MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 1448'a järjejutt: ''Surm''

Go down 
+7
Pingu
Disaster
Diana.
Pharaoh
SixxBitch
nasicc
Sümmeetria
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Sümmeetria
Kasutaja
Sümmeetria


Female Postituste arv : 83
Age : 28
Asukoht : Tartu

1448'a järjejutt: ''Surm'' - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1448'a järjejutt: ''Surm''   1448'a järjejutt: ''Surm'' - Page 2 Icon_minitime23/11/2008, 11:17

Hommikul äratas mind tugev lärm sööklas. T.n.T ja üks uus vang olid kaklema läinud. Neid oli rohkem kui naljakas näha, vaatamas kuidas nad üksteiselt juukseid peast kisuvad ja litsilakse löövad. ’’Huvitav, mille eest ta istub, kui ta nii nõrk on. T.n.T ma mõtlen, totter nimi, kas teile ei tundu’’ mõtlesin ma ning kõndisin alla neid lahutama. Kohutav kiljumine hakkas mu kõrvadele ja ma tahtsin magada. Koheselt kui ma alla korrusele jõudsin, peati mind kinni kahe valvuri poolt, kes minu ajast veel mäletasid, kus viibin mina, seal viibib ka pahandus ja tüli. Käskisin, neil minu peatamise asemel kaklus peatada. Imekombel nad ei vaielnudki mulle vastu ja lõpetasid litsilöömangu. T.n.T saatis mulle vihase pilgu ning kui ma selja pöörasin lennutas ta mulle noa selga. Kukun Vanglas valitseb paanika. Hoolimata tugevast valust kõnnin ma rahulikult oma kongi poole. Jõudes vaid paar meetrit kõndida tirib valvur mind arsti juurde. Arsti kile hääl ei lase mul mõelda, kuid üht ma tean, kätte maks tuleb magus.

1448
Tagasi üles Go down
http://outandgo.blogspot.com
Sümmeetria
Kasutaja
Sümmeetria


Female Postituste arv : 83
Age : 28
Asukoht : Tartu

1448'a järjejutt: ''Surm'' - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1448'a järjejutt: ''Surm''   1448'a järjejutt: ''Surm'' - Page 2 Icon_minitime30/11/2008, 20:04

’’ Oleme teel eelmisest sajandist autoga seisma mis jäi ja keegi ei peatu, meist keegi ei hooli teeperv koduks nii sai’’ ümisesin ma vaikselt. ’’Maailm on kummaline, kas teile ei tundu nii? See kõik ajab vahest nii hulluks, et jube. Kogu see armastuse vajadus ja muu selline. Nagu nii teab igaüks, et see temaga ei juhtu. Sellist asja ei eksisteeri maailmas. Naljakas eks, inimesed usuvad asju mida ei ole. Vahel tahaks lihtsalt öelda ’’hüvasti maailm’’. Crycrycutcut. Nagu nii pole ma ühiskonnale midagi andnud. Lõpp on ikkagi varsti käes’’ krimpsutan ma nina vaeveldes valudes mida seljal asuv haav mulle tekitab. ’’Kui ma endale siin otsa peale teeks arvaks see libu alumiselt korruselt, et ma andsin alla. Jah muidugi kui ei. Kuigi oma moodi ma ju annan alla. Mage milliseks olen ma muutunud. Narkomaanist alkohoolik, kes mitte sittagi tehtud ei saa’’ tunnen tugevat valu taas seljas. Südame kiire tagumine lakkab aegamisi ja hingamine muutub raskeks. Tagasi on tulnud see sama valu, mis mind aasta tagasi haiglasse viis. ’’Hüvasti’’ sõnan ma veel kuid lahkun siis pikka ja raskesse unne.


Üsna lühike jutt tuli, aga mis teha. Süüdistage Sõpruse Puiestee suurepäraseid laule mis mind selliseks lõpuks lihtsalt ''sundisid''. Uus jutt tuleb ka kunagi, hiljem. Kaebuseid eriti kuulda ei soovi, aga kui moodi ei saa, siis rääkige siin oma süda puhtaks.

1448
Tagasi üles Go down
http://outandgo.blogspot.com
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

1448'a järjejutt: ''Surm'' - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1448'a järjejutt: ''Surm''   1448'a järjejutt: ''Surm'' - Page 2 Icon_minitime20/3/2009, 20:51

Normaalne jutt .
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

1448'a järjejutt: ''Surm'' - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1448'a järjejutt: ''Surm''   1448'a järjejutt: ''Surm'' - Page 2 Icon_minitime21/3/2009, 12:45

Mõtlesin et saan veel ühte head järjejuttu lugeda, aga ma olen selle ka juba enne läbi lugenud.
Hea! Very Happy
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

1448'a järjejutt: ''Surm'' - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1448'a järjejutt: ''Surm''   1448'a järjejutt: ''Surm'' - Page 2 Icon_minitime21/3/2009, 12:46

et, kas sa ikka käid veel sees??(jutuautor)
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

1448'a järjejutt: ''Surm'' - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1448'a järjejutt: ''Surm''   1448'a järjejutt: ''Surm'' - Page 2 Icon_minitime21/3/2009, 12:47

Ega eriti vist mitte.
Ta käis viimati 30.nov.
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

1448'a järjejutt: ''Surm'' - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1448'a järjejutt: ''Surm''   1448'a järjejutt: ''Surm'' - Page 2 Icon_minitime21/3/2009, 12:49

Vaatasin seda huvipärast ise ka.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Sümmeetria
Kasutaja
Sümmeetria


Female Postituste arv : 83
Age : 28
Asukoht : Tartu

1448'a järjejutt: ''Surm'' - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1448'a järjejutt: ''Surm''   1448'a järjejutt: ''Surm'' - Page 2 Icon_minitime24/6/2009, 07:59

Miley Cyrus kirjutas:
et, kas sa ikka käid veel sees??(jutuautor)

Ma olen allakäinud, ma tean. Ja ma pean tunnistama, et mul polnud päris pikalt see foorum üldse meeles, kuid tänage minu taaskordset unetut ööd, kui teised jaanipäevast väsinud on t¹illin mina loomulikult foorumis, :).
Tagasi üles Go down
http://outandgo.blogspot.com
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

1448'a järjejutt: ''Surm'' - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1448'a järjejutt: ''Surm''   1448'a järjejutt: ''Surm'' - Page 2 Icon_minitime12/12/2009, 12:31

Ma lugesin selle jutu juba ammu lägu, aga kuskilt teisest kohast.(ei mäleta mis see 'see' koht oli).
And just love it 1448'a järjejutt: ''Surm'' - Page 2 Icon_biggrin
Kui alguses oli siin nii imelikult kirjutatud, siis jäi mulje nagu loeks halvasti või vastupidi väga hästi kirjutatud -millest sellepärast aru ei saa et oled nii suur luulevõhik- luuletust.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





1448'a järjejutt: ''Surm'' - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1448'a järjejutt: ''Surm''   1448'a järjejutt: ''Surm'' - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
1448'a järjejutt: ''Surm''
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Surm .
» [Surm.]
» Mis on surm?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Õudus-
Hüppa: