MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]

Go down 
+61
Everleigh
Griffu.
MyMystery
Mezilane
Naughty
Hippi
Natu
*Nastik.
Cilen
Viinamari
TeddyBear
Karro
FlyWithMe
imeilus1
AnthonyCullenL
Murtagh
Espada
Annu!
dodge
Karolin
kcissy
Cool_Girl
padjanägu, [h]
Taylor
Carmen
Tricia
Pump
Lord Esai
Marmelaad
Spiked
White Wolf
Maiu Laaneoja
Keku
Samantha Williams
Nipsu123
Evy
Miley Cyrus
Keiti
teletupsik
Sixx-
Audrey
Mari
Helen
Krissu
Kärolyn
EITC.
Pizza
GossipGirl
SixxBitch
NJJ
Rikkie
Anzu
Diana.
chelsea
nasicc
Astrid.
Unknown Artist
Pingu
Prince Kirameki
Pharaoh
Liina
65 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
AutorTeade
Anzu
Naljatila
Anzu


Female Postituste arv : 94
Age : 30

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime22/12/2008, 21:06

videviku saan homme / ülehomme ja noorkuu kaa ülehomme . ülejäänud võiksid juba eesti keelde tulla . mitte , et ma inglise keelt ei oskaks , aga mulle meeldib kui mul kodus olevad raamatud on eesti keeles .
umm , film on minuarust suht hea , no ma loodan , et raamat on parem , et paljud tähtsad kohad pidid olema välja jäetud ?
spider - monkey Very Happy:D
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime23/12/2008, 13:34

Ärge JUMALA eest "Noorkuud" lugege.
Te hakate seda kohe esimesel sekundil vihkama.
Tõlge on KOHUTAV.
*väriseb*
Ma ei kannata seda üldse.
Igasugused pisiasjadki on nii jube.
Nagu, kui on lause "Stop it.", siis oleks ju võimalik seda tõlkida "Lõpeta" või "Ära tee."
Aga EI!
Sinna peab panema "Jäta."
Milline normaalne inimene teeks seda? Very Happy
Pluss, see famous lause.
"It will be as if I'd never existed."
*väriseb endiselt*
"Just nagu poleks mind kunagi olnudki."
Ma ei tea, kuidas ma oleks ise tõlkinud, aga mitte NII.
Ma ei tea.
Võib-olla ma virisen liiga palju.
But I'm not impressed.
Tagasi üles Go down
Anzu
Naljatila
Anzu


Female Postituste arv : 94
Age : 30

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime25/12/2008, 20:21

ma olen pettunud , lihtsalt nii pettunud...filmis . see on lihtsalt ebanormaalne . nüüd kui olen kahe päevaga läbi lugenud nii videviku kui ka noorkuu , mis on täiesti hull , Very Happy ei suuda ma lihtsalt uskuda , kuidas saab filmis niipalju teistmoodi olla . niipaljud tähtsad kohad on välja jäetud ja ära muudetud ( näiteks see , kuidas bella minestas ja edward ta arsti juurde viis , või see , kuidas nad sööklas koos istusid ja muidugi kõik , mis toimus välul , kogu see jutt ja lähedus ) . oeh , niii pettunud...

igastahes raamatutest siis . minu arust on videvik parem kui noorkuu , sest seal on rohkem edwardit ja bellat , neid koos , kõike nendevahelist .
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime26/12/2008, 11:29

Nõustun Anzuga.. Isegi MINA , Twi-hoolik, pettusin filmis. (Vaatasin eile (H) )

Just see minestuskoht.. seda ma tahtsin niii väga näha.

Aga oli ka palju asju, mis nii väga meeldisid. Näiteks see kui edward Bella Port Angeleses selle kamba käest päästis ja siis urises. See oli mõnus.

Ja see kuidas ta jooksis ja ronis, see nägi tõepärane välja.

Ja kogaueg oli tajutav see Edwardi olek. Kuidas ta oli nii kaitsev, samas kui tema oligi Bellale suurim oht.


Aga näiteks see koht, kus Edward ja James ründeasendi sisse võtsid ja urisesid, mulle ei meeldinud. See urin oli umbes siuke: Urr olen kuri noh.

Ja see ka ei meeldinud, et Bella pidi ju vapper olema. Ta ei kartnud ju raamatus Edwardit. Aga filmis tal oli koguaeg siuke hirmunud olek, nagu ta ei julgeks Edwardi läheduses olla.

Jaa.. Jacobi näitleja oli jumala õigesti valitud. Indiaani poisid meenutavadki välimuselt hunti.


Aa.. kas keegi viitsiks siia kirjutada, kuidas raamat lõppes? Ei mäleta. Very Happy Aga Victoria seal lõpus ju küll tagasi ei tulnud.

Aa.. see oli ka filmis ägedam, et näitas vahepeal, kuidas Vic, James ja Laurent neid tapsid.


Ja no.. see koht oli ikka jumala hea: "I'm the worlds most dangerous predator. Everything about me is designed to invite you in. My face, ma voice, even my smell. As if I would need any of that. As if you could outrun me. As if you could fight me off. I'm designed to kill."


Ja siis Bella: "I trust you." Edward: "Don't."

Aah.. see oli hea. Very Happy Aga seda kohta ma filmis küll ei mäleta, mis tsitaatides kirjas oli:
Edward: "I was thinking while I was running.."
Bella: "About not hitting the trees I hope."
Edward: "Silly Bella. Running is like a second nature to me. It's not something I have to think about."
Bella: "Show-off."

Aga mb see oli raamatust võetud tsitaat.

Igatahes.. raamat oli palju parem. Film oleks saanud kõvasti parem olla. Algul oli niipalju ketramist kuni selle kohani kus nad koos olid. Siis oli vahepeal see action ära. Ja siis oli nii palju ketramist lõpuni.

Ja kohati jättis filmimine mulje nagu see oleks amatöörvideo. Pilt rappus ja värki. Ja üldiselt mul käivad pinda filmid kus on koguaeg hämar. Ses suhtes, et.. sa saad jätta hämara toa mulje ilma et seal oleks nii pime, et sa aru ei saa, mis toimub. Edwardi maja oli äge..

Ja see kuidas Alice aknast sisse hüppas. Ja Rosalie oli äge. Very Happy Aa.. mis laul käis pesapallimängu taustaks?(A)

Aga see koht kus Alice Jasperile ütles: Don't worry, you're not gonna hurt her. See oleks võinud natuke veenvam olla. Ma kujutasin ette et see on nagu siuke.. et Alice nagu sisendab Jasperile seda.


Ma olen liiga palju pläkutanud juba. Very Happy Üldiselt.. Raamat 10/10 Film.. 7/10


EDIT: Üks ülihea koht tuli meelde. Parklas. (jaah, see kui ta Bella päästis oli ka übercool) see kui nad juba koos olid ja Edward talle käe ümber pani: Well I've broken all the rules. Since I'm going to hell anyway..
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime26/12/2008, 12:56

Supermassive black hole - Muse.
Helin mul. Very Happy

Vic tuleb tagasi hiljem. Isegi mitte teises raamatus. Very Happy
ja tglt nad ei hänginud Forksis ega selle läheduses enne. Very Happy Nad olid nö läbisõidul. Seattle´ist või kust nad tulid. Vms.
Massacre (eestikeelne sõna ei meenu. Very Happy ) on kolmandas ju.

See, kuidas Alice Jasperile ütles, et Jasper ei tee Bellale viga, oli niii jube. xD See hääl... Very Happy Tõesti muretu, aga noh... ma´i tea. Very Happy Alice oleks võind olla seesamune... Keda ka mõeldi... Mängis seal 99 aasta filmis... Freddie Prince jr´ga... Seesamune... noh, teate küll. Very Happy See... Rachel Leigh Cook vms. Very Happy Ei tea, kas tuli nüüd õigesti. Very Happy
Tagasi üles Go down
Anzu
Naljatila
Anzu


Female Postituste arv : 94
Age : 30

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime26/12/2008, 13:09

MuteMath - Spotlight (Twilight Mix) on niii hea , see aa-aa-aa on nii mõnus seal .
Perry Farrell - Go All The Way (Into The Twilight) on samuti hea .
ja muidugi Bella's Lullaby on mõnus laul .
aga siiski on ülekõige Blue Foundation - Eyes On Fire , I love you
The Black Ghosts - Full Moon , mm . ei tegelt mai saakski midagi niimoodi välja tuua , peaaegu kõik laulud on omamoodi head .


ja nii kahju , et filmist jäeti välja mitmed head / naljakad repliigid , mis olid raamatus .
Tagasi üles Go down
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime26/12/2008, 15:14

See suudlemise stseen oli üliarmas ja samas naljakas ka. Edward ütleb: "Stay very still." Bella istub jumala paigal ja Edward peab igaks juhuks veel "Don't move" ütlema. Very Happy Ja see, millest Kärka rääkis, see, kui nad koos kooli läksid, seal on Edward ka sitaks äge oma päikeseprillidega. Very Happy Kogu see pesapallikoht on äge kuni selleni, kui Laurent, James ja Victoria tulevad. Ja kusjuures, minu uarust oli Emmett ka täiega lahe. Very Happy Siiski, raamat oli parem mõnes mõttes. Palju rohkem liblikaid oli raamatut lugedes. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime26/12/2008, 15:16

APPI!
Kas mina olen tõesti ainuke kes ei kavatsegi Videviku-maaniaga kaasa minna?

Ma olen läbi lugenud nii Videviku kui Noorkuu. Loetavad. Head. Aga mitte fännamiseks.
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime27/12/2008, 12:32

Videvi, Noorkuu - loetud. Film ka vaadatud, film isegi arvutis ja iPodis olemas. Very Happy ÜLIHEAD ! I love you Loomulikult oli raamat parem, kui film, aga ka filmis oli häid kohti. Mulle meeldis see koht kõige rohkem : ,, And so the lion fell in love with the lamb...," he murmured. I looked away, hiding my eyes as I thrilled to the world. ,, What a stupid lamb," I sighed. ,, What a sick, masochistic lion." I love you I love you I love you
Tagasi üles Go down
Astrid.
Juubilar
Astrid.


Female Postituste arv : 171
Age : 30

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime27/12/2008, 23:17

Ei, libahunt, ma ühinen sinuga. Päris ei fänna seda sarja.

Aga filmi soundtrackid on kohutavalt head, kõik minu maitsele.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime28/12/2008, 13:38

Minu lemmikkoht (kui ma juba maininud pole Very Happy ) oli filmis siis, kui Edward Bella verd imes ja siis see pilk, kui ta avastas, et ei suuda lõpetada ja Bella suremas vms. Very Happy
Tagasi üles Go down
Astrid.
Juubilar
Astrid.


Female Postituste arv : 171
Age : 30

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime28/12/2008, 16:36

Hah, suht meie lähedal istus mingi tüdruk, kes selle balletistuudio koha peal täiega nuttis ja "omg, issand jumal..." ütles Very Happy. Minu arust polnud seal midagi eriti õudset, nkn oli teada, mis pärast saab.
Tagasi üles Go down
Helen
Kuri põhjapõder(???)
Helen


Female Postituste arv : 188
Age : 28

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime28/12/2008, 17:22

nasicc kirjutas:
Minu lemmikkoht (kui ma juba maininud pole Very Happy ) oli filmis siis, kui Edward Bella verd imes ja siis see pilk, kui ta avastas, et ei suuda lõpetada ja Bella suremas vms. Very Happy

ma olen lootusetu, ma hakkasin nutma selle koha peal.. tegelt ka, ma ei suutnud pisaraid tagasi hoida. ma olengi üldse selline, et hakkan mingi kurva koha peal nutma.
aga ARMASTAN SEDA FILMI ! niiiniiii meeldib. nii põnev + need tegelased .. perfect for me!
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime28/12/2008, 22:02

sain jõuludeks raamatupoe kinkekaardija plaanisin selle eest musta võluri triloogia teise osa osta.. Kuid seda polnud. Avastasin, et poodi on tulnud uud sahmakas twilighdi eestikeelseid versioone - videvikke.
Ostsin ära.
Olen hetkel kusagil 220 lk juures..
Suht humoorikas ja vägahea ja puha.. aga siiamaani ei ole leidnud ma põhjust, miks selle ümber nii irmsasti sagitakse.
Muidugi on väga positiivne see, et raamatu kaaned on mustad (Y). I like it. Very Happy
Ja jah.. Bellast on juba praegu üle visanud. Aga Eddy on mõnus Very Happy
Eriti tore koht oli, see kui Edward suht alguse poolel küsis, et kas ta lummab Bellat. See oli nii arukalt kirjeldatud.. ta kujutas mulle suurt inimesesuurnud kollast kanaarilindu, kes nagu segane sädistab.

Siiamaani läeb kõik nii ühtesoodu ja üksluiselt.. Ei tahagi kohe, et see naljahammas James välja ilmuks.

Krt see Bella iniseb koguaeg. Mingit rõõõmu ta elust ega millestki ei tunne. Koguaeg sellisesse igavasse halli masekapilve mähkunud ;/
camoon.

Natuke eem... võikalt kirjutatud. Ei paelu mu tähelepanu oma stiiliga.. Sisu on super ja perfect Very Happy aga ma ei suuda seda jälgida. Harilikult nii ei ole.

Aga jah - täitsatore (:



Edit: Haha Very Happy Kell on 10 hommikul, ja ma suundud järge ostma silent
aga täiesti endassehaaravat suurt fännamist ja kiindumust ma ei tunne. Esimene osa on küll läbi, aga jään enda seisukohale ja ei saa aru, mis selles nii fännamisväärset on.
Ja ma ei hakka eitamagi et ma 50 viimast lehekülge lihtsalt tuimalt maha nutsinxD
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime29/12/2008, 10:08

Helen, sama siin. Ma ka nutsin selles kohas. Raamatust, kui lugesin ulusin ka Very Happy Niivõrd südamesse läks see.
Üleeile vaatasin "Nookuu" treilerit ning sain kuskilt teada, et film tuleb alels suvel või kuskil sellel ajal, viskasin ma padjaga vastu ust (ema tuli sel hetkel sisse ja sai padjaga vastu nägu). Nagu niii ootan juba uut filmi ja "Videvikku" hakkan ülepäeva vaatama xd.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime29/12/2008, 15:33

see treiler pole veel väljas juvõimis?

noorkuu on füüsiliselt ohtlik raamat -.-
Kui eddy Bella maha jättis sealmetsas vm.. krt mul voolas nuttes ripsmedu¹¹ silma. OUCH Mad silent Sad
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime29/12/2008, 16:03

Kuidas te kõik neid raamatuid lugedes nutta suudate? Very Happy
Ma närisin ennast kõikidest osadest läbi, kuid mitte kordagi ei leidnud ma sealt midagi nii kurba, et pisara silma oleks võtnud Laughing
"New moonis" oli Bellast muidugi natuke kahju küll, aga ainult natuke xD
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Anzu
Naljatila
Anzu


Female Postituste arv : 94
Age : 30

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime29/12/2008, 19:32

Noorkuu tuleb filmina mingi 2009 aasta novembris , alllles , Sad
Jacob oli Noorkuus nii...mõnus , selline sõbralik ja hooliv ja maiteagi .
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime29/12/2008, 20:29

Ma vihkasin Jake´i neljanda raamatu lõpuni suht algusest välja. Very Happy Krt, tüüp tuli ja lõi kiilu Ed´i ja Bella vahele. Õhh.
Vaatasime Lambaga täna filmi jälle... Aina paremaks läheb. Very Happy Aga viimased pool h kerisime lõppu. (A)
Tagasi üles Go down
Mari
Teise astme kurjuse abiline
Mari


Female Postituste arv : 9
Age : 29

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime29/12/2008, 23:59

Mulle twilight meeldib ja noorkuu ka. Väga hästi kirjutatud, sisu on hea, aga ma ei mõista kogu seda jamamist nende ümber.. Nii head nad ka pole. Bella on nii masendav inimene , ma ei saa Very Happy Eclipse ja breaking dawni pole lugenud, aga midnight sun on küll väike... möödapanek Very Happy See on sama hea, kui Rowling hakkaks kõik raamatud järjest Hermione vaatevinklist uuesti kirjutama.. Rolling Eyes midnight sun mulle küll erilist lugemisrõõmu ei paku.. see on nagu lugeda raamat teist korda läbi ja mille pagana pärast peaks kellelgi olema kaks ühte ja sama raamatut??
Tagasi üles Go down
Astrid.
Juubilar
Astrid.


Female Postituste arv : 171
Age : 30

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime30/12/2008, 00:07

Ma ei tea, mulle meeldis see isegi Edwardi vaatevinklist rohkem. Mõte ongi, et mida keegi osalistest tunneb.
Tagasi üles Go down
Mari
Teise astme kurjuse abiline
Mari


Female Postituste arv : 9
Age : 29

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime30/12/2008, 00:19

nojah, võibolla ka. Edwardil on nii..kahtlased mõtted Very Happy ja see "haha, you gonna fell in love with human" koht polnud ka naljakas, nagu lammas seda kirjeldas.. Aga hea on ta ikkagi Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime30/12/2008, 11:08

haha. Ma nutsin end põhiliselt läbi noorkuu. Very Happy
Esimesed 50 lk-d oli fain.. A sellest hetkest, kui Edward(keda ma liiigagi tihti lugesin Eduardiks XD) ära läks... prr. Ja see Jacob oli nii igav. Mudu oli normaalne aga kui Bella jälle seda häält kuulis. Kõik läks jällle metsa Very Happy
Kraanid olid valla, laegas avati xD muudkuinutsinjanutsinjapadiolimärgjaminukäedolidmärjadjanägukaamärg.. Silmad olid laialijooksnud ripsmedu¹¹ist ja silmapliiatsist nagu eriiti iimõud. Very Happy

Igatahes... Mai tea, aga mulle meeldib Bella ja Edwardi hetki lugeda. Seepärast oli suht pool raamatut väärtusetu, kuna mingi krdi karune hunt niii ilusa tüübu kõrval... Rr.

Edit: Nüüd on ka eclipse juba läbi ja Breaking Dawn läheneb lõpule... BD on suht.. vastik osa. Vähemalt minujaoks. Selline õõvastav ja ..prr. Selline räige horror käib Very Happy

Edit: Haha, ma pean hüppama kohe Very Happy Midnight sun kaa läbi. mm.. parim läbi nende oli minusilmis breaking dawni teine pool . Bella on niilahevampiir xd. Inimesena oli ta nii igav Razz
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime4/1/2009, 14:30

Ma olen siin liigast väljas...
Kuna raamat on ilmselgelt suunitletud tüdrukutele siis oli mul raske nutta lahistada.
See-eest häirisin õde pideva naeruga... Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime25/1/2009, 10:35

Ostsin ka omale twilight'i ja täiega õnnes olin et seda tegin :) Ülihea veel praegu!
Ostan kindlasti kõik järgmised osad ka ja ´´Host'i`´ ka Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 18Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: