MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum

PortalHomeCalendarKKKOtsiKasutajagrupidRegistreeriLogi sisse

Share | 

vabateemavabateemavabateema:D:D (666)

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN

Female Postituste arv : 9448

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   20/8/2017, 20:04

Rase või? Very Happy

Ma käisin eile raamatukogus, laenutasin neli raamatut, millest üks loetud ja no mulle tundub, et ma peaks hakkama vist Pärnu raamatukogus kirjutamas käima. Mul tekib seal alati nii vastupandamatu kihk kirjutada ja inspiratsioon ründab igast nurgast ja kaarest ja... Oeh Very Happy Hea aura neil seal vist Very Happy

TEOSTE ''HINGEMATTEV'', ''HABRAS'', ''HABRAS: HAAVATAV'', ''NEED PISIASJAD'', ''NEED PISIASJAD 2''  JA ''TOBEY'' AUTORIÕIGUSED KUULUVAD ALATES TEOSE LOOMISE HETKEST VAID TEOSE AUTORILE KELLEKS ON E.P., PSEUDONÜÜM AUDREY. NIMETATUD TEOSTE KASUTAMINE TEISTE ISIKUTE POOLT ON LUBATUD VAID TEOSE AUTORI LOAL. IGASUGUNE TEOSTE KOPEERIMINE JA SELLE AUTORINA ISEENDA ESITAMINE ON VASTUOLUS AUTORIÕIGUSE SEADUSEGA.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
shine
Helmut

Female Postituste arv : 905

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   21/8/2017, 12:36

Jee, keegi ikka käib siin Very Happy

Mina tegelen hoolega kirjutamisega. Saatsin juulis ühele kirjastusele paar peatükki oma loodetavasti tulevasest raamatust ja neile meeldis. Very Happy Niisiis on mul vaja see täielikult valmis kirjutada. Ja asi edeneb viimaks. Enne kooli algust tahaks sellega enam-vähem ühele poole saada, aga ainult 2 nädalat on jäänud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Prince Kirameki
Kastanjetid

Female Postituste arv : 2663

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   21/8/2017, 21:10

Oo, lahe Very Happy Mis teemal su raamat tuleb?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kaksisoim.tumblr.com/
Karro
Our little cutie pie (L)

Female Postituste arv : 1710

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   22/8/2017, 15:55

Auts jup Very Happy Potti ei kallista, nagu kirjutasime aga jah.. Very Happy Käisin kodus nv'l siis rääkisin vanematele ka. Isa ei saanud alguses üldse aru mis ja kus ja kellelt Very Happy Siis kui pihta sai oli et no jah.. Ok tänks Very Happy Tegelikult on kõik rõõmsad. Nii tore Very Happy
Shine nii lahe, räägi lähemalt millest sa kirjutad ja kindlasti anna teada, kui see välja tulemas on Very Happy Siis teab poes silmad lahti hoida! Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Audrey
Queen B ehk ADMIN

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   22/8/2017, 21:29

Apppppi, shineeeee, nii äge. Millest lugu on? Very Happy

Meie kunagisel foorumlasel (?) Tuulil on ka raamat, nagu ma nädalavahetusel avastasin Very Happy Peaks end ka ikka kätte võtma ja proovima.

KARRO, MIDA. Tundub, et peab sinuga catch uppima Very Happy

TEOSTE ''HINGEMATTEV'', ''HABRAS'', ''HABRAS: HAAVATAV'', ''NEED PISIASJAD'', ''NEED PISIASJAD 2''  JA ''TOBEY'' AUTORIÕIGUSED KUULUVAD ALATES TEOSE LOOMISE HETKEST VAID TEOSE AUTORILE KELLEKS ON E.P., PSEUDONÜÜM AUDREY. NIMETATUD TEOSTE KASUTAMINE TEISTE ISIKUTE POOLT ON LUBATUD VAID TEOSE AUTORI LOAL. IGASUGUNE TEOSTE KOPEERIMINE JA SELLE AUTORINA ISEENDA ESITAMINE ON VASTUOLUS AUTORIÕIGUSE SEADUSEGA.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
shine
Helmut

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   24/8/2017, 16:32

Nii armas, et kõik siin kaasa elate. Very Happy

Tegemist on siis noorteraamatuga, mis räägib surmast ja leinast. Ma väga väga loodan, et see pole tüüpiline lugu. Very Happy Annan endast parima. Very Happy
Ja muide mu oma juttude all on 2 peatükki selle algsest versioonist olemas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Audrey
Queen B ehk ADMIN

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   27/8/2017, 20:13

Ma mõtlesin ühe oma jutu peale, mida kirjutada tahaks ja lihtsalt.... Õudne, kui palju uurimistööd nõuab Very Happy

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
shine
Helmut

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   3/9/2017, 23:44

Audrey- Millest sa kirjutada tahaks? Very Happy

Ma avastasin, et ma ei suuda kuidagi oma juttu lõpetada. Või no ei oska. Pm peaks oma jutus hakkama varsti otsi kokku tõmbama, aga see on nii keeruline. Very Happy Ma olen siin foorumis ka ainult ühe oma juttudest lõpetanud, ju ma ikka ei oska seda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Audrey
Queen B ehk ADMIN

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   4/9/2017, 22:31

Morfiini tahaks kirjutada nii nagu ma seda ette kujutan... Oleks isegi minu meelest paljutõotav jutt, kuid raske.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Karro
Our little cutie pie (L)

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   6/9/2017, 18:25

Ma käisin eile õhtul siin foorumis niisama ringi kolamas Very Happy Ei viitsind isegi sisse logida. Lugesin mingeid lühijutte jne. Olid ikka ajad Very Happy Nii palju rahvast käis mingi aeg ikka läbi siit.
Lugesin nostalgiaga NP viimaseid osasid ja lugesin kommentaare. Auts sul on ikka selline fännklubi, et anna olla! Raudselt kui raamatu välja annad, oled seal esimesel kohal istumas ei tea kui kaua Very Happy

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Audrey
Queen B ehk ADMIN

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   6/9/2017, 21:43

Karrrrrrooooo, ma mingi aeg ründan sind FBs, mul on nii kiired ajad ja ma kogu aeg väss ja lihtsalt ootan aega kui AEGA on Very Happy

Ma suure saladuskatte all võin sosistada, et ma hakkasin NP-d ümber kirjutama. Üks VIP (või kaks?) on isegi lugeda seda saanud. Aga no pole ju aega, et kirjutada kogu aeg... Ma suht ei kannata NP1-te enam Very Happy Kohutavalt naiivne (dialoogid, probleemide lahendused) ja nii edasi eriti just esimesed u 30 osa. Aga samas näen sellest jutust just kõige rohkem oma arengut. Nii et mixed feelings Very Happy NP2 on ikka tunduvalt parem ja kui uut versiooni edasi kirjutan tahaks, et see olekski praeguse ''stiiliga'' kirjutatud. Ja siis kindlasti võiks osad pikemad olla nii, et neid tuleks kindlasti vähem kui 77 Very Happy
Ja ma ei tea, ma tahaks Morfiiniga tegelikult proovida aga Morfiin nõuab nii palju tööd, et ma lihtsalt ei tea... Ideeliselt (planeeritava sisu poolest) oleks see avalikustamiseks täiesti kindla peale minek Very Happy Aga NP on kergem ja Summer&Chad on osake minust ja nendega on nii kerge Very Happy PS: Mul on uus osa suht valmis juba jälle aga tahan ikkagi täiustada :)
No ennustada (lugege: unistada) võite aga ma ei usu, et NP niimoodi maha niidaks Very Happy Lahe oleks küll kui kunagi nii läheks, sest Eestis nagu polegi ühtegi noortekat, mis korralikult raputanud oleks raamatuedetabeleid, ei mäleta nagu... Aga ma ise küll ei julgeks seda mõelda, et nüüd minaaaaa olen see Eesti kirjandusmaastiku maavärin Very Happy Ega enne ei tea kui ei proovi Twisted Evil

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Karro
Our little cutie pie (L)

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   6/9/2017, 21:54

Ma olen hirmuga oodanud, et nooh kas nüüd kirjutad Very Happy
Ausalt öeldes ei mäleta ma üldse millest Morfiin rääkis. Very Happy Aga arvestades seda, kui paljud NP'd siin lugenud on ja kui paljud seda teavad, siis ma usun, et kui see raamatupoodidesse jõuaks oleks huvilisi päris palju, sest et ooo see on ju meie Auts ja hmm mis ta siis siin teistmoodi kirjutas, tekitaks sellist huvi ja samas head äratundmis rõõmu äkki? Very Happy
Ma mõtlen siin, et mul on ka mõni fail arvutis, millel on potensiaali Very Happy Mõtlesin vahepeal, et kuna asjad on mul nüüd nii, siis peaks mõne asja lõpuni kirjutama ja teeniks sellega ehk natuke lisa raha juurde Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Audrey
Queen B ehk ADMIN

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   6/9/2017, 23:12

Morfiini ongi vaid üks osa aga ma ei tea, kas ma olen sulle sellest pikemalt rääkinud...

No uus NP tuleks veidike erinev. Näiteks Joshua mõttes... Very Happy Ideid on oi kui palju. Äratundmisrõõmu oleks küllaga.
Jaa Karro Very Happy Võib ma hakkan muinasjutte ja lastejutte kirjutama? I love you

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Karro
Our little cutie pie (L)

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   6/9/2017, 23:20

Ma avastasin jaa, et Morfiin on siin täitsa ühe osaga olemas Very Happy
Räägi Joshuast lähemalt? Muudad ta vähem tropiks? või hoopis veel rohkem??
Ma panin spotifyst praegu mingi suvalise playlisti käima, et äkki tuleb head muusikat ja tuleb mingit inspi ja voilaa Very Happy Vb saan ühe mingi lühijutu vms valmis kirjutatud. Pole ammu siia midagi postitanud Very Happy
Ja lastejutud, siis saadad ainult mulle, et ma oma väikse magama ikka saaks? Et hoole ja armastusega tädi Autsilt Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Audrey
Queen B ehk ADMIN

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   7/9/2017, 20:13

No vot, loe Very Happy

Ma mingi aeg siis ründan sind ja siis lobisen sulle uuest NPst, diil? Very Happy Ei hakka avalikult patrama sellest.

Jaa, muidugi Very Happy Hunniku armastusega Autsilt. Ja siis kui juba suurem on, kirjutan nii huvitavaid et ta ei suuda magama jääda, muhaaha Very Happy

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Karro
Our little cutie pie (L)

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   7/9/2017, 21:26

Diil it is! Jään ootama Very Happy Hirmuga Very Happy
Haha siis ma loen ise salaja ja ei suuda magama jääda Very Happy Nõuan juurde ainult Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   

Tagasi üles Go down

vabateemavabateemavabateema:D:D (666)
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 42, lehekülgi kokku 42Mine lehele : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42