MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]

Go down 
+61
Everleigh
Griffu.
MyMystery
Mezilane
Naughty
Hippi
Natu
*Nastik.
Cilen
Viinamari
TeddyBear
Karro
FlyWithMe
imeilus1
AnthonyCullenL
Murtagh
Espada
Annu!
dodge
Karolin
kcissy
Cool_Girl
padjanägu, [h]
Taylor
Carmen
Tricia
Pump
Lord Esai
Marmelaad
Spiked
White Wolf
Maiu Laaneoja
Keku
Samantha Williams
Nipsu123
Evy
Miley Cyrus
Keiti
teletupsik
Sixx-
Audrey
Mari
Helen
Krissu
Kärolyn
EITC.
Pizza
GossipGirl
SixxBitch
NJJ
Rikkie
Anzu
Diana.
chelsea
nasicc
Astrid.
Unknown Artist
Pingu
Prince Kirameki
Pharaoh
Liina
65 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
AutorTeade
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Icon_minitime18/7/2012, 00:46

Mul on kohati sama teema Auts, et filmid lähevad kuidagi paremini peale. Aga ei mul on raamatud ka olemas. Kuskil, aga kuna need pole minu lemmikute seas, siis on nad kuskil kus ma neid ei näe. xD
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Icon_minitime18/7/2012, 01:21

Aga jahm, neljandat osa vaadates oli küll veider. Raamat oli savikas aga kinos oli mu sõpsu see, kes nutta löristas filmis ühe koha peal Very Happy

Mõnes mõttes mõjub film emotsioonidele esilekutsuvamalt.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Icon_minitime18/7/2012, 10:29

Mul on ka raamatud olemas aga tahaks nendest lahti saada Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Icon_minitime18/7/2012, 17:38

Ma ka vahepeal tahtsin neist loobuda aga nüüd ma ikkagi mõtlen, et raamat pole tegelikult iial halb ost... :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Icon_minitime18/7/2012, 21:53

Mina isiklikult omaomasi ei loe, aga ära ka ei annaks Razz
Tagasi üles Go down
netzkaa
Teise astme kurjuse abiline
netzkaa


Female Postituste arv : 8

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Icon_minitime20/8/2012, 16:32

Ma lugesin suht lapsena neid ja siis olin jumala vaimustuses, nüüd enam eriti ei meeldi Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Icon_minitime20/8/2012, 17:22

Eks paljud meist on sellest vaimustusest juba ammu üle saanud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Icon_minitime22/8/2012, 01:26

Ei julgeks seda küll väita. Neid fännilehti on üsna palju ja hullusid fänna leidub alati Very Happy
Aga.. ma ei tea, ma ootan seda viimast osa. See tundub isegi hea olevat aga samas ma ei saa ka kindel olla.
Tagasi üles Go down
Viinamari
Juudijõulupuu
Viinamari


Female Postituste arv : 240

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Icon_minitime23/8/2012, 19:49

Ma loen hetkel Videvikku Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Icon_minitime23/8/2012, 20:21

Ah, ma olen ka väikestviisi fänn. :) Pigem raamatute. Need on paremad. Ja Jacob on parim.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Icon_minitime26/8/2012, 18:40

OOJEEE, sain täikal enda Videviku ja Noorkuu kahe euro eest maha äritud. Väga hea :) Sai isegi mingit raha nende... asjade pealt. Isegi palju
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
kettz
Piraat
kettz


Female Postituste arv : 16
Asukoht : Tallinn

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Icon_minitime30/8/2012, 13:37

olen kõiki filme näinud, noh mitte nüüd seda viimast mis novembris tuleb :DD ja mitukorda isegi, olen ka kõik raamatud vähemasti neli korda läbi lugenud, tean videviku kohta kõike Very Happy olin varem videviku fänn sp, aganoh, enam suht ei fänna seda vnii Very Happy aga raamatud on muidu suht head (: varem olid megahead, aga olen neid liiga palju lugenud Very Happy
Tagasi üles Go down
Viinamari
Juudijõulupuu
Viinamari


Female Postituste arv : 240

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Icon_minitime6/10/2012, 20:57

Hommikul vaatasin Breaking Dawn Part 1-hte.
Olen ka kõiki näinud, peale viimase, mis novembris tuleb Very Happy.
Loen hetkel juba Päikesevarjutust.
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Icon_minitime20/2/2013, 17:09

Mõtlesin siis ka oma arvamuse kirjutada siia.
Mingi aasta oli meil kohustuslikus kirjanduses valida, kas loeme läbi ühe Harry Potteri raamatu või ühe raamatu Videviku Saagast. Ma otsustasin viimase kasuks, kuna paljud klassiõed ütlesid, et neile see nii kohutavalt meeldib. Ma polnud isiklikult siis veel filmegi näinud (kuigi kõik peale Koidukuma osade väljas olid).
Algul olin sellesse justkui armunud... No ei suutnud kohe üldse käest ära panna. Pärast selle lugemist võtsin kohe ette ka ülejäänud osad. Esimene oli ikka kõige parem. Teise osa jätaksin viimasele kohale - see lihtsalt venis kuidagi või on oli asi minus? Ah, ei teagi... Kolmas osa oli parem, kõvasti kohe. Neljas raamat saab teise koha minu edetabelis. See oli just selline mõnus ning kuidagi nii õige lõpp saagale.
Filmid... Viimast pole ma näinud veel Very Happy Oli plaanis tegelikult minna vaatama, aga noh see jäigi kuidagi vaid plaaniks. Ausalt öeldes ootasin, et filmid on paremad.
Need raamatud olid päris pikka aega mu lemmikute seas ning olin neist üsnagi vamustuses. Nüüd aga... noh ütleme lihtsalt, et uued lemmikud tekkinud Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Icon_minitime20/2/2013, 17:31

Kas see on minust väga paha, et ma õudusest haaratuna: "Oh, my God" ütlesin selle peale, kui lugesin, et valida oli HP ja Videviku vahel ja viimane võitis? xD
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Icon_minitime20/2/2013, 19:10

Haha, don't worry, ei pane pahaks Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Icon_minitime20/2/2013, 21:58

Väga tore. Very Happy :)
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Icon_minitime20/2/2013, 23:57

Getzzzu, su õps on Vaard? Very Happy

Vaard rääkis meile sellest HP ja Videviku valimise värgist - ütles, et ta ise pidi sellepärast Videviku läbi lugema ja oli pärast seda enda peale nii vihane, et üldse selle kohustusliku kirjanduse nimekirja lasi võtta. xD
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Icon_minitime21/2/2013, 00:57

Haha, minu esta keele õps keskkoolis laenas minult mingit osa lugemiseks Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Icon_minitime21/2/2013, 16:11

Griffu., ei, Jalakas Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Icon_minitime21/2/2013, 16:27

Ai. Very Happy Mul on temaga olnud küll ainult üks asendustund, aga ta jättis juba siis nii kurja mulje. Very Happy

Tagasi üles Go down
Sponsored content





"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 18 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]
Tagasi üles 
Lehekülg 18, lehekülgi kokku 18Mine lehele : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: