MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 "Kolm sekundit" [10/-]

Go down 
+8
Gerda
Keku
ThatsMe
Helen
Audrey
Prince Kirameki
Tärru.
Espada
12 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime5/6/2009, 19:33

Esimene osa on pisut lühike, aga andke mulle teada, mida arvate ja kuidas meeldib. ^^ Kui meeldib. Very Happy

1.

Jay vaatas mõnda aega aknast välja, enne kui haigutas ning ennast voodist üles ajas. Üheteistkümnes klass oli lõppemas, vajalikud eksamid tehtud, kuid siiski pidi ta veel kooli minema. Silmi hõõrudes sammus nooruk oma riidekapini. Ennast selle vastu ära lüües.

Pead vangutades avas ta ukse ning võttis välja mõned riided. Mustad teksapüksid, musta ja punaste triipudega pluusi. Mingi hõbedase pildiga musta mütsi. Suure ja tumeda kootud jaki. See oli veidi liigagi vanamoodne, kuid talle meeldis. Pealegi oli väljas jahe ja vihmane.

Nooruk sasis parema käega oma tumepruune juukseid ning viskas mõned asjad kotti. Tundides praegu enam midagi olulist ei tehtud, kuid siiski sundis ta end igaks juhuks valmis olema.

Viimaks, hambad pestud ning juuksed kammitud, riided enam-vähem korralikult seljas, sammus ta alumisele korrusele, kööki.

"Hommik," ütles ta väsimusest endiselt veidi pehme häälega ning vajus enda kohale. Heather, tema ema, naeratas ning ulatas poisile taldriku röstsaiadega ja kohvitassi.

Ära söönud, paar sõna vahetanud ning endale mustad saapad jalga pannud, lehvitas Jay hetkeks üle õla ning jalutas kooli poole. Tee ei olnud pikk ning seetõttu kadestas teda nii mõnigi, kes pool tundi varem ärkama pidi, et õigeks ajaks tegemistega valmis saada.

Seega, avastanud, et tal on veel aega, muutis nooruk oma suunda ning sammus kooli asemel ühte väikesesse parki. Ta käis seal vahel hommikuti, kuid kunagi polnud seal kedagi. Nagu ka sel korral.

Jay istus kõrge purskkaevu äärele ning koukis kotist välja suitsupaki. Ta ei suitsetanud tihti, kuid hommikuses külmas ning vihmas tundis ta, et vajab midagi, mis tema tuju veidi parandaks. Või siis vähemalt olekut kergemaks muudaks, kuna raske õhk tema ümber sundis kõiki tavalisest mornimateks.

Suitsu süüdanud, jäi ta mõtlikult kaugusesse vaatama.

"Sa teed seda endiselt." Jay oleks oma parima sõbra hääle iga kell ära tundnud. Yael naeratas kergelt, kui nooruk tema poole vaatas.

Jay kehitas muiates õlgu ning viskas pooliku suitsu märjale murule. Ta teadis, et Yael vihkas tema kommet rohkem kui keegi teine. Enamik sellest tõttöelda ei teadnudki. "Vabandust," sõnas ta, kui teine endiselt midagi ei lausunud, kohmetult.

Nooruk raputas pead. "Tuleta mulle meelde, mitu korda sa oled lubanud nii enam mitte teha?" tahtis ta teada, toon veidi haavunud.

Jay hammustas huulde. Liigagi palju kordi, oleks olnud õige vastus. Sügavalt sisse hingates tõusis ta püsti. "Palun vabandust," pomises ta vaikselt ning võttis oma taskust rahakoti. "Tuled minuga poodi kaasa?"

Yael heitis pilgu kellale ning noogutas siis. "Okei." Kergelt naeratades tõmbas ta Jay'lt mütsi peast. Poiss jäi pahaselt seisma ning saatis sõbrale grimassi. Jay ei sallinud seda, et teine temast pikem oli. Ainult viis sentimeetrit, kuid siiski. Nooruk vangutas pead ning sättis ennast tõsiselt Yael'i kõrval kõndima.

Yael naeris ning sasis Jay juukseid. "Ära mossita. See on veel väikene karistus."

Jay vaatas maha. "Ma sain aru jaa, et paha-paha. Aga anna, jumala pärast, mu müts tagasi!"


Viimati muutis seda Espada (19/7/2009, 20:07). Kokku muudetud 11 korda
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime5/6/2009, 19:43

Lõpp oli naljakas Very Happy Vaatas maha: "Ma tean jah, et paha-paha.." vms XD
Aga.. heaheahea! XD
Pane ruttu edasi, eksole (a) (:
Kas see on see jutt, millest sa lõike kopisid??
Aga uut siis.. ;d
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime5/6/2009, 21:23

Ei ole, see jutt, millest ma kopeerisin on minavormis. Very Happy Ja seni, kuni ma teise jaoks mõtteid kogun, kirjutan seda. Very Happy
Aww, sa tegid mu õhtu oma kommentaariga nii meeldivaks, Ann! I love you
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime8/6/2009, 15:12

Awwwww, nunnu Very Happy
Ma vist aiman, mis edasi tuleb, aga äkki...
Äkki on mul lihtsalt kahtlane mõtlemine xD
Igatahes, ootan uut Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime8/6/2009, 15:50

Ma arvan, et ma tean, mida sa kahtlase mõtlemise all silmas pead, ja kui ma õigesti arvan, siis on su kahtlane mõtlemine vähemalt mingil määral õige. Very Happy

Jeee, sa oled nii armas, et mu juttu lugesid! I love you
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime8/6/2009, 19:25

Kumb teile rohkem meeldib? Mis te üleüldse arvatee? Tänu Annile uus. Kui keegi loeb, siis andke ikka teada onju. (a) Here you are!

2.

"Dirol või Orbit?"

Yael turtsatas kergelt naerma. "Sa küsid minult? Ma ei tarvita nätsu, nii et palun vali ise," sõnas ta pead vangutades ning ootas kannatlikult, et Jay saaks igalt pakendilt maitse ära lugeda. Viimaks valis poiss ühe rohelise otsaga Orbiti ning järjekord võis edasi liikuda.

"Me jääme niiviisi kooli hiljaks," torises Yael, kui nad tavalisest kiiremini poest välja sammusid.

Jay vangutas pead. "Ma tean, aga see on sinu süü." Teise mõistmatu ilme peale ta selgitas: "Ainult selleks, et sina ei peaks suitsuhaisu taluma, ma poodi minna tahtsingi."

"Ja see on sinu süü, et ma seda peaaegu oleks taluma pidanud, sest sina suitsetad ja mina ei saa sinna midagi parata."

Nooruk pööritas silmi, haaras oma sõbral randmest ning tormas vilkuva valgusfoori alt üle tänava. Nad jõudsid kooli peaaegu õigeks ajaks.

Tegelikult poleks olnud vaja sinna minnagi, kuna üldjuhul rääkisid õpetajad vaid möödunud õppeaastast ning sellest, milleks nad järgmisel aastal peaksid valmis olema. Ja seda juttu olid nad kuulnud nii enda vanematelt, sõpradelt kui ka õppealajuhatajalt, kes lausa selleteemalise kogunemise oli paar nädalat tagasi korraldanud.

"Mis sa siis suvevaheajal ette võtad? Sa oled sel teemal nii põiklev," sõnas Yael, kui nad koos Jay'ga koolimajast välja, Jay jaoks eriliselt lemmiku pargi poole kõndisid.

"Pean oma sünnipäeva pidama vist," kostis poiss napilt.

Yael naeris ning üritas taas sõbra mütsi ära tõmmata. "Oh sa väike. Sa saad ju lausa seitseteist." Yael ise oli sügisel täisealiseks saamas. Jay seevastu oli nende klassis kõige noorem.

Lühem nooruk vingus natuke Yael'i kombe üle talle seda pidevalt meelde tuletada ning istus siis taas purskkaevu äärele.

See oli nende komme. Minna vahel pärast kooli sinna ning lihtsalt rääkida. Nagu saaks ta oma parima sõbraga vähe koos olla. Need pärastlõunad olid lihtsalt erilised. Eriti kui oli vastikult sombune ilm ning paistis, et suvi on kahe aastaaja vahelt kuhugi kadunud.

"Korraldad suurema peo või lihtsalt väikese istumise?" Yael vajus samuti purskkaevu äärele, jäädes seljaga vastu kaaslase selga toetama.

Jay kehitas õlgu. "Ma pole sellele mõelnud õieti. Aega on."

Yael noogutas mõtlikult. "Ahjaa, muide. Kuidas sul selle lauluga läheb, mida sa aktusel esitama pead?" päris ta hetk hiljem huvitunult. Jay oli tuntud oma eriliselt maheda ja heliseva lauluhääle poolest. Kolmandast klassist saadik polnud ükski aktus ilma tema esinemiseta möödunud.

"Normaalselt. Kuigi mulle ei meeldi see üldse. Mingi mõttetu ballaad. Ma tahaksin midagi natu-natukenegi kiiremat," pomises ta, käsi taskutesse surudes.

"Mulle meeldib. Nii kaua, kui sina seda laulad."

"Tõepoolest." Jay pahvatas naerma. "Tuled minu juurde?" küsis ta asjalikult, kui taevasse tõusnud tumedast pilvest mõned piisad langema hakkasid.

"Kui sa soovid," vastas Yael ning surus oma mustadele juustele sama värvi kootud mütsi. Vastupidiselt Jay suurele jakile kandis tema mustast nahast tagi ning musti tosse, samas kui teksad olid sõbra omadega peaaegu et identsed.

Jay oigas, kui ta end püsti ajas. "Siis ma pean sulle ju süüa tegema," vingus ta pahasemalt, kui tegelikult oli.

"Sa ei PEA mulle süüa tegema," protesteeris Yael. "Sa lihtsalt teed seda iga kord, sest väidetavalt sulle MEELDIB," tuletas ta teisele meelde.

Poiss naeratas ning võttis taskust kaks bussipiletit. "Jookseme?"
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime8/6/2009, 19:35

Tead, Signe. Tead sa ikka?
Need kaks tola on nagu peded. Ausalt ka! Very Happy
Aga nad on kuradima toredad peded. (: Mulle meeldivad nad mõlelad! Nad on koos lihtsalt.. tervikud! Vahepeal meeldib mulle Jay oma lapselikkusega rohkem ja siis järgmine hetk jälle Yael oma täiskasvanulikkusega. Very Happy Nad on lihtsalt toredad!
Ja sa pead rutturuttu uue panema. (:
SUPER!
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime8/6/2009, 20:05

Mulle meeldivad nad mõlemad Very Happy
Nad on koos lihtsalt liiga ägedad Very Happy
Ei oskagi nagu rohkem midagi lisada.
Ah jaa, ja uut osa tahan ma ka Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime8/6/2009, 20:11

*heldimuspisarad* Ma armastan teid, et te mu juttu kommenteerisite! ^^
Mulle endale meeldib Jay. Khkh.
Järgmine osa on kahtlane. xD
Aga ma pean kirjutama nüüd, sest mulle endale imenatuke meeldib. VAU.
Suspect
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime8/6/2009, 22:12

Hah, Jay... Rolling Eyes
Jay... Very Happy


Okei...
Tõotab midagi head Wink
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime9/6/2009, 10:39

Miks esimese Jay järel nii mõtlik nägu? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime9/6/2009, 17:06

Minu enda lemmikosa. ^^

3.

Paarkümmend minutit hiljem jõudsid kaks noormeest naerdes, kuid läbimärgadena, Jay majja. Neil ei olnud õnnestunud bussile jõuda, ning kuna sealse bussipeatuse katus oli üsna katki, et olnud sellest ka vihma takistamisel suurt abi.

Jay elas koolile küll üsna lähedal, kuid see tulenes vaid sellest, et ta kasutas minekuks ja tulekuks lühemat teed, mis ei olnud vihmase ilmaga kõige läbitavam. Nad oleksid ennast kahtlemata kohutavalt poriseks määrinud.

"Viimasel ajal pole nii suurt vihma küll tulnud," teatas Jay, kui nad trepist üles tema tuppa ronima hakkasid. Terve suur maja oli hetkel tühi, nii et keegi ei takkistanud neid vett vaipadele ja põrandale tilgutamast.

"Okei, mul läheb kolm sekundit. Sa võta endale seni minu kapist ka mingid riided," sõnas Jay, haarates oma tavalised tumesinised koduteksad ning valge, pikkade varrukatega pluusi. Seejärel kadus ta vannituppa.

Yael muigas ning võttis ettevaatlikult tagi seljast. Selle ukse kõrvale nagisse asetanud, vaatas ta ringi. Kõik oli samasugune kui viimati. Tegelikult ei käinudki ta seal väga kaua aega tagasi. Kõigest paar nädalat, kuna nad olid eksamiteks õppides peaaegu alati Yael'i juurde läinud.

Hämmastavalt korralikult tehtud voodi seisis ühes toanurgas, akna all oli heledast puidust laud, millega sobisid kokku riiulid. Need olid täis kuhjatud erinevaid raamatuid, ajakirju, laulusõnu ja muud huvitavat. Vaip maas oli pehme, värvilt heleroheline. Mõned plakatid ukse kõrval seinal muutsid ruumi väga jaylikuks.

Viimaks oli Yael'i kord riideid vahetada. Jay vangutas pead, lükkas mõned laual vedelenud õpikud sahtlitesse ning ootas. Hetk hiljem, heale ideele tulles, poiss hüüdis: "Kuule, ma lähen teen all süüa eks, sa tead, kus kõik vajalikud asjad on."

Nooruk lahkus toast ning sulges vaikselt ukse. Yael kordas seda tegevust peagi, valge rätikuga oma juukseid kuivatades.

Alla jõudnud leidiski ta sõbra köögist. Too hakkis hoolega midagi rohelist ega paistnud muud maailma tähelegi panevat.

"Noh, vajad abi?" päris Yael, selja tagant käsi ümber Jay piha libistades. Kurki hakkiv nooruk võpatas ning oleks endale peaaegu sõrme lõiganud.

"Idioot," ütles ta viimaks vaikselt ning võttis noa uuesti kätte. "Sa oleksid peaaegu pidanud sööma salatit, mille üks koostisosa on minu sõrmed."

Yael turtsatas kergelt Jay juuste varjus. "Sa oled piisavalt hea kokk, et endal mitte näppe küljest lõigata," protesteeris ta veendunult ning muigas, kui nooruk tema ees ohke kuuldavale lasi. "Aga tundub, et oma juuste kuivatamist sa küll kunagi ära ei õpi."

Jay naeris, kui Yael toolileenilt oma käterätti tooma läks. "Ja tundub, et sina ei väsi klassi pisimale lapsehoidjateenust osutama."

Yael noogutas mõtlikult. Jay oli talle kui väike vend. Väike vend ja parim sõber ühes isikus. Kuigi nii mõneski asjas, nagu seda näitas kokkamine, oli teine temast tublim.

"Jay, laula palun seda, millega sa esined," ütles Yael, kui teine noormees oli talle karmi käsu salatit segada andnud.

"Ilma muusikata? Ma... ma ei tea. Ma olen seda nii vähe harjutanud," vabandas Jay, kuid oli ilmselgelt aru saada, et Yael sellise vastusega ei leppinud. Viimaks poiss ohkas ning köhatas. "Those freezing hands aren't your fault... they carry scars from long before... Afraid to love someone, you turn your back on the other side of the words..."

Nooruk peatus ning raputas pead, olles endas kergelt pettunud. Ta teadis, et oli vähe harjutanud, kuid Yael'i ees oli seda kohutav tunnistada.

Teise noormehe arust oli Jay hääl lihtsalt imeline. Pettunud, et nooruk peatus, avas ta juba suu, kuid teine jätkas hetk pärast kajavat vaikust.

"Like ice, the embraced heart slowly starts to thaw." *

Ning seejärel lasi ta tõepoolest oma häälel vaikusesse mattuda.

"See oli ilus," kommenteeris Yael vaikselt. "Ma peaaegu et nutan."

Jay pahvatas valjult naerma. "Lollakas, ma hakin sibulat!" teatas ta.

_______________________________________________________________________________________

*Laul. Selle jaapanikeelne versioon. ^^ Ma armastan seda lugu. Aga Jay hääl siis, ütleme, et tema on see, kes alustab ja laulab siis näiteks 00:00 - 00:13 ... Ma rohkem ei viitsinud välja otsida. Aga siis kuulake eks. ^^ Ma andsin meelega vokaalivariandi. ^^


Viimati muutis seda Espada (9/6/2009, 21:18). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime9/6/2009, 17:17

Aiii, mul on nüüd jälle suu kõrvuni Very Happy
Kogu see söögitegemise värk oli nii naljakas xD
Ja need kaks viimast lauset...
Ma ei saa, need poisid on lihtsalt ülinaljakad Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime9/6/2009, 21:14

Niii nunnu! Very Happy
Tõsiselt! Okei, natuke pedelikud, taaskord, aga see ongi äge! Very Happy Sa ju tead küll, milline ma olen ;d XDXD
Aga. Tõesti nagu! See köögivärk oli ülimalt armas! Very Happy Ma ei kujuta ettegi, et nii head sõbrad saaksid mingid poisid olla XD
Ruttu edasi!!!!!
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime9/6/2009, 21:20

PRINTS: Aww. Nii tore, kui meeldis. Very Happy Aga jah, ma mõtlesin, et ma ei saa kuidagi Yael'i nii tundlikuks teha ja. Very Happy Wee. Mul on kommentaaride üle alati nii hea meel. Very Happy

TÄRRU: Tänks. xD PEDEARMASTAJA! Very Happy Noh, me mõlemad sel juhul. I love you Tore, kui meeldis. Razz Eks ma millalgi panen edasi siis, mu armsad lugejad! Very Happy Aga ma ei tea. Minu meelest selline sõprus poiste vahel on erakordselt nunnu! I love you

Cheers!~ ^^
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime9/6/2009, 21:41

*whispering* Tegelikult ma vist ei oleks selle kasutaja alt tohtinud postitada, aga ma olen kindel, et Signe ei ole pahane.. Silja olen Very Happy

*screaming* SUGEEEE!!!! SAIKOU DESU!!! JAEL!! JAE JA YAEL!!! SA PAREM POSTITA KIIRESTI UUS OSA!! :-))

(Muidu ma otsin selle ükspäev salaja sinu kaustadest ülesse ja loen kõik ära (: )

Said nüüd! see on peaaegu üks ainuke jutt, mida ma arvutis lugeda viitsin ;P Kirjuta ja postita siis meie kõigi meeleheaks !! ^^

EDITT: KYAAAAHH!! Kas ma juba mainisin, et pean seda sinu lihtsalt ülinunnultvingetjalahedat avatari iga natukesa aja tagant vaatama ja kiitma!! ((:
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime9/6/2009, 21:46

Emm, mul tuli selle nimega lihtsalt oma jutus üks kirjutamata asi meelde...
Mul ka üks tegelane sama nimega Very Happy Very Happy

Muide see lauluga osa oli tõesti hea Wink
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime9/6/2009, 21:52

Awwww, sa tegid sellest JAE RELATED PAIRINGU!!!!!!!!!!!!!! Very Happy

Igatahes. Very Happy Tänks sinu kommentaari eest. Very Happy Ma veel ei postita, aga noh, kunagi ikka. Very Happy XD MUIDE, ma lugesin need osad sulle ette ju. Very Happy

Tänan kõike kommentaaride eest! I love you

Cheers~! ^^

AUDREY: Aww. Very Happy Tore, kui sulle meeldib. Tänan kommenteerimast veelkord! ^^
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Helen
Kuri põhjapõder(???)
Helen


Female Postituste arv : 188
Age : 28

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime9/6/2009, 21:55

pole võimalik! Very Happy haha.. nüüd peaks olema vist see koht, kus mul on häbi Very Happy ma arvasin, et Yael on tüdruk, kuni selle viimase osani Very Happy oligi imelik, et tüdruk on poisist pikem .. aga no, nüüd ma siis tean Very Happy
lõpp oli super!
üldse väääga hea
üldiselt ma pole selline pikkade kommentaaride kirjutaja ja maitea, ei oska midagi asjalikumat öelda. ;D
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime9/6/2009, 21:55

Espada kirjutas:
Awwww, sa tegid sellest JAE RELATED PAIRINGU!!!!!!!!!!!!!! Very Happy

Igatahes. Very Happy Tänks sinu kommentaari eest. Very Happy Ma veel ei postita, aga noh, kunagi ikka. Very Happy XD MUIDE, ma lugesin need osad sulle ette ju. Very Happy

Tänan kõike kommentaaride eest! I love you

Cheers~! ^^

AUDREY: Aww. Very Happy Tore, kui sulle meeldib. Tänan kommenteerimast veelkord! ^^

Mis... Jae related pairingu?

Palun-palun Cool
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime10/6/2009, 12:47

HELEN: Haha, pole hullu. Very Happy Ma tean, et mu tegelaste nimed kipuvad olema vägagi segadusse ajavad, kuigi ma üritasin küll kirjutada arusaadavalt ja kutsudes neid poisteks/noorukiteks/noormeesteks. Very Happy Tore teada, et sa lugesid ja sulle meeldib. I love you

AUDREY: See on väike minu ja Silja vaheline inside joke. Very Happy Ses suhtes, et tihti armastatakse panna paaridele selliseid nimesid, et üks osa ühest nimest ja teine teisest. Ja siis minu kaks lemmikinimest on näiteks Jaejoong ja Yunho. Nende nimest on tulnud kokkuvõtvalt YunJae. Very Happy Ja siis üks YunJae fikk, mida ma lugesin, seal oli mingi teema sellega, et Yunho oli kuri, et oli internetis tehtud uus paar nimega JaeSe7en. Very Happy Ja siis mingil hetkel Jaejoong ütles talle, et "if you don't stop right now, I will make more Jae-related pairings running around" vms. Very Happy Ja siis mulle kohe meenus, kui Silja neist nimedest pani kokku Jael. Very Happy Loodan, et sa midagi aru ka said. xD

Cheers~!
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime10/6/2009, 14:42

Üsna lühike ja tegevusetu osa, kuid ma tahtsin järgmist just sealt alustada, kust ma alustan, nii et ma pidin seda tegema. ^^ Ootan kommentaare taas, eksju. JA SUUR MUUTUS KA. Ma muudan pealkirja. See saab olema "Kolm sekundit". (:

4.

"Mis me nüüd teeme?" küsis Jay igavlevalt, pead suurde ja pehmesse patja surudes. Nad olid veidi aega tagasi tema tuppa jõudnud.

Yael köhatas tähendusrikkalt ning vehkis ühe Jay riiulist võetud raamatuga. "Loeme raamatuid. Sa pead ka kunagi suve kohustusliku kirjanduse läbi saama," teatas ta rangelt ning pööras pilgu tagasi raamatusse.

"Isegi vihmastel päevadel on lugemine VIIMANE asi, mida ma teen," rõhutas Jay ning ajas end istuma, selga vastu seina toetades. Keegi ei taibanud kunagi, miks tema toas nii palju raamatuid oli.

"Ja mida sina siis välja pakud?" Yael tundis end sel hetkel tõepoolest lapsehoidjana. Jay oskas vahepeal lihtsalt nii lapsikult käituda.

"Mina ei tea." Jay vaatas sõpra mossitades. "Räägi mulle, kuidas sul Heather'ga läheb?" pani ta viimaks ette.

"Sinu emaga?" Yael naeris vaikselt.

"Sa saad aru küll, mida ma silmas pean. SEE Heather!" rõhutas ettepaneku teinud noormees valjult.

Yael ohkas ning tema pilk muutus tõsiseks. Noormees silmitses sõpra, kes näo uuesti ära peitnud oli. "Kui sa tõesti teada tahad, siis meie vahel ei ole enam midagi," ohkas ta viimaks. Hetk hiljem ta lisas: "Ta ütles, et "anna andeks, aga tegelikult on Jay see, kes mulle meeldib". Kas sa tead sellest midagi?"

Jay vaatas Yael'i suurte silmadega. "Püha taevas, ma olen alati arvanud, et Heather on kõige kohutavam inimene, kellega sa elusees oled kokku sattunud," pomises ta vaid.

Yael'i näol oli endiselt kulmukortsutus. Jay viskas teda padjaga, silmis uskumatu pilk. "Lõpeta ära nüüd, kas sa tõesti arvad, et mina ja tema...?"

"Ma ei tea." Yael vaatas tagasi raamatusse, kuigi ta silmad enam ridadel ei liikunud. Hoolimata sellest, mida Jay arvas, oli Heather olnud keegi, kes talle tõsiselt meeldis. Ja siiani oli paistnud, et tunne on vastastikune.

"Yael, tule istu siia," käskis Jay kannatamatul toonil. "Tule!" kordas ta hetk hiljem, kui teine pilku ei tõstnud ega mingil moel märku ei andnud, et oleks temast aru saanud. Kuigi vastupidine oli võimatu.

"Okei okei, sain aru." Yael naeratas kuivalt ning võttis padja. "Sa tahad seda tagasi, eksole?"

Jay noogutas kergelt. "See on üheks plussiks. Tule nüüd rutem ja ära vea seda raamatut kaasa, see on kõige igavam kirjatükk, mida ma kunagi näinud olen," seletas ta, kannatamatult sõrmedega oma põlvel trummeldades.

Viimaks istus teine noormees tema kõrvale voodile ning toetas selja ja pea vastu seina. Tundus, et ilm ei kavatse sel päeval paremaks minna, nii et sama hästi võis ta oma probleemid Jay'ga kohe ära lahendada ja tema juurde ööseks jääda.
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime10/6/2009, 15:40

Heather tundub kahtlane xD
Mitte et ma temast eriti palju teaks, aga ikkagi Wink
Uut osa tahan, kuidas siis muidu Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime10/6/2009, 19:46

Lalaa, ma loen esmakordselt su loomingut .
Ja kohutavalt meeldib , aww. ^^

Täitsakindel , et nad pole mingid imenunnud peded? Very Happy

Ma ei tea , ohkama ajab . Sest see oli nii hea. ; )

Arvatavasti hakkab see jutt Electrat asendama Very Happy

Niiet ..

ma tahan häästiruttuuutosasaada ! ^^
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime10/6/2009, 20:26

PRINTS: Heather't üldiselt väga palju sisse ei tule, ma arvan. Nii et ta ei saa sulle oma imelikkusega väga enam pinda käia. Very Happy Natukene võibolla... Tänan lugemast. ^^

THATSME: Tore, kui meeldib. See muudab mind rõõmsaks. Like, really. Haha, ma armastan viimasel ajal öelda "Happy Bubble". So. I'm happy bubble! ^^ Ma veel vaatan, mis neist lõpus saab. Razz *pühib heldimuspisaraid ja kummardab*. Varsti tuleb tegevust ka juurde. Ja võibolla ma panen uue osa ka veel täna õhtul, aga kui ei jõua, siis homme kindlasti. Very Happy

Cheers~!
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Sponsored content





"Kolm sekundit" [10/-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
"Kolm sekundit" [10/-]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Novellet "Kolm Meest, kes istuvad Oksal"
» Kolm numbrit
» Kolm tilka verd, oma armastatud nimel...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Espada looming-
Hüppa: