey
Pharaoh
KedaHuvitab
Cho
Unknown Artist
Tuki
NJJ
chelsea
Astrid.
spring
Diana.
ThatsMe
Elven
Emma
Liina
Prince Kirameki
Kärolyn
Lammas
SixxBitch
Krissu
nasicc
swessu
padjanägu, [h]
Pingu
52 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime11/6/2009, 18:33

Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime11/6/2009, 18:38

Ma vihkan matemaatikat. Starting from today, 10am.

KOHUTAV EKSAM OLI!

Essa ülesandega jooksis juhe kokku. Siis oli küll niiet... FEIL.. kukun läbi no..

Aga no.. minu jaoks on neli juba pettumus..
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime11/6/2009, 18:41

Huuuuuuuuuuuuuuuh....ma sain kolme.
7 ülesanne läks täiesti valesti.
Aga meil 41 inimest 62st kukkus läbi ja 1 inimene sai ainult viie niiet ma olen õnnelik, et ma 3gi sain:D
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime11/6/2009, 18:43

Eee, mis sul veel valesti läks?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime11/6/2009, 18:57

sa said viie vä? wow, tubli!!!!
mul läks seitsmes ja esimene perse, ülejäänud tulid välja...

ja valikeksam on mul inka...
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime11/6/2009, 19:03

Tubli!!! Very Happy

Ma võtsin inka. Very Happy
Minu õudused on teisipäevaks läbi... Very Happy
Noh... vbl ehk reedeks, ma ei tea, kui palju ma lõpuka pärast pablan.Very Happy hetkel muud asjad mõtteis. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime11/6/2009, 19:03

Minu töö siis:

essa ül. PEKKI kohe. Ma panin pärast ruutvõrrandi lahendamist ühte sulgu vale märgi ja siis taandusid m'id välja ja vastuseks tuli 2. Ainult mina olen nii geniaalne, et sellist ilmaimet korda saata.

teine ül. Mai saa aru, mis kõigil oli sellega? Imelihtne ju..

kolmas ül. Tüütu, aga lihtne.

neljas ül. Mis seal oligi? Aa.. õpilased.. Booring.. Ma oleks hoopis magustoite juurde tahtnud..

viies ül. WTF? *Keerab lehte*

kuues ül. Prsh.. aint diagrammile vastamine. Suht. Ja siis me läksime klassiõega vaidlema selle Reinu uuesti väljumise pärast. Sest ta ütles et "Reinu juhitud buss" tähendab, et Rein juhtis seda enne aga nüüd võib keegi teine ka tulla rooli.. ja pani mingi 16:17 vms.. me vaidlesime vastu et see tähendab ikkagi et Rein juhib.. panime 16.28. Ja näed.. Meil oli õigus! xD

seitsmes ül. see oli see tabeliga. Lihtne suht. Vahepeal jooksutas juhet kokku.. ei saand aru mida küsiti lõpuks.

kaheksas ül. Mul ei tulnud silindri ruumala valem meelde xD Niiet sinna ta jäi. Very Happy

Kokkuvõttes. Kui viis tuleb, siis ma hüppan rõõmust lae sodiks. Kui neli tuleb, siis ma kirun end maapõhja selle tobeda märgivea pärast. (Jah, neli on minujaoks halb hinne) Ja kui kolm tuleb.. Shocked Siis ma eemaldan end tsivilisatsioonist..
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime11/6/2009, 19:06

Ma ei teinud sellest võrrandit, vaid hoopis teistmoodi tegin selle 7:D ma ei tea kuidas ma selle peale tulin aga nojah:D
vähemalt on see nüüd möödas:D
1,3,4,6 olid lihtsad aga vist kõigis peale 6 tulid mingid väikesed vead sisse.
Tagasi üles Go down
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime11/6/2009, 19:10

Ma ei tea..Viie sain:D Imestan..kuidas veel..
Punkte tahaks teada nüüd. Very Happy
1-4 olid lihtsad. Very Happy 5-6 ka. Very Happy Need jätsin esialgu vahele...Aei...kuuendat alguses hakkasin seitsmenda pihta lahendama. Very Happy Eniveis, imestasin veel, et nii lihtne...
Seitsmes siis...No mittemidagi rasket, arvestades veel sellega, et ma eile paar sarnast ülesannet ära tegin. Very Happy Tabeliga tegin. Very Happy
Jasiiskaheksas. Omaarust tegin kõik õieti, kuigi arvud olid vägakahtlased. Ja siis pärast...Aulaees. Katre räägib, et ta sai, et esimesele kulus rohkem..Suhtniiet..Okeisiis. Õnneks ma polnud ainuke, kellel teisiti oli, niiet ma lootsin vel. Nkn ma seal jätsid pi sisse ühte jumala haigesse kohta, kus see pm võimatu oli ja värki. Jasiis tulen koju vaatan netist vastuseid. MA olin jumala kindel, et nelja saan.
Ma tahaks teada, kust nad mul need punktid võtsid seal kaheksandas. Very Happy Valesti oli ju. Very Happy
Oeh, ma olen igatahes õnnelik, et ma viie sain. Väga õnnelik. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime11/6/2009, 19:11

ää, ikka kuus ülesannet pidi kokku tegema, eks!!??!
Tagasi üles Go down
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime11/6/2009, 19:12

Jaa. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime11/6/2009, 19:13

ok, väga hea... ja nad võtavad lahenduskäigu eest ka punkte. kui läks ühes kohas arvutusviga sisse, siis sealt läheb punkt maha aga kui selle arvuga ülejäänud tehted ja värgid õiged on, siis saad punkte ikka...
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime11/6/2009, 20:17

MA SAIN VIIE!!!


ma lihtsalt pidin oma õnne teiega jagama.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Helen
Kuri põhjapõder(???)
Helen


Female Postituste arv : 188
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime11/6/2009, 20:48

tahaks ka kunagi lõpueksamitel nii tubli olla, nagu teie.
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime11/6/2009, 21:19

Õnne kõigile, kes on häid tulemusio eksamitel saanud.. Very Happy

Mul on alles järgmine aasta esimene eksam, niietjamh.. ;D
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime11/6/2009, 21:35

MA SAIN KA VIIE. Ma ei uskunud oma silmi e-koolis. Mis ülesanded tegite? Very Happy Ma mõtlen viimasest neljast. xD Ma tegin kaks viimast, ehk siis 11 punktist, kuigi viimane oli tõeline ulme ja seitsmes ei tahtnud ka välja tulla. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime11/6/2009, 22:29

Tore et teil hästi läks Wink
Tagasi üles Go down
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime12/6/2009, 14:25

Ma sain ka viie. (: 49 punkti 50-st ja selle kaotasin ka täiega idiootsest kohast... 8ndas sain mingi asja vastuseks 4,2 ja edasi arvutasin 4,8-ga. Aga kõik on hästi, saksa võiks ka korda minna nüüd. (:
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime12/6/2009, 14:28

Oeh. Teil KÕIGIL on juba lõpetamine? Oeh.
Mul ikka järgmine aasta. Very Happy Ja ma ei saa mitte öelda, et ma seda ootan..
Ja ma ei saa mitte öelda, et ma imestaks, et te kõik viied saite..
Ja ma ei saa mitte loota, et mina viit saaksin! Very Happy
Aga jah, PALJU ÕNNE VEELKORD kui ma seda veel öelnud pole ;d
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime12/6/2009, 17:33

Oijamh , järgmine aasta tuleb hull.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime12/6/2009, 17:55

Olen nõus :DD
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime12/6/2009, 23:43

pff, minul oli teievanuselt juba põhikool läbi! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime12/6/2009, 23:46

ähh, te kõik kavatsete nüüd mingiteks suurteks ja tähtsateks ja vähest aega omavateks keskkooli nohikuteks hakata? -.-
Lubage pisikesele pingule, et te kirjutate edasi, eks Very Happy:D
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime12/6/2009, 23:51

xD eeldusega, et kõik lähevad keskkooli edasi Very Happy

hetkel on küll lihtne aega leida, aga kuidas ülikoolis sellega on... vot, see on juba hullem küsimus :/
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime13/6/2009, 09:25

Tartu elanikud võivad mind sügisest ilmselt silmast silma terroriseerima hakata, et ma kirjutaks.. Ma satun väga tihti Tartusse järgmised kolm aastat. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 20 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 20, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: