MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]

Go down 
+61
Everleigh
Griffu.
MyMystery
Mezilane
Naughty
Hippi
Natu
*Nastik.
Cilen
Viinamari
TeddyBear
Karro
FlyWithMe
imeilus1
AnthonyCullenL
Murtagh
Espada
Annu!
dodge
Karolin
kcissy
Cool_Girl
padjanägu, [h]
Taylor
Carmen
Tricia
Pump
Lord Esai
Marmelaad
Spiked
White Wolf
Maiu Laaneoja
Keku
Samantha Williams
Nipsu123
Evy
Miley Cyrus
Keiti
teletupsik
Sixx-
Audrey
Mari
Helen
Krissu
Kärolyn
EITC.
Pizza
GossipGirl
SixxBitch
NJJ
Rikkie
Anzu
Diana.
chelsea
nasicc
Astrid.
Unknown Artist
Pingu
Prince Kirameki
Pharaoh
Liina
65 posters
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
AutorTeade
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime10/12/2008, 21:38

No kamoon, miks sellel veel oma teemat pole? Very Happy
Anyway, ma olen nüüd filmi ära näinud ja "Twilighti" lugemine on poole peal ja ma olen kergelt armunud sellesse asja juba. Very Happy Miski muu mind haigena nii kauaks tegevuses ei hoiaks. Very Happy Ma tean, et ma ei ole ainuke, nii et.. Mitteanonüümsed Twilighti-hoolikud, jagame kogemusi? Very Happy
Tagasi üles Go down
Pharaoh
Juudijõulupuu
Pharaoh


Female Postituste arv : 248
Age : 30
Asukoht : Suure-Jaani

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime10/12/2008, 23:03

Oeh.. Twilight on nii heaaa :)
Mul praegu Eclipse pooleli..
Ja filmist olen ka täiesti vaimustuses.
Ma ei saa raamatust eemale üldse.. täiesti jube.
Varem oli HP-ga nii.. ja nüüd Twi ^^
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime11/12/2008, 16:08

Ma olen kolm raamatut läbi lugenud(Breaking Dawn vedeleb esialgu veel kapis) ja esimene osa on minu arvates kõige parem. Teistes osades on see uudsuse efekt kuidagi kadunud, kuigi noh, ega need selle pärast halvemad pole xD
Kui Jacobi tegelast poleks, oleks see arvatavasti minu jaoks liiga igav Very Happy
Filimi vaatasin nv-l ja raamatuga võrreldes oli see....ma ei tea, lahja xD Äge oli vaadata küll, aga see ei jätnud eriti ehedat muljet.

Igal juhul on Twilight Harry Potteri kõrval mu lemmik raamatusari :)
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime11/12/2008, 17:12

film oli täitsasaast igatahes :)
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime11/12/2008, 20:53

No...
Ma filmi osas ei nõustuks...
A samas... raamat oli kindlalt parem...
Tagasi üles Go down
Astrid.
Juubilar
Astrid.


Female Postituste arv : 171
Age : 30

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime11/12/2008, 21:17

Üks ülehinnatud raamat. Mingiks hetkeks tekkis isegi vaimutus vms, aga kui mitu korda üle lugesin, siis muutus igavaks vms. Natuke selline lääge, see nende armulugu. Aga noh, minu arust täiesti loetav iseenesest. Eclipse mul ka pooleli praegu. Pole küll mingi meistriteos, aga siiski huvitab, mis edasi toimuma hakkab, need vampiirid mulle meeldivad.

Film oli raamatust niiiiiii lahus kohati, siis jälle kõik sõnasõnalt, mõni asi jäi välja, perekonna tausta ei tutvustatud üldse jms. Kesmine. (Kui ma raamatut poleks enne lugenud, ütleks parema hinde talel vast). Edward on kena, ofc. : D
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime12/12/2008, 09:02

lihtsalt esimese kolmandiku hängis see Bella ringi ja tegi irmunud nägu, teise kolmandiku lesisid nad metsas ja ülejäänuks tuli kohale väike freak, kes Bellat ära tahtis tappa.
OH MY! põnev. Jajamh.. vatevää Very Happy:D
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime12/12/2008, 14:59

Ma vaatan, et siin päris vastakad tunded Twi´ga. Very Happy Mis teeb asja minu jaoks veel väärtuslikumaks. Very Happy
Raamatud kõik olemas (kuigi ma pole veel korraga neid oma riiulis näinud. Very Happy ) ja... jamh. Very Happy Head on. Very Happy Algne eufooria on kadunud. Very Happy (Jumal tänatud. Very Happy ) Ei tuhni enam netis ega otsi pilte ja displaysid (poolteist tuhat arvutis Very Happy ).
Aga see ei tähenda, et Twi enam ei meeldi. Very Happy
Meeeldib. ! (L)
Esimene raamat on parim. Very Happy Teine läks jamas, kolmandas tekitasid ängi teise raamatu jooksul toimunud sündmuste tagajärjed ja neljas... tglt see oli värskendav. Very Happy
Hetkel Eclipse klassiõe käes. Alguses vingus ja karjus ja värki, et mida kuradit ma sest fännan ja miks ma seda loen jne jne jne. Et igav jn. Aga siis võttis raamatud kätte... *naerab* Samasugune hull valmis nüüd. Very Happy

Film... PASK ! Very Happy
Vaatasin ära ja sada aastat vahutasin vihast, et on nagu mingi thriller. Hiljem vaatasin forumcinemas´ kodulehele ja nägin, et ongi thriller. -.- No ma ei saa aru, missugusele inimesele tuleb pähe teha (minu jaoks) sajandi armastusloost THRILLER?! Phh. Very Happy
Teist korda vaadates oli juba talutavam. Very Happy
Suht palju on muudetud ja film kuidagi... venib. Very Happy Ja vahid ka sellises transis olles, et... Very Happy
Hunnik pettumust. kui aus olla. Very Happy
Ootasin treilerite põhjal midagi enamat. Very Happy

Btw, mis Nikki Reed´i (Rosalie) näitlemisest arvate? Very Happy
Igal pool sarjatakse, a ma leian, et ta oli nii hea (või meeldib mulle lihtsalt Rose´i enda iseloom ja tegelane Very Happy ), et teda oleks võinud rohkem olla kui need paar minutit. Very Happy

Bella tõmblemine lõpus pani ka piinlikkustundest pea patja keerama. xD Ja siis see koht kah, kus ta bio klassi läks ja see puhur tuult puhus, Bella juuksed lendlesid ja nad Edwardiga üksteist kiimas pilkudega vaatasid. -.-
Aga Rpattzile oscar selle ahastust, armastust ja meeleheidet täis pilgu eest, kui ta ei suutnud Bella kätt suu juurest ära tõmmata ja avastas, et ta Bellat tapmas on. Very Happy

Nii et... jamh.
Sitt film minu arust. Very Happy
DVD ostan ikka. (H) Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime12/12/2008, 16:13

ee...No filmi käisin vaatamas aint tänu suuuuure venna õhutusele, et see pidavat hea film olema...ja ma ei pettunud üldse, pigem just vastupidi. See oli üle mu ootuste. nüüd tahax täiega raamatuid ka lugeda aga rampsides on kõik väljas ja koolisõbrantsid pole erilised lugejad....(nuuuks).
Sõbranna (mu parim ja äärmiselt lahe naerupall)on need kõik osad inglise keeles läbi lugenud ja tema ytles, et kõik osad olid omamoodi head ja et neid lihtsalt ei saa võrrelda...teda usun rohkem haa!Very Happy...

Filmist veel nii palju, et see puhurivärk biuka klassis oli ka minu arust väga kahtlane..aga muidu oli film nii super. Lemmikkoht oli pesapallimäng Very Happy
Tagasi üles Go down
chelsea
Kuri põhjapõder(???)
chelsea


Female Postituste arv : 185
Age : 30
Asukoht : pikk 18-9 :D

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime14/12/2008, 21:40

Ma POLE seda veel lugenud, sest raamatukogus pole seda (wtf raamatukogu, yes i know) ja pole ostnud ka endale, aga ma HOMME SAAN. Õnnejunnis olen noo. Very Happy
Okei, ma peaks homme saama, sest pm üks klassiõde lubas laenata, loodan et toob homme kaasa ka. :)

Filmi pole ka näinud, sest siin kuis ma elan pole esiteks kino ja teiseks ma olen püüdnud seda tõmmata ka, aga kaks korda ei avanud seda. : (
Tagasi üles Go down
http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=11050295100897422214
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime15/12/2008, 09:30

Mina olen kindlalt Twilighti - hoolik.
Et ma näen unes ka juba seda filmi Very Happy
Esimene raamat loetud ja film vaadatud. Lisaks sellele klen pidevalt Paramore - decode'i.
Et nagu super lihtsalt!
Varsti saan "Noorkuu" raamatu ja siis loen sellele läbi ja jään ootama "Noorkuu" filmi.
PS!
Mina ei kujuta ette, mis siis saab, kui ma saan kunagi need 4 raamatut loetud ja mulle jõuab kohale, et "Twilighti" sari on läbi. Sellel on vist kohutav tagajärg Very Happy

Tagasi üles Go down
Anzu
Naljatila
Anzu


Female Postituste arv : 94
Age : 30

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime15/12/2008, 14:05

ma alguses mõtlesin , et see on mingi mõttetu , aga jah , :d nüüd ilgelt tahaks minna kinno vaatama seda ja esimese osa raamatut tahaks ka , aga väljamüüdud nt apolllos , :/// igastahes tundub suht hea .
Tagasi üles Go down
Rikkie
Kojamees



Female Postituste arv : 30
Age : 100

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime15/12/2008, 14:53

Olen lugenud raamatut ja filmi vaadanud- väga meeldis.
Sel nädalal saabus ka ,, Videvik"- u raamatu järg ,, Noorkuu"-- eesti keele tõlgega.
Tagasi üles Go down
NJJ
Võlur
NJJ


Female Postituste arv : 68
Age : 29

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime15/12/2008, 18:16

Jeii, kõik osad on loetud. Very Happy Videvik ja Noorkuu on olemas. DVD saan homme. super.
Pmst teises osas Jacobiga. -.- Nagu suht pikale venis. xD
Aga nooh, i love it. <3
Tagasi üles Go down
chelsea
Kuri põhjapõder(???)
chelsea


Female Postituste arv : 185
Age : 30
Asukoht : pikk 18-9 :D

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime15/12/2008, 19:59

Aaaaaah, jumala haige noo. Ma sain täna Videviku ja hakkasin kohe lugema ka. Mingi 60lk on leotud ja mulle juba meeldib-meeldib-meeldib.
Aga ma pean homseks mingid novellid ka läbi lugema, ma ei suuda lihtsalt. Kui põnev raamat on kõrval ja ma pean mingit mõttetut (praegu tundub see küll mõttetu) novelli selle asemel lugema, siis elu närvi ajab noo. Very Happy

Arvutis ei tohiks ka olla.. saaks kiiremini need krdi novellid loetud ja saaks jälle Videviku kallale minna...
Tagasi üles Go down
http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=11050295100897422214
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime15/12/2008, 21:16

Käisin laupäeval filmi vaatamas. Super elamus Razz
Tagasi üles Go down
Rikkie
Kojamees



Female Postituste arv : 30
Age : 100

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime16/12/2008, 21:35

Ongi, nagu! Mul oli ka, et algul arvasin, et nagunii mingi tüüpiline pube raamat, mingi mõtetu värk. Kuid, siis kui räägitud oli Cullenitest ja Edwardist( Kui Bella kohtas neid sööklas), siis kui põnev mul hakkas.
Tagasi üles Go down
Anzu
Naljatila
Anzu


Female Postituste arv : 94
Age : 30

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime17/12/2008, 22:37

aah , ma vaatasin täna filmi , mõnuuuus I love you kuigi vahepeal suht kahtlane , Very Happy
igastahes tahaks raaamatut .
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime20/12/2008, 21:56

Mm.. Vaatasin filmi.
Isa jäi ukse peale seisma, vaatas ka natukene ja küsis, nagu tal kombeks, mis paska ma nüüd vaatan. Very Happy (Iga filmi kohta nii. Very Happy )
Ütlesin, et Twilighti ja ta noogutas. Very Happy
Ütles, et see olevat kõige vigasemate filmide topis kolmandal kohal.
Sweeet. Very Happy
Aga mida rohkem ma vaatan, seda rohkem hakkab see meeldima ja seda paremini saan aru ka. Very Happy Aga päris lõpuni veel ühe jutiga vaadata ei viitsi. Very Happy
Tagasi üles Go down
NJJ
Võlur
NJJ


Female Postituste arv : 68
Age : 29

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime21/12/2008, 11:33

Kusjuures, see oli neljandal kohal, mitte kolmandal. Very Happy

Aga, minu jaoks jäävad raamatud paremaks, kui film(id). =)
Tagasi üles Go down
Rikkie
Kojamees



Female Postituste arv : 30
Age : 100

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime21/12/2008, 12:07

Sain eesti keelse ,,Noorkuu" ka viimaks.
Tagasi üles Go down
Anzu
Naljatila
Anzu


Female Postituste arv : 94
Age : 30

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime21/12/2008, 15:53

saan ka noorkuu kohevarsti kätte , ajaa homme lähen kinno ka lõpuks Videvikku vaatama , urrr !
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime21/12/2008, 18:12

Videvik loetud, kaks korda vaadatud ka kinos. whii, esilinastusel käisin Very Happy

Noorkuu peaksin pärast jõule saama :)
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime21/12/2008, 20:47

Videvik on loetud, kaks korda lugesin läbi. Väga huvitav..
Siis on hetkel ''Eclipse" (minu oma)..''New moon'' peaksin ka varsti saama.. Mul läks nende järjekord segi.. Andestust palun, et ma nii idiootse ajuga olen. :)
Agaa.. väge huvitavad raamatud on tõesti (h)
Tagasi üles Go down
Rikkie
Kojamees



Female Postituste arv : 30
Age : 100

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime22/12/2008, 12:11

Et järjekord oleks selge...siis panen .


1. ,, Twilight" - ,, Videvik"
2. ,, New Moon" - ,, Noorkuu"
3. ,,Eclipse"- ,, Päikesevarjutus"
4. ,,Breaking Dawn" - ,, Koidukuma"


Peaks õige olema.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 18Mine lehele : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: