MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 vabateemavabateemavabateema:D:D (666)

Go down 
+21
Everleigh
Sulepea
Tuki
Tarretis
Pizza
Pingu
-Ene-
Unicorn
Getzzzu
Inimeseloom
Kampsik c:
Mezilane
shine
Naughty
Cilen
Milky Orange ^^
Vaimude Tund
Sandara
Nigra
MyMystery
Griffu.
25 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime27/12/2018, 19:43

Ma ka peale pikka pausi siin tagasi. Kohati on natuke uued tuuled likkuma hakanud aga hetkel ei oska midagi väga öelda...

Just mõtlesin seda, et ega meil seekord küll mingeid kokkuvõtteid teha mõtet pole Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime29/12/2018, 12:04

Oh kade meel!
Ma vahepeal ka midagi kriban, mingid tuuled vahepeal puhuvad, aga vähe. Nii et kirja saab väga vähe ja et midagi avaldada, seda on veel vähem Very Happy
Aga sa vist elad nüüd üksi? Nüüd hea oma ette mõtteid mõlgutada ja kirja panna Very Happy
Ma kui arvuti lahti teen, et tuulaks ringi või kirjutaks blogi, siis üks IT vend on kohe platsis ja hakkab siin häkkima ja erinevaid klahve vajutama. Suudab x asjad lahti lüüa, mida ma elusees ise üles ei leiaks Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime29/12/2018, 14:43

Tuuled foorumi mõttes ka. Peas ikka igav liiv ja tühi väli Very Happy Enamasti.
Ma elan jah üksi oma kodus aga kirjutamiseks aega nagu ikka ei ole. Samas ma pole ka selline, kes sunniks end kirjutama. Mul peab olema isu. Ma ei saa nii et iga päev kirjutan nt 2000 sõna. Ma kirjutan siis kui tunne on õige...
Aga muidu oleks jah megahea ja rahulik kirjutada. Aga mu töö neelab palju mu energiat ära.
Ma vist ronisin oma mustast masenduseaugust ka välja, seetõttu ka kirjutamine oli vastumeelne. Eriti kuna viimases Tobey osas olin -fun fact- oma tulevikku pisut kirja pannud... Nii et uued tuuled igas mõttes. Mis ei tapa, peaks tugevamaks tegema Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime29/12/2018, 15:16

Mis tuuled foorumi suhtes? Tahad sa lähemalt rääkida? Very Happy
Kurat nüüd peab Tobey põhjalikumalt läbi lugema, et mis ennstus sul siis täide võis minna Very Happy
Ja selles mõttes ma olen suhteliselt sama, et kui ikka tuult ei puhu, et midagi kirja panna, siis ennast väga sundima ka ei hakka Very Happy Sp oli koolis mingeid kirjandeid nii nõme kirjutada, et kui seda tuhinat ja mõtet ei ole, siis mida ma punnin seda??
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime29/12/2018, 15:24

Mina ainult unistan sellest, mida kõike ma kirjutaks, kui suudaksin end kokku võtta Very Happy Alati on nii palju vabandusi, miks mitte kirjutada...
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime29/12/2018, 15:31

Karro: Pigem ei räägiks Very Happy Mul koolis kirjandite mõttes alati kõik õnnestus. Isegi kui teemad olid jamad. Omal ajal õpetasin klassivennasidki kirjandeid kirjutama. Kui üks sai tänu mu õpetustele 94 punkti, sai estaõps südari ja kutsus mingi hullu komitee kokku Very Happy Ma ise saavutasin lõpukirjandi skooriga (meil oli veel ainult kirjand siis) klassis teise koha Very Happy
Aga ma võin sulle privaatselt öelda, mis täide läks Very Happy

PK: Sama siin. Kõik on peas nagu film aga kirjutamine võtab aega... Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime29/12/2018, 15:36

Mul on suht raske midagi kirja saada, isegi kui mingid ideed on Very Happy Kui vihikusse kirjutan, siis on just minu pastakat vaja ja oo vihik, äkki hakkaks sealt lehti sööma vms? Why not mom! Ja kui arvutis olen, siis tuleb samuti üks väikemees kohe näppima ja häkib siin nii ära, et enam ei oska tagasi panna asju, nagu nad olid Very Happy Ja see uneaeg, 30 min, sorry aga sellega ka väga midagi kirja ei saa..
Kirjuta kirjuta privaatselt! Olen üks suuur silm Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime29/12/2018, 16:03

Jah, aga ta on kõige ägedam omalooming millega üldse hakkama võid saada ju I love you
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime29/12/2018, 16:18

Seda nüüd kindlasti. Kuidas mu elu ilma temata välja nägi üldse? Uskumatu Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime29/12/2018, 16:43

Nii nunnu I love you
Tahaks ka. Mul on lihtsalt kasulaps vennatütre näol Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime30/12/2018, 14:12

Üritasin eile siia sisse logida, panin parooli aga harjumusest peale igat sõna tuleb ju tühik panna.. Mingi 5 korda ei saanud sisse.. teadsin küll mida valesti teen, aga järgmine kord jälle automaatselt tühik lõppu Very Happy
Enivei, eile öösel ei suutnud ma magama jääda ja mõtlesin igasugu lugude peale. Kerge ideede voor, enne uinumist Very Happy Oleks kena olnud, kui oleks kohe kõik kirja ka saanud, aga noh jah.. Vaatab palju meelde jäi ja mis välja tuleb Very Happy
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime6/6/2019, 13:41

No, eks ta piinlik ole selle kasutajaga sisse logida. Samas, kes meist poleks väiksena debiilsuseid teinud ja kirjutanud - mina lihtsalt sattusin seda internetis tegema. Suured vabandused Very Happy
Viimasel ajal kirjutan vähe ja pigem endale. Kirjutan, kui mingisugune tugev emotsioon, mis vajab lahtimõtestamist.

Kui kedagi huvitab, siis wattpadi keskkonnas mul on kasutaja ja ehk kunagi veel midagi sinna laen üles. https://www.wattpad.com/user/kriips
Tagasi üles Go down
Nigra
Narkar
Nigra


Female Postituste arv : 42
Age : 25
Asukoht : Saaremaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime8/9/2019, 22:59

Vau, otsisin just mingi pool tundi, mis mu kasutaja nimi võis olla ja leidsin ülesse ja kasutaja ka täitsa olemas mis ime
Tagasi üles Go down
http://wunderland.forumotion.com/
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime17/9/2019, 22:59

Ma siin tegin määäd¹ikut ja taastasin Naughtyle juurdepääsu, vaeseke oli parooli ära unustanud ja e-mailid ka ei toiminud Very Happy

Ma võtsin oma kasutajanime kunagisest jutust, muud lihtsalt pähe ei tulnud. Aga oli vist hea valik Very Happy

Mis muidu teete?
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime24/9/2019, 14:59

Hehe, ma sain just ühe lambise looga hakkama Very Happy Alustasin sellega siis kui poiss magas ja pidin lõpetama siis kui ta juba üleval oli. Algus ilus toimis, sõi krõpasid ja oli chill, siis oli vaja hakata oma jalaga mulle arvutisse vehkima, või siis käega siin tähti taga ajama. Wii, emadus on üks ilus asi Very Happy
Ja kuna sügis on nii tore aeg, siis olen oma külmade jäsemetaga siin, ja kohati sõrmed üldse ei funka ja jätavad mul siin tähti vahele.
Nalja ka. Öösel kui härra magab ja ma oma külmade jäsemetega tulen, siis ta põgeneb läbi une ka mu jääkuubikute eest ära Sad Kurb. Ometi ma pean teda ju selleks, et mul üks elus radikas oleks Very Happy

Ok nüüd sai mõtetu möga aetud haha Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime24/9/2019, 20:07

Ma nägin jah, et sa oled midagi kirjutanud ja ma kavatsen selle kohe ribadeks lahti kiskuda, amps-amps Very Happy Ma tulin korraks linnast maale koju ja nad pole siin maja kütnud Very Happy Marukülm. Käed külmad. Segasin vahepeal kassi, kes keras tudus, ta mõnusalt soe Very Happy Muidu on alati ikka mõnusalt soe, sest nad siin parajad külmavaresed. Maamaja, nagu meil on, ikka mõnusad elava tule kolded meil siin. Nö kunstsoojus ikka ahjule vastu ei saa.

Hm, et kavatsed kutist kuuma kuti kasvatada? Lootes geenide peale ja võttes aluseks ta onu, siis piece of cake Razz
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime24/9/2019, 20:38

Poiss ongi kuumavereline. Täitsa isasse Very Happy Onu õpetab talle ainult rumalusi.
Ja meil on ka ahjuga korter, ehk siis saame rõõmuga siin korterit kütta. Tegelikult mulle meeldib. See puude praksumine niii mõnus. Võiks suur klaasist uks olla ainult, kust seda jälgida saaks Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime24/9/2019, 21:47

Ma laseks ta onul mulle ka igasuguseid huvitavaid asju õpetada Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime25/9/2019, 13:25

Ma isegi ei taha teada Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime25/9/2019, 21:25

Nojah siis Very Happy Aga mõtle kui tore oleks kui ma su sister in law oleks Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime25/9/2019, 21:51

See ei lähe su finantsilise unistusega kokku tho Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime27/9/2019, 18:16

No võib-olla aga mis seal ikka unistada kui asi juba paika pandud Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime27/9/2019, 23:53

Tundub, et vahelduse mõttes oleks päris tore Karro ja Audrey omavahelist teemat siin segada!! Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime29/9/2019, 22:17

Muidugi. Karro on väga nõus kui teemat vahetaks Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime30/9/2019, 22:19

Eksole ! Very Happy Rääkige siis midagi head!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 43 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
vabateemavabateemavabateema:D:D (666)
Tagasi üles 
Lehekülg 43, lehekülgi kokku 44Mine lehele : Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: