MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+48
Sixx-
Karro
ayy2757
Tricia
kcissy
Marmelaad
White Wolf
Katu1995
Bluebelli
Pizza
black
Tärru.
Keku
Helen
Espada
Superstar
Maiu Laaneoja
Lord Esai
GossipGirl
sii1
Miley Cyrus
Disaster
räwr
Keiti
Audrey
Pharaoh
KedaHuvitab
Cho
Unknown Artist
Tuki
NJJ
chelsea
Astrid.
spring
Diana.
ThatsMe
Elven
Emma
Liina
Prince Kirameki
Kärolyn
Lammas
SixxBitch
Krissu
nasicc
swessu
padjanägu, [h]
Pingu
52 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
AutorTeade
räwr
Naljatila
räwr


Female Postituste arv : 90
Age : 27
Asukoht : Seal kuhu sinu silmad ei näe. Seal kuhu lennukid ei sõida.- Sinu voodi tagumises nurgas. *.*

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime13/3/2009, 14:25

siin võib koolist rääkida midaiganes Very Happy ? nojah siis ... mul oli tunnistusel neli 3 , ja mingi kolm 5 ja ülejäänud neljad. Käitumine oli mitterahuldav ..
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime13/3/2009, 21:42

7 viite ja ülejäänd neljad..
käitumine oli hea XD
Veider, et muusikas ja inkas mitterahuldav ei tulnud Very Happy
Malbed õpetajad kasutatakse nii kergelt ära..
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime14/3/2009, 10:44

Aga mina sain aktusel margi maha. xD
Läksin diplomit vastu võtma, siis dire kätles... Aga dire oli enne mu trenni juhendaja/õps, misiganes. Very Happy
Ja trennisärk mu lemmiksärk. Very Happy
Ja siis ma kandsin seda ja siis ta ütles: "Väga vahva särk, väga vahva särk."
Ma olin nagu peet... Very Happy
See särk tglt suht mitu aastat vana. Very Happy Huvitaval kombel vastu pidanud. Very Happy
Nii et jaaah... a ta ajab üldse kahtlast teksti. Very Happy Läksin klassi diplomit lumelinna ehitamises vastu võtma ja siis ta käskis meil suvel harjutada... Very Happy

Muidu oli kutsehariduse-teemaline loeng. Very Happy Saime endale mingisugused vihikud, kus on võimalustest kirjas. Very Happy A ma arvan, et lähen ikka gümnasse... Very Happy Lõpuaktuse pärast põen ainult... Very Happy No ja siis mata ja esta eksamite pärast ka, kuna ma avastasin, et ei oska mitte midagi ja inka pärast, sest õpetajat vapsee ei huvita siiamaani, kas keegi teeb eksami v ei. Very Happy Peab rääkima taga.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime14/3/2009, 23:31

meil nees vihikud tükk aega juba:D
igatahes ma vihkanvihkan katseid ja matat:D
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime15/3/2009, 09:37

Tunnistusest rääkides... ma vihastan. Mul olid kaks ainet kolme ja nelja vahel, õpsid väänasid ikka kolme. :S Ausalt, tahaks neile tuupi teha. Bioloogia ja mata :S
Üks viis eksis ka kahe kolme ja nelja karja sisse ära Very Happy Käsitöö oli mul viis, nagu alati (A)
Pm, käitumine ja hoolsus olid head xd. Kuigi eelmistel veeranditel oli käitumine eeskujulik. Mina ei tea, mida sel veerandil teisiti tegin Very Happy
Venku sain esimest koda õppeaasta jooksul nelja Sad Aga no, elab üle Very Happy Järgmine veerand parandan ennast Very Happy
PS! Ma vihkan matat.
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime15/3/2009, 10:41

Mina oleks üldse äärepealt keemia kahe saanud, aga kolmapäeval tegin kolm tööd keemias ja parandasin kolmeks. Üldiselt tuli kuus kolme: vene keel, ajalugu, mata, keemia , füssa, bio. Käsitööga oli ka mingi nii, et õpetaja ütles, et paneb kolme, aga pärast vaatasin ekoolist ja neli oli, jei. Very Happy Mul oli puhas kolme seis seal: 5,5,1,1. Vot. Rohkem vist nagu polegi mitte midagi. Aja , kaheksandad peavad üheksandikele aktust korraldama juunis vms.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime15/3/2009, 11:48

AAAHHHH!
Ma vaatasin eile huvi pärast, mis mulle käitumiseks ja hoolsuseks erinevates ainetes on pandud. Very Happy
Kõik olid eeskujulikud, va füüsika käitumine ja hoolsus, mis olid head. Very Happy
Ja ma läksin täiega leili. Very Happy Füsa õps ei vii nägu ja nime kokkugi. Sa võid talle vastu kõndida ja tüüp ei oska öelda, oled sa ta õpilane või ei! Ja siis pani neljad... No kammooon. Very Happy Kõik, mis ma teen, on seal tunnis istumine ja tahvlilt maha kirjutamine ja kella vahtimine. Ma ei sega ega midagi... Very Happy
Isegi kässa oli eeskujulik. Very Happy Aga seal ma naeran kogu aeg oma laudkonnaga üle klassi, tõmblen ringi, kukutan asju maha... mida iganes. Seal ma olen kõike muud kui eeskujulik enda arust, aga näe, viied sain. Very Happy
Aga kokku tulid hoolsus ja käitumine eeskujulikud siiski. (H)
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime15/3/2009, 11:51

Mul ka käitumine&hoolsus eeskujulikud, tegelikult imestan ma samuti et ma käsitöös käitumise viie sain.Ma ei ole samuti eeskujulik, ainuke tund kus ma lihtsalt märatsen .(meil käsitöö õps klassijuhataja ka, niiet pole vist ime)
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime15/3/2009, 14:08

Very Happy mul on nii nagu alati.. hoolsus hea kuna on kolmed ja käitumine eeskujulik:D
aga se veerand oli niiii jama.. mu keemia keskmine hinne oli 3.7 ei muidugi ei ole see nelja seis see on ju ilmselgelt kolm.
ja venku... kogu veerand olid mul ainult neljad aga viimaselt tunnil pani õps mulle kaks kahte ja ühe kolme... kokku tuli veerand kolm
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime16/3/2009, 09:06

Õpsid ei ole kunagi millegiga rahul.Mul olid kõik viied ja mulle öeldi, et ma võiksin ennast natukene rohkem kokkuvõtta ja kuhugi trenni minna, siis oleks kehka viis tugevam.Keda see kurat huvitab, kui tugev mingi viis on?
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime21/3/2009, 14:35

Jäeti kellegile veel vaheajaks õppida? Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime21/3/2009, 14:37

ei.

ÄRA TEE TOPELTPOSTITUSI, kasuta EDIT nuppu -.-
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime21/3/2009, 14:44

Oi, sorry.Ma mõtlesin, et kui nii kaua aega vahet on, siis võib kaks korda järjest postidada Very Happy
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime21/3/2009, 14:45

Keiti kirjutas:
Jäeti kellegile veel vaheajaks õppida? Very Happy

Nope.
Lucky us. Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime21/3/2009, 14:45

Mul põhimõtteliselt jäi.Tuleb kohe esmaspäevak Kt.
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime21/3/2009, 14:46

Meil kolmapäeval. Maadeavastajate kohta.
Mul nagunii on hetkel igav, vb hakkan nende nimesid tuupima.
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime21/3/2009, 14:50

Mul jäi ainult matas vist:D
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime21/3/2009, 14:54

Oh, ma polegi ainuke Very Happy
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime21/3/2009, 14:54

Happy, eks ?
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime21/3/2009, 14:55

Jaa , üsnagi Very Happy
Teised peavad ka õppima.Jeejee :)
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime21/3/2009, 14:55

No Mul jäi matas mingisugune Känguru värkkk Suspect
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime21/3/2009, 14:56

Mul inkas&matas proovivõistluse värk tehtud Very Happy
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime21/3/2009, 14:57

AAAA.
Ma pole seda Kängu värkki vaadanudki jaa me saame pool neli kokku :)
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime21/3/2009, 14:58

Mul tuleb inka dieetikas ka veel . bööö. (enda süü mul)
Jaa, vaata kuhu sa selle kokku saamise värgi postitasid. (Sain aru) Wink
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime21/3/2009, 15:01

Meil tuleb esmaspäeval inkas Kontrolllltööö
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 11 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: