MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]

Go down 
+5
Roo¾adKet¹id
®ebra
Manhattan.
R.
Shadowpaw
9 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime31/1/2013, 20:25


1. osa


Ma nägin seda, nädal aega tagasi, aga ikkagi on see mul koguaeg mõtetes. Mõtlesin edamisi, see vaatepilt , see oli löök, otse südamesse. Mu süda, purunes miljoniks killuks, mida ei saa kunagi enam kokku panna, ühe rõveda vaatepildi pärast.

Oli järjekordne hommik, millest ei osanud ma rõõmu tunda, möödas oli nädal, sellest juhtumist. Sten oli teinud mulle üle neljakümne vastamata kõne, aga ise ta teab, enda raha raiskab. Ma lihtsalt ei tahtnud teda enam tunda, kõik need kaks aastat, aastad mil me koos olime. Ta oli mind petnud. Need päevad (ja ka mõningad ööd), mil me koos ei olnud, oli olnud ta koos, selle jubeda Karmeniga. Ma endiselt ei suutnud uskuda mida ma tollel peol olin näinud, Sten ja Karmen, nad amelesid ja mis kõige rõvedam, nad amelesid vetsus.
Ma üritasin selle vaatepildi enda peast välja heita.

Kõndisin alla kööki, kuna oli nädalavahetus ja kell oli üheksa läbi pool tundi, olin ma üksi kodus. Ema oli sõbranna juures, isa läks vist tööle ja õde... pole aimugi kus ta olla võib. Ema oli teinud pannkooke, mida ma loomulikult armastan. Kapist võtsin taldriku ja klaasi, asetasin ühe pannkoogi taldrikule, peale panin vaarikamoosi, ohtralt vahukoort ning veel ühe pannkoogi, nagu magus hamburger. Klaasi kallasin apelsiinimahla. Kui lõpetanud oli otsustasin helistada Karinile, ta oli minu parim sõber, ma usaldasin teda kõige rohkem, ning tema usaldas mind ka. Karin oli punapäine tüdruk, kellel on oma poiss ning talle meeldib käia linnas ning mängida tennist. „Niisiis, kas helistada või mitte?“ mõtlesin natuke, kuid otsustasin ikkagi helistada.

„Tsau Emma!“ lausus Karin reipalt.
„Tsau jah.“ mu hääletoonist oli selgelt aru saada, et midagi on viltu, ning ega see ka Kairinile märkamatuks ei jäänud.
„Kas midagi on juhtunud?“ päris ta murelikult.
„Pole väga telefoni jutt, aga äkki saaks kokku ning läheks shoppama või kinno, siis räägiks mis on juhtunud.“ ma üritasin ta tuju ikkagi üleval hoida.
„Kinno minek oleks päris vahva mõte. Saame bussijaamas kokku“
„Ok, tsau!“ ütlesin juba natuke rõõmsamal häälel.  Karin on tavaliselt kõigega nõus, seega oli lihtne teda kaasa kutsuda.
„Tsau!“ kilkas Karin.
Hakkasin ennast sättima. Otsustasin selga panna helerohelise miniseeliku ning kollase topi. Tegin endale lohaka hobusesaba ning võtsin koti koos mobiili ja rahakotiga. Asusingi teele.


------------------------------------------------------
Kriitikat Very Happy


Viimati muutis seda Shadowpaw (15/8/2013, 15:37). Kokku muudetud 8 korda
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime31/1/2013, 20:30

Mulle meeldis!
Aga üks härib: 1.Osa peaks olema 1. osa Very Happy
Ootan igatahes uut. :)
Tagasi üles Go down
Manhattan.
Piraat
Manhattan.


Female Postituste arv : 16
Asukoht : Rändan

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime31/1/2013, 20:31

Meeldis, uut! tongue
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime31/1/2013, 20:35

Mulle meeldib, et teile meeldib :)
Tagasi üles Go down
Manhattan.
Piraat
Manhattan.


Female Postituste arv : 16
Asukoht : Rändan

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime31/1/2013, 20:36

Aa, üks asi ka et kuidagi liiga palju komasid tundub minuarust olevat.. Very Happy :/ Aga võib-oll ainult minu arust. Very Happy


Viimati muutis seda Manhattan. (31/1/2013, 20:52). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime31/1/2013, 20:42

Minuarust küll pole palju komasid Very Happy
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime31/1/2013, 20:48

Komad pole väga minu sõbrad Very Happy
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime2/2/2013, 00:42

2. osa



Kõndisin bussijaama poole, nägin seal Karinit. Karin oli kaasa võtnud oma poisi nimega Martin. Martinil olid blondid juukse, sinised silmad ning ta oli üsna pikk. „Pidi ta selle Martini nüüd kaasa vedama?!“ podisesin omaette. Siiski üritasin päevast rõõmu tunda.

Ootasime bussi, mis pidi meid Coca-Cola Plaza juurde viima. Otsustasime minna vaatama „TED“-i . Bussi jõudis viis minutit hiljem, niiet me pidime päris kiired olema, et filmi alguseks kohal olla. Kohale jõudsime siiski üsna ruttu, viis minutit oli seansi alguseni. Ostsime piletid, popkorni ja coca-cola. Läksime saali. Minu õnnetuseks, kukkus mu telefon maha, seda üleskorjates ajasin kogematta popkorni ümber, see aga lendas ees oleva vanaproua hallidesse kiharatesse. „Huvitav, miks vanurid on kinos? Ja vaatavad „TED“-i? Väga imelik.“ sosistasin vaikselt Karinile. See, aga puhkes naerma ning ajas kogu enda coca Martini pükstele. „Karin, sinust saab tulevane Einstein.“ muigas Martin ning üritas mängida solvunut. Alustasime filmi vaatamist.

Kui film lõppes, nägin kuidas saalist väljus elegantne proua, popkorn hallides lokkides. See ajas mind tohutult naerma, kuid suutsin ikkagi ennast vaos hoida. Martin lahkus, kuna tal oli kohe algamas trenn. Nüüd tekkis aeg, kus ma sain Karinile oma murest rääkida.

„Niisiis, sa tahtsid teada mis juhtus?“ küsisin Karinilt.
„Jah, su hääl oli kuidagi kurb...“
„Asi oli selles peos kuhu Sten mind kutsus. Ta ütles, et ta käib korra wc-s ära ning, et ma ootaksin teda siin. Oli möödunud pool tundi, aga teda polnud ikka kusagil näha. Otsustasin vaatama minna kuhu ta niikauaks oli jäänud. Kohale jõudes nägin, et meeste wc uks oli praokil ja kuulsin sealt Steni häält. Piilusin uksest sisse ning nägin, et Sten oli vetsus koos Karmeniga ning nad... tead ju küll.“
Karin ohkas ning vaatas kella. „Kuule me peaksime minema hakkama, buss jõuab varsti kohale.“

Jõudsime bussipeatusesse, kui eemal nägin Karmenit ja Steni. „Kus hundist juttu, seal hundid ka.“ ütlesin vihaselt. Sten jooksis minu juurde ning hakkas rääkima, et nad olid Karmeniga mind otsima tulnud. „Ma tõesti peaksin seda uskuma?! Liiga hale jutt. Ma ju nägin teid seal peol, kui te vetsus... olite!“ vastasin ükskõikselt. Võtsin välja telefoni ja hakkasin kõrvaklappidega muusikat kuulama. Sama tegi ka Karin. Sten ja Karmen lahkusid.

Eemalt nägin bussi. Läksime Kariniga bussi peale.

-------------------------------------
Kriitikat jälle Very Happy


Viimati muutis seda Shadowpaw (15/8/2013, 15:31). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime2/2/2013, 05:56

Mulle meeldib! cheers

Aga jah, ma nõustun Manhattan.-iga, et komasid oleks võinud esimeses osas vähem olla.
Teises osas polnud eriti ülearuseid komasid, aga mõni siiski oli.
Võiksid natuke komadega tööd teha. Very Happy

PS: Palun uut osa Exclamation
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime2/2/2013, 11:20

Mulle ei meeldinud see osa. Eelmine oli parem.
Kuidagi kiirelt läks ja Karin ei reageerinudki õigesti ju. Teda nagu ei huvitanud see vms.
Aga siiski ootan uut osa :)
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime2/2/2013, 11:38

®ebra -Tore kui meeldib. Ma nüüd üritan mitte väga palju komasid panna, aga eks ikka juhtub Very Happy
R. -Karin ongi selline, tal on tegelikult suva teistest peale iseenda. Wink

Uut osa saab täna õhtul või homme õhtul Wink
Tagasi üles Go down
Manhattan.
Piraat
Manhattan.


Female Postituste arv : 16
Asukoht : Rändan

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime2/2/2013, 11:55

Veitsa lühike oli. Kirjuta kasvõi kauem, aga tee pikemad osad. Wink Aga muidu tore, uut ikka! :)
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime2/2/2013, 12:16

Aa, no siis on teine asi Very Happy
Mina ei saa pikemaid osi nõuda, kuna ma isegi ei tee pikki osi Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime2/2/2013, 13:03

Mis mõttes ei kirjuta pikemaid osi... Selle asemel, et kähku uued ja lühikesed osakesed üles laadida, jäta need lühikesed osad seisma ja kirjuta nii kolm-neli osa juurde. Pane need kokku ja alles siis lae üles, kui sellel kokkupandud osal on väärikas pikkus. Mingeid 100-sõnalisi jupikesi ruttu-ruttu üles laadida lihtsalt selleks, et regulaarselt siin foorumis oma kirjasõna näha, pole mõtet.
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime2/2/2013, 14:49

Okei :) järgmine kord tuleb pikem
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime2/2/2013, 17:51

Ja palun võta ära see küsimärgi ees olev tühik pealkirjas.
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime4/2/2013, 21:05

3. osa


Väljusime bussist.
„Kuule, ma nüüd siis lähen. Täitsa tore oli. Tsau!“ laususin.
„Tsau jah! Ma homme helistan sulle, teeks koos midagi vahvat?“
„Okei mulle sobib, aga ära väga vara helista. Tsau!“
„Tsau!“


Kõndisin koju. Kodus ootas mind ema, õde ning isa kes hakkasid koos õhtusööki sööma. Jõudsin just õigeks ajaks, kõht juba korises ka. Istusin laua taha ning ema küsis „Kus sa olid niikaua? Ma juba hakkasin muretsema. Kas sa kella ikka tunned?“
„Jah ema, ma tunnen kella ning ma olen 16 aastane. Ma ei ole enam väike laps kes peab kell üheksa magama minema.“
„Hakkame õhtustama siis, toit jahtub muidu ära. Elina, palun kutsu isa ka sööma, ta peaks olema magamistoas.“
hõikas ta Elinale kes oli parajasti asunud valima kanatükki mida süüa.
„Oota las ma valin ilusa tüki ära, isa võtab selle muidu endale.“ ütles Elina.
Ema puhkes naerma. „Oh sind küll.“ ning läks kutsus isa sööma.
Ema oli teinud riisi ja ahjukana, mis oli väga maitsev.
Peale õhtusööki suundusin enda tuppa, mis asus maja teisel korrusel. Tuba oli laimirohelise tapeediga kus olid suured valged liblikatega kleepsud. Akna ees oli valge kirjutuslaud. Kapp asus ukse kõrval ning voodi oli tagaseina juures.

Läksin vannituppa. Vannituba jagasin enda õega. Seal oli suur mullivann, kraanikauss ja wc. Käisin vannis, pesin hambad puhtaks ning panin selga magamisriided. Läksin voodisse, pugesin tekki alla, võtsin mp3-e ning panin sealt käima laulu „Päästke noored hinged“ mida esitas Greete Paia. Jäin magama.

Hommikul äratas mind ülesse Elina, kes kutsu mu sööma. Ta oli üllatunud, et ma ikka veel magasin, sest tavaliselt olen mina see kes äratab teda ülesse. Kell oli kaksteist. Pesin hambad, panin selga mustad dressid, punase topi ning läksin alla kööki sööma. Elina oli teinud ananassi saiu ning mustika-metsmaasika smuutit. Need olid lihtsalt võrratud. Elina on suurepärane kokk, tal on blondid juuksed siniste otsadega ning silmad on rohelist värvi. Elina on 18 aastane ja tal on poiss Karl, kellega ta veedab enamuse ajast.

Peale söömist läksin Ossuga parki, mulle meeldib veeta pargis aega enda koera Ossuga, ta on väga lahe koer. Vahel kui mul on mõni mure ning ma talle sellest räägin, ta nagu saaks aru. Kõndisin siis parki, mängisin umbes tund aega Ossuga. Kuna Ossu oli väsinud, otsustasin koju minna. Koju jõudes olid kõik läinud kuhugi, aga mina mitte. Karin polnud mulle veel helistanud, aga ega ma väga ei ootanudki.

Otsustasin, et ma grillin midagi. Külmikus polnud midagi mida grillida, niisiis läksin poodi. Poes oli mõnusalt jahe, ostsin kaks mahlajäätist, kolm karpi grillribi ning ühe apelsiinimahla. Maksin ära ning hakkasin koju kõndima. Panin mahlajäätised ja apelsiinimahla külmikusse ja läksin õue grillribi grillima. Kui söed said valmis asetasin liha grillile, mõne ajapärast olid kolm karpi grillribi valmis. Jõudsin söögi õigeks ajaks, sest ema ja isa tulid töölt koju ning neil olid kõhu hirmsalt tühjad. Külmikust võtsin ühe mahlajäätise ja läksin enda tuppa. Võtsin enda jaki, sõin jäätise ära ning helistasin Lisale kes oli minu naaber. Saime tänaval kokku ning läksime parki jalutama. Rääkisime kõigest, sest Lisa on inimene keda ma võin usaldada, kuigi Karin oli mu parim sõber. Rääkisin talle mida Sten oli mulle teinud, ta ütles, et ega see Sten ongi üks paras tolgus ja ta ei vääri mind. Olime pargis jalutanud üle tunni aja, saime kõik räägitud ning ma otsustasin koju minna, kuna kell oli üheksa läbi viisteist minutit. Kallistasime ning läksime mõlemad enda kodudesse.
Läksin enda tuppa, pesin hambad ära ning heitsin magama.


Viimati muutis seda Shadowpaw (15/8/2013, 15:30). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime4/2/2013, 21:20

Selles osas olid komad sul palju paremad sõbrad kui muidu. Ainult üks koht torkas silma.
Tsiteerin: :
Peale õhtusööki, suundusin enda tuppa, mis asus maja teisel korrusel.
Peaks olema: Peale õhtusööki suundusin oma tuppa, mis asus maja teisel korrusel.

Muidu meeldis Very Happy
UUT Exclamation


Viimati muutis seda ®ebra (4/11/2013, 15:59). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime4/2/2013, 21:22

"oma" ja "enda" on sünonüümid, aga "oma" ei käänata" ja "enda" käänatakse. Lihtsalt teadmiseks.
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime5/2/2013, 15:20

Manhattan. - Kas teksti pikkus sobib?
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime5/2/2013, 16:44

Sa võiksid teha nii, et see Lisa ongi tema, kellega Sten suudles või mida iganes nad tegid Very Happy
Lisa pea olema, aga keegi ta sõpradest.

Lihtsalt üks idee sulle :)

Ootan muidu uut osa!
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime5/2/2013, 19:26

R. - Sten ... tegi seda asja Karmeniga Very Happy aga Lisa.... n2h, ma ei tohi ju reeta Very Happy

Edit: Uus osa tuleb siis kui ®ebra enda jutuga alustab. Twisted Evil


Viimati muutis seda Shadowpaw (6/2/2013, 18:08). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Manhattan.
Piraat
Manhattan.


Female Postituste arv : 16
Asukoht : Rändan

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime5/2/2013, 19:51

No nüüd oli parem jah, kuigi natsa võiks veel pikem olla aga ei, täitsa hea oli. Razz
Uut ikka! :)
®ebra, tee siis sa ka ruttu. Very Happy
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime5/2/2013, 19:54

Manhattan. - No siis ma teen kaks (wordi) lehte Very Happy ja luban, et j2rgmine osa tuleb huvitavam Very Happy
Aga jah, ta peab kiiresti tegema Very Happy


Viimati muutis seda Shadowpaw (6/2/2013, 18:09). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime5/2/2013, 20:23

Üritan Very Happy
Mul pole eriti aega olnud, aga proovin seda leida Embarassed
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Oleme veel siiski noored

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Armastusjutud-
Hüppa: