MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2010

Go down 
5 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 Empty
PostitaminePealkiri: 2010   2010 Icon_minitime3/1/2010, 15:59

I

Pealkiri: Marked

Autor: P.C. & Kristin Cast

Sisu: Kui Zoey märgitakse ära vampiiri poolt, peab ta jõudma enne oma surma vampiiride kooli, kus nelja aasta jooksul muutub ta vampiiriks. Kuid tema on erinev ja tal on vampiiride jumalanna õnnistus vms ja ta peab võitma kooli nn. populaarseimat õpilast, kellele kuuletuvad kõik õpilased või midagi sinna kanti.

Oma arvamus: Täitsa hea raamat, kuid ausalt öeldes ma nuriseksin paljude asjade kallal. See algas ka kuidagi äkitselt ja kogu see asi liikus liiga kiiresti edasi, et olla tõsi. Meenutab "Videvikku", peaaegu samas stiilis kirjutatud, kuid "Videvik" oli isegi parem ja kõik teavad minu arvamust "Videvikust". Samas sisu oli kümneid kordi parem, kui S. Meyeri raamatutel. Ahjaa, seda ka, et tegelased on nagu ülimalt hästi välja kirjutatud. Nii õige värk. Very Happy

Hinne: 7/10

Lehekülgi: 349

Lugemisaeg: 31. detsember (kell 23.50) - 1. jaanuar (kell 13.00 vms)
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime8/1/2010, 13:48

II

Pealkiri: Betrayed

Autor: P.C. & Kristin Cast

Sisu: Zoey seiklused jätkuvad. XD

Oma arvamus: Ahhh, Erik on niiii nunnu, Heath on niiiii nõme ja Loren... on liiga vana minu arust. Igatahes, Neferet on ka nagu tõsiselt nõme. Kuidas ta võib? Nii ei tohi ju! Aaah, uut osa on vaja.

Muidu ütleksin, et mulle ikkagi ei meeldi see mina-vorm ja see kuidas ta nii kiiresti edasi liigub ja üleüldse, aga see on nii kaasakiskuv lihtsalt

Hinne: 7/10

Lehekülgi: 392 (lõpus oli ka "Chosen'i" esimene peatükk, mille ma sisse arvestasin)

Lugemisaeg: 7. jaanuar (umbes kuue ajal õhtul alustasin ja keskööks oli läbi)

349 + 392 = 741


Viimati muutis seda Tricia (8/1/2010, 14:07). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime8/1/2010, 14:05

III

Pealkiri: The Neutronium Alchemist

Autor: Peter F. Hamilton

Sisu: Kurjast vaimust võetud (inglise keeles possessed, mis meeldib mulle poole rohkem) inimesed tahavad maailma üle võtta või midagi sinna lähedale. Joshua Calvert otsib dr. Alkad Mzu'd, et viimane ei leiaks masinat, mis võib hävitada päikesesüsteeme. Al Capone tahab oma Organisatsiooniga vallutada kogu galaktika. Jah, tegevus toimub aastas 2613.

Parimad kohad:

"We'll be ready for them," the First Admiral said. He tried not to show any disquiet at Parker's suggestion. Would I really be able to compete against an alliance between Napoleon and Richard Saldana?
lk. 319

Now opwn your eyes.
They are open.
He sighed theatrically. So pedantic. Then close them.
...
"Hello mother."
Athene started crying.
lk. 343

"Great, no heroics please, but take a thousand megatones worth oh nukes with you jus in case."
lk. 352

The bodyguard (Ione) sighed. "My personality didn't suffer any damage during the replication process. I can think for myself."
"Wonderful. A bodyguard with an attitude," said Joshua.
lk. 564

Oma arvamus: JoShuast paremat ja ägedamat ja ilusamat inimest pole olemas. Miks minu tutvusringkonnas kedagi nii ägedat pole. Ja ma pean koooohe järgmise raamatuni jõudma, Ione EI tohi ära surra. Joshua laps on ju ka. Ei TOHI. Hamilton, kui sa tegidki nii, siis ma ausõna tapan su ära. Nii EI TOHI. Oooh, Joshua, Joshua, Joshua, Joshua. Mul on uus lemmiknimi. Joshua, Joshua, Joshua. Sa oled parem kui Erik Night.
PARIM. Muud ma ei oska öelda.

Hinne: 10/10

Lehekülgi: 986

Lugemisaeg: Detsember - Jaanuar

741 + 986 = 1727
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime22/1/2010, 15:24

IV

Pealkiri: The Naked God

Autor: Peter F. Hamilton

Sisu: Konföderatsioon võitleb ikka 'possessedide' vastu, samal ajal kui Quinn üritab maailma hävitada ja Louise teda peatada... Samal ajal, kui Tranquillity üritab päästa iseennast koos Ione'i ja paljude teistega. Ja Joshua ja Syrinx lähevad otsima ühe tulnukate rassi jumalat ja sellega maailma päästa. Ning lisaks on Valisk sattunud meie kodu-universumist kaugemale kui keegi teine kunagi käinud on...

Oma arvamus:No tõesti, Joshua, ma ei saa aru kuidas sa suudad. Oeh, mis teha, sa oled ikkagi parim. Tegelikult ma ainult loodan räigelt, et sa ei sure ära. Ja ma ikkagi ei saa aru, kuidas sa suutsid ikkagi lõpetada koos Louise'iga. isver, isegi Dahybi oleks parem olnud. ja mul on Ione'st nii kahju, et ta ei saa ikkgi Joshuaga lõpetada. No, kurat küll. Nad on lihtsalt sellised idioodid, miks ei võiks kõik olla täpselt nii nagu oleks kõige parem. Ja kurat, Quinn, sa olid mu lemmiktegelane ja siis sa pöörasid otseselt hulluks. Sa olid nii lõbus ja salapärane ja nüüd sa oled igavene argpüksist idioot. Igatahes, ma olen joshuasse ära armunud ja ta võiks lõpetada koos minuga, mitte koos Louise'iga. Fakk.

Aga see lõppes nagu mingi tavaline muinasjutt, mis iseenesest oleks isegi sobinud siia, aga see kuradi Hamilton pani Joshua hetkeks kogu galaktikat valitsema. Oh, seda oli ikka MÕNUS lugeda. Very Happy

Parimad kohad: Samual laughed drily. "Lagrange Calvert meeting a real lie cod. What a spectacle. We should me able to se that clash of egos from this side of the nebula." ((aka mitmetuhande valgusaasta kauguselt))
lk. 439

"Earth's recipe for omelettes," Dariat murmured silently. "First steal some eggs."
lk. 581

Calm down, the personality replied. Whoever heard of a ghost beingfrightened?
Well. Hear it and weep.

lk. 581-582

"An oppressed people struggle to regain their long-lost freedom? Please, history is always written by the good guys."
lk. 939

"Wondreful," Joshua said. "Sixteen thousand light-years and all we get to meet is the local equivalent of the Kulu Traders' Association."
lk. 930

Hinne: 10/10 - tahaks üksteist panna. (:

Lehekülgi: 1161 (ilma tegelaste nimekirja ja ajaloota)

Lugemisaeg: hmm.. ma ei mäleta täpselt. igatahes alustasin Jaanuari esimesel nädalal.

1721 + 1161 = 2882


Viimati muutis seda Tricia (7/2/2010, 14:49). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime22/1/2010, 15:31

V

Pealkiri: The Magician's Apprenice

Autor: Trudi Canavan

Sisu: Musta Võluri triloogia eellugu, kus Kyralialased sõdivad Sachakalastega ja kus luuakse Võlurite Gild.

Oma arvamus: Ja ma ikka ei saa aru, kuidas saab keegi nii tark nagu Jayan arvata, et Tessia vihkab teda. Ja mind huvitab räigelt Stara osalus selles asjas. Ma ei saa aru, miks Canavan tema sinna sisse tõmbas, sest tal pole lihtsalt võimalust ju kuidagi kyraliasse saada ja sõda toimub ju seal... igatahes, ma kahjuks lugesin viimase lehekülje läbi. peaks mainima, et ma armastan seda raamatut ja hanara on idioot.

Hinne: 9/10 - see lihtsalt pole nii hea kui Hamiltoni raamatud

Lehekülgi: 593

Lugemisaeg: alustasin 19. jaanuar

2882 + 593 = 3475
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime22/1/2010, 15:35

VI

Pealkiri: Dracula - adapteeritud versioon

Autor: Bram Stoker

Sisu: Klassikaline õudukas vampiiridest.

Oma arvamus: Hmm, tegelikult ei midagi erilist. samas loen seda kohustuslikult ka.

Hinne: 4/10

Lehekülgi: 239

Lugemisaeg: alustasin 20. jaanuar

3275 + 239 = 3714
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime24/1/2010, 11:15

VII

Pealkiri: Näljamängud

Autor: Suzanne Collins

Sisu: Katniss Everdeen läheb vabatahtlikuna oma õe asemel igaaastastele Näljamängudele, kus ta peab võitlema elu ja surma nimel. Näljamängudele tõmmatakse loosiga 24 inimest (kaks igast ringkonnast) üksteist tapma. Ainult võitja jääb ellu. Kuid Katniss peab mõtlema ka poliitikale ja sellele, et ta on kogu mängu ajal otse-eetris üle kogu Panemi, mis asub kunagistel Põhja-Ameerika varemetel.

Oma arvamus: Järjekordne lemmikraamat. No ikka tõsiselt hea värk, muud ma ei oska öelda. Huvitav, mida Gale arvab kui nad lõpuks kokku saavad... Ja vahepeal sai ikka mõnusalt naerda ka. Very Happy

Hinne: 10/10

Lehekülgi: 304

Lugemisaeg: 22. - 23. jaanuar

3714 + 304 = 4018
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime24/1/2010, 12:36

Mul seisab see raamat kapi peal, sest ma pole leidnud aega seda lugeda aga nüüd vist peaks kätte võtma Very Happy
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime24/1/2010, 14:09

Jumala hea raamat on tegelikult. Aga hullult kurb.
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime1/2/2010, 14:21

VIII

Pealkiri: Chosen

Autor: P.C. and Kristin Cast

Sisu: Zoey seiklused jätkuvad kolmandas raamatus. Very Happy

Oma arvamus: Ohsaissandjummel. Ausõna. Lihtsalt VÕIMATU. Ausõna. Aga Erik on ikkagi parim. Samas ma olen nüüd nii õnnelik. Loren on surnud, Heathist loodetavasti enam juttu ei tule ja arvatavasti lõpetavad Erik ja Zoey ikkagi koos. Ma lihtsalt usun seda, eriti veel peale seda, mida Erik seal lõpus kuulis. See oleks lihtsalt nii loogiline. Aga Aphrodite märgi kadumine ja selle Stevie Raele üle kandmine oli ikkagi wicked. Very Happy No mis teha, sellegipoolest ei anna ma sellele täispunkte. Lihtsalt niimoodi kirjutatud värk oli. Aga arvamus tõusis selle raamatuga ikkagi palju paremaks.

Parimad kohad:

I took another deep breath and blurted, "Loren Blake is the biggest fucking asshole I've ever known."
"Wow. You cussed," Aphrodite said.
lk. 288

I was crazy about Heath. And his blood.
Erik was an amazing guy who I really, really liked.
Loren was completely delicious.
Jeesh, it sucked.
lk. 232

He hugged me and said, " Z, do you have any clue what it's like to date a girl whois the most powerful fledgling in history of vampires?"
"No, I don't date girls."
lk. 58

Hinne: 9/10

Lehekülgi:

Lugemisaeg: 5. veebruar - 6. veebruar

4018 + 322 = 4340

PS! Kääbik jääb hilisemaks, hetkel. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime11/2/2010, 11:15

IX

Pealkiri: Untamed

Autor: P.C. and Kristin Cast

Sisu: Zoey seiklused jätkuvad neljandas raamatus. XD

Oma arvamus: Ma loen seda hetkel kauem kui tavaliselt venitamise ja huvitavaks tegemise eesmärgil. Mis sest, et Erik ja Z said just kokku ja hakkasid oma musimusist rääkima. XD See asi on ikka palju paremaks läinud.

Parimad kohad:



Hinne: 10/10

Lehekülgi: 411

Lugemisaeg: 9. veebruar - 11. veebruar

4340 + 411 = 4751
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime16/2/2010, 17:42

X

Pealkiri: The Reality Disfunction

Autor: Peter F. Hamilton

Tagakaas: A nightmare with no end...

In AD 2600 the human race is finally beginning to realize its full potential. Hundreds of colonized planets scattered across the galaxy host a multitudeof prosperous and wildly diverse cultures. Genetic engineering has pushed evolution far beyond nature's boundaries, defeating disease and producting extraordinary spaceborn creatures. Huge fleets of sentinent trader starships thrive on the wealth created my the industrialzation of entire star sytems. And throughout inhabited space the Confederation Navy keeps peace. A true golden age is within our grasp.

But now something has gone catastrophically wrong. On a primitive colony planet a renegade criminal's chance encounter with an utterly alien entity unleashes the most primal of all our fears. An extinct race witch inhabited the galaxies aeons ago called it "The Reality Disfunction". It is the nightmare which has prowled beside us since the beginning of history.

Oma arvamus: Aga muidugi on see parim. Selles pole küsimustki. See on ju ometi Joshua ja siin raamatus on Quinn veel peaaegu hea. Tegelikult pole Quinn kunagi täiesti hea olnud, aga selles raamatus ta veel meeldib mulle.

Muide, ma loen teist korda. Aga ma loen põhjalikumalt kui enne. Very Happy

Jõudsin just selle koha peale, kus lõpuks ometi hakkab tegevus ka põnevamaks minema. Siiamaani hoidis mind raamatu küljes kinni kirjutusstiil, aga nüüd olen ma lausa liimitud selle külge. (16. märts)

Parimad kohad:

Is there a specific reason for doing it this way? In vitro would be much simpler.
Maybe, but Joshua really is superb in bed. It'll be a lot more fun this way.
Humans!

lk. 215

Tranquillity is absolutely right. That's why I like Joshua so much. He reminds me of me at that age.
No. You were never that bad.

lk. 261

Meridith Saldana gave him a frank stare. "You are my Lalonde advisory officer?"
"Yes, sir."
"Just been promoted, Commander?"
"Yes, sir."
"It always shows."
lk. 846

They weren't quite an assault fighter, but neither were they a sitting duck like some of the spaceplanes.
Typical, that Joshua would have a multi-role spaceplane. No! Thank God Joshua had a multi-role spaceplane.
lk. 980

"Anything interesting?" Reza asked.
"The cloud is still shifting around. But it's slower now."
"Figures, all the spaceplanes have gone."
"All the birds are flying away from it."
"Don't blame 'em," Pat said.
lk. 1010

"Joshua!" Dahybi complained. "We can't jump if you take us inward."
"Shut up!"
llk. 1077

"That is the Gramine," Sahra said after studying the image. "Look at the angle its drive is deflected through. There isn't another starship that can do that. Wissler was always boasting about their combat agility.
"Just wonderful, Sahra, thanks," Joshua proclaimed. "You got any other morale boosters for us?"
lk. 1077

There was nothing in the tactics program, even Dad had never dug himself a hole this deep in the shit.
Can't run, can't fight, can't jump out, can't hide...
"Oh yes I can!" he whooped.
lk. 1077

Hinne: 10/10

Lehekülgi: 1221

Lugemisaeg: ei tea, ausõna.

4751 + 1221 = 5972


Viimati muutis seda Tricia (5/4/2010, 11:39). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime16/2/2010, 17:45

XI

Pealkiri: Hunted

Autor: P.C. and Kristin Cast

Sisu: Zoey seiklused jätkuvad viiendas raamatus. XD

Oma arvamus: Oeh. Ma ei oska kommenteerida. Asjad on paremaks läinud, ausõna. Aga ma mõtlen hetkel rohkem muudele raamatutele. Very Happy Mida ma seda lugedes mõtlesin?

Ahjaa, seda et Erik ei meeldi mulle enam. Ja Aphrodite on ka mingi kahtlane.

Parimad kohad:



Hinne: 10/10

Lehekülgi: 439

Lugemisaeg: soomes olles. laeva peal alustasin, järgmine päev lõpetasin õhtul.

5972 + 439 = 6411
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime16/2/2010, 17:48

XII

Pealkiri: Etüüd punases

Autor: A.C. Doyle

Sisu: Sherlock Holmesi ja dr. Watsoni kohtumine ja nende esimene mõrv, mis nad lahendasid.

Oma arvamus: Sobis kohustuslikuks kirjanduseks. Polnud liiga igav ega ka liiga huvitav. Nagu tavaline kohustuslik kirjandus. Muide, Holmesi raamatutes polgi sellist tsitaati: "See on elementaarne, Watson!" Need on ainult filmides. Very Happy

Parimad kohad:



Hinne: 6/10

Lehekülgi: 116

Lugemisaeg: 9. veebruar - 11. veebruar

6411 + 116 = 6527
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime21/2/2010, 19:47

XIII

Pealkiri: Tempted

Autor: P.C. and Kristin Cast

Tagakaas: (sellel juhul sisekaanel kirjas olnud info raamatu kohta)

The blood smelled too dark. Too thick. There was so much of something in it that wasn't human. But it was still blood, and it drew her, even though she knew the wrongness of it deep in her soul.

Dangerous segrets come between Zoey and Stevie Rae, putting their friendship - and the House of Night - at great risk. Stevie Rae, with her super red vamp powers, thought she could handle keeping stuff from her BFF, but her latest secret is in a new league. Zoey's left wndering if she can trust the person she thought would always have her back. And she needs her friends - and boyfriends - like never before.

Zoey banished malevolent immortal Kalona from ulsa, but the battle is far from over. He now seeks power at the highes levels, and the Vampire High Counsil is falling under his thrall. Without Zoey's help, the world could still burn in the fiery hell of Aphrodite's visions. And will Zoey's connection with A-ya, a Chereokee maiden who tempted Kalona in ages past, help or hinde her resistance to the dangerously seductive immortal?

Two girls walk a tightrope between good and evil. And their choiseswill see everything they love saved - or destroyed.


Oma arvamus: See tekitas minus selliseid tundeid, mida ma kirjeldada ei suuda. See lõpp, ohsaissandjummel, see lõpp... Ma hakkasin ise ka uskuma vahepeal, et Kalona võib kunagi heaks saada, aga see lõpp... ohsaissandjummel. Ma tõesti ei tea, mis sellest edasi saab, aga ma tahan teada. Ma ei suuda ette kujutada seda. On olnud raamatuid, kus ma tean, mis edasi juhtub, aga ausõna see pole üks neist. Lihtsalt võimatu värk. Ja Erik on idioot, Heath käib mulle pinda ja Stark on nunnu. Ja, kurat, Zoey, sa EI TOHI ÄRA SURRA! Ohsaissanjummel, mis tunded mu sees keerlevad. Ja mulle meeldis see, et kirjutamisstiil on paremaks läinud. Kirjeldamist oli rohkem, aga samas tekst ei tõmmanud niimoodi lugema enam. See oli nagu HP, et tahtsid kohe järgmist lehte lugema hakata, kui sa olid alles eelmise lehe peal.

Parimad kohad:



Hinne: 10/10

Lehekülgi: 319

Lugemisaeg: 9. veebruar - 11. veebruar

6527 + 319 = 6846
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime2/3/2010, 14:11

XIV

Pealkiri: Tuule Nimi I

Autor: Patrick Rothfuss

Tagakaas: Kuningatapja Kroonika: Esimene päev

"Tuule Nimi" on viimaste aastate tugevaim debüüt fantaasiakirjanduses. Põhjalikkus, millega autor on üles ehitanud maailma, milles romaani sündmused ased leiavad, on võrreldav vaid Tolkieni Keskmaaga. Esimene raamat annab meile sellest küll vaid aimu. Saame teada, et see on maailm, kus kunagi on midagi juhtunud ja tutvume peategelasega, kellega on juhtunud. Aga ta ei istu oma töö teinud kangelase kombel väärikalt troonil, vaid on peitunud tagasihoidiku kõrtsmiku rolli kusagil maailma ääres. Tema kohta liiguvad legndid ja tema ellu on sekkunud olevused, keda peeti vaid legendidesse kuuluvateks.

Oma arvamus: *loeb hetkel* Siiamaani arvan, et Bast on üks parimaid tegelasi, kes üldse läbi aegade välja on mõeldud.

Igatahes. See oli parim. Lihtsalt üleni parim. Noh, ma ikkagi tunnistan, et Joshua oli parem, aga ikkagi. Või Joshua on parem. Mis iganes. Igatahes. Bast on kõige ägedam tegelane, kes üldse olemas on.


Parimad kohad:

Bast seisis lävel ja lausa tantsis ärritusest. Lähenevat kogu märgates tormas ta tänavale ja vehkis vihaselt paberitükiga. "Kiri? Sa hiilid välja ning jätad mulle kirja?" Ta sisises tigedalt. "Kelleks sa mind pead, mingiks sadamalitsiks või?"
lk. 52

Ma olen varastanud printsesse hauatagustelt kuningatelt. Ma põletasin maha Treboni linna. Ma olen veetnud öö feluurlannaga ning lahkunud elusana ja terve mõistusega. Mnd visati ülikoolist välja nooremana kui sinna tavaliselt vastu võetakse. Ma olen kuuvalgel käinud radu, kuhu teised pelgavad astuda päeva ajal. Ma olen rääkinud jumalatega, armastanud naisi ja kirjutanud laule, mis panevad rändmuusikud nutma.
Võib-olla olete minust kuulnud.
lk. 96 - see oli imeline kirjeldus minu arust.

Läksin seisin tema mõrvale katuseservale. Ma teadsin, et pean kolmanda küsima. "Mida ma peaksin tegema," küsisin, "et te mulle nimetamist õpetaksite?"
Ta vaatas mulle rahulikult, hindavalt vastu. "Hüppa," ütles ta mulle. "Küppa siit katuselt alla."
[...hüpe...]
Ta vaatas alla minu poole. "Õnnitlen," ütles ta. "Midagi nii lolli pole ma kunagi näinud." Ta ilme oli segu lugupidamisest ja uskumatusest. "Mitte kunagi."
lk. 366-367

Miks oli kellelgi vaja vaeva näha läbinisti vasest ukse valmistamisega?
Otsustasin ära kasutada oma teise küsimuse. "Kuidas te välja pääsesite?"
"Lõpuks ometi," ütles Elodin kerge ärritusnoodiga hääles.
lk. 364

Hinne: 10/10

Lehekülgi: 319

Lugemisaeg: 2. märts - 5. märts

6846 + 367 = 7213


Viimati muutis seda Tricia (6/3/2010, 18:35). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime5/3/2010, 08:42

Wow, mis sa loed. Very Happy:D:D
Oeh, ma peaks ka paksemaid raamatuid lugema.. -.- XD
EDIT: Hahahahahha. Very Happy Ma ei saa kooli arvutist su eelmist lk-d vaadata, sest sul on seal roppe sõnu XD See on soooooo fun. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime5/3/2010, 15:26

kuidas sa jõuad nii palju lugeda ? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime6/3/2010, 18:12

Ma loen õhtuti oma tund aega alati. Aga mul on üks raamat veel pooleli. See kus oli 1221 lehekülge. Mul on pool läbi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime6/3/2010, 18:43

XV

Pealkiri: Tuule Nimi II

Autor: Patrick Rothfuss

Tagakaas: Kuningatapja Kroonika: Esimene päev

"Tuule nime" teises pooles jätkuvad Kvothe õpingud ülikoolis. Ent miski pole nii lihtne, kui esialgu näib, ja kuhugi välja jõudmine vaid avab selgema vaate sellele, mis seni saavutamata. Kvothe ei erine oma arengus selles poolest siis teistest noorukitest. Eale omasest naiivsusest on kantud ka Kvothe suhted noorte naistega, olgu siis ülikoolis või selle ümber. Kui juhtub aga midagi erandlikku, ei käitu Kvothe nagu teised, vaid võtab mdagi ette - pöörast, hulljulget, läbimõtlematut, aga igal juhul otsustavat. Päästab kauni neiu tulesurmast, tapab hullunud draakoni, kutsub välja tuule... Nii et "Tuule Nimi" ei ole tavaline arengulugu, vaid kangelase kasvamise lugu. Ühtlasi aga lugu sellest, kuidas kasvavad legendid ning kui kerge on kaotada end legendi, mis räägib sinust enesest. Ning Patrick Rothfussi loodud maailm, milles see kõik toimub, on oma lummavuses väärtus omaette.

Oma arvamus: See oli hoopis kurvem, kui eelmine raamat. Bast muutus ka kuidagi... hirmuäratavaks. Aga tegelikult, mul on Reshist, Kvothest või Kote (kes iganes ta ka poleks) täiega kahju. Nagu ma teada sain, siis see oli hoopis selle sama raamatu teine pool lihtsalt ja see teine pool oli ikka poole masendavamalt kirjutatud. Ausõna. Aga mitte ükski sõna ei läinud raisku. Seal olid mõned sellised imelised kirjeldamise kohad, millest paremaid ma lihtsalt ei suudaks ette kujutada. See kõik maaliti nii imeliselt lugejale silme ette. Eriti Denna.

Parimad kohad:


Hinne: 10/10

Lehekülgi: 408

Lugemisaeg: 5. märts - 7. märts 2010

7213 + 408 = 7621


Viimati muutis seda Tricia (13/6/2010, 14:43). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime6/3/2010, 19:16

kaks korda sama number, muide. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime6/3/2010, 22:33

Ines on meil niiii tark. -.- Very Happy
Seda sa siis seal reaalis õpidki.. Numbrite lugemist. Oh my.

Johanna: Ja ma editin selle varsti ära. Ma loen tegelikult teist osa praegu. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime18/3/2010, 19:54

XVI

Pealkiri: A Feast for Crows

Autor: George R. R. Martin

Tagakaas: Crows will fight over a dead man'sflesh, and kill each other for his eyes.

Bloodthirsty, treacherous and cunning, the Lannisters are in power on the Iron Throne in the name of the boy-king Tommen. The war in the Seven Kingdoms has burned itsepf out, but in its bitter aftermath new conflicts spark to life.

The Martells of Dorne and the Starks of Winterfell seek vengeance for their dead. Euron Crow's Eye, as black a pirate as ever raised sail, returns from the smoking ruins of Valyria to claim the Iron Isles. From the icy north, where Others threaten the Wall, apprentice Maester Samwell Tarly brings a mysterious babe in arms to the Citadel.

Against a backdrop of incest and fractile, alchemy and murder, victory will go to the men and women possessed of the coldest steel and the coldest hearts.

"An absoring, exciting read... Martin's style is so vivid that you will be hooked within a few pages." The Times

"In the grand epic fantasy tradition, Martin is by far the best... tense, surging, insomnia-inflicting." Time Magazine

Oma arvamus: LÕPUKS OMETI! Ma nüüd loen seda. Very Happy

Loeb ikka veel: APPPPI. MA NIII ARMASTAN SEDA ASJANDUST. TÕSISELT KA. OHSAISSANDJUMMEL, SEE ON PAAAAARIM.

Ma nüüd üritan kaine mõistusega sellest rääkida. Kui see õnnestub. Igatahes, ma olen ikka nii kohutavalt õnnelik kogu selle asjanduse üle. See oli otseselt kõige parem raamat, mida ma sellest ¾anrist lugenud olen. Ma tõesti ei oska selle kohta midagi halba öelda. Ma olen nii õnnelik, et Cersei vangis situb ja et Jaime talle (vist) appi ei lähe. Ma loodan, et ei lähe. See oleks otseselt parim. Ja see pagana Osney Kettelback oli imeliselt äge. Kahju ainult, et Tyronit polnud. Ma oleksin poole rohkem naerda saanud, kui Tyron ja Jon oleksid ka olnud. Ainult Jaime tekstid ei olnud piisav, kuigi Jaimet oli imeliselt palju. Aga Sam ei meeldi mulle. Ta ei ole nagu selline õige tüüp. Igatahes, ma ei oska kah enam mitte midagi öelda selle raamatu kohta v.a. et see oli imeline.

Parimad kohad:

"The brown is for the lands I've roamed, the blue is for the rivers I've crossed. The mouse is me."
"And are you mad?"
"Oh, quite."
lk. 80

"And this Myrish priest who runs with him? It is said he spreads his false faith everywhere."
"Kill him, kiss him, or pray with him, as you please."
"I have no wish to kiss the man, my lord."
"No doubt he'd say the same thing to you." Jaime's smile turned into a yawn.
lk. 504

Hinne: 10/10

Lehekülgi: 852 (ilma igasuguste tegelaste nimekirjata. koos sellega oleks üle 900 lehekülje)

Lugemisaeg: 16. märts - 28. märts

7621 + 852 = 8473


Viimati muutis seda Tricia (13/6/2010, 14:44). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime1/4/2010, 20:49

XVII

Pealkiri: Troonide mäng

Autor: George R. R. Martin

Tagakaas: Fantaasjasarja esimese osa esimene raamat jutustab loo reetmisest, ahnusest ja Seitsme Kuningriigi ühtsust ohustavast sõjast. George R. R. Martin on loonud tõeliselt eepilise teose, kus tegutsevad meeldejäävad tegelased, põrkuvad nende huvid ja möllavad kires. Tegevus toimub muinasjutulises maailmas, mis on juba üle 8000 aasta lahingutes ja katastroofides kannatanud. Raamat räägib meile meestest ja naistest, kes on segatud surmatoovatesse konfliktidesse ning kohutavast pärandist, mille nad oma lastele jätavad. Troonide mängus on vaid kaks võimalust: sa kas võidad või sured. Ja kibedas külmas, Müüri taga asuvatel elututel maadel kogub jõudu kohutav talv, kus teised - need, kes pole veel surnud ja need, kes pole veel sündinud - on valmis inimeste valdustesse tungima.

Troonide mängu peetakse üheks paremaks viimastel aastatel kirjutatud fantaasiaraamatuks ning seda on sageli võrreldud ka Tolkieni "Sõrmuste isandaga".

Oma arvamus: Ma loen seda saagat nüüd uuesti. Hetkel pole muud öelda, kui et tõlge on ikka s*tt küll.

Selles suhtes, et minu käest ei tohi loota normaalset kriitikat. Ma lihtsalt armastan seda raamatut.

Parimad kohad:

Pikakoivaline Benjen Stark istus kksirasti pingile ja võttis Joni käest peekri. "Suvevein," sõnas ta, kui oli seda maitsnud. "Miski pole sellest magusam. Mitmes peekritäis see sul juba on, Jon?"
Jon naeratas.
lk. 57

"Ta on nii väike," sõnas Kotkapesa isand itsitades.
"See on Tyrion Paharet Lannisteride soost, kes mõrvas sinu isa." Lysa hääl kerkis nii, et see kandus üle terve Kotkapesa Suursaali ja kajas vastu piimvalgetelt seintelt ning sihvakatelt sammastelt, et kõik seda kuuleksid.
"Ta tappis Kuninga Käe!"
"Soo, või et ma tapsin tema ka?" oli Tyrion öelnud nagu viimane narr.
lk. 413

Hinne: 10/10

Lehekülgi: 423

Lugemisaeg: 29. märts - 2. aprill

8473 + 423 = 8896


Viimati muutis seda Tricia (13/6/2010, 14:44). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime8/4/2010, 20:39

XVIII

Pealkiri: Troonide mäng II. raamat

Autor: George R. R. Martin

Tagakaas:

Raamatu teises osas liiguvad Seitse Kuningriiki vääratamatult sõja ja kaose poole. Kui võimumängude ohvriks sattunud Eddard Stark vagikongi heidetakse, kogub Robb Talitundru lääniisandad oma lipu alla ja puhkeb verine võitlus põhjalaste ja Lannisteride vahel. Jon Müüril ei suuda kuidagi otsustada, kus on tema õige koht, kuid ebakoolnute rünnak ja Öise Vahtkonna ülempealiku otsus Müüritagusele Kuninga vastu pealetungi alustaa aitavad teha tal oma valiku. Teisel pool Kitsast merd ga hellitab Printsess Daenerys endiselt lootust kodumaale jõuda - ja kuigi kõik ei lähe kaugeltki mitte nii, nagu ta on ette kujutanud, on ta esimese raamatu lõpuks oma lootuse täitumisele lähemal kui kunagi varem...

Oma arvamus: Ned on surnud. Ta on surnud. Sansa on alaline idioot, Arya on äge Jon veel ägedam ja ma veel Tyrioni pole jõudnud. Sellest ka lõikude puudumine.

Midagi pole öelda. Ma ikka ja jälle armastan seda. Very Happy

Parimad kohad:

"Väike punakuub," urises ta, "kui sa veel kord Shagga, Dolfi poja, vastu mõõga tõmbad, siis ma lõikan sul riista maha ja praen lõkkel ära."
"Kitsedele ei söödagi?" päris Tyrion juustu hammustades.
lk. 197

"Metslased, madlamaa-mees?" Puhtaks pestuna oleks Conn üpris kena välja näinud. "Me oleme vabad mehed ja vabadel meestel on õigus istuda sõjanõukogus."
"Kumb neist on lõviisand?" küsis Chella.
"Nad mõlemad on vanamehed," kuulutas Timett Timetti poeg
lk. 197

Hinne: 10/10

Lehekülgi: 407

Lugemisaeg: 2. aprill - 10. aprill

8896 + 407 = 9303


Viimati muutis seda Tricia (13/6/2010, 14:45). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2010
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» 20 . 02. 2010
» 2010
» 2010
» 2010
» 2010.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2011 :: Tricia-
Hüppa: