MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Unelaul

Go down 
+15
AliceInWonderland XD
®ebra
Naughty
shine
DragonFly
MyMystery
Getzzzu
Audrey
Mezilane
Milky Orange ^^
Tarretis
Unicorn
Karro
Keku
Cilen
19 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime20/4/2014, 18:14

Haha, Mezilane. Väga, väga kirglik kommentaar! Very Happy

Ja ma muide teen seda füüsikas kogu aeg. Ja isegi sellega on võimalik kahte saada. Ilma vahele jäämata. Very Happy

Ikkagi tänan ka. Nii et tänan tänan tänan. (:
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime20/4/2014, 18:26

Mul on homme aurumine, kondenseerumine ja muu selline. Isegi arvutusülesandes on raske aru saada, mida tegema peab. Tavaliselt on see arvutamise osa nagu lihtsam.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime20/4/2014, 18:48

Arvutus ülesanded ongi lihtsad, aga siis kui kõik koos on jookseb juhe kokku ja ei saa enam midagi aru. Mul matas nt samamoodi. Jumala närvi ajab. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime21/4/2014, 17:57

Haha, polnudki "väga" hull. Midagi sai tehtud ja isegi arvutusülesanded olid tuhat korda lihtsamad kui need, mida tundides läbi tegime. Seda teist asja polnudki väga vaja vaadata.
Mul käib siin jube kordamine eksamiteks praegu.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime21/4/2014, 20:07

Juba? Ma olen arvatavasti siis jube laisk, et eksamite peale isegi mõelda ei viitsi eriti... Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime12/6/2014, 13:43

Vabandust, aga kavatsen seda võib-olla kooli jaoks kasutada.


Viimati muutis seda Cilen (7/6/2015, 11:21). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime18/6/2014, 19:47

Mida mida MIDA? Mismõttes Dan on kihlatud? Issand jumal, miks ta sellest nõmedast Ruest lahku ei lähe, kui talle hoopis Julia meeldib? Very Happy Ma ei tea, sellel mehel tuleb küll kõvasti selgitustööd teha. Mis tähendab, et ma ootan nüüd kannatamatult uut osa. Very Happy

Aga muidu. Suurepärane osa. Nii pea, kui ma olin paar esimest lauset läbi lugenud, meenus mulle, kui väga ma su kirjutamisstiili armastan. Lugesin selle osa lausa kaks korda läbi ja lihtsalt nautisin. Very Happy

Ja misasja? Miks te ei tohi koolis lahtiste juustega käia?? Mina ei peaks seal siis vist küll päevagi vastu. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime19/6/2014, 22:40

Danton kallis Frost on kihlatud jahhh! Very Happy

Aitähhhh!  Embarassed 


Ma tean, ma käin (tähendab käisin Very Happy ) igati idiootses koolis. Seda, et me juukseid lahti ei tohtinud hoida põhjendati sellega, et need on siis igal pool (söögi sees, mida nemad söövad ka?!?!?!?!?!) ja koristajad peavad neid koristama. Vabandust, aga mida muud nad siis tegema peavad, kui mitte koristama?
Pealegi käisime kooliga Stockholmis ekskursioonil nüüd päev paar tagasi ja siis meid sõna otseses mõttes lukustati õhtul meie kajutitesse ja üks õpetajatest jäeti välja koridori valvama, et keegi välja ei tuleks. Meile öeldi põhjenduseks, et laeva töötajad olid neile öelnud, et meie ei või õhtul laeva peal ilma saatjata ringi käia ning nad olid seda öelnud meie kooli direktorile, aga kuidas, põrgu päralt, nad teadsid, et me koos temaga üldse oleme? Põhjus oli tegelikult raudselt selles, et nad nägid meid koos võõraste inimestega ringi käimas, kuigi meile oldi öeldud, et me enda kajutitest väljas käiksime ja uusi tutvusi saaksime. Ja kui me saime... Armas, kas pole?
Aaa, ja muide, see poiss kellega meid nähti oli veidi tumedam ning üks õpetaja ütles meie kooli poisile: "Vaadake, et meie kooli tüdrukud nigadega ringi ei käiks."

Vabandust, ma pidin selle lihtsalt välja rääkima. Ma olen jube vihane ausalt öeldes. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime14/7/2014, 02:45

Ohsaa!
Kohutavalt lahe jutt Very Happy Lugesin kõik algusest lõpuni läbi ja ootan kannatamatult uut osa Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime15/7/2014, 11:41

Misasja, ma alles nüüd märkasin, et siin on mingi uus osa. Kus ma küll elanud olen?  scratch 

Alustades Danist siis nüüd on kirg muutunud. See on midagi vihaselt tapmise sarnast mu peas. Mille kuradi pärast ta küll Juliat suudles. See oli raudselt mingi osa tema isa plaanidest (teooriad, teooriad). Ta on JOBU. Mad 
Juliast on muidu kahju, aga ma arvan, et tal on midagi varuks seal kihluspeole. Loodetavasti jobu Dan suudleb teda uuesti ja Rue näeb seda ja nad lähevad lahku ja almost happy ending on käes. Siis ma võib-olla ei soovigi teda enam tappa Very Happy.
Igatahes uut! Ja ma ei väsi seda korrutamast, et su kirjutised on ülimalt head  cherry.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime16/7/2014, 16:43

Tänaaaan teid mõlemaid!

Dan on LAHE!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy

Uuega läheb vast tohutult aega. Ma MyMysteri jutu juures kirjutasin talle, milles probleem... Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime22/9/2014, 19:28

Ma ei suuuuuuuuuuuda enam kirjutadaa.....
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime23/9/2014, 17:53

Kas sa ikka tead, millise tünga sa mulle praegu tegid?
Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime23/9/2014, 20:07

Mida? Eiiiiiiiiiii Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime24/9/2014, 14:28

Mina sain topelt tünga, i know what you feel MyMystery...
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime24/9/2014, 18:23

hahaha Very Happy

Ma ei tahtnud teile halba, andke andeks Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime26/9/2014, 01:59

Mh...
Ma juba lootsin Very Happy
Kas uut ka millalgi saab?
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime6/10/2014, 20:26

Appi, appi. Palun andke mulle andeks, et ma nii rumal olen. Ma ei tea, mis värk on, aga ma tõepoolest ei suuda enam kirjutada ja ajast, mil ma nüüd ühikas ka olen, ei suuda ma ka enam lugeda. Very Happy

Vabanduuuuuust!
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime11/10/2014, 13:47

Mina annan andeks Very Happy
Mul on tihti samamoodi...
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime25/10/2014, 11:44

Jah, see on lihtsalt kohutav. Ma tunnen end jube süüdi, aga nüüd tuleb nanowrimo enda novembriga otsa ja mul on juba väga VÄGA pikka aega üks mõte peas ringi käinud, kuid seda jõudu ja tahet pole olnud, et kirjutada, niisiis nüüd ma proovin end takka sundida. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime26/10/2014, 00:20

Ma mõistan sind täiesti Very Happy
Siiski ära end liiga palju ka sunni, sest nii võid sa oma tahte lõplikult kaotada, kuid mis veelgi olulisem, ära anna endale kirjutamisest liiga pikka puhkust, muidu võib sinu erakordne anne hävineda
Ära küsi, kuidas ma tean Sad
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime26/10/2014, 10:03

Minu nö puhkus on juba mitu kuud olnud. Ma tõesti arvan, et pean end sundima, et taas tee kirjutamiseni leida.

Kõlas väga maitselageadlt, aga jah. Very Happy Nii see kord juba on Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime26/10/2014, 15:00

Haa, ma suudan kirjutada küll, aga 100 sõnalisi tekste korraga ja need pole mitte kuidagi juttudega seotud ja pärast kirjutamist on vaja vähemalt kuu ajalist pausi.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime27/10/2014, 14:30

Täpselt! Täiesti haige värk lihtsalt Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime28/10/2014, 00:25

Jahh, ma ei saa vist isegi 100 sõnaga hakkama  Very Happy
Septembris proovisin üle pika aja kirjutada
No ei tule välja lihtsalt
Praeguseks on mul kaks poolikut peatükki, mis mulle ei meeldi  Very Happy
Masendav
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Unelaul - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 7 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Unelaul
Tagasi üles 
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: