MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)

Go down 
+29
littlestar12
Marmelaadikomm
Natu
Milky Orange ^^
Cilen
Maeve an Aodhagan
Unicorn
Tarretis
Mezilane
Herbts
swessu
lucky-girl
Roo¾adKet¹id
kiku979
Manhattan.
Dragomira
Toadily Insane
Griffu.
Kärolyn
Shadowpaw
AliceInWonderland XD
Murtagh
Prince Kirameki
®ebra
Keku
Audrey
Lammas
shine
nasicc
33 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next
AutorTeade
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime22/2/2013, 09:24

Mulle meeldib ka.
(Õnneks jõudsin ära oodata selle osa, aga ma ei tea kas ma nüüd jõuan järgmist osa ära oodata Very Happy )
Et siis ma ootan uut osa jälle Very Happy!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime22/2/2013, 11:35

Audrey - juhuuu! Very Happy
Wordpress sp, et mulle meeldib selle välimus ja töötamine rohkem kui blogspot. Very Happy Aga tekitan ta siis allkirja mingi aeg. Very Happy
Ehhee. Very Happy Aitäh. Very Happy Ütleme nii, et eks Sten ole ise ka natukene ärevil ja siis kõiki nüansse tähele ei pane. Very Happy Ja... awkward teema kah, ja siis kohe nii järsult ütlesid ära. Very Happy Ja mul on väga hea meel, et sulle tundub, et suudan mehe vaatevinklist kirjutada. Mina ise oma võimetes nii kindel pole, aga mulle on see formaat meeldima hakanud, et olevikus ja kordamööda mees ja naine. Very Happy
Uuega üritan tegeleda. :)

Lammas - mis plaadi? Very Happy
Aitäh. :) Juttu hakkab ka tulema. Ma tahtsin nende esimest kohtumist natukene awkwardina hoida. Very Happy

®ebra - nii tore! :)

Toadily Insane - üritan paari päevaga valmis saada. :)

Shadowpaw - Haha. Very Happy No loodame kõik kollektiivselt, et ikka järgmise osa nüüd ka ära suudad oodata. Very Happy


EDIT: Mulle meenus praegu, kuidas ma MG puhul väikseid snippeteid (väljamõeldud või mitte) hiljem kommentaarides jagasin. Very Happy Ma siin kirjeldan kiirelt seda kohta, kus nad üksteist komplimenteerisid Liivi vaatevinklist.


"Meie, mehed, tahame ka, et meid meeles peetakse," kostab Sten lõpuks ning puudutab õrnalt minu käsivart. Uuuhh. No eks ta õigus ole, aga... ma ei... see oleks veider. Mõtleb veel, et ajan talle ligi või midagi. Samas... las ta siis olla, proovime. Ütleme... ega see nüüd midagi tähendama pea. Kompliment ühelt inimhingelt teisele. Jah, just nii.

Vaatan teda mõtlikult ning tunnen, kuidas mu suunurgad iseenesest üles kaarduvad. See on tõesti üks neist hetkedest, et... las need asjad lähevad. Vaatame, mis saab. "Sten," ütlen ettevaatlikult. Ta tundub ootusärev. "Sa oled väga nägus." Ja see pole pooltki sellest, mida öelda tahan.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime22/2/2013, 13:04

Väga rõõmustav :) Ja no awkward oli muidugi, mul ka aga ma suhtusin asjasse huumoriga ja andsin korvi Very Happy Aga no mehel peab olema vastutustunnet, seega miks Sten punastama pidi? Very Happy Ja Liivi oleks pidanud arvestama, et SELLISEL mehel on äkki selliseid asju vaja... Very Happy
Ja no loomulikult on pisut keeruline esimesel silmast-silma kohtumisel end vabalt tunda. Nii et nad jutustasid täitsa piisavalt. Aga mulle isegi meeldiks, kui Sten teaks kui ooh-la-la-laaaaa ta Liivi silmis on ja oleks pisut pealetükkivam nagu. Mitte ahistav aga no... Pealetükkiv. Very Happy
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime22/2/2013, 15:14

nasicc - Ma arvan, et ma kuidagi moodi suudan, aga kui peaks uus osa tulema nädalavahetusel siis ma suren küll ära Very Happy, sest ma ei saa terve nädalavahetus arvutisse.

(PS. Selles saan ma süüdistada enda sugulasi kes elavad veel kiviajastul Very Happy )
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime22/2/2013, 21:42

Audrey - ütleme nii, et Sten on küll oma seksuaalsusega väga sina peal, aga siiski: Liivi ja esimene kohtumine ja kõik see. Very Happy
Mulle nii meeldib tglt su mõte, et Sten võiks teada, kuidas Liivi teda tõesti näeb. Very Happy Asjad oleksid nii palju lõbusamad, kui nad mõlemad end tagasi ei hoiaks, vaid instinktidel end juhtida laseksid. Very Happy

Shadowpaw - Ma üritan ehk pühapäeva õhtuks panna uue osa. :) V esmaspäeval enne magamaminekut. :)
(Arvutita elu ka tore. Very Happy)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime22/2/2013, 21:55

No eksole, Sille Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime22/2/2013, 21:59

Givin' me ideas in here! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime22/2/2013, 22:08

Well I'm not sorry Wink
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime23/2/2013, 11:13

I believe you. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime24/2/2013, 00:34

Hah, kondoomid. Very Happy See võib tõesti piinlik olla. Very Happy

Aga armas. Very Happy Kahju, et nad eri linnades elavad tho. Very Happy

A mulle meeldib jutt. Mulle meeldivad enamused sinu jutud Very Happy Sa kirjutad nii hästi. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime24/2/2013, 10:31

Sa panid mind nüüd punastama... (A) Very Happy
Tagasi üles Go down
kiku979
Juubilar
kiku979


Female Postituste arv : 168
Age : 24
Asukoht : in Paradise called Fid¾i

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime24/2/2013, 11:16

Mulle ka meeldib see jutt :)
kriitikat ei olegi ning kirjavigasid ka silma ei hakanud :)
aga UUT ootan Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime24/2/2013, 13:22

Täna õhtuks üritan! :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime24/2/2013, 21:17

Nv läinud ja kõik, mis mul ette näidata, on see, et ma olen Mu armast paksukest vaadanud ja end laua alla naernud. Very Happy


5. osa

LIIVI

Astun oma ühikatuppa, tõmban ühe käega ukse enda järelt kinni ning viskan oma ostukotid voodi peale. Hingamine on raskendatud ja ma avan natukene värisevate kätega oma mantlinööpe. Selle seljast saanud, panen ma ta hooletult oma riidekapis oleva puu peale, kuid see kukub sealt tuhmi mütsatusega maha.

Lasen tal olla.

Astun kahe lühikese sammuga oma voodi juurde ning vaatan sellel olevaid kotte. Mulle meeldib suures linnas elada. Ilus uus seelik, kaks paari värvilisi sukapükse, Muumioru lugude DVD ja raamat „Kaka ja kevad“.

Istun voodiotsale ning toetan enda küünarnukid jalgadele. Panen käed oma kuklale ning hingan paar korda sügavalt sisse ja välja, sisse ja välja.

See täiesti hoost mäest üles rühkimine ja kampsun mantli all tegid oma töö. Mingisugune... mingisugune ärevus on jälle sees. Ei suuda end maha rahustada normaalsele, aeglasele elurütmile.

Ma pean õppima asju rahulikumalt võtma.

„Kõik korras, Liivi?“

Tõstan oma pilgu ja näen Kaiat oma laua taga murelikult minu poole vaatamas. Naljakas, ma ei pannud tähelegi, et ta siin on.

„Jah, ikka. Ei peaks olema?“ küsin natukene hingetult.

Ta vaatab mind mõned sekundi hoolikalt. „Ma ei tea. Lihtsalt... sa tundud kuidagi siplev olevat.“

Muigan tema sõnavaliku peale, kuid ei ütle midagi. Ma ei viitsi praegu eriti suhelda. Tahaks teha... ma ei tea mida. Jooksma minna. Tõusen püsti ja astun uuesti oma riidekapi juurde. Tirin sealt välja oma dressipüksid ja ühe T-särgi. Vahetan riided kiiresti ära.

Astun oma riiuli juurde ja vaatan oma patsikumme. Panen oma juuksed hobusesabasse.

„Kas ma su tosse võin laenata?“ Mul endal on vaid kingad, kuna ma tegelikult sporti ei tee. Sport on Kaia teema. Ja õnneks oleme sama kasvu.

„Jah... ikka,“ ütleb ta natukese aja pärast. „Mis sul plaanis on?“

„Välja lähen. Jooksma, ma arvan.“
Võtan laualt oma MP3-mängija ja panen sellele kõrvaklapid külge.

„Päriselt ka... on kõik korras?“ küsib Kaia murelikult. „Tööl midagi? Kooliga...? Sten?“ pakub ta huupi põhjuseid välja.

Ma ei taha siin toas olla. Ma tahan minna. Ma tahan õue minna. Õhu ja vabaduse kätte. Mul on tunne, et siin ruumis lihtsalt pole piisavalt õhku praegu. Otsin oma kapist tuuleka.

„Sa pead sinna alla veel midagi panema,“ ütleb Kaia. „Detsember on.“

„Ma kavatsen joosta. Mul ei hakka külm,“
vastan ehk natukene järsemalt, kui plaanitud.

„Tuul saab ikkagi naha vahele...“ on Kaia kahtlev. „Päriselt. Mis viga? Hommikul oli kõik veel hästi.“ Ta kortsutab kulmu.

Ohkan ning vajun oma voodile istuma, kottide peale. Ja mind ei huvita. Triigin oma nägu ja kehitan õlgu. Avastan, et üks mu jalgadest tatsub. „Ma ei tea... midagi ei ole halvasti. Koolis on huvitav. Võtame just lastekirjandust läbi ja siis räägime nende vaba aja täitmisest ja...“ Tõusen püsti ja võtan endale kapist vähemalt mütsi.

„Tööl siis?“ pakub sõbranna.

Raputan pead. „Töö pole kerge ja ma olen väsinud, aga... see ei ole see. Ma ei tea. Lihtsalt ei tea.“

„...Sten?“
küsib Kaia.

„Mkm. Temaga on kõik korras. Tööga korras. Koolis korras. Selles võib-olla asi ongi. Kõik on hetkel hästi. Või nii hästi, kui veel olla saab. Nagu...“ Vaatan maha ja raputan pead. „Selline tunne on, et kaua see kesta saab? See ei ole normaalne. Midagi peab valesti olema. Midagi peab halvasti olema. Rahulolu ei ole normaalne.“ Ma justkui tulistan selle kõik endast välja.

Kaia ohkab kaastundlikult. „Vahel sa võid tõesti seda karta, aga... See on ju kurnav. Et kui kõik on hästi, siis sa mõtled sellele, et midagi peab valesti olema. Vaata, kui närviline sa praegu oled. Hommikul oli kõik hästi, on ka praegu.“ Ma kuulen ta hääles murenooti. Ongi see halb asi käes.

Otsustan, et pole põhjust anda põhjust talle muretsemiseks. Vean naeratuse hääle. „Sul on õigus. Las ma naudin seda rahulolutunnet. Aga jooksma lähen ikka,“ teatan püsti tõustes. „Kui ma juba riides olen ja... jah. Ma tahan jooksma minna.“

Ainult et kui ma õue astun ja ringi vaatan ning inimesi lihtsalt kõndimas näen... siis ma ei taha joosta. Imelik on. Panen kõrvaklapid kõrva ja otsin oma listist üles The Goo Goo Dollsi „Irise“. Keeran volüümi maksimumi peale ning hakkan lihtsalt kiirkõnnil edasi kõndima.

Iga sammuga tunnen, kuidas pinge minust kaob; iga noodiga tajun, kuidas see halb tunne minust justkui käsnaga välja imetakse.

Ja ma tunnen end jälle iseendanda.

Vaatan kella ning avastan, et olen õues olnud vaid paarkümmend minutit. Tore küll. Ma ei taha veel tagasi minna. Kaia on kindlasti veel natukene murelik. Asjata, kuid no tee see talle selgeks.

Järsku tuleb mulle idee. Saadaks Stenile SMSi ja uuriks, kas tal on aega rääkida. Koban püksitasku järele, et sealt telefon võtta, aga puudutan oma reit, minu jala ja käe vahel vaid tükike riiet. Tunnen, kuidas sisikond külmaks muutub.

Mu telefon.

Ma olen oma telefoni ära kaotanud.

Koban meeleheitlikult oma teist reit ja avastan siis, et mu lollakatel dressipükstel ei olegi taskuid. Jessus. Pistan mõlemad käed ka kiiresti tuulekataskutesse. Neid taskutest välja võttes on mul ühes käes pooleldi täistatistatud salvrätik ja teises MP3-mängija.

Palun ütle, et ma unustasin telefoni koju.

See on surm, kui ma olengi oma telefoni ära kaotanud. Ta on mul vaevalt kolmekuune!

Egas midagi. Võtan suuna ühika suunas ja kui ma hingeldavana tuppa tagasi vajun, ei ole mitte mingisugust kahtlust: ma olen jooksnud.

„Uhh. Kaia, oled sa mu telefoni näinud?“
küsin hingetult.

Kaia vaatab oma arvutiekraanilt üles ning noogutab. „See on su laua peal. Sten hel-“

„Oh, jumal tänatud!“
Sööstan oma laua juurde ja võtan sealt oma telefoni. „Ma arvasin, et olen su kaotanud!“ teatan teatraalselt.

„21. sajandi südameseiskaja,“ naerab Kaia. „Aga tegelikult Sten helistas sulle. Ütlesin, et läksid õue ja telefon jäi koju, et hiljem helistad. Loodan, et sa ei pahanda.“

„Oh ei,“
ütlen käega lüües. Istun oma toolile ning tõmban paar sekundit hinge. Siis aga võtan end kokku ja avan klahviluku, et Stenile helistada.

Ajan tuuleka endal seljast ära, katsun vaba käega oma õhetavaid põski ning otsustan endale teed teha, mis sest, et sees mul siiamaani tulitan.

Sten võtab vastu kolmandal kutsel.

„Tsau,“ ütleb ta energiliselt.

„Tsau,“
vastan ka mina.

„Uhh. Jooksnud oled? Sul selline hääl, et kops koos.“

„Sa ei kujuta ette ka,“
ütlen pead raputades. Võtan restilt tassi ja lasen sinna külma vett. „Läksin õue ja ühel hetkel mõtlesin, et helistan sulle. Hakkan siis telefoni otsima ja... mida pole, see on minu telefon. Ma ei tohi endale nii teha. Nõrk süda on.“

Sten naerab. „Eks ta nii kipub olema ju jah. Pool elu telefonis ju.“

„Kus siis teine pool on?“

„Kui ma nüüd aus olen, siis arvutis. Kuigi oleks ilus öelda, et pärisellu jääb ka elu.“


Valan tassi veekeetjasse tühjaks. „Päriselus on teistmoodi elu. Ma täitsa mõistan, mida sa silmas pead.“

„Seepärast ma sind-,“
alustab Sten. „Meeldidki. Seepärast sa mulle meeldidki. Saame üksteisest väga hästi aru.“

Muigan ja lähen teepakiotsinguile.

„Aga tegelikult helistasin ma enne sulle põhjusega ka,“ ütleb Sten enne, kui ma midagi vahele pista jõuan. „Ma tahtsin küsida, et mida sa homme teed?“ küsib ta.

„Hmm.“
Avan kapiukse ning vaatan oma lahtist teepakki. Kirtsutan nina. Veel kolm tassi teed juua enne kui järgmise paki avada saan. „Arvestades, et tegu on detsembrise pühapäevaga... mul on tegelikult päris tihe päevakava, kui aus olla.“

„Ahsoo?“
küsib Sten natukene kohkunult.

„Jah. Kas näed... mul on homme vaja „Kakat ja kevadet“ lugeda, kolmas hooaeg „Homseid uudiseid“ vaadata ja liiter jäätist ära süüa. Need kõik võtavad päris korralikult aega.“

„Seda on küll kurb kuulda,“
teeb Sten nördinud häält. „Sul on nii kiire just siis, kui töö mind Tartusse toob ja mul vaba õhtupoolik on. Ainult minu õnn. Kui oleks vaid mingi viis, kuidas meie päevakavad kuidagigi ühtima saada.“

Mu süda jätab löögi vahele ja hakkab siis põmmadi-põmmadi-põmmadi vastu mu rinnakorvi taguma. Tunnen, kuidas mu peopesad kohe higiseks muutuvad. See oleks meie esimene kohtumine pärast balletti kaks nädalat tagasi.

See on täiesti ulmeline, et keegi Stenisugune minust huvitatud on. Aga see ei tähenda just seda tingimata, et ta minust niimoodi huvitatud on. Sõpradega tahetakse ka ju kokku saada, eksole? Ainult et minul on tunne, et ma sooviksin temaga kokku saada kui oma... poiss-sõbraga? Meessõbraga?

„Kui vaid oleks...“ Loodan, et mu hääl oli piisavalt kindel.

Sten naerab. „Kas ma tohin sinuga näiteks „Homseid uudiseid“ koos vaadata?“

Mm. „Tegelikult saan ma seda ju mõni teine päev ka vaadata. Asjad tuleb tähtsuse järjekorda panna.“

„Hmm... et mina olen siis „Homsetest uudistest“ tähtsam?“
küsib Sten meelitatult.

„Oh, kullake.“ Mu silmad lähevad suureks: mida ma just ütlesin? Miks? Kuidas? Laksatan käega otsaette, kuid otsustan lausega edasi minna. „Sa oled mulle isegi Kyle Chandlerist tähtsam.“

„Kes see veel on?“
on Sten nõutu.

„See, kes peategelast mängib.“

Sten naerab. „No sel juhul olen ma meelitatud.“

„Peaksidki-“
alustan.

„Kurat. Ma pean minema, Liivi. Helistan sulle õhtul tagasi, räägime täpsemalt, eksole?“ küsib Sten kiiresti.

„Jah, ikka. Tsau!“

„Tsau.“


Ja liin muutub tummaks.

Vaatan oma käes olevat telefoni ning ohkan õndsalt. Sellel hetkel saab ka teevesi valmis, nii et kallan selle tassi, teekotikese peale. Lähen sellega ettevaatlikult tuppa tagasi ning istun oma laua taha.

Vaatan Kaia poole. „Kas sulle ei tundu veider, et Sten minuga suhelda tahab?“ küsin. „Ma olen temast viis aastat noorem ja õpin lasteaiakasvatajaks ja olen kogu aeg näost kui peet. Ja tema on pikk nägus advokaadihärra.“ Kirtsutan nina. Oma ebakindlustele hääle andmine õhutab vist neid natukene.

Kaia ohkab ja ütleb oma töölt pilku tõstmata: „You don’t give yourself enough credit.“
Tagasi üles Go down
Toadily Insane
Narkar
Toadily Insane


Female Postituste arv : 44
Asukoht : Eks kusagil ikka...

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime24/2/2013, 21:30

Nii nunnu... Very Happy
Oskan öelda vaid UUT!
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime24/2/2013, 21:52

Mõnus osa oli Very Happy
Tahan UUT ja RUTTU! Palun...
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime24/2/2013, 22:06

1. Mis armast paksukest sa vaatad?
2. Kas tegevus mitte ei toimunud Tallinnas? (nad kohtusid ju Tlnas, siin osas Sten kurdab, et täpselt siis kui töö ta Tartusse toob)
3. Mida Kaia õpib? (Vabandused, kui sa seda maininud oled)
4. Ja mis mõttes ''sellepärast ma sind-''? Juba armastab? Üüü... Very Happy

Muidu oli igati okidoki osa, mulle meeldis. Ja mulle nii meeldib, kui elutruult sa kirjutad. Hästi mõnus kohe lugeda noh :) Ma juba tükk aega tagasi oleks läbi lugenud aga ma vaatasin Presidendi vastuvõttu ja ootasin, millal Otti näitab ja siis olin pisut kannamatu, kuna tahtsin lugeda. Ja no lõpuks saingi :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime24/2/2013, 22:24

Toadily Insane - :) :)

®ebra - see "palun" kõlas nii meeleheitlikult. Very Happy

Audrey - 1. Mi Gorda Bella - see telenovela. Very Happy
2. Liivi elab Tartus, Sten Tallinnas. Kas ma pole tõesti seda juba selgeks teinud? *on piinlik* Minu jaoks kuidagi nii iseenesestmõistetav. Very Happy Jessas. Very Happy (See jessas oli minu pihta suunatud. Very Happy)
3. Kaia õpib lasteaiakasvatajaks Tartu Ülikoolis. Very Happy
4. Kas ta tahtis seda öelda tõsiselt või nagu me naljaga pooleks vahel ütleme "Ma armastan sind", jääb teile endale mõelda. Very Happy
Elutruudus on tore. Seda ma taga ajangi. :) Ja Ott vaadatud, osa loetud... kõik korras. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime24/2/2013, 23:37

Ahah Very Happy Ma kahtlustasin seda. Issand jumal, kuidas kõik mu sõbrannad, kes seda vaatasid selle tüübi, Orestese, järele õhkasid Very Happy
Sa oled võib-olla selgeks seda teinud aga mulle on äkki lihtsalt jäänud arusaam, et kui L on Tartus õppimas, siis S on ka seal... Nii et sa ära jessata seal! Very Happy
Kaia ja Liivi õpivad samat asja?
Ja jah, kõik on tore. Ma vist kirjutan blogisse midagi ja sina ka. Tegele blogiga. Ma juba vist 3 korda vahepeal vaatamas käinud, mis seal toimub :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime24/2/2013, 23:43

Aga Orestes ON kena. Very Happy Ma ka väiksena õhkasin... aga muidugi tolla seebikates olid alati ilusad mehed. Very Happy Praegu on naljakalt kandiliseks muutunud. Very Happy
Olgu, ei jessata. Very Happy
Kaia õpib ärijuhtimist. Very Happy
Whoops. Ma peaks praegu tglt homseks tekstianalüüsiks kordama. Very Happy Aga suudan vaid mi gorda bellat vaadata. xD
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime24/2/2013, 23:58

Ja mõistad hispaania keelt ja värki? Very Happy Ja no ega Orestesel just viga jah midagi pole...
Ja Sille, palun otsusta ära, mine loe oma eelmist kommentaari. Mida ta siis õpib ikkagi nüüd? Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime25/2/2013, 00:03

Ei, eestikeelse leidsin. Very Happy Kuigi ma tahaks hullult Milagrost ka vaadata. Seda eesti keeles pole. :/
Ee... Liivi õpib lasteaiakasvatajaks ja Kaia ärijuhtimist. Kus ma nüüd segast juttu ajasin? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime25/2/2013, 00:19

Kuskohast sa eestikeelse leidsid? Very Happy Mind juba täitsa huvitab Very Happy Pidid alla laadima vms?
Selles kommentaaris, kus sa mu neljale küsimusele kenasti vastasid :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime25/2/2013, 00:28

https://www.dailymotion.com/video/xyhk7_mu-armas-paksuke-ep11_shortfilms#.USqQIB19DmQ

Aaa. Ma ei pidanud Kaiat silmas. Liivit ikka. Very Happy Ma ei tea, miks sinna Kaia panin. Very Happy
Kaia - ärijuhtimine. Liivi - lasteaiaõpetaja. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime25/2/2013, 01:01

Ahah. Seal on kuni 15. osani? Very Happy
Ja jah, nüüd on selge. Ja Sten on pealinna advokaadihärra (L)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
58074216 (37 osa; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 24Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: