MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]

Go down 
+5
Roo¾adKet¹id
®ebra
Manhattan.
R.
Shadowpaw
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Icon_minitime31/3/2013, 00:08

Mulle meeldib, kui sulle meeldib Very Happy.

OT: Palun ära tee topeltpostitusi, sinu postituse nurgas on nupp EDIT, vajuta sinna ja saad enda postitust muuta.
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Icon_minitime31/3/2013, 11:54

Mulle ka meeldib Exclamation
Nutella aitab alati edasi, eks Wink
Ootan uut osa Exclamation
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Icon_minitime31/3/2013, 18:08

Tore, kui meeldib.
Jaa, alati Very Happy.
Pole kindel kuna sa seda saad, äkki... kuu aja pärast Very Happy?

EDIT: Nutella Forever Laughing!
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Icon_minitime2/4/2013, 18:16

Kuu on liiga pikk aeg No
Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Icon_minitime2/4/2013, 20:13

Jah, kuu on liiga pikk aeg, isegi 2 nädalat on pikk. UUT osa tahaks juba täna... . Very Happy
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Icon_minitime2/4/2013, 20:48

Mul pole inspiratsiooni. Lõpp on mul juba välja mõeldud, aga mida sinna vahepeale panna, vot seda ma ei tea Very Happy.
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Icon_minitime15/8/2013, 15:29

See on siis viimane osa.
Tuli jah natuke lühike, aga ma otsustasin selle jutu lõpetada. Minu jaoks tuli see natukene võõras. Igatahes, nautige Very Happy.


6. osa


Sätendevate tiibadega olevus tuli tagasi.
„Sa tuled minuga,“ sosistas ta.
„Ei, ma ei taha!“
„Kui ei taha, siis kuidagi ikka tuled.“
„Ei, ma ei kavatsegi sinuga tulla, ma jään siia.“
„Näeme varsti,“ ütles ta ning lahkus, pilgutades salakavalat silma.
Ma ei saanud temas aru. Ta oli küll ilus, aga kuidagi liiga salajane ja kuri.
Keegi karjub. Kuulen karjeid. Mis toimub?


Ärkasin ülesse, kui kuulsin ema karjumist. Avasin enda toa ukse ning siis nägin mis toimus.

Maja põles, köök põles, õe tuba oli leekides, vanemate tuba samuti. Mina olin veel ainuke kelle tuppa polnud jõudnud tuld. Tõmbasin ruttu ukse kinni, võtsin fliisi ning hakkasin toast välja tormama, kuid ma jäin hiljaks. Suur tükk põlevat katust kukkus minu ukse ette.

„Appi,“ karjusin täiest kõrist, kuid tundus, et keegi ei kuulnud mind. Ema oli Ossu ja isaga juba välja jõudnud ning õde polnud kodus, arvatavasti.

Nii ma siis seal olin. Seisin keset enda tuba, olles tule tehtud lõksus ning karjudes täiest kõrist appi. Pisarad tekkisid silma ning ma mõtlesin, kas see ongi minu lõpp? Ma ei pääse siit välja,
siin ma suren. Karjusin veel, kuid keegi ei kuulnud mind.

Tundsin kuidas pea käib ringi. Ümber minu olid ainult oranzid leegid, mis kerkisid aina suuremaks.

Kaugelt kuulsin sireene. Need olid väga imelikud, vähemalt nii ma kuulsin. Prõks, veel mõned prõksud. Ma vajun, tunnen kuidas põrand vajub. Maja kukub kokku. Ma üritasin veel karjuda, kuid hääl oli kadunud. Mind valdas hirm. Mis nüüd saab?

Hirm ja valu - need tunded valdasid mind, sest ma põlesin. Nii valus oli. Keegi nagu ei aitaks mind, nad oleks nagu mu unustanud. Veel prõkse, maja kukub täielikult kokku. Leegid on mind enda võimusesse võtnud.


Mingi suur valge olend seisab mu ees. Ma tunnen ta ära. See olend on minu unenägudest. Ingel, ta tuli mulle järgi. Mingi imelik sähvatus käib ning ma olen kõrgel. Ma otsin enda keha, kuid ei näe seda. Ainult tuha hunnik. Tõusen veelgi ning näen enda kodu. Täiesti hävinud, rusudeks põlenud.

„Meil on aeg minna, Emma.“
„Kuhu? Kes sa oled? Mida sa minuga teed?“
„Ma päästan su. Me lähme siit ära. Seal sa oled lõppude lõpuks, siiski õnnelik.“


Me tõuseme kõrgemale. Läbi paksude pilvede, jõuame kohale. Mu silmad näevad üht maad. Kus elavad sarnased olendid. Me lähme läbi kuldsete väravate. Väravale on hõbedaselt graveeritud „Post mortem ante quam natus sis qui fueris.“ – „Pärast surma saad sa selleks, kes sa olid enne sündi.“ Ma sain sellest aru, ma mõistsin seda keelt.

Väravate taga oli imeline maa, täis rohelust. Helesinine taevas, lilled, ilusad puud, puude sees majad, palju loomi, kuid seal oli üks asi erinev. Seal elasid inglid. Seal olin ma õnnelik.
Tagasi üles Go down
*Rainbow*
Narkar
*Rainbow*


Female Postituste arv : 47

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Icon_minitime23/10/2013, 19:57

Hea, aga tahaks et see poleks lõppenud Sad
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Icon_minitime4/11/2013, 16:15

Sama siin. Muidu meeldis, aga oleks võinud pikem olla. Kokku nii lühike jutt.
Mis seal siis ikka. Kirjuta uus jutt, aga tee see pikem.
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Icon_minitime4/11/2013, 16:19

Aitäh teile.

®ebra ma lõpetasin jutu, sest mulle ei meeldinud see enam ja tundus liiga lapsik, kuid ei tahtnud poolikuks ka jätta :)
Nüüd on lõpetatud ning midagi on ka mul juba kirjutatud natukene, ühest uuest jutust Very Happy.
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Icon_minitime4/11/2013, 16:26

Kirjuta siis kiiresti ja ära väga kaua venita, ma tahan juba lugeda Exclamation 
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Icon_minitime4/11/2013, 16:30

Kõigepealt kirjutad sina, siis mina Very Happy
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Icon_minitime4/11/2013, 16:47

Ei, ei, ei Evil or Very Mad 
Sina enne Twisted Evil 
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Icon_minitime4/11/2013, 16:50

Kle, mul pole üle kahe lõigugi Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Oleme veel siiski noored

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Armastusjutud-
Hüppa: