MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 vabateemavabateemavabateema:D:D (666)

Go down 
+21
Everleigh
Sulepea
Tuki
Tarretis
Pizza
Pingu
-Ene-
Unicorn
Getzzzu
Inimeseloom
Kampsik c:
Mezilane
shine
Naughty
Cilen
Milky Orange ^^
Vaimude Tund
Sandara
Nigra
MyMystery
Griffu.
25 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime21/12/2019, 23:42

No mida näiteks Very Happy
Näiteks seda et ma suvel kohtusin astroloogiga? Very Happy

Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime13/3/2020, 00:18

No näiteks Very Happy
Muidu siin jälle, nii vaikne et.. jamh.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime25/3/2020, 21:41

Ah blogis kirjutan salamahti sellest kunagi Very Happy
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime8/5/2020, 00:22

Keegi käib ka siin enam? Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime7/1/2021, 22:51

Ma käin siin ikka piilumas vahepeal Very Happy Aga endal on suht kiire olnud, et korraks sisse logida ja midagi kirjutada haha:D
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime1/4/2021, 23:59

Ouuuuuu, ma ikka käin siin, aga üksi on igav!

Siin peaks elu küll käima tõmbama ju kui korontsik igal pool mujal möllab Very Happy

Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime7/4/2021, 18:32

Põhjenda siis palun, miks ei ole uusi osasid kirjutatud ja üles pandud ah?? Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime24/4/2021, 22:03

Ma ootan ka põhjendust, Audrey! Uued peatükid on muidugi oodatumad.
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime29/4/2021, 19:36

Tervist Very Happy

aga kuidas saaks siia elu tagasi tuua? Ma olen veendunud, et väga paljud tahaksid ise miskit kirjutada või vahelduseks head ja paremat lugeda.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime13/5/2021, 12:48

Reklaamida erinevates kohtades? Alustuseks ise midagi kirjutada ja üles panna? Näidata, et siin ikka mingi elu käib jne.

Ma eile hakkasin mõtlema, et shit I'm old. Ma leidsin selle foorumi siis, kui ma 14 olin.. Ütleme et sellest on paaaaaaaaalju aega möödas nüüd Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime14/5/2021, 17:40

Ma ise ka liitusin siis kui ma 14-15 olin.
Kuid omanikud võiksid tõepoolest seda foorumit reklaamida. Facebookis näiteks või oma sõprade seas kes kirjutamisest ja lugemisest huvi tunnevad. Arvan, et praegu oleks järjejuttude kirjutamine nii mõnelegi terapeudiline tegevus... seda eriti piirangute ajal ja pärast. Lisaks saaksid paljud vanade tuttavatega jälle juttu ajada. Win/Win olukord kui elu siin jälle pihta hakkab Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime11/9/2021, 13:59

Sattusin oma drive'i dokke sorteerima jaaa... Jälle mingi poolik kirjutis. AGA seekord olen ma nii tark olnud, et ma olen lühikirjelduse teinud, kes ja kus ja mis seal toimuma nagu peaks Very Happy Ise-enesest nagu potensiaali oli Very Happy Aga nagu minu puhul tavaline, siis ma olen selle vist enda peas nii läbi mõelnud, et lihtsalt üks hetk on kopa ette visanud ja huvi ära kadunud Very Happy Aga vb tuleb nüüd tuhin peale ja saab edasi arendada Very Happy
Mingi hetk proovisin isegi inglise keeles kirjutada, sest päris paljud asjad mõtlen ma mingil põhjusel, inglise keeles oma peas läbi Very Happy I'm a fucking weirdo Very Happy
Igatahes.. Kuidas läheb? haha Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime1/11/2021, 17:52

Ohjeebus Very Happy

Armas Karro, tead kui tihti ma tegelt mõtlen su peale ja loen su blogi, kui sa seda kirjutad? Aga no mitte kuidagiiiiii ei jõua selleni, et sind ennast täiega ette võtta ja kaotatud aega tasa teha. Samas ma tean, et mul on töö-töö-töö ja sul on tead küll Very Happy

Griffu: sa ahistad mind Instas ka nii või naa, tulen siia ja sama jama siin ka. Kammoon.

Pizza: Tead, reklaamida pole mõtet (ja ma ju pole omanik Very Happy ). Kes tahavad, leiaksid selle nii või naa. Kunagi kõik ise ju leidsime. Pigem on asja suur miinus see, et teosed ei ole kaitstud. Ma ise aeg-ajalt kirjutan ikka ja osasid lugusid, mis on mõne osa pikkuseks jäänud, uuesti alustanud ja paremini aga turvalisus on väga suur küsimärk. Ausalt öeldes on kõige targem kirjutada tõesti nii, et sahtlisse (loe: wordi dokumenti) ja magad öösel rahulikult kui tead, et su asju ei kopeerida kuhugi kurdima Playforia foorumisse (nagu minu puhul juhtus).
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime2/11/2021, 19:17

Booom Auts in da house!!
Shit seda vanust seal pildi all nähes, hirmutab täiega haha Very Happy Vahest mõtlen ja tahaks täiega mingi tiinekas jälle olla Very Happy
Ja praegu vist on wattpad ikka põhikoht kus kirjutatakse ja lugemas käiakse? Kuigi minu arust on raske seal eestikeelset leida midagi.. Või ma mingi laisk ja ei viitsi nii otsida? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime3/11/2021, 00:06

Very Happy Very Happy Very Happy
Auts is indaaaa houseeeeee y'all!

Jap, polegi vaadanud mis seal toimub Very Happy Seal nii raske leida midagi põnevat lugeda Very Happy Inglisekeelne siiski valdav Very Happy Nii et, you're not alone.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime30/7/2022, 14:48

Wazzaaaap, kas keegi enam siin ei käi võiiiiiii?
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime1/8/2022, 16:21

Ma mõnikord ikka piilun siia Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime17/8/2022, 21:15

Mina kaaaa!!!
Ma imestan, et see parool siia nii automaatselt tuleb Very Happy Pole ära unustanud Very Happy
Tagasi üles Go down
Cliodna
Hallaline
Cliodna


Female Postituste arv : 64
Age : 30

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime19/10/2022, 22:00

Ma tulin oma vana regivärssi siit üle vaatama ja olin nagu oot-oot-oot misasja siia on isegi kirjutatud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime17/1/2023, 19:23

Eks mingi elu siin ikka veidi käib aga noh, eks põhjuseid, miks siis teatud vaikelu on, on päris palju. Argielu võtab oma :)
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime29/1/2024, 01:40

Pole ammu käinud ega näinud ja pole ka kirjutanud. Aga kiikan siia et näha kes veel seda paika siin külastavad ja nostalgitsen veidi. Very Happy Unustasin oma parooli ka ära nii et kõik need korrad mis olen käinud siin pole märki maha jätnud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
vabateemavabateemavabateema:D:D (666)
Tagasi üles 
Lehekülg 44, lehekülgi kokku 44Mine lehele : Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: