MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2010

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime23/7/2010, 12:16

37.

Pealkiri:
Bartimaeuse triloogia: Ptolemaiose värav

Autor: Jonathan Stroud

Tagakaas: «Kunagi, väga kaua aega tagasi, polnud mulle kusagil vastast. Võisin läbi mägede murda... üheainsa hingetõmbega terveid metsi langetada...»

Kaks tuhat aastat on möödunud sest ajast, kui Bartimaeus oma võimete tipul oli – võitmatu lahinguis ja võimsa võluri Ptolemaiose usaldusalune. Nüüd, maal vangis ja oma isand Nathanieli põlglikku suhtumist taluma pidades, taipab Bartimaeus, et tema jõud on otsakorral.

Samal ajal uurib varjunime all Londonis elav Kitty Jones salamahti võlukunsti ja deemoneid, lootes lõpetada d¾innide ja inimeste vahelise igavese vastuseisu.

Bartimaeuse triloogia erakordne viimane raamat ühendab endas erinevaid sajandeid ja viib lugejad seni tundmatutesse maailmadesse. Bartimaeuse, Nathanieli ja Kitty saatused ühinevad veel viimast korda. Koos peavad nad võitma reeturist võlurid, paljastama verdtarretamapaneva vandenõu ja astuma vastu kõige suuremale ohule, mida võlumaailm elades näinud on. Ning mis kõige hullem – nad peavad võitlema üksteisega...

Minu arvamus:

Parimad kohad:

pikemad tekstis kaldkirjas on enamjaolt joonealused märkused.

"Kes?"
"No arva. Sinuga pole ikka üldse lõbus. Annan sulle vihje. Habe. Tubli!"
"Ma ei vastanudki veel."
lk. 258

Meie rünnak Ambassadori hotellile ol planeeritud militaarse täpsuse ja suurima hoolikusga. Kümme minutit nääklust telefoniputkas ja meil oli plaan valmis.
lk. 279

"Need inimesed," sekkus Mandrake. "Kirjelda neid."
Beebi nohises. "Keeruline... Kas sina suudaksid karja küülikuid üksteisest eristada?" Paharet pidas aru. "Paljudel olid lõuad puudu ja teistel oli neid jälle üle."
Kitty ja Mandrake vahetasid pilke. "See on valitsus."
lk. 391

Laksatasin hambad kurjakuulutavalt kokku. "Mõne hetke pärasti," ütlesin, "murravad nad siia sisse ja siis nad alles õpivad kartma Uruki Bartimaeuse kohutavat väge! Ja pealegi - kes teab? Ma olen ennegi krraga kuue d¾inniga hakkama saanud."
"Ja palju neid väljas on?"
"Oh, umbes kakskümmend."
lk. 453

Hinne: 10/10

Lehekülgede arv: 551

Lugemise aeg: 23. juuli - 25. juuli

18357 + 551 = 18908
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime4/8/2010, 21:15

38.

Pealkiri:
Millenniumi triloogia: Lohetätoveeringuga tüdruk

Autor: Stieg Larsson

Tagakaas: Ajakirjanik Mikael Blomkvist on idealistlik, oma tööle pühendunud, fanaatiliselt õigust ja õiglust ihkav inimene. Lisbeth Salander on noor naine, kelle minevikus on midagi väga hämarat ja keda peetakse autistlikuks või lausa alaarenenuks. Tegelikult on aga tegemist maailmatasemel häkkeriga, kes lahendab meelelahutuseks keerulisi matemaatikaülesandeid ning kes on treeninud enda igas mõttes ellujääjaks.
Mikaeli ja Lisbethi teed ristuvad, kui üks Rootsi legendaarsemaid tööstureid Henrik Vanger teeb Mikaelile ettepaneku välja uurida, mis juhtus 40 aasta eest Harrietiga, Vangeri noore sugulasega. Harriet haihtus jäljetult saarelt, mis oli tütarlapse kadumise päeval muust maailmast ära lõigatud, sest seda mandriga ühendaval sillal oli toimunud liiklusõnnetus. 16-aastase Harrieti surnukeha ei leitudki, kuid Henrik Vanger oli veendunud, et tütarlapse tappis keegi tema lähedastest.
Blomkvist võtab pakutud ülesande pooleldi tõrkudes vastu ning saab abiliseks Lisbeth Salanderi. Mida sügavamale Blomkvist ja Salander Vangeri suguvõsa ajalukku süüvivad, seda õudsemaks ja verisemaks kogu lugu nende kohkumuseks muutub…

Stieg Larsson (1954–2004) oli ajalehe EXPO ajakirjanik ja peatoimetaja. 2005. aastal ilmus tal esimene romaan «Lohetätoveeringuga tüdruk«, mis pälvis kohe suure tähelepanu. 2006. aastal järgnes «Tüdruk, kes mängis tulega« ning 2007. aastal triloogia kolmas osa «Purustatud õhuloss«. Need kolm pärast autori surma ilmunud romaani on kujunenud lühikese ajaga ka rahvusvaheliselt tõeliseks fenomeniks. Praeguseks on Larssoni raamatuid müüdud terves maailmas rohkem kui 15 miljonit eksemplari.

Minu arvamus: Osaliselt tõsiselt rõve ja muidu lausa imeline. Tõsiselt äge raamat oli. Ma ei oska kunagi raamatuid kommenteerida, aga sellega on veel rohkem probleeme. Parem kui teine raamat.

Parimad kohad:

"Või nii."
"Kas sina ei tee kunagi trenni?"
"Mõnikord käin poksimas."
"Poksimas?"
"Jah, tead küll, kinnastega."
lk. 361

"Võrgust saam kolmekümne sekundiga alla laadida programmi, mis avab Wordi salakoodi."
"Me peame omavahel selgeks rääkima, mis on minu ja mis sinu," ütles Mikael ja läks du¹¹i alla.
[...]
Lisbeth Salander oli infonarkomaan, kellel oli ülimalt liberaalne arusaam moraalist ja eetikast.
lk. 353

Hinne: 9/10

Lehekülgede arv: 535

Lugemise aeg: siis kui ma vanaema juures olin... juuli lõpus.

18908 + 535 = 19443
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime4/8/2010, 21:19

39.

Pealkiri:
Millenniumi triloogia: Tüdruk, kes mängis tulega

Autor: Stieg Larsson

Tagakaas: Millenniumi-tsükli teine raamat algab rahulikult, Lisbeth Salander ja Mikael Blomkvist ajavad kumbki oma asju, kuid siis pöörduvad Blomkvisti poole kaks inimest, kes on tegelnud prostituutidega äritsemise uurimisega. Neil on valminud sel teemal nii raamat kui ka teadustöö, kusjuures raamatus on mainitud ka mitmete tuntud inimeste ja politseitöötajate seotust selle äriga.

Ajakiri Millennium kavatseb raamatu avaldada, kuid siis tapetakse selle autor ja tema elukaaslane. Mõrvarelvalt leitakse Lisbeth Salanderi sõrmejäljed. Järgneb veel üks mõrv, mida on samuti võimalik seostada Lisbethiga. Blomkvist ei usu Lisbethi süüd ja ta üritab temaga ühendust võtta. Tüdruk on aga jäljetult kadunud ning samal ajal, kui politsei teda tõenäolise mõrvarina otsib, alustab ajakirjandus tema ohjeldamatut mustamist. Lisbeth pole siiski inimene, kes end kergesti lüüasaanuks tunnistab, ning algab mitmekihiline ja vastupandamatult põnev jaht.

Minu arvamus: Oskan ma jee midagi selle kohta öelda. Liiga palju mingisugust uurimist, krimka ei ole minu thing, aga Lisbethi osad olid alati huvitavad, mis sest, et neid kohutavalt vähe oli. Aga tõsiselt ka liiiiga krimka juba minu jaoks. Eelmine osa ei olnud nii hull.

Parimad kohad:

-

Hinne: 8/10

Lehekülgede arv: 606

Lugemise aeg: samuti siis, kui veetsin aega vanaema juures juuli lõpus.

19443 + 606 = 20049
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime4/8/2010, 21:34

40.

Pealkiri:
Mort

Autor: Terry Prachett

Tagakaas: Ühel mitte eriti ilusal päeval tunneb Surm, et ta on Kurbus, see tähendab, et ta tunneb mõtlikku kahetsust selle pärast, et asjad on nii, nagu nad ilmselt on. Seetõttu jätab ta oma kohustused õpipoiss Morti hooleks ning püüab ise end kuidagi lõbustada. Mort on aga surelik ja miski inimlik pole talle võõras, seepärast ei jäta teda külmaks ka printsess Keli ilusad silmad. Ta päästab Keli surmast ning tekitab sellega loomulikult Kettamaailma asjades kohutava segaduse, sest Universum on printsessi surma juba teadmiseks võtnud. Ja Universumit ümber veenda pole sugugi lihtne...

Minu arvamus: Pool raamatut lugesin läbi nii et praktiliselt ei mõelnudki sellele. Mulle ei ole kunagi Pratchett meeldinud, aga võib-olla on asi tõlkimises.

Parimad kohad:

Teadlased on välja arvutanud, et millegi nii absurdse tegeliku eksisteerimise tõenäosus on üks miljonist.
Võlurid on aga välja arvutanud, et tõenäosus üks miljonist saab tõeks üheksal korral kümnest.
lk. 5

"Kuidas tee kõik need mündid olete saanud?" küsis Mort.
PAARIKAUPA.
lk. 30-31

OH MUIDUGI, lausus ta, MORT. NIISIIS, POISS, KAS SA SOVID TÕESTI SÜDAMEST ÕPPIDA TUNDMA AJA JA RUUMI ÜLIMAID SALADUSI?
"Jah, härra. Küllap vist, härra."
TORE. TALL ON MAJA TAGA. LABIDAS ON TALLIS KOHE UKSE KÕRVAL.
lk. 37

"Mina arvan..." alustas ta.
JAH?"
"Kui tõtt öelda, siis minu arvates tegite te seda sellepärast, et olite juba põlvist saadik hobusesita sees."
Surm vaatas talle pikalt otsa. Mort tammus kohmetult jalalt jalale.
TÄIESTI ÕIGE, nähvas Surm.
lk. 42

"Miks nii ruttu, oo usin kõrbepoeg?"
"Sellepärast," lausus mees, "et ma müüsin just maha meie patriitsi parima võidusõiduhobuse."
lk. 75

"Tore. Too alla."
"Mort, sul oli õigus."
"Hüva-hüva, aitäh. Too see nüüd alla."
"Seda küll, Mort, aga milline neist?"
"Ära nüüd naljata seal, küünalt pole enam kauaks."
"Mõrt!"
"Mis on?"
"Mort, siin on neid terve r i i u l!"
lk. 195

"Hingede varas," kuulutas ta äraolevl häälel, nagu inimene, kelle kõrvad ei kuule, mida suu räägib. "Impeeriumite Alistaja, Ookeanide Neelaja, Aastate Röövel, Viimane Reaalsus, Inimkonna Niiduk, -"
HEA KÜLL, HEA KÜLL. MA OSKAN ISE EDASI MINNA.
lk. 295

Hinne: 4/10

Lehekülgede arv: 300

Lugemise aeg: lõpetasin 31. juuli ja ei mäleta, millal alustasin.

20049 + 300 = 20349
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime4/8/2010, 21:45

40.

Pealkiri:
Love Bites

Autor: liiga palju, et üles lugeda.

Tagakaas: From the biggest names in vampire romance, 25 tales on a hunger like no other.

Bloodthirsty new vampire romance, including thrilling new stories from bestselling and award winning authors such as Jordan Summers Jaye Wells, Larissa Ione, Jeanne C. Stein and Deborah Cooke. You'll encountr gothic romance and gritty contemporary tales of urban vampire love, from stand-alone short-stories to well loved (and feared) characters from established series.

Ruthless but tortured, gifted with paranormal sensivity and sexually mesmerizing vampires show they can be gentle and caring, too.

Forget the everyday world. Forget the rules. Succumb to a different kind of love.

Minu arvamus: Siiamaani on see tsirkuse oma kõige parem olnud, lugenud olen juba kolme... ja juba armastan seda raamatut.

Viimane jutt oli parim. Ja see kahe sõbra oma oli räigelt rõve, aga mitte halb. Üleüldse. Hästi palju oli selliseid jutte, mida ma tahaks edasi lugeda. Ühe autori oma kavatsengi. Siis kui kohustuslikku kirjandust ename ei ole.

Parimad kohad:

Katarina balled her hands into fists. "Stop looking at me like that. None of this would have happened if you didn't try to force me to marry again." She wrinkled her nose at the body on the carpet. "All he ever wanted was my blood so he could kill us all. Great matchmaking, Dad."
lk. 228

Yup. Another flash of tail deep in the darkness. Classic. I slink along the dumpsters, ignoring the octopus tentacles writhing over the edges. This is no time for sushi.
lk. 257-258

"I haven't put my hands on balls for years. Of yarn," she corrected, "on a ball of yarn for years. I just came in to touch them, not to do, you know." She made a fake knitting motion with her fingers, which only came off looking obscene.
God, she hated it when she went into idiot mode.
lk. 541

Hinne: 10/10

Lehekülgede arv: 556

Lugemise aeg: 3. august - 13. august

20349 + 556 = 20905


Viimati muutis seda Tricia (13/8/2010, 20:26). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime4/8/2010, 22:03

40.

Pealkiri:
The Mammoth Book of Mindblowing Science Fiction

Autor: liiga palju, et üles lugeda.

Tagakaas: Unmissable and thrilling SF - 21 stories to blow you away.

Science fiction is at its best can inspire a sense of wonder - bringing about that magic moment when our minds open to new perceptions and amazing possibilities.

Here in one giant volume are 21 of the most visionary and thóught-provoking SF short stories ever collected. They include two remarkable works from the 1950's by Arthur C. Clarke and James Blish, as well as five specially commissioned new stories.

*a discovery on the moon that allows us to revisit our past.
*explorers in an alien world trapped beneath the surface whose only way is down.
*a future in which death has been eradicated, but returns to fulfil its destiny.
*the very last moments on planet Earth and the fate of the last inhabitants.

Minu arvamus: Nende kahe viimase punkti pärast ma lugema hakkangi.

Siiamaani on selline kahtlane tunne, et see ei ole just nii hea. Mind TÄIEGA häirib, et peaaegu kõik lood on mina-vormis. Aga samas on olnud juba jutte, mis on mulle täiega meeldinud. Very Happy

Parimad kohad:



Hinne: 7/10

Lehekülgede arv: 531

Lugemise aeg: 13. august - 26. august

20905 + 531 = 21436


Viimati muutis seda Tricia (9/10/2010, 18:19). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime26/8/2010, 18:24

41.

Pealkiri:
Troonide Mäng II raamat

Autor: George R. R. Martin

Tagakaas:

«Troonide mängu» teises osas liiguvad Seitse Kuningriiki vääramatult sõja ja kaose poole. Kui võimumängude ohvriks sattunud Eddard Stark vangikongi heidetakse, kogub Robb Talitundru lääniisandad oma lipu alla ja puhkeb verine võitlus põhjalaste ning Lannisteride vahel. Jon Müüril ei suuda kuidagi otsustada, kus on tema õige koht, kuid ebakoolnute rünnak ja Öise Vahtkonna ülempealiku otsus Müüritaguse Kuninga vastu pealetungi alustada aitavad tal teha oma valiku. Teisel pool kitsast merd aga hellitab printsess Daenerys endiselt lootust kodumaale jõuda – ja kuigi kõik ei lähe kaugeltki mitte nii, nagu ta on ette kujutanud, on ta raamatu lõpuks selle lootuse täitumisele lähemal kui kunagi varem...

Minu arvamus: Mis mul ikka öelda on? Mulle ikka meeldib täiega see raamatusari, kuigi ma tean umbkaudu, mis seal toimub ja kuidas kõik mu lemmiktegelased vahepeal ära surevad. Aga samas mulle täiega meeldib lugeda mingisugustest tegelastest ja asjadest, mida ma absoluutselt ei mäleta. See oli hea raamat.

Ja ma ei mäleta millal ma selle läbi sain. Millalgi siis, kui ma Anni juures olin.

Hinne: /10

Lehekülgede arv: 407

Lugemise aeg: 26. august

21436 + 407 = 21843
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime3/9/2010, 21:59

42.

Pealkiri:
Kuningate heitlus I raamat

Autor: George R. R. Martin

Tagakaas:

Suurejoonelise eepilise romaanisarja teine raamat, mille alguses on Raudtroon taas ühendatud, kuid kuningas Robert on surnud, tema lesest on saanud ta mälestuse reetur ning ellujäänud vennad sõdivad üksteisega. Isand Eddard Stark on samuti surnud, tema tütar Sansa aga kihlatud isa tapja poja Joffreyga. Joffrey on nüüd laps-kuningas, kuninganna Cersei aga regent ning tundub, et sõda on vältimatu. Punane komeet öötaevas ennustab mõrvu ja sõda. Lisaks tundub, et lõpule hakkab jõudma pikim suvi, mida mäletatakse – suvi, mis on kestnud kümme aastat. Kardetakse, et sellele järgnev talv on veelgi pikem ning sellel talvel tuleb karta veel muidki vaenlasi peale elavate.

Minu arvamus: Parim, parim, parim. Tyrion on niiii koom tegelane lihtsalt.

Mulle tõesti meeldib see saaga ja Martin suudab lihtsalt imeliselt hästi neid situatsioone välja kirjutada.

Parimad kohad:

"kust sa tead, keda võtta?"
"Ma vaatan nad üle. M küsitlen neid, et teada saada, kus nad on võidelnud ja kui hästi nad valetavad." Bronn naeratas. "Ja siis ma annan neile võimaluse ennast tappa ja jätan endale vastuvõimaluse."
"Oled sa mõne neist tapnud?"
"Mitte ühtegi, kellest meil poleks kasu olnud."
"Ja kui mõni neist sinu tapab?"
"Tema võta siis kindlasti teenistusse."
lk. 130

Hinne: 10/10

Lehekülgede arv: 472

Lugemise aeg: Lõpetasin 31.august

21843 + 472 = 22315
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime3/9/2010, 22:06

43.

Pealkiri:
Kuningate heitlus II raamat

Autor: George R. R. Martin

Tagakaas:

Suurejoonelise eepilise romaanisarja teise raamatu teine osa. Kuningate heitlus Raudtrooni pärast on täies hoos. Tormiotsa all pääsevad valla tumedad jõud, Kuningalinna müüridelt lendab turmtuld ja Mustal Kärejõel põlevad laevad, mehed ja vesi. Robb ja tema liitlased saavutavad läänes ja Kolmjõel küll võidu võidu järel, kuid ükski neist pole paraku otsustav. Sõtta sekkuvad raudsaarlased ja meri tuleb Talitundrusse, nagu kaemisunenäos ennustatud. Kaugel idas astub Daenerys Targaryen peljatud Koolmatute Kotta, ja sammukese lähemale oma eesmärgile. Teisel pool Müüri aga kogunevad metslased Müüritaguse kuninga juhtimisel pealetungiks, abiks olendid, kes on seni esinenud vaid legendides...

Minu arvamus:

ja likey-like it. (: tyrion on nii koom, ja jaime meeldib mulle ikka täiega.

Parimad kohad:

Hinne: 10/10

Lehekülgede arv: 455

Lugemise aeg: 31.august - 11. september

22315 + 455 = 22770
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime15/9/2010, 21:07

44.

Pealkiri:
Clockwork Angel

Autor: Cassandra Clare

2010 - Page 3 Clockwork-angel-cover

Tagakaas:

Magic is dangerous—but love is more dangerous still.

When sixteen-year-old Tessa Gray crosses the ocean to find her brother, her destination is England, the time is the reign of Queen Victoria, and something terrifying is waiting for her in London's Downworld, where vampires, warlocks and other supernatural folk stalk the gaslit streets. Only the Shadowhunters, warriors dedicated to ridding the world of demons, keep order amidst the chaos.

Kidnapped by the mysterious Dark Sisters, members of a secret organization called The Pandemonium Club, Tessa soon learns that she herself is a Downworlder with a rare ability: the power to transform, at will, into another person. What's more, the Magister, the shadowy figure who runs the Club, will stop at nothing to claim Tessa's power for his own.

Friendless and hunted, Tessa takes refuge with the Shadowhunters of the London Institute, who swear to find her brother if she will use her power to help them. She soon finds herself fascinated by—and torn between—two best friends: James, whose fragile beauty hides a deadly secret, and blue-eyed Will, whose caustic wit and volatile moods keep everyone in his life at arm's length . . . everyone, that is, but Tessa. As their search draws them deep into the heart of an arcane plot that threatens to destroy the Shadowhunters, Tessa realizes that she may need to choose between saving her brother and helping her new friends save the world. . . . and that love may be the most dangerous magic of all.


Minu arvamus:

LOVELOVELOVELOVELOVELOVELOVELOVELOVELOVE WILLLLLLLLL! JEM ON KA HÄSTI ARMAS! Nagu tõsiselt, ma armastan Clare'i. Absull keegi ei suudaks nii ägedat maailma välja mõelda. Martinil on ka äge maailm,aga see pole pooltki nii äge kui Clare'i oma. Kuigi Clare ei kirjelda pooltki nii palju. Aga maailm ise on hoopis ägedam. Ma tahaks ka sellist fantaasiat endale! (L)

Vabandused pildi suuruse pärast, ma ei viitsinud hakata vaeva nägema sellega.

Parimad kohad:

"Dear God, I'll have to befriend Jessamine."
"Jessamine can't stand you," Jem pointed out.
"Henry, then."
"Henry will set you on fire."
lk. 108

"I say we sell her to te Gypsies on Hampstead Heath," he added, turning to Charlotte. "I hear they purchase spare women as well as horses."
"Will, stop it." Charlotte glanced up from her beakfast. "That's ridiculous."
Will leaned back in his chair. "You're right. They'd never buy her. Too scrawny."
lk. 113

"Blue does not go with everything," Will told her. "It does not go with red, for instance."
"I have a red and blue striped waistcoat," Henry interjected, reaching for the peas.
"And if that isn't proof that those two colors should never be seen together under Heaven, I don't know what is."
lk. 169

Charlotte set her chin. "Nevertheless, Will, that money you won was evidence. You should have given it to the Clave."
"I spent it on gin."
"Will."
lk. 177

"Hunger," said Jem. "Were you thinking about blood?"
"No."
"Were you thinking about eating me?" Will inquired.
"No!"
"No one would blame you," said Jem. "He's very annoying."
lk. 200-201

So you're not going to speak to me tonight," Tessa said. "At all."
"Not unless you instruct me to," said Will.
"This evening sounds a if it might be better than I thought."
lk. 223

"I have an assignation in Soho this evening with a certain attractive someone." ( ütles Will)
"Goodness," Tessa said to the back of his head. "If you keep seeing the Six-Fingered Nigel like this, he'll expect you to declare your intentions."
Jem choked on his tea.
lk. 117

Hinne: 10/10

Lehekülgede arv: 478

Lugemise aeg: 13. september - 16. september

22770 + 478 = 23248


Viimati muutis seda Tricia (21/9/2010, 21:30). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime21/9/2010, 21:30

45.

Pealkiri:
The Hunger Games: Mockingjay

Autor: Suzanne Collins

Tagakaas:

Against all odds, Katniss Everdeen has survived the Hunger Games twice. But now that she’s made it out of the bloody arena alive, she’s still not safe. The Capitol is angry. The Capitol wants revenge. Who do they think should pay for the unrest? Katniss. And what’s worse, President Snow has made it clear that no one else is safe either. Not Katniss’s family, not her friends, not the people of District 12. Powerful and haunting, this thrilling final installment of Suzanne Collins’s groundbreaking The Hunger Games trilogy promises to be one of the most talked about books of the year.

Minu arvamus:

SPOILER ALERT!

Absoluutselt parim. Ma hakkasin lõpus nutma. Ma lihtsalt ei suutnud. Ja see lollakas ei mõelnud enam absoluutselt Gale'le. Kuidas ta sai ta lihtsaltmaha jätta ja isegi mitte helistada talle? Kurat, kas ta absoluutselt ei mõelnud poisile, kes päästis ta pere elu mitmeid kordi ja kellega nad olid kogu elu parimad sõbrad olnud? Oleks see siis vähemalt niimoodi jätkunud. Kuidas ta julges?

Ja siis kui ta Primist ilma jäi.. Siis kui see plahvatus oli... See oli absoluutselt kõige jubedam ja kurvem koht üldse. Tema pärast oli ta kogu selle asjaga algust teinud. Ainult tema pärast oli Katniss üldse kõige selle sisse sattunud, et teda kaitsta. Ja siis... see oli nii pagana kurb.

Aga ma ei suutnud seda käest ära panna. See tundus täiesti tõeline. Sest see võibki tõeks saada. Kui ma mõtlen selle peale, et mu enda lapselapselapsed võivad kunagi midagi sellist läb teha, sest ma ju ei tea, mis tulevikus toimuma hakkab. See oleks kõige jubedam variant üldse. See ei tohiks olla võimalik. Kuid see on võimalik.

Kuradi Coin. Ma olen õnnelik, et Katniss ta ära tappis. Aga Prim... Kuidas ta julges Primi sinna saata. See ei tohiks olla võimalik. Ajab nutma. See, kuidas ta nägi Primi suremas... See kuidas ta pärast käitus. Ma saan temast täiesti aru. Ma käituks ka niimoodi. Aga ta kurat ei võtnud ju Gale'ga isegi ühendust. IDIOOT. Gale oli nagu... puhas lumi tuha sees.

Parimad kohad:

Hinne: 10/10

Lehekülgede arv: 455

Lugemise aeg: 19. september - 20. september

23248 + 455 = 23703
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime24/9/2010, 23:36

46.

Pealkiri:
Näljamängud

Autor: Suzanne Collins

Tagakaas:

Kunagise Põhja-Ameerika varemetel asub särav Kapitoolium, mille elanike oodatuimaks meelelahutuseks on iga-aastased Näljamängud: võitlus elu ja surma peale ülisuurel areenil televisiooni otse eetris. Mängude võitmine tähendab kuulsust ja rikkust, kaotus aga kindlat surma. 16-aastasest Katniss Everdeenist saab mängudel osaleja ilma, et ta seda tegelikult tahaks. Kui ta soovib võita, peab ta hakkama valima ellujäämise ja inimlikkuse, elu ja armastuse vahel.

Tunnustatud kirjanik Suzanne Collins on oma uue romaanitriloogia esimesse osasse põiminud võrdses annuses pinevust, filosoofiat, seiklusi ja romantikat.

Triloogiat on menu poolest võrreldud Stephenie Meyeri “Videviku” sarjaga ning sellestki tehakse juba filmi.

Minu arvamus:

Ma ei suuda seda triloogiat enam käest panna. Lugedes, millest kogu see lõpp alguse sai... Mul hakkasid käed värisema. Täiesti kohutav, mis elu sealsed inimesed elasid. See ei olnud ilus. Kuigi see ainult võib veel kunagi juhtuda... Lihtsalt kohutav...

Lugesin ühe päevaga (laenutasin koolis, kaks tundi enne trenni ja kolm tundi peale trenni).

Parimad kohad:

Hinne: 10/10

Lehekülgede arv: 304

Lugemise aeg: 20. september (5h jooksul)

23703 + 304 = 24007
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime24/9/2010, 23:40

47.

Pealkiri:
The Hunger Games: Catching Fire

Autor: Suzanne Collins

Tagakaas:

Kõigile raskustele vaatamata võitis Katniss Näljamängud. Tema ja Peeta on imekombel ikka veel elus. Katniss peaks tundma kergendust ja olema õnnelik, sest lõpuks on ta ju naasnud oma perekonna ja vana sõbra Gale’i juurde. Ometi ei laabu miski nii, nagu Katniss sooviks. Gale hoiab temast eemale. Peeta on talle täielikult selja pööranud. Ja lisaks levivad kuuldused ülestõusust Kapitooliumi vastu – ülestõusust, mille alustamisele võisid Katniss ja Peeta kaasa aidata.

Eneselegi ootamatult on Katniss süüdanud leegi, mida ta kardetavasti lämmatada ei suuda ... ja võib-olla ei tahagi. Selleks ajaks, kui Katniss ja Peeta peavad suunduma Kapitooliumi julmale võidutuurile Panemi ringkondades, on panused kõrgemad kui kunagi varem. Katnissil ja Peetal tuleb ühegi kahtlusevarjuta tõestada, et nad on endiselt teineteisesse kõrvuni armunu, vastasel juhul on tagajärjed kohutavad.

“Näljamängude” triloogia teises raamatus “Lahvatab leek” jätkab Suzanne Collins Katniss Everdeeni lugu, pannes teda proovile rohkem kui varem ... ja üllatades lugejaid igal sammul.

Minu arvamus:

Sisututvustus ei valeta. See triloogia üllatas mind juba alguses oma teemaga ja ei lõpetanud üllatamist. Teine osa ainult häiris mind natuke, et seal oli sarnane su¾ee eelmise raamatuga. Kuid järele mõeldes oli see ainult hea, sest see erines teistest triloogiatest, kus kõik kolm raamatut on täiesti erineva su¾eega. See oli imeline. Lugesin pooleteise päeva jooksul. Parim, parim, parim.

Parimad kohad:

Hinne: 10/10

Lehekülgede arv: 472

Lugemise aeg: 21. detsember - 22. detsember (kas keegi paneb tähele, et ma olen omadega juba detsembris?) tegelikud kuupäevad on 21. september - 22. september

24007 + 472 = 24479


Viimati muutis seda Tricia (24/9/2010, 23:44). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime24/9/2010, 23:43

48.

Pealkiri:
The Hunger Games: Mockingjay

Autor: Suzanne Collins

Tagakaas:

Against all odds, Katniss Everdeen has survived the Hunger Games twice. But now that she’s made it out of the bloody arena alive, she’s still not safe. The Capitol is angry. The Capitol wants revenge. Who do they think should pay for the unrest? Katniss. And what’s worse, President Snow has made it clear that no one else is safe either. Not Katniss’s family, not her friends, not the people of District 12. Powerful and haunting, this thrilling final installment of Suzanne Collins’s groundbreaking The Hunger Games trilogy promises to be one of the most talked about books of the year.

Minu arvamus:

Lugege eelmist selle raamatu kohta käivat postitust. Mul on võimatu seda triloogiat käest ära panna, kuigi ma olen terve suve mõelnud, kuidas ma hakkan HP'd lugema. Ma lihtsalt loen ja loen ja loen ja mul ei saa kõrini.

Parimad kohad:

Hinne: 10/10

Lehekülgede arv: 455

Lugemise aeg: 22. september - 24. september

24479 + 455 = 24936
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime1/10/2010, 20:40

49.

Pealkiri:
The Void Trilogy: The Dreaming Void

Autor: Peter F. Hamilton

Tagakaas:

At the centre of the Intersolar Commonwealth universe is a massive black hole. This Void is not a natural artefact. Inside there is a strange universe where the laws of physics are very different to those we know. It is slowly consuming the other stars of the galactic core - one day it will have devoured the entire galaxy.


It's AD 4000, and a human has started to dream of the wonderful existence of the Void. He has a following of millions of believers. They now wish to Pilgrimage to the Void to live the life they have been shown. Other starfaring species fear their migration will cause the Void to expand again. They are prepared to stop the Pilgrimage fleet no matter what the cost.


The Pilgrimage begins . . .

Minu arvamus:

Sellega läheb aega. Kuid ma lihtsalt pean selle triloogia selle aasta sees lõptama. PEAN, PEAN, PEAN.

Holy f*cking s*it. See on... täiesti ebanormaalselt imeline. Samamoodi nagu kõik teised Hamiltoni raamatud. Algust on raske lugeda, aga kui järjele jõuad... ah, i love it. i fucking love it. lõpetasin eile õhtul pool kaks ja läksin teise tuppa järge tooma. Jõudsin sellest ka 100 lehte ära lugeda enne kui magama jäin... Aga nad on niiiii pikad. Või okei, tegelt pole 800 lehte üldse nii palju kui näiteks *reality dysfunction" oli, aga ikkagi. nad venivad. ja samas ei veni ka, sest kui ma ei teaks mis selle inimesega toimub, sii sma oleksin absoluutselt hullunud. ja siis kui ma sellest inimesest loen, siis ma tahan teisest inimesest lugeda ja siis ma lihtsalt neelan neid raamatuid. ja kolmas osa tuli augustis välja nii et ma saan selle ikkagi ilusasti läbi lugeda.

ja ma mõtlesin juba alguses, et palun, palun, palun OSCAR, tule tagasi. JA TA TULIGI. MA OLIN NIIIIIIIII ÕNNELIK KUI MA TEMAST LUGESIN. MA OLIN NII KURADI FUCKING ÕNNELIK.

((ja ma ropendan liiga palju kui ma millestki imelisest rääkima hakkan. see häirib))

Parimad kohad:

neid oli, aga ma ei kirjutanud lehekülgi üles.

Hinne: 10000/10

Lehekülgede arv: 624

Lugemise aeg: augusti lõpp - 8. oktoober

24936 + 624 = 25560


Viimati muutis seda Tricia (9/10/2010, 15:10). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime1/10/2010, 20:43

50.

Pealkiri:
The Happy Prince and Other Stories

Autor: Oscar Wilde

Tagakaas:

The Happy Prince and Other Tales (also sometimes called The Happy Prince and Other Stories) is an 1888 collection of stories for children by Oscar Wilde. It is most famous for The Happy Prince, the short tale of a metal statue who befriends a migratory bird. Together, they bring happiness to others, in life as well as in death.

Minu arvamus:

Kohustuslik kirjandus. Üllataval kombel ei olnudki väga jube. Isegi meeldis. Kirjutamisstiil... oli tõmbav, kuid samas teistsugune.

Parimad kohad:

Hinne: 8/10

Lehekülgede arv: 204

Lugemise aeg: I kooliveerand

25560 + 204 = 25764
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime9/10/2010, 15:27

51.

Pealkiri:
The Void Trilogy: The Temporal Void

Autor: Peter F. Hamilton

Tagakaas:

The Intersolar Commonwealth is in turmoil as the launch of Living Dream's Pilgrimage into the Void draws near and, with the Ocien Empire fleet fast approaching on a mission of genocide, an internecine war has broken out between the post-human Factions over the destiny of humanity.

Defying the increasingly desperate Factions is Paula Myo, the ruthlessly single-minded investigator. Beset by foes from her distant past and colleagues with a dubious allegiance, she is losing a race against time, and the shocking thruth of how far some people will go to determinate the course of evolution is only just dawning on her. Meanwhile, somwhere in Colwin City, Araminta is coming to terms with the discovery that she is the Second Dreamer - and therefore on the run from just about everybody.

At the heart of all this is Edeard, the Waterwalker, who lived long, long ago deep inside the Void. He is the messiah of Living Dream, and visions of his life inspire billions of humans. They worship these dreams af Edeards crusade against corruption, injustice and violence, of his struggle to hold true to his convictions in the face of temtation and betrayal, of his lovers and his battles and of his extraordinary powers, which grow in strength daily.

Edeard's glorious, captivating story is the driving force behind Living Dream's Pilgrimage - a force too strong to be thwarted - and, as his triumph draws close, the true nature of the Void will finally be revealed.

Minu arvamus:

Kas ma võin hinde ette ära panna? 10 tuleks küll ära. See on nii pagana paks raamat, ükskõik mida lehekülgede arv ütleb. Ja ma tõesti tahan selle homme läbi saada. Hiljemalt. Ja ma tahan järgmise osa juurde jõuda. Sest see on nii pagana huvitav. Ja Prime'd on tagasi, mis sest, et neid inimeste teada on ainult ühes päikesesüsteemis, kust välja ei saa? Ja nad on niiiii kaugele arenenud. Ja täitsa kannis kui äge see ikka on. Ma arutlen selle üle pikemalt hiljem. (:

Parimad kohad:

"They come to us," she whispered.
"Looks like it."
"But nothing can survive the boundary."
"The original ship did. Somehow."
"Has the Second Dreamer said anything?"
"Not a goddamn word, not even "ooops, sorry". Conceited little turd. I thought I was arrogant, but Jeezus!"
lk. 6

The hem of her nightdress flapped around her knees. I must not look at her legs. I must not.
Kanseen's head slipped sinuously over his left shoulder. "You do know, don't you," she said quietly, "that you can't actually sleep with every girl in this city?"
Edeard looked at Kristabel's legs. Slim, yes; but rather shapely, too. "I know," he said wistfully.
lk. 231

"How long is it going to take?"
"A little while. It's always quicker and easier to tear things down than it is to build them back up again."
"So? A week?"
"Perhaps I'd better get you a tent as your wedding present."
lk. 530

Hinne: 10/10

Lehekülgede arv: 746

Lugemise aeg: 8. oktoober - 11. oktoober

25764 + 746 = 26510
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime14/10/2010, 20:17

52.

Pealkiri:
The Void Trilogy: The Evolutionary Void

Autor: Peter F. Hamilton

Tagakaas:

Exposed as the Second Dreamer, Araminta has become the target of a galaxywide search by government agent Paula Myo and the psychopath known as the Cat, along with others equally determined to prevent—or facilitate—the pilgrimage of the Living Dream cult into the heart of the Void. An indestructible microuniverse, the Void may contain paradise, as the cultists believe, but it is also a deadly threat. For the miraculous reality that exists inside its boundaries demands energy—energy drawn from everything outside those boundaries: from planets, stars, galaxies . . . from everything that lives.

Meanwhile, the parallel story of Edeard, the Waterwalker—as told through a series of addictive dreams communicated to the gaiasphere via Inigo, the First Dreamer—continues to unfold. But now the inspirational tale of this idealistic young man takes a darker and more troubling turn as he finds himself faced with powerful new enemies—and temptations more powerful still.

With time running out, a repentant Inigo must decide whether to release Edeard's final dream: a dream whose message is scarcely less dangerous than the pilgrimage promises to be. And Araminta must choose whether to run from her unwanted responsibilities or face them down, with no guarantee of success or survival. But all these choices may be for naught if the monomaniacal Ilanthe, leader of the breakaway Accelerator Faction, is able to enter the Void. For it is not paradise she seeks there, but dominion


Minu arvamus:

Dear Lady. See jääb külge. Ja Go to Honouios! See jääb ka külge. Üleüldse on see... nii pagana haarav raamat, et ausõna ma ei suuda siia midagi kirjutada praegu. Iga kord kui mul vaba hetk on, siis ma mõtlen sellele. Ja ausõna, sellel lihtsalt ei saa lahendust olla.

Parimad kohad:

"Okay, we can go out," Aaron said.
Ozzie gave him a long look. "You sure?"
"Yes."
"Well, okay, but be careful of the mutant squids in the lake."
[---]
"And remember never to leave the house at night," Ozzie said with an innocent tone that nonetheless mocked.
"Why?"
"Vampires."
lk. 469

Hinne: 10/10

Lehekülgede arv: 694

Lugemise aeg: 11. oktoober - 14. oktoober

26510 + 694 = 27204
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime18/10/2010, 19:50

53.

Pealkiri:
Dead Until dark

Autor: Charlaine Harris

Tagakaas:

Sookie Stackhouse is a small-time cocktail waitress in smalltown Lousiana. She's quiet, keeps to herself, and doesn't get out much. Not because she's not pretty. She is. It's just that, well, Sookie has this sort of "disability." She can read minds. And that doesn't make her too dateable. And then along comes Bill. He's tall, dark, handsome - and Spookie can't har a word he's thinking. He's exactly the type of guy she's been waiting for all her life....

But Bill has a disability of his own: He's a vampire with a bad reputation. He bangs with a seriously creepy croud, all suspected of - big surprise - murder. And when one of Sookie's coworkers is killed, she fears she's next.

Minu arvamus:

See oli külge tõmbav. Ja väga hea. Ja kõike oli niiii hästi kirjeldatud. Mul tekkis kohe pilt sellest, mida ma vaatan. Ma olen korra näinud true bloodi tegelikku sarja ja ma mäletan täiega hästi ta aksenti. ja see nägu ja aksent sobisid raamatusse ka täiega hästi. üleüldse hästi hea oli. hästi kiiresti sai läbi ka. hoopis teistsugune kui hamilton.

Parimad kohad:

Hinne: 10/10

Lehekülgede arv: 292

Lugemise aeg: 17. oktoober - 18. oktoober

27204 + 292 = 27496
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime18/10/2010, 20:04

53.

Pealkiri:
Dead Until dark

Autor: Charlaine Harris

Tagakaas:

Sookie Stackhouse likes lining in Bon Temps, Louisiana, and she likes working as a cocktail waitress at Merlotte's. But she is having a streak of bad luck. First her co-worker is killed and no one seems to care. hen she comes face-to-face with a beastly creature which gives her a painful and poisonous lashing. Enter the vampires, who graciously suck the poison from her veins (like they didn't enjoy it).

The point is: the vampires saved her life. So when one of the bloodsuckers asks for a favour, se obliges - and soon Sookie's in Dallas, using her telepathic skills to search for a missing vampire. She's supposed to interview certain humans involved, but she makes one condition: the vampires must promise to behave and let the humans go unharmed. But that's easier said than done, and all it takes is one delicious blonde and one small mistake for things to turn deadly.

Minu arvamus:

woah. äge, äge, äge. ma ei oska kommenteerida. absoluutselt. täiega äge.

Parimad kohad:

Hinne: 10/10

Lehekülgede arv: 279

Lugemise aeg: 18. oktoober - 19. oktoober

27496 + 279 = 27775


Viimati muutis seda Tricia (21/10/2010, 12:22). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime18/10/2010, 20:07

54.

Pealkiri:
Purustatud Õhuloss

Autor: Stieg Larsson

Tagakaas:

Göteborgi haigla erakorralise meditsiini osakonda tuuakse kaks raskelt vigastatud inimest. Üks neist on topeltmõrva eest tagaotsitav Lisbeth Salander. Tal on peas eluohtlik kuulihaav ja teda tuleb otsekohe opereerida. Teine on Aleksander Zalat¹enko - vanem mees, keda Lisbeth Salander on kirvega löönud...

Millenniumi-sarja kolmas ja viimane raamat jätkub sealt, kus "Tüdruk, kes mängis tulega" lõppes. Lisbeth Salander jäi ellu, kuid tema probleemid pole kaugeltki möödas. Leidub tugevaid jõude, kes tahavad Lisbeth Salanderi lõplikult vaikima sundida...

"Purustatud õhuloss" on viimane osa Stieg Larssoni Millenniumi - triloogiast, mille tõlkeõigused on müüdud 25 riiki ning mis oli 2009. aastal Euroopas müüduim romaanisari.

Sarjast on tehtud ka menukad filmid Mikael Nyqvisti ja Noomi Rapace´iga peaosades


Minu arvamus:

Jah, siiamaani on ainult esimene osa meeldinud. Loen, igavlen, loen, igavlen, söön, loen uuesti... ei jaksa enam. igavlen.

oojaa, krimkad ei ole ikka üldse minu teema. see ei meeldi mulle absoluutselt. pool raamatut on läbi ja ikka on kohutavalt igav.

ei avaldanud erilist muljet üldkokkuvõttes.

Parimad kohad:

Hinne: 7/10

Lehekülgede arv: 680

Lugemise aeg: 15. oktoober - 28. oktoober

27775 + 680 = 28455


Viimati muutis seda Tricia (3/11/2010, 19:53). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime21/10/2010, 12:21

55.

Pealkiri:
Club Dead

Autor: Charline Harris

Tagakaas:

Sookie Stackhouse is having man trouble. Her vampire boyfriend, Bill, has been distant and inattentive lately. Then he announces that he is going on a business trip, which clearly is more than it seems. After a werewolf tries to abduct Sookie at work, Bill's boss, Eric, tells her that Bill fell under the sway of his--Bill's, that is--ex, a sexy vamp named Lorena, and has been kidnapped. Eric wants Sookie's help in getting Bill back, and despite her hurt over Bill's betrayal, Sookie agrees to go to Jackson, Mississippi, to find her wayward lover. Eric has persuaded Alcide, a dashing werewolf, to get Sookie access to Josephine's, aka Club Dead, the local hangout of Jackson's supernatural element. In between dodging kidnappers, the advances of amorous Eric, and her growing feelings for Alcide, Sookie has to find out who kidnapped Bill and figure out a way to rescue him. With some droll touches--Elvis, now a vampire, is Sookie's faithful guard --Club Dead is ideal for readers who like their vampire fiction light, humorous, and fast-paced.

Minu arvamus:

Soovitana absoluutselt kõigile. Tõsiselt, see oli kõik mida ühest raamatust tuleks oodata. See oli lihtsalt nii naljakas ja nii õige ja üleüldse. Ma nüüd hakkan true bloodi vaatama.

Parimad kohad:

Hinne: 10/10

Lehekülgede arv: 274

Lugemise aeg: 19. - 20. oktoober

28455 + 274 = 28729
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime21/10/2010, 20:46

56.

Pealkiri:
Dead to the world

Autor: Charline Harris

Tagakaas:

Fans of Laurell Hamilton's Anita Blake looking for a lighter version of the vampire huntress should cotton to Sookie Stackhouse, a telepathic Louisiana gal who really wants to be normal, but suffers from a huge self-confidence problem, a case of permanent bad luck, difficult relatives and a penchant for attracting unsavory characters of the not-quite-human kind. In this fourth quirky installment in this hitherto mass-market series (after 2003's Club Dead), Sookie finds that her bad luck has taken a new turn for the worse. Sookie's love interest, Bill the vampire, runs off to Peru to do research. In his place, Sookie is stuck with Eric, Bill's boss (and head vamp for the district), who appears out of thin air buck naked with no memory of who he is or what he does. Coincidentally, Sookie's brother Jason goes missing. Less coincidentally, but more ominously, a coven of witches (who also happen to be shape-shifters and vampire blood addicts) comes rolling into the nearest big city, looking for trouble. Consistent, well-built characters and a strong, action-packed plot that will keep readers guessing to the end distinguish this frothy fusion of romance, mystery and fantasy.

Minu arvamus:

ma enam ei oskagi kommenteerida eriti. kohutavalt tõmbav, ma ei suuda lugemist lõpetada. päevad läbi vahin lihtsalt arvutiekraani ja loen, loen, loen, loen, loen, loen, loen, loen.

Parimad kohad:

Hinne: 10/10

Lehekülgede arv: 235

Lugemise aeg: 20. oktoober - 22. oktoober

28729 + 235 = 28964
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime23/10/2010, 14:02

57.

Pealkiri:
Definitely dead

Autor: Charline Harris

Tagakaas:

Sookie Stackhouse once tried to keep her mind-reading capabilities secret, but the word is definitely out in Bon Temps, Louisiana, her hometown, leading local police to call on her to help find a missing child. There's a new man, were-tiger Quinn, in the picture, too, but on their first date, two were-people attack them. Sookie isn't sure whether she or Quinn was the target but is soon distracted by a more pressing problem. Cousin Hadley, a vampire, has been murdered, and Sookie has inherited her apartment, meaning she has to go to New Orleans to uncover the mysterious circumstances surrounding the death and meet with Hadley's lover, the Vampire Queen herself. Though not quite as driven as past entries in Harris' Southern Vampire series--Sookie doesn't get to New Orleans until a third of the way in--this is a gratifying read for Sookie's fans because of a major surprise for Sookie about one of her old lovers.

Minu arvamus:

no tõsiselt, eelmised osad on küll paremad olnud, aga kui ma lihtsalt päev läbi olen raamatu külge aheldatud, siis see asi küll halb ei saa olla.

oih, avastasin, et olin ühe raamatu kogemata vahele jätnud, sellepärast tunduski kahtlane. Very Happy

Parimad kohad:

Hinne: 10/10

Lehekülgede arv: 245

Lugemise aeg: 23. oktoober (alustasin ühe ajal öösel) - 23. oktoober (lõpetasin umbes viie ajal õhtupoolikul)

28964 + 245 = 29209
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime23/10/2010, 23:03

58.

Pealkiri:
Dead as a doornail

Autor: Charline Harris

Tagakaas:

Sookie Stackhouse just can't seem to stay away from the supernatural denizens of Bon Temps, Louisiana. In Dead to the World (2004), she found herself embroiled in vampire politics; this time around, she's involved in the machinations of the Were-people, whose pack leader has just passed away. -Alcide Herveaux asks her to accompany him to the funeral, where Alcide's father declares his candidacy against a slimy, calculating rival. Angry at being drawn into the conflict, Sookie can't distance herself entirely, because a sniper has been taking shots at Were-people, and the community suspects Sookie's brother, Jason, a new shape-shifter. Sookie's love life is every bit as complicated as usual, and her collection of would-be beaux continues to grow. Also, someone wants her dead, which she learns when an assailant sets fire to her beloved house. Harris' southern vampire series remains one of the best of the breed, concocted out of just the right mixture of humor, intrigue, and excitement. Its latest entry does not disappoint.

Minu arvamus:

ma võin ausalt öelda, et mulle meeldivad osad, kus on vampiirid sees, poooooole (okei oma kümme) korda rohkem.

Parimad kohad:

Hinne: 10/10

Lehekülgede arv: 226

Lugemise aeg: 23. oktoober -

29209 + 226 = 29435
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2010 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2010
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» 2010
» 2010
» 2010
» 2010.
» 2010.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2011 :: Tricia-
Hüppa: