MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+48
Sixx-
Karro
ayy2757
Tricia
kcissy
Marmelaad
White Wolf
Katu1995
Bluebelli
Pizza
black
Tärru.
Keku
Helen
Espada
Superstar
Maiu Laaneoja
Lord Esai
GossipGirl
sii1
Miley Cyrus
Disaster
räwr
Keiti
Audrey
Pharaoh
KedaHuvitab
Cho
Unknown Artist
Tuki
NJJ
chelsea
Astrid.
spring
Diana.
ThatsMe
Elven
Emma
Liina
Prince Kirameki
Kärolyn
Lammas
SixxBitch
Krissu
nasicc
swessu
padjanägu, [h]
Pingu
52 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 19:16

Ola,
silgud? Okei, meil nii hästi ei vedanud meil olid suured kalad suus nii et jahmm.. Käidi spetsiaalselt kalapoes ostmas ja lisaks sellele pidime roomama hobusesõnnikus silmad kinni. Väga "lahe" oli Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 19:50

P2ris julm ju. :)
Meil ikka asjad nii julmaks ei l2he.
Nohh, poistel raseeritakse jalgu. xdxd
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 19:51

Noh, poistel pole midagi, nkn on jalad karvased ja mustad pealegi Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 19:52

Aww.

ga seda ma ütlen ja te võite mind kutsuda hulluks, kuid rebaste retsimine on minu elu üks lõbusamaid asju olnud :) Muidugi mind ei piiantud nii palju kui mõnda aga siiski. Ma teeks selle veel kord läbi. Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 19:53

Kui ma viiendas klassis k2isin, siis mul oli selle vastu paaniline hirm.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 20:00

Ma kartsin ka vahel seda aga... isaand kui kihvt see oli :) On sulle juba tehtud???
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 20:01

Ma ootan retsimist Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 20:04

Ma mäletan kui ma oma "jumala" maiustustega üle kuhjasin.
:)
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 20:05

Meie keerasime eelmisel aastal 9. klassile kokku igasuguseid toite, siis loopisime neid munadega (toores) ja ee... olid veel katsed, ag ama ei mäleta neid. XD
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 20:08

Hahaa Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 20:10

Aa, meelde tuli Very Happy
Võeti teip, eksole, siis üks poiss sai selle ülesande ja ta pidi teibi enda jala külge kinnitama ja siis tõmbama.
Oiissand, kõik vaatasid seda hinge kinni hoides, sest tõesti, kuradi karvane jalg oli XD
Klassiõde tunnistas hiljem, et see võis tõesti valus olla, aga teip ei hoidnud tugevasti kinni. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 20:14

AA, hästi.

Meil pakiti mõned pakkekilesse ja kästi üles teisele korrusele minna. jalad-käed kilega keha külge kinni seotult. Ja nad olid veel kõik koos, umbes pool klassi (--15 inimest) Mina nende hulgas polnu aga väga cool oli Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 20:17

Lahe Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 20:21

Oli küll, ja autosi oli ka tore pesta ja lükata. Häääästi lõbus.
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 20:22

Tegite õpetajatele teene? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 20:23

Ei, las õpsid küürivad oma tolmuseid autosi ise. Nagunii panevad kahtesi meile - pole mõtet ka nendele siis heategusi tegema hakata :)

12-ndike autosi küürisime Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 21:42

Ei see oli lõbus küll:D oleks eelistanud küll, et mulle mingit okse moodi asja ei oleks selga täis määritud aga muidu oli fun:D me tegime kalaga teatejooksu:D meie klassi ja r klassi kalad läksid pooleks:D
Siis pidime õpetajatele kummardama:D iga vahetund toimus midagi:D
saalis pidime tegema riiete keti:D meie klass sai kõige pikema(H)Very Happy
siis pidi jooma mingit hapupiima kohvipuruga...see nägi väga rõve välja:D ja muna pidi endale pähe katki lööma:D
ja koguaeg piserdati meid odava odekolonniga:D tundides oli lõpuks juba vääääga uimane olla:D
ja noh...muidu loobiti kaa koguaeg kalade ja mädanenud banaanide ja igast rõvedate möksidega...ainult nassul oli veepüstol:D mida hiljem kasutati muidugi ka ta vastu:D
aga lõbus oli:D

abiline keeldus meile tundi andmast kuna me haisesime:D
wiiiiii:D
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 21:52

Uhh. Very Happy Mul on see j2rgmine sygis. :)
Ja ma loodan sydamest, et 12.klass pole liiga karm.
Krtt, mul ei vea. Kaksteist klass on ju j2rgmine aasta see klass, kus mul on mitmed vihavaenlased.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 22:06

autosiD!*


selle aasta kaheteistkümnendad olid päris geniaalsed. igast toredaid asju tegid seal rebastele. sidusid purke mõnede jalgade külge ja ajalooõpetaja läks tunni ajal päris närvi, kui üks mööda koridori ja treppi alla vist läks. uks oli lahti ja kõik kajas. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 22:22

Oeh..
Tahaks ka retsimist.. Like a Star @ heaven
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 22:25

mina ei taha yldse. Very Happy
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 22:29

Miks mitte?
Kuigi tegelt ma arvan,et meie retsinmine tuleb jama või siis üldse ei tulegi Crying or Very sad sest me oleme kultuursed eurooplasd ja me käime eesti kõige paremas koolis,käigu see Trehvner kus kurat ja meil on valitud õpilased jne. Mad
TPL sakib.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 22:46

Ma lihtsalt ei poolda selliseid asju. Ma olen selline teistsugune inimene. Very Happy
Igatahes minu meelest on suva millises koolis sa k2id. Loeb inimene ise. Kui sinu sees on midagi m2da, aga sa oled k6ige targem, siis mina ei eelista sellist inimest.
Ja minumeelest peabki yhes klassis k2ima eri v6imekuse 6pilasi, sest see on paratamatus, et maailmas ei ole k6ik k6ige targemad.
Kaksteist aastat k6ige targemate ja v2lja valitud 6pilaste seas oleks lahe, aga hilisemas elus oleks raske hakkama saada v2hem v6imekate inimestega.
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 22:47

sa käid Trefneris ? Very Happy
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime18/9/2009, 22:58

Keiti,ma olen sinuga täiesti nõus. Lihtsalt meile tuubitakse seda iga jumala päev,esimeset klassist saati. Minule on näiteks koolis psüühhiliselt raske,kuna iga päev tambitakse sulle kui tubli on meie kool+beekad on 100 korda paremad kui teie+meie kooli lastest ei saa Selveri kassapidajaid jne. Leesi on vastik,kuna ta kasvatab oma lastest egod ja isekad inimesed.
Ee,jah.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 30, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: