MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Unelaul

Go down 
+15
AliceInWonderland XD
®ebra
Naughty
shine
DragonFly
MyMystery
Getzzzu
Audrey
Mezilane
Milky Orange ^^
Tarretis
Unicorn
Karro
Keku
Cilen
19 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime8/9/2013, 15:42

Vabandust, aga kavatsen seda võib-olla kooli jaoks kasutada.


Viimati muutis seda Cilen (7/6/2015, 11:16). Kokku muudetud 9 korda
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime8/9/2013, 17:25

See ei ole üldse suur asi, kui teatakse, et sa kirjutad, ausalt ka. Ma olen juba ammu aru saanud, et see on hobi nagu iga teinegi ja ausalt öeldes ei tee inimesed selle peale väga teist nägugi. (Välja arvatud juhud, kui tahetakse teoseid lausa näha, kuid nemad saavad kiire "ei") Selles suhtes, et iseloomu see ju inimesel ei muuda.. Võib-olla teeb olukorra isegi huvitavamaks, sest see üldiselt viitab asjaolule, et inimesel on suurem fantaasia, sest kirjutamisel läheb seda ju vaja ning hea kujutlusvõimega inimesed on ikka ägedad.
Mul vist teadis kogu algkooli- ja põhikooliaegne klass lõpuks, et ma kirjutan, kuigi ma polnud sellest kunagi valjuhäälselt rääkinud. Ilmselt jagasid ise ära tänu minu tunnisisestele sisukamatele kirjatöödele või midagi.. Keegi ei näinud selles igatahes probleemi ja ma olin endiselt oma.

A jutust endast nii palju, et endiselt täitsa huvitav. Mulle meeldib, et tegu on natuke teistsugusema maailmaga kui päriselu. Tekitab palju võimalust kirjutaja fantaasiat näha.

Ja see sõna peaks olema maniakk, kui sa just mõnda uut liiki välja ei mõelnud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime8/9/2013, 17:38

Jah, ma mõtlesin ise ka sellele, et ega inimesi eriti ei huvita, et ma kirjutan või vähemalt ei näidata välja. Siinkohal pean ma silmas enda õde. Ta pole sest ajast saadik midagi maininud ja noh, mis seal ikka. Ses suhtes, et ma ka tõesti ei taha nüüd järsku kuulutama hakata, et "hei, ma kirjutan" See oleks tohutult nõme ja ma arvan, et vahest ongi parem, kui ei teata. Mul on alati olnud see kartus, et minust oodatakse rohkemat, kui ma suuteline olen.

Mulle endale kusjuures meeldib väga seda kirjutada. Vahest ei meeldi ka, aga siis meeldib mulle mõtteid paberile üles kirjutada. Very Happy

Ja ma tõepoolest tükk aega mõtlesin, et no kuidas kirjutada, aga olin piisavalt laisk, et mitte otsida, kuidas seda kirjutatakse, niisiis suutsin ikkagi valesti kirjutada. Very Happy
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime8/9/2013, 18:20

Mulle väga väga meeldib. C: See on põnev ja ma tahaksin juba teada, mis seal toimub ja kes need vaateratta juures olid.

Ootan uut. (:
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime8/9/2013, 18:30

Küll see kunagi välja tuleb. Ma ei usu, et lähiajal, aga kunagi kindlasti. Very Happy

Ning mul on tohutult hea meel, et sulle meeldib Wink
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime8/9/2013, 19:26

See jutt on SUUREPÄRANE! Mul läks vahepeal meelest ära, mis esimeses osas toimus, kuid alguses oli mul tähelepanuga probleeme nii, et esimene lause on mu ajus vist elu lõpuni, kes oleks võinud arvata, et tetrise mängimine facebookis saab sul iga poole tunni taguseks harjumuseks?

Jaaa... ma ei teagi mida muud öelda kui ainult seda, et loodan, et uus osa tuleb varsti ja sa tõesti kirjutad hästi, ma ei tea, kus sul need sõnad ja teksti sidumine tuleb, seda saab vist tõeliseks andeks nimetada. Minu meelest minu jutud on võrreldes sinu omadega ikka puhas null. Ja ma ei väsi korrutamast: sa kirjutad ikka väga - väga hästi.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime8/9/2013, 19:34

Haha, mul on ka vahepeal niiviisi olnud. Very Happy
Aaa, ja ma lisasin su mingi aeg facebooki. Very Happy Et sa lihtsalt teaks, kuna sa pole vist ikka veel vastu lisanud. K ja P... Very Happy

Isver, ma tänan sind. Tõid mulle taaskord naeratuse näole. Very Happy

Ja su jutud on ka head. Kuigi ma pole sind enam ammu midagi tõsiselt kirjutamas näinud... Very Happy Hkhmmmm...... Väike vihje, et hakka kirjutama, tüdruk. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime9/9/2013, 11:40

Kes ütles, et ma ei kirjuta Wink

Ja selle fb kutse võid uuesti saata.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime9/9/2013, 16:56

No jah. Eks mul oli ka vahepeal niiviisi, et kirjutasin vaid endale, kuni siis nüüd siia uuesti midagi üles lisasin. Ehk siis selle jutu... Very Happy
Aga sa võiksid midagi avaldada, tore oleks lugeda.

Ja saatsin ja võtsid. Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime9/9/2013, 20:30

Ma olen sõnatu. Võrrrratu osa! :)

Uut! :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime9/9/2013, 21:35

Kohe sõnatu? Aga mul on väga hea meel, et sulle meeldib. Wink
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime9/9/2013, 21:37

Järjekordselt imehea osa. Very Happy Sinu jutud toovad sellesse masendavasse kooliaega natuke rõõmu. Nii et ma ootan väga uut osa. Very Happy
Aga see Tobias Frosti poeg on tegelikult hästi tore ja Julia armub temasse, eksju. rabbit 
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime9/9/2013, 21:52

Seda on nii tore kuulda. Mulle meeldib koolis mõelda, et varsti istun voodis, läpakas süles, mälupulk arvutisse lükatud, kuulan head muusikat ja kirjutan seda. Nagu teeb tuju kohe paremaks. Very Happy

Aga eeeeee..... mmmmmmmmm..................eiiiiiiiijuuuuu?! Very Happy
Aga mis seal ikka salata, midagi ikkagi juhtub küll jah. Very Happy
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime9/9/2013, 21:58

Jeeeeeee! Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime9/9/2013, 22:00

Jaaaaaa.... See saab vahva olema. Vääääga vahva! Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime15/9/2013, 12:08

Uus osa on ka enam-vähem valmis. Ehk siis millalgi on seda siia ka oodata. Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime16/9/2013, 18:32

Seda on hea kuulda :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime16/9/2013, 19:32

Njahm. Very Happy
Pealegi selgus täna, et sellise sõna kasutamine on ebaviisakas. Kuigi ma ei öelnud seda üldse paha pärast. Saa siis aru, mida ma valesti tegin... -.-
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime17/9/2013, 17:48

Vabandust, aga kavatsen seda võib-olla kooli jaoks kasutada.


Viimati muutis seda Cilen (7/6/2015, 11:16). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime19/9/2013, 17:46

Ma nägin seda osa juba suhteliselt ammu, aga mul lihtsalt polnud aega seda läbi lugeda, sest õppida antakse nii kohutavalt palju ja kui veel trennis käia tahad, siis ei jää enda jaoks peaaegu üldse aega. Ja nii masendav on teada, et uus põnev osa ootab lugemist, aga lihtsalt ei jagu aega. Aga nüüd on see taevalik hetk õnneks käes. Very Happy

Igatahes see osa oli väga hea (nagu ikka Very Happy). Ma tahaks midagi enamat öelda, aga mu pea on praegu täiesti tühi. Aga ma ootan juba põnevusega Tobiase poja välja ilmumist. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime20/9/2013, 21:53

Eriti masendav on koolist koju tulla, kui tead, et sul nagunii pole aega rahuliklt maha istuda ja kirjutada. Veelgi masendavam on ka see, et suutsin mingi ime läbi haigeks jääda ja täna peale lõunat kott toolis Harry Potterit vaadates suutsin kuidagi nii imelikus asenis istuda, et mu selg valutab vastikult. Üpris masendav... -.-

Aga... Väga tore on lugeda, et sulle meeldib. Ja et sa kommenteerid ja leiad ikka aega lugemiseks. Sa võiksid muidugi kirjutamiseks ka aega leida, kuna George on nii armas mees, et jahm... Very Happy
Tobias Frosti poeg ilmub ka kindlasti varsti välja... Very Happy
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime21/9/2013, 10:48

Ma olen ka haige. Või õigemini on mul praegu ainult köha, sest nohust ònnestus mul enam-vähem jagu saada. Aga köha on see-eest väga jube.

Ja mul on väga hea meel, et sa kirjutamiseks aega leiad ja loodan, et leiad edaspidigi, sest nii mõnus on koolist koju tulles teada, et sind ootab midagi head ees. Very Happy
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime21/9/2013, 11:06

Ma lugesin ka läbi ja mulle tohutult meeldib. Sa kirjutad väga hästi (kuigi ma vist juba mainisin seda). :p Igatahes ootan väga uut.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime21/9/2013, 12:56

MyMystery, ma räägin, et ikka sinapead kirjutama hakkama... Et siis mind ükskord midagi head koolist koju tulles ees ootaks... Very Happy

Milky, tänaaaan. Uue osaga läheb kindlasti aega, kuna ma noh, pole alustanudki... Very Happy Pealegi tuli nüüd arvuti peale peaaegu kuu aega paranduses olemist tagasi koju ja tehti mingi tobe tarkvarauuendus, mis tähendab, et kõik kuradi asjad on arvutist kaunud, seega ka word... Ja mis kõige nõmedam, arvutil polnud seda arvatavasti vaja tehagi, kuna arvuti ei läinud enne lihtsalt käima, aga oh well. 50 eurot selle eest välja käia on ka tore...

Aga tore, et loete ja kommenteerite. Razz
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime21/9/2013, 13:21

Nii, ma lugesin ka lõpuks läbi ja mulle väga-väga meeldib. Sa kirjutad tohutult hästi, et ausõna, ma loeksin nagu raamatut. Very Happy 

Ja kust kohast sul need ideed tulevad? Very Happy Ma olen vist kõiki su jutte lugenud ja need kõik on sellised erilised. Mitte mingil juhul tüüpilised.

Igatahes oled sa väga andekas ja jään uut ootama. Very Happy 
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Unelaul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Unelaul
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: