MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 "Kolm sekundit" [10/-]

Go down 
+8
Gerda
Keku
ThatsMe
Helen
Audrey
Prince Kirameki
Tärru.
Espada
12 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime10/6/2009, 21:35

Suht hea järju. ^^
Mulle meeldib. Hästi kirjutatud ja muidu selline funfun. ;d

Uut!
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 31
Asukoht : Viljandi

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime11/6/2009, 15:21

Yõu Signe. (Silja olen)
Tead kaa, et täna on juba järgmine päev, nii, et sa pead siis uue osa ka panema Very Happy

Lugesin siin selle jutu viimase os lõpu jälle uuesti ära. Mul on kohe halb tunne selle plika pärast, kes seal on Very Happy Saab kõik korda ikka Very Happy Yeeehuuu!! Jääb ööseks! Peab jääma! Very Happy:D

Tsauki^^ eks ma hiljem siis LOEN EDASI! Sest siis peab juba uus osa olema! :)
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 31
Asukoht : Viljandi

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime11/6/2009, 21:29

KEKU: Tänks. Very Happy

SILJA: Aww, sa tõepoolest lugesidki. ^^

Cheers~!

Varsti läheb tegevuseks ka, I promise. Seitsmendas osas umbes.

5.

"Ma olen sulle teab mitu korda öelnud, et Heather, see Heather, kes ei ole minu ema, ei meeldi mulle mitte," sõnas nooruk tõsiselt, patja oma süles kohendades. Yael'il paistis olevat hetk, mil temaga tuli tõsiselt rääkida. Ja Jay'le sellised olukorrad väga ei meeldinud.

"Ma tean." Yael naeratas. "Anna andeks."

Jay hoidis tagasi tahtmist hambaid kiristada. "Ma tean sind piisavalt hästi, uskumaks, et tegelikult sa ikkagi kahtled," pomises ta ning keeras end sõbrale otsa vaatama. "Ent ära kahtle, eks? Me oleme parimad sõbrad, ma räägiksin sulle sellistest asjadest igal juhul, olenemata sellest, kui ebameeldiv see on. Sa ju tead." Nooruk lootis, et tema hääl ei kõlanud süüdistavalt. Samas tundis ta kerget ärevust, mõtles sellele, et tema kahtles Yael'is mõnikord isegi rohkem.

Yael noogutas viimaks aeglaselt ning keeras enda pea hetkeks Jay poole. "Jay, kuule. Ma tahan sinult midagi paluda," sõnas ta aeglaselt, isegi ettevaatlikult.

Poiss hammustas huulde ning vaatas silmanurgast oma sõpra. Tundus, et tema jutt ei tõotanud tulla kõige meeldivam. "Ma kuulan," ohkas ta viimaks, tähelepanu oma sokkides varvastele koondades.

"Palun ära suitseta enam. Ükskõik, milline olukord ka poleks, palun lihtsalt, ära tee seda," sõnas Yael viimaks tõsiselt, teise nooruki eemale pööratud pead vaadates.

"Ma..." Jay ohkas ning upitas maast oma kotti võtma. Selle voodile tõmmanud, koukis ta välja suitsupaki ning neelatas. "Olgu," ütles ta vaikselt ning võttis Yael'i käe, et pakk sellele asetada. "See on nüüd sinu, tee mis tahad. Uut ma ei osta," pomises ta vaikselt.

Yael naeratas ning viskas paki enda koti juurde põrandale. "See pole nii hirmus raske. Sa ju väidad, et suitsetad vaid suurtes raskustes."

"Ma tean, aga mis siis, kui mul tõepoolest ongi mõni hiiglaslik probleem?" nõuds Jay, silmi viimaks tagasi vanemale noorukile pöörates. "Ja sina oled kuskil ära ja ma ei saa sellest kellegagi rääkida?"

"Siis sa helistad ja ma tõttan sind päästma," vastas Yael ning pööras end piisavalt, et Jay'd kallistada. "Või siis oled lihtsalt piisavalt optimistlik ja ületad kõik halva muul moel," sosistas ta.

"Yael Darwey, sa lämmatad mind!" protesteeris Jay vaikselt, üritades kaaslase haardest välja vingerdada. Selle tulemusena kukkus vaid padi põrandale.

"Sa vingud liiga palju. Kas sa ei võiks vahel lihtsalt vait olla?" küsis Yael naerdes, valmis nooremat tõepoolest vabastama.

Jay turtsatas pahaselt ning kallistas Yael'i vastu. "Tead kui imelik. See pluus, mis sul seljas on, lõhnab minu järgi. Ma kallistaks otsekui ennast."

Yael naeris ning torkis Jay selga näpuga. "Tead sa üldse, mille järgi sa lõhnad?" tahtis ta teada.

"Õõ, ära tee. Ei tea. Enda järgi?"

"Tobu," vastas Yael vaid ning vajus koos Jay'ga voodile pikali. Sõbra unisele näole ühe pilgu heitnud, pani ta käe üle tema ning sulges silmad. Kuni too taas siplema otsustas hakata.

"Yael, mul on palav," teatas ta.

"Oh, jäta järele. Sa teed seda meelega," pomises teine vaid ega kavatsenudki end liigutada.

Jay ohkas vaikselt ning tõmbas neile mingil viisil tekigi peale. "Head lõunauinakut, väike laps," sõnas ta pehmelt ning jäi paari hetke pärast paigale, olles Yael'le veel lähemale pugenud. Toas oli jahe.
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime11/6/2009, 21:40

Terve mu nägu on praegu üks suur "awww."
See on nii lahe, et Jay lapsikult käitub Very Happy
Ootan juba täiega seitsmendat osa Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime12/6/2009, 13:29

Ma juba ehmatasin ära, et mis kuradi uus jutt, kus on juba viis osa Very Happy
Aga ei, ikka see..
Ja Yael ning Jay on nii nunnud koos! Kuigi nad käituvad nii, nagu ma ei arvaks, et poisid kunagi on võimelised käituma. Aga samas ma nägin täna tänaval mingied kuueaastaseid poisse käest kinni hoidmas ja juba see tundus mulle kohutavalt imelik, nii et asi võib ka minus olla ;d
Aga ikkagist. Jutt on nagu niiii armas! Mulle nii meeldib.
Ja sa pead niii ruttu uue osa panema! (:
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Gerda
Teise astme kurjuse abiline
Gerda


Female Postituste arv : 7
Age : 31

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime13/6/2009, 13:51

Signe, miks sa mulle ei rääkinud, et sa sellist juttu kirjutad!!!!!!! LUBAMATU!!

1. Kolmandas peatükis toppis Jay endale sellised riided selga, nagu L-il tavaliselt on. XD
2. MA EI SUUDA USKUDA, ET SA DBSK SIIA SISSE VEDASID!!!! Äge. ^^
3. See söögitegemiseasi...Niiiiii Itsuka no Kimi e kui olla annab. Aga parem!! Seda kahtlast kohta ei olnud, tead küll, see sõrme asi onju. Very Happy:D:D:D
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 31
Asukoht : Viljandi

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime13/6/2009, 15:42

PRINTS: Tore. xD Mul on kirjutades ka vahepeal väike "aww". Aga sinu jutt on suur AWW. Ja sa tead, mida ma mõtlen. Very Happy

TÄRRU: Mulle meeldib, et sulle meeldib. Very Happy It' makes me soo happy! Very Happy Igatahes. Jah. Ma kunagi postitan. Very Happy Ja päriselt ka läheb kunagi rohkem tegevuseks ka eks. Very Happy Ja ma ei tea - mulle ei tundu väga imelik. xD

GERDA: Ma mainisin sulle korraks midagi napilt telefonis. Very Happy
1. Ma ei mõelnud üldse L-le.
2. Aaah, see laul. Very Happy Ma lihtsalt ei suutnud, see on armas! Ja see sobis nii hästi, mis? Very Happy Alates sellest, kui sa endale MSN-is alapealkirjaks orst panid selle "Like ice, ....", tahtsin ma selle kuskile sisse panna. Very Happy
3. Kusjuures ma mõtlesin korraks, et ta võiks sõrme lõigata. Aga ma tõesti ei mõelnud sel hetkel Itsuka no Kimi e-le. Very Happy xD xD Agh, ma olen nii rõõmus, et sulle meeldib onju. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime13/6/2009, 16:26

Ei , jumalast äge oli . Ausalt . Very Happy
ikjsfa´wsed0g0gaafüxvbmihpa<x - ajab juhtme kokku.
Tahaks Jay-d endale Very Happy:D
nunnumeeter on küll põhjas (A).
Igatahes, uut tahan .
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime14/6/2009, 13:48

SA TEED NENDEST GEID! PALUNPALUNPALUNPALUN.. (a)
Nad on liiga neetult armsad, et lihtsalt parimad sõbrad olla. Sa tead seda ise ka. Very Happy
Ja ma nõuan uut. Kohe. Very Happy Palun. (:
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime14/6/2009, 14:23

Liina - Täpselt ! Very Happy

Nad on liiga armsad , et lihtsalt tavalised kutid olla . Very Happy

Ja see oleks siin foorumis totaaalne muutus , Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 31
Asukoht : Viljandi

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime14/6/2009, 17:57

THATSME: Tore, kui nunnumeeter põhjas on. Very Happy Seda ma mingil määral taotlesingi, kuigi suurem osa tuli kogemata. xD Nüüd saab uut. ^^

LIINA: Eks näis, mis neist saab. xD Mul pole praegu päris lõpuni valmis mõeldud, niiet. Very Happy Kusjuures. Natuke tean jah. Very Happy

THATSME: Foorumis totaalne muutus? Ehk siis kõik nunnud poisid muutuvad geideks ja kõik jutud on geijutud? Very Happy Mul poel selle vastu midagi. Twisted Evil



Uus osa siis. Järgmine on veidi pikem. ^^ Head lugemist. :)

6.

Veidi vähem kui tunni aja pärast ärkas Jay võpatades oma telefonihelina peale. End ettevaatlikult üle Yael'i, heleda öökapini upitanud, võttis ta selle kätte ning vastas kiirustades.

"Jaa?" Tema hääl oli unine ja vaikne.

"Hei, Jay! Magasid? Vabandust. Igatahes, ma tahtsin küsida, et kas me teile võime tulla? Vahvleid küpsetama," kostis energiline hääl. Rääkijal ei paistnud tegelikult väga kahju olevat, et ta poisi üles ajas.

"Liisel," pomises Jay vaikselt ning hõõrus vaba käega oma silmi. "Ma ei tea, ma helistan sulle varsti tagasi," sõnas ta viimaks, olles otsustand enne loa andmist piisavalt üles ärgata.

"Okei. Tsau, kalli!" säras tütarlaps teiselpool toru.

Jay vajutas telefoni kinni ning lasi sel vaibale kukkuda. Endiselt silmi hõõrudes vaatas ta ringi ning väristas õlgu, taibates kui jahedaks oli majas läinud. Kuna suvi oli peaaegu käes, oli nende majas küte kinni keeratud.

"Yael, kas sa magad?" küsis noormees varsti, uniselt sõbra juukseid sasides. "Liisel ja mõned tahavad siia vahvleid tegema tulla," lisas ta, kui teine oli silmad avanud.

"Oeh. Tegelikult mul pole selle vastu vist midagi," vastas Yael haigutades.

Jay ajas end istukile ning vaatas toas ringi. "Anna mulle kapist midagi selga, ma külmun ära," palus ta, kui teine nooruk end püsti ajas ning kangeks jäänud jalgu sirutas.

Yael kõndis riidekapini ning viskas sealt Jay'le ühe helehallide ja valgete triipudega kampsuni, endale üht rohelist dressipluusi valides.

Noorem pani kampsuni tänulikult selga ning võttis maast telefoni, enne kui alla korrusele suundus. Yael, kes tema taga kõndis, pani Jay'le käed taas selja tagant ümber, saades tasuks ühe tänuliku naeratuse.

"Liisel? Okei, te võite tulla siis. Aga meil on hirmus külm, nii et valmistuge," teatas ta sõbrannale, kuuldes paari rõõmsat kiljatust.

Liisel oli Jay üks parimaid sõbrannasid, nii et poiss ei saanud talle kuidagi enda juurde tulemist keelata. Tegelikult ta ei tahtnudki. Vahepeal nad korraldasid heade tuttavatega seesuguseid vaikseid õhtuid, maitsvate vahvlite ja mõne filmiga. Lisaks oli Liisel piisavalt tark, et Jay'le ebasümpaatseid tüüpe mitte kaasa kutsuda.

"Oh, sul on ju kamin," ütles Yael, kui nad suurest toast läbi kõndisid. Kergendunult ohates võtsid nad köögist mõned puud ning tegid tule alla.

"Kes veel tulevad?" küsis Yael mõne aja pärast, kui nad Jay köögis väheke korda lõid. Pärast oma suurepärast söömaaega ei olnud nad viitsinud kuigi suurt puhastust korraldada.

Jay kehitas õlgu. "Ma ei tea, ilmselt need, kes kogu aeg," vastas ta, taas haigutades. Päeval magamine oli rumal komme juba selle pärast, et hiljem tundis ta end veel mitu tundi unisena ja segaduses.

Yael noogutas ning kõndis kaminas puid kohendama. Jay, kes vajalike toimetustega teises toas oli valmis saanud, ühines temaga peagi.

Vanem nooruk oli ennast mõnusalt oma lemmiktugitooli sättinud, nii et külmast kange Jay pidas kõige paremaks sõbrale lihtsalt sülle istuda. Pealegi oli nii väga mõnus veidi aega silmad kinni vihma ja tuult kuulata.

"Jay, palju sa kaalud?" küsis Yael paari hetke pärast, veidralt ägisevat häält kuuldavale tuues.

"Viiskümmend tuhat..." alustas Jay aeglaselt ning lõpetas turtsudes, "grammi, muidugi mõista."
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime14/6/2009, 18:06

...
...
...
Liisel on kahtlane. Very Happy
Mulle meeldib see, kuidas Yael Jay'd kogu aeg selja tagant kallistab. Very Happy See on nii nunnu. Very Happy
Ja kui Jay talle sülle istus, siis mul oli "awwwww""-hetk järjekordselt. Very Happy
Ma terroriseerin nüüd natuke ja nõua kohe uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime14/6/2009, 19:28

Ära neist kahest geisid küll tee. ;o
Aganoh, väääga heaaa, nagu ikka. Eriti midagi pikalt rääkida ei viitsi.
UUT.
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime14/6/2009, 19:59

Tead, ma ka ei viitsi eriti midagi pikalt rääkida. Very Happy
Väga hea, uut.
Aitab täna lühikesest kommentaarist küll.
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Gerda
Teise astme kurjuse abiline
Gerda


Female Postituste arv : 7
Age : 31

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime14/6/2009, 20:07

Miks jumala eest, MIKS, on nad nii armsad? Ja MIKS sa nii geenius oled.
Ma tahaks oma südame seest rebida, sest Yael on nii nunnu!!!!
ARGH! Sa oled geenius. See on parem kui...Itsuka no Kimi e. XD
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 31
Asukoht : Viljandi

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime14/6/2009, 20:23

LIINA: Ega Liisel minu kõige lemmikum ka pole. Very Happy Homme saab ma arvan, pärast eksamit ja värki. Oeh, mulle meeldib aww-hetki tekitada teistele. Very Happy

KEKU: Eks näis. xD Ma ei tea veel isegi, ärge mõjutage mind nii palju. Very Happy

TÄRRU: Very Happy Tänan.

GERDA: MULLE MEELDIB, ET SULLE MEELDIB! Very Happy Sa oled nagu suuurepärane lugeja Gerda. Nagu, ma hindan su arvamust väga. Very Happy Parem kui Itsuka no Kimi e? Very Happy See on üsssna võimatu, aga jaah. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 31
Asukoht : Viljandi

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime14/6/2009, 21:58

Tänu Gerdale. xD

7.

Külalised ei lubanud ennast kaua oodata; õige pea helises läbilõikav uksekell ning Jay pidi end ülimalt mõnusalt toolilt püsti ajama. Ringutades ukseni kõndinud, avas ta selle, ning lausus kiiruga paar tervitussõna.

"Millega te siis siiani tegelenud olete?" küsis Liisel salakavalalt muiates ning saatis oma õe, Andrea, vajalikke materjale kööki viima. Nad käitusid alati, nagu oleksid nad kodus. Jay'l ei olnud vaja selle jaoks midagi öelda.

"Sõime ja magasime ja üritasime maja kuidagi soojaks kütta," sõnas Jay pead vangutades. Liisel'i hääles oli midagi, mis talle ei meeldinud.

"Mm, okei. Päris jahe on jah," sõnas tüdruk ketse jalast ära võttes ning vihmavarju kuivama seades. "Yael jääb ööseks siia või?"

Jay noogutas kergelt ning sammus suurde tuppa, tahtes juba tagasi Yael'i sülle vajuda, kuid avastas rahva hulgast endale ühe ebameeldiva isiku - Charlie. Hämmeldunult silmi pilgutades püüdis Jay pilguga Liisel'it tabada, kuid tüdruk oli juba kööki askeldama kadunud.

Noormees kangutas oma parimat sõpra käest ning kadus temaga koridori. "Charlie tuli," vingus ta, oodates ilmselt, et Yael mingisuguse imepärase lahenduse välja pakuks.

Teine nooruk kortsutas kulmu ning üritad meenutada, kas ta oli Liisel'it, Andrea'd või Marck'i kunagi koos Charlie'ga näinud. Seesuguseid inimesi koos nähes oli tedagi kerge ärevus närima hakanud. "Kui Liisel ta kaasa võttis, ju siis ta arvab, et ta oskab käituda," lausus Yael mõtlikult ning sasis hellalt Jay juukseid. "Lähme ja uurime, mis plaanid neil siis õhtuga on," pani ta ette.

Teised neli olid juba taigna segamisega ametis, nii et Jay ei soovinud ennast sinna segada. Selle asemel võttis ta kapist suure piimapaki ning valas selle potti, et neile vahvlite juurde veidi kuuma kakaod teha. Noormees naeratas, kui Yael'i nägu seepeale särama lõi. Teine oli selle joogi valmistamiseks ise liiga laisk.

"Me tõime filmi ka," teatas Andrea mõne aja pärast. "Pealkirjaga "Lohista mind põrgusse", mingi õudukas. Charlie ütles, et pidi päris normaalne olema," seletas tüdruk sõrmi limpsides.

Jay kirtsutas nina. "Ma kardan," torises ta, tekitades teistes tahtmatuid naeruturtsatusi.

"Mida sa ka ei kardaks," pomises Charlie, nii et kõik hetkeks vaikisid. Charlie naeratas vabandavalt, ning üsna pea tegelesid kõik oma asjadega edasi, küll veidi pingsamalt kui varem.

Yael võttis Jay käest kinni ning kõditas tema peopesa, kuni nooruk kergelt naeratas ning enam nii pahaselt seina ei põrnitsenud. Viimaks lootusetult ohanud, võttis ta poti pliidilt ning asus selle sisu võrdselt suurte tasside vahel jagama.

Pärast veel umbes kümmet minutit sättis seltskond end Jay suure televiisori ette ning tunni ja kolmekümne üheksa minutiline film võis alata.

Jay peitis oma näo suures osas Yael'i õla taha ning oli valmis iga hetk silmi sulgema. Üks eriti kohutav koht ajas ta täiesti endast välja, ning olukorda ei muutnud sugugi paremaks Charlie, kes teda järsu õlalepatsutusega ehmatas.

Noormees vaatas pahaselt segajat, üritades oma südame meeleheitlikust peksmisest mitte välja teha. "Miks kurat sa nii tegid?" küsis ta vaikselt, Yael'i käe külge klammerdudes.

"Mida? Ma tegin lihtsalt nalja," sõnas Charlie valjemini ning turtsus lõbustatult. Kahtlemata kartis temagi, kuid ei soovinud seda teiste juuresolekul välja näidata.

"See polnud naljakas. Kui sa ei saa rahus vaadata, siis käi välja," teatas Jay vihaselt. Talle ei jäänud märkamatuks, et Liisel filmi pausi pani ning ärevalt nende poole vaatas.

"Selle peale ikka vihaseks ei saaks ju," sõnas Charlie kulme kortsutades.

Jay ajas end püsti, rehmates käe pahaselt Yael'i haardest välja ning võttis laualt mõned taldrikud ja tassid. "Tee seda nalja kellelegi teisele, kui sa arvad, et nad paremini mõistavad," pomises ta ning sammus kiirelt köögi poole, peaaegu komistades.

Charlie naeris vaikselt ning vaatas vabandavalt teleka ette jäänud kaaslasi. "Ma ei teadnud, et ta nii käitub. Aga pole ime ka, arvestades seda, millised tema pärisvanemad on," sõnas nooruk sundimatult, silmanurgast siiski köögi poole vaadates.

Jay tardus peaaegu et poolelt sammult. Elutoa ja köögi vahel oli ukse asemel lihtsalt ava ning seega kuulis ta üsna hästi, mida vihatud tuttav öelnud oli. Et värisevate kätega nõusid mitte maha pillata, asetas ta need kiirelt lauale ning hammustas huulde, paar korda sügavalt sisse hingates.

"Charlie!" sosistas Andrea. Yael arvas, et teadis nüüd päris hästi, miks too poiss sinna kaasa oli võetud. Kui Marck oli koos Liisel'ga, oli Charlie järelikult koos tema õega.

"Ma räägin asjadest nii, nagu need on," muigas Charlie, kes tundus tõsiselt sõiduvees olevat. "Normaalsed vanemad ei paneks oma neljaaastast poega lastekodusse," lisas ta turtsatades.

Yael tõusis. Mitte keegi polnud viimaste aastate jooksul Jay pärisvanematest rääkinud. Vähemalt mitte nii, et poiss ise seda kuulda võis. Kavatsedes selle mõnusa olemise - mis enam nii väga mõnus ei olnudki - ära lõpetada, vaatas ta köögi poole.

Jay seisis endiselt samal kohal, laua kõrval. Noormees oli oma huule rahule jätnud, tahtmata sellega probleemi valmistada. Paar korda kiirelt silmi pilgutanud, sammus ta koridori ning tiris endale vihaselt saapad jalga. Pärast valjut uksepauku oli ta toast kadunud.

"Värdjas," sisitas Yael ning lahkus samuti majast.
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Gerda
Teise astme kurjuse abiline
Gerda


Female Postituste arv : 7
Age : 31

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime14/6/2009, 22:03

Omgomgomg
Lohista mind põrgusse on tõepoolest kõige jubedam asi, mida ma näinud olen.
Aga Charlie on VÄRDJAS!!! Yael oleks võinud talle virutada. Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime14/6/2009, 22:41

Charlie on paras tropp. Mul hakkas Jay'st nii kahju praegu Sad
Ma tean, et ma olen õel, aga Charlie võiks kere peale saada Very Happy
Mis siis muud kui uut ja hästi pikka ja nunnut, EKS Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime15/6/2009, 09:06

Jamh .. Nii palju siis minu lootustest ;d
Ma arvasin ., et Jay läheb ja annab Charliele peksa või siis lihtsalt jalaga perse annab ja välja viskab majast (sorri väljendi pärast)

Aga Jay Ja Yale (vist) =D hakkavad vist paariks minema vms ? Suht vasakule juba =D

Aga meeldib , väga . Ja sa tead seda =D

Niiet , Uut ^^.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime15/6/2009, 12:23

Mh, ma lootsin ka väikest fight'i.. ;D
aei, vahet pole. Sobib ka nii.. Very Happy
Edasi, edasi, edasi !
Tagasi üles Go down
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime15/6/2009, 15:44

Espada kirjutas:

"Kui Liisel ta kaasa võttis, ju siis ta arvab, et ta oskab käituda," lausus Yael mõtlikult ning sasis hellalt Jay juukseid. "Lähme ja uurime, mis plaanid neil siis õhtuga on," pani ta ette.

Espada kirjutas:
Yael võttis Jay käest kinni ning kõditas tema peopesa, kuni nooruk kergelt naeratas ning enam nii pahaselt seina ei põrnitsenud.

Mine ikka... Yael on NII armas. I love you

Ma tahaks uut. (:
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 31
Asukoht : Viljandi

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime16/6/2009, 13:11

GERDA: Sina annad alati häid ideid! ^^

PRINTS: Tänan. xD Hah, ma ei tea, kas see nüüd just nunnu on, aga... Very Happy

THATSME: Ei tea midagi, kas nad hakkavad juba paariks minema. xD Minu meelest käituvad YAEL ja Jay koguaeg samamoodi. xD Eks näis, mis edasi saab. Razz Tänan kommentaari eest igal juhul. Very Happy

KEKU: Here you are. ^^

LIINA: Mulle MEELDIB, et sulle MEELDIB. Very Happy Su kommentaarid teevad alati tuju heaks. Very Happy

Jama osa. Ma tõesti ei suutnud kirjutada, aga Gerda eile õhtul sundis nii väga ja täna tahab lugeda ja. xD Tänu talle siis taas eks. Very Happy

8.

Marck tõusis diivanilt püsti ning tiris Charlie endaga kaasa. Jõudnud toa ossa, kus oli veidi rohkem ruumi, andis ta rusikasse surutud käega teisele noormehele vastu põske, samal ajal tema õlast üsna valusalt kinni hoides.

"See, et Yael pidi minema ja vaatama, et Jay'ga kõik korras oleks, ei tähenda, et meie sind nii kergelt rahule jätaks," teatas noormees tõsiselt ning lasi tülgastusega Charlie pluusist lahti.

Nooruk tuikus paar sammu tagasi ning asetas käe oma kuumavale põsele. "Mis su probleem on? Ma ei teinud talle midagi," hüüdis ta vihaselt, Marck'i poole kõndides, kes oli vaikselt tagasi diivani poole hakanud liikuma.

"Päriselt, Charlie, rahune maha!" hüüdis Andrea juba ärevaks muutudes. Ta teadis, et kui Yael Jay'ga räägib ming tagasi tuleb, peab poiss selle eest veelgi maksma.

Charlie oleks hea meelega maha sülitanud. Selle asemel aga kõndis ta kööki ning jõi ühe klaasitäie vett. Argpükslik oleks olnud lihtsalt minema kõndida, kuigi ta seda tegelikult teha soovis.

-o-


Yael kirus ennast mõttes. Ta oleks pidanud teadma, et Charlie'st ei saa kunagi head nahka. Ta oleks pidanud teadma, kuidas Jay'd kaitsta. Ta oleks pidanud teadma, et alates telefonikõnest terendas selle õhtu lõpus väikene katastroof. Nooruk raputas pead, libastudes kergelt märjal murul, kui ta tänavale kiirustas. Ta oleks pidanud teadma.

Hetke pärast märkas ta Jay tuttavat kogu bussipeatuses. Lõpuks hingas ta kergendunult ning lisas veidi kiirust.

Noormees istus märjal pingil ning hoidis kätega selle servast kinni. Tema silmad liikusid kiirelt, otsekui otsides uut kohta, kuhu põgeneda.

Yael liikus tema jurude tagant ning kummardus, niiviisi käesi Jay ümber pannes ning sõpra vastu ennast surudes. "Jay. Jay, sa jääd niiviisi haigeks," pomises ta vaikselt, varsti ennast poisi kõrvale pingile sättides.

Jay köhatas paar korda. "Ma reageerisin üle. Aga... aga ikkagi. See oli valus," pomises nooruk ning keeras end Yael'i poole. "Yael, miks? Miks ei võiks nad mind rahule jätta? Pärast kolmeteist aastat, mitte küll isiklikult, suudavad nad ikka mind sellisesse masendusse viia." Ta surus oma näo vastu sõpra ning hoidis kramplikult tema ümbert kinni. "Ma vihkan neid."

End ettevaatlikult liigutades õnnestus Yael'il Jay enda põlvedele tõsta. Niiviisi vaikselt istudes lubas ta nooremal oma tundeid välja elada. Pidades samal ajal ise plaani, mida Charlie'ga ette võtta. See poiss oli tema parimale sõbrale haiget teinud. Lubamatult. Jay oli nende klassist kõige väiksem, kõige kaitsetum. Vähemalt Yael'i arust. Vahel ei mõistnud ta mitte, kuidas nooruk üldse ilma temata hakkama oli saanud.

"Kõik korras?" küsis ta varsti vaikselt, hingates kergendunult, kui Jay talle tänulikult naeratas.

"Tänan, et sa olemas oled," sõnas noorem poiss ning ajas ennast värisedes püsti.

"Sinu jaoks alati." Yael võttis Jay käest kinni ning kiirustas temaga peaaegu joostes tagasi majja. Suve alguses, veidi enne sünnipäeva, oli haigeks jäämiseks väga ebasobiv aeg.

-o-


Selleks ajaks, kui Jay ja Yael tuppa jõudsid, oli film peaaegu lõppenud. Liisel oli eeldanud, et neil kahel pole niikuinii tuju edasi vaadata. Väga polnud temalgi, kui aus olla.

Charlie muigas ning ajas end diivanilt üles. Nooruk võttis tugitooli seljatoelt dressipluusi ning sõnas kergelt: "Noh, Yael. Ei jäänudki Jay'ga vihma kätte midagi nilbet tegema?"

Yael pilgutas silmi ning lasi Jay käest lahti. "Mine pane midagi kuiva selga, eksju," sosistas ta noorukile kõrva ning kuivatas tema märgadest juustest kaelale voolanud vee ära.

Seejärel keeras ta end Charlie poole. "Tead, sina. Paistab, et sa tõepoolest ei oska normaalselt käituda." Poiss astus klassivennale paar sammu lähemale. "Ja enne, kui sa seda ära ei õpi, käitun ma sinuga ainult nii," lisas ta ning haaras poisi särgikraest, tõmmates näppude vahele ka veidi kuklajuukseid. Teise käega Charlie üht kätt selja taha väänates, surus ta kaaslase uksest välja, trepile. Hetk hiljem lükkas ta jalaga ka tossud järele.

Andrea jõllitas sõpra löödud pilgul. "Charlie!" nuuksatas ta, haaras poisi asjad ning kiirustas kingi jalgade otsa lükates oma noormehele järele.

Liisel seisis kaheldes keset koridori, Marck tema kõrval. Yael raputas pead ning kiirustas Jay'le, kes uksel seisis, järele.

"Ma ju ütlesin sulle, et sa jääd haigeks," teatas ta veidi pahaselt, sõpra enda ees trepist üles lükates. "Olenemata sellest, et ma saan sind siis alandlikult teenida, on mul sinust kahju ka," lisas ta kergelt muiates, Jay riidekapist kuivi hilpe välja otsides.

Jay seisis vaikselt, käsi taskutesse surudes. "Yael," pomises ta vaikselt ning saatis poisile hädise pilgu.

Teine noogutas taas ning juhtis ta õrnalt vannituppa. Nad mõistsid üksteist sõnadeta.
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime16/6/2009, 13:59

Go Yael , Go Yael .
See on HEA - ! =D

prlfjhgkss - jälle juhe koos . super on =D-
Uut tahan ^^ !
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime16/6/2009, 14:16

Ich liebe diese Geschichte!
Ja ma ei tee nalja...
...ma nägin täna öösel unes ka, et sa panid uue osa ja see oli hästi pikk ja hästi lahe Very Happy
Oeh, J ja Y on lihtsalt nii armsad, et ma ei või.
U.U.T Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Sponsored content





"Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
"Kolm sekundit" [10/-]
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Novellet "Kolm Meest, kes istuvad Oksal"
» Kolm numbrit
» Kolm tilka verd, oma armastatud nimel...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Espada looming-
Hüppa: