MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Unelaul

Go down 
+15
AliceInWonderland XD
®ebra
Naughty
shine
DragonFly
MyMystery
Getzzzu
Audrey
Mezilane
Milky Orange ^^
Tarretis
Unicorn
Karro
Keku
Cilen
19 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 8 Icon_minitime28/10/2014, 20:11

Kolme päeva pärast hakkan kirjutama jälle. Ma ei taha mõeldagi sellele, et ma midagi ei suuda ning juba paari päevaga alla annan. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 8 Icon_minitime8/12/2014, 20:27

Vabandust, aga kavatsen seda võib-olla kooli jaoks kasutada.


Viimati muutis seda Cilen (7/6/2015, 11:22). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Unelaul - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 8 Icon_minitime8/12/2014, 21:26

Am I dreaming?

Vau. See oli lihtsalt nii suurepärane, ootamatu ja äraütlemata vahva üllatus! Very Happy Nagu tõsiselt. Aitäh, aitäh, aitäh. Very Happy
Ma olen seda miljard korda öelnud, aga ma nagu tõsiselt armastan su kirjutamisstiili. See on kuidagi nii ladus ja voolav ja tekitab sellise kerge inspiratsioonipuhangu. Kui sa kunagi mingi raamatu avaldad, siis ma olen absoluutselt kindel lugeja. Very Happy
Mul tekkis tahtmine teada saada, milline Rue välja näeb. Minu kujutlustes on ta millegipärast süsimustade pikkade laineliste juuste ja lumivalge nahaga ning kannab punast kleiti (ära küsi Very Happy) Aga huvitav, milline ta päriselt välja näeb. Very Happy
Ja Dan. Kohati tundub, et selle minu nunnu armsa Dani asemele on mingi natuke kurjem mees tulnud, aga ta meeldib mulle ikka. Väga meeldib. Ükskõik millisena. Very Happy
Ma ei peaks seda vist ütlema, aga ütlen ikka: Ma tahan uuuuuuuuuuuuuut osa! Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Unelaul - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 8 Icon_minitime8/12/2014, 21:56

Ma olin selle loo juba unustanud
Mitte selle pealkirja, vaid sisu. Kuid kohe kui ma olin jõudnud lugemisega teise lauseni, tuli mulle kõik jälle meelde. Detailideni
Ja see saab tähendada ainult seda, et sinu jutt on jätnud endast kustumatu mulje.
Vot täpselt nii hea sa oledki  Very Happy
Ja nüüd ma loen edasi  Very Happy

Kaua tehtud kaunikene, mis?  Wink
Osa ise oli vägev, kuid ma ei saa lihtsalt aru inimestest, kes nii ülbed oskavad olla. Ega nendest, kes nagu oma lõbuks käivad inimesi ähvardamas. Mille jaoks see vajalik on? *raputab pead*
Ja kas Dan tõesti arvab, et võib ringi käia ja inimesi suudelda, kui tahtmine tuleb? Või on kuskil tagamõte peidus? Peab aju tööle panema  Very Happy

Kaks pisiviga torkasid silma küll: Ma ei suutnud sinna midagi parada, et ma enda suud kinni ei suutnud hoida.
                                                            ,,Kui te vabatahtlikult ei tule, pean teid siit vägisi minema viima," ähvardas mees ja tema jäiste siniste pilk oli minu silmadesse kinnitunud.

Ma armastan seda juttu ja loodan, et sinagi oled nüüd õigel lainepikkusel. Kuna süües kasvab isu, siis soovin UUT osa veel kiiremini. Very Happy
Ootan!
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Unelaul - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 8 Icon_minitime8/12/2014, 22:41

Oo, väga hea.
Danton, see nimi ajab mind millegipärast naerma, on idioot muidugi, aga armas idioot ikkagi. Very Happy
Ohh, sa kirjutad ikka niii hästi, et mulle tuli meelde, et peaks seda juttu algusest peale lugema hakkama. Mitte, et ma ei mäletaks, mis siin toimunud on, aga jah... Very Happy
Uue osa saab hiljemalt jõuludeks jah? Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 8 Icon_minitime9/12/2014, 22:05

Appppiiii, tänan teid niiii väga. Ma olin veendunud, et mul pole enam ühtegi lugejat, kuna ma nagu tõepoolest ei pane siia enam midagi üles. Aga jeee, mul olete teiee! sunny

Rue ettekujutus on muidugi suurepärane, aga ma pole kindel, kas see ka tõele vastab. Very Happy Muidugi on ta elegantne ja graatsiline ja piltilus ja... Hea küll, igati suurepärane.

Kirjavigade suhtes hoiatasin ette, aga kui kunagi aega ja tahtmist jagub, kontrollin kindlasti üle ja parandan kõik vead, mis silma jäävad, ära.

Ja Danton on tegelikult ülilahe nimi. Ütleme nii, et ma nagu täiega otsisin nime, mille lühend saaks Dan olla, aga mis oleks mingi nö suursugusema nime hüüdnimi vms. Very Happy Said aru küll vast. Very Happy

Ja ma tänan teid täiega, aga tuleviku suhtes võin vaid öelda, et arvatavasti te nüüd aasta otsa jälle uut osa ei saa.

What a Face
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Unelaul - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 8 Icon_minitime9/12/2014, 23:20

Ära ole rumal, Cilen! Sul on alati lugejaid  Wink
Kirjavead ei huvita kedagi, see oli lihtsalt norimine  Very Happy
Aasta otsa? Kas see on mingi halb nali või? Hakkan jaanuaris ootama?
Tegelikult... ma olen nõus aasta ka ootama, kui sa vahepeal usinalt mõnda muud juttu kirjutad
Palun?!  
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 8 Icon_minitime18/12/2014, 15:21

Ma kirjutangi muud juttu, aga see pole siia üles panemiseks mõeldud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Unelaul - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 8 Icon_minitime19/12/2014, 01:46

Näh!
Sellest pole küll abi...
*mossitab*
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 8 Icon_minitime22/12/2014, 13:31

Ma pole kindel, aga kui võimalik siis see jutt, mida ma kirjutan, sellest saab mu 11. klassi uurimistöö. Very Happy

Kui võimalik, siis...
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Unelaul - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 8 Icon_minitime22/12/2014, 17:35

Ja siis on Cilen nii tubli ja paneb selle siia ilusti ülesse  Very Happy
*noogutab*
Just nii!  Very Happy

Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 8 Icon_minitime22/12/2014, 20:55

Hahaha, no mine sa tea Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Unelaul - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 8 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Unelaul
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: