MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]

Go down 
+61
Everleigh
Griffu.
MyMystery
Mezilane
Naughty
Hippi
Natu
*Nastik.
Cilen
Viinamari
TeddyBear
Karro
FlyWithMe
imeilus1
AnthonyCullenL
Murtagh
Espada
Annu!
dodge
Karolin
kcissy
Cool_Girl
padjanägu, [h]
Taylor
Carmen
Tricia
Pump
Lord Esai
Marmelaad
Spiked
White Wolf
Maiu Laaneoja
Keku
Samantha Williams
Nipsu123
Evy
Miley Cyrus
Keiti
teletupsik
Sixx-
Audrey
Mari
Helen
Krissu
Kärolyn
EITC.
Pizza
GossipGirl
SixxBitch
NJJ
Rikkie
Anzu
Diana.
chelsea
nasicc
Astrid.
Unknown Artist
Pingu
Prince Kirameki
Pharaoh
Liina
65 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next
AutorTeade
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime23/5/2012, 00:29

Äri käib Very Happy
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime23/5/2012, 06:55

Äri käib jah, aga ma tegelikult ei tahaks hetkeloma raha raisata, seda niigi vähe tegelikult Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime23/5/2012, 11:48

Minult saaks kohe kolm esimest. xD
Ja ingliskeelsed.... MIS KURAT MUL ARUS OLI??????? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime23/5/2012, 13:35

Very Happy
Sa olid Twilighti-laksu all sel hetkel kindlasti Very Happy

Ohjah, kokku neli raamatut maksid ligi 1000 krooni vms. Ohjah... Selle raha eest oleks saanud natsa shopata isegi.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime23/5/2012, 14:36

Mul on neli raamatut inglise keeles + kolm eesti keeles + the host (mis oli tglt hea... pole üle lugenud, lugesin Meyeri-armastuse ajal). Very Happy

Mul peaks siiamaani sellest hullusest 1500 dp-d arvutis olema... *ohkab ja poeb kuhugi häbenema* xD
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime23/5/2012, 14:53

ISSAND! *läheb surub pea patja, et naerda*
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime23/5/2012, 14:57

See oli julgustav. xD
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime23/5/2012, 16:19

Ma ei tea, ma loen siiamaani neid Videviku raamatuid, mis mul raamaturiiulis passivad, kui mul igav peaks hakkama ja midagi muud ei viitsi otsida. Need lähevad alati nii kiirelt ja sujuvalt. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime23/5/2012, 16:20

Raamatud on tõesti head. Very Happy
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime23/5/2012, 16:42

Ma üritasin hiljuti Videvikku kolmandat või neljandat korda lugeda, kuid ebaõnnestusin. See Edwardi kiitmine hakkas tõsiselt pinda käima. Nii. Siis lootsin, et äkki ''Noorkuu'' ei hakka mulle nii vastu. Aga mõned leheküljed hiljem ei suutnud ma ka seda enam lugeda. Sest ka seal kirjeldati, kui ilus, kena, kaunis jne Edward ikka on ja kuidas Bella pole teda ära teeninud.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime23/5/2012, 20:00

Ei no Meyer on oma eluunistuse selle sarja näol kirja pannud ja that's it Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime23/5/2012, 20:28

Ta tahtis endale Edwardit? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime23/5/2012, 21:58

Ma ei tea, ma kunagi vaatasin mingeid asju jne, kus kirjutati, et Meyer on pannud oma fantaasiad kirja vms. Ma ei tea Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime23/5/2012, 22:04

Raamatud mulle meeldisid. Ilmselt üle lugedes ei meeldiks, sest tagantjärgi mõeldes olid need ikka nii läilad.
Kolme esimest filmi olen näinud. Raamatutes häiris mind Jacobi olemasolu, filmides Edwardi. (:
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime23/5/2012, 22:17

Päris raske olukord, Griffu! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime23/5/2012, 23:42

Jacob on igatahes rohkem kahe jalga maa peal, kui Edward. Edward on... kui väike koer, kellega õhtul pimedas ei ole just eriti julgustav ringi kõndida, kuna ta on nii softie... Jacob seevastu on nagu suur koer, kes kaitseks kohe, kui mingi oht ähvardaks... Very Happy

Ja mulle meeldivad suured koerad.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime24/5/2012, 00:13

are you kidding me? Very Happy Edward on nii pealetükkivalt kaitsev et ta ei lase oma elu elada Bellal. Ta on jumala ahistav. Masendav. Jacob võib ju suur koer olla, aga Edward on... õõõ. mingi psühh kes nagu koopamees enda saaki minema ei lase. Fuhh. Mis romantika selles on? Jäle suhe.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime24/5/2012, 11:20

Mulle ei meenus see kuulikindla v mürsukindla vms asja kindla auto kinkimine Bellale. Very Happy Ja siis ma naersin... Very Happy Aga p
hiline probleem, mis mul praegu Edwardiga on see, et ta ei ole üldse... mehine nagu. xD

ÕÕÕÕHHHH.
Juba mitu päeva wifi jamab. Juhtme otsas internet ka tglt... ja siis nüüd mul ainus võimalus netitiiru ärategemiseks on vanemate toa põrandal ruuteri all istumine. xD
Vbl hea kah... saab täna õppida Sõprade vahtimise asemel. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime24/5/2012, 11:47

Nojah, ma imestan ka, et alguses ta mulle isegi meeldis natuke. Enam mitte. Ta hakkas filmides veel eriti vastu Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime25/5/2012, 00:34

ainult esimese filmi kannatasin ära, edasi ei. Palun ei Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime25/5/2012, 00:52

Pole iial paipoiste fänn olnud... Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime15/7/2012, 19:04

Films are fail.
Päriselt. Kui ma esimese osa võtsin siis ema vaatas mind nagu poolearulist. Kuid, mida rohkem ma lugesin seda rohkem see hakkas mulle meeldima. Varsti sain nii palju raha, et osta ülejäänud raamatud ja ka ema luges varsti läbi. Talle meeldis ka.
Kuid filmid... tunne nagu keegi poleks nendest tegelastest raamatuid lugenud. SOO fail Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime16/7/2012, 13:36

Filmid rikkusid ära mu raamatu lugemise elamuse. Nad nullisid täielikult selle ära. Ma ei suutnud raamatutegelasi ettekujutada vaid silme ette ujusid tegelased filmist. See on sitaks häiriv. Seepärast ma ei suuda ka raamatuid lugeda. Aga ma pean tunnistama, et mulle meeldis viimane raamat ja viimase filmi esimene osa. See oli hästi välja kukkunud ja ma ootan huviga seda teist osa.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime17/7/2012, 17:03

Jamh, raamatud olid palju paremad, kui filmid.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime17/7/2012, 17:27

Mnjaa, ma eelistan pisut rohkem vist filme. Raamatutes on teatud pisikesed asjad, mis hakkavad vahel pinda käima Very Happy Aga jahm, viiendat filmi on tegelikult isegi põnev oodata. Karroga seda loodetavasti sügisel vaatama :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]   "Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer] - Page 17 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
"Twilight" ja selle järjed [by Stephenie Meyer]
Tagasi üles 
Lehekülg 17, lehekülgi kokku 18Mine lehele : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: