MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]

Go down 
+5
Roo¾adKet¹id
®ebra
Manhattan.
R.
Shadowpaw
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Manhattan.
Piraat
Manhattan.


Female Postituste arv : 16
Asukoht : Rändan

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime5/2/2013, 20:26

Soovin Shadowpaw'le õnne. :) Ja ootan kannatamatult ®ebra juttu! Laughing
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime6/2/2013, 15:31

Manhattan. -Danke ja ma ootan ka kannatamatult ®ebra juttu! lol!
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime6/2/2013, 15:58

Ahjaa, Karmeniga tegi. Sorri Embarassed
Aga minagi ootan ®ebra juttu ja seda juttu ka siin Very Happy
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime6/2/2013, 18:11

R. -No problem Very Happy
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime6/2/2013, 19:51

Väga tore siis :)
Tagasi üles Go down
Roo¾adKet¹id
Kojamees
Roo¾adKet¹id


Female Postituste arv : 27

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime6/2/2013, 21:57

Täiesti juhuslikult on meie juttude poistel samad nimed :) :) Sinu juttu polnud ma varem lugenud ja nüüd kus enda jutu esimene osa tehtud ja teine poolik(oma arvutis ainult) Juhtusin lugema sinu teksti :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime6/2/2013, 22:35

"Kas teksti pikkus sobib?" Mis mõttes? Kellele sa seda juttu kirjutad?

Ja palun paranda igal pool, kaasa arvatud üles laetud osadel, ära viga, mida sa korduvalt teed - "1.osa" ei ole õige. "1. osa" on õige.
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime7/2/2013, 14:15

Roo¾adKet¹id - Heh, äge Very Happy

Takuya Kenzo - "Kas teksti pikkus sobib?" Manhattan. kirjutas, et võiksid pikemad osad olla, ma siis küsisin kas sobis.

Parandatud :)
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime15/2/2013, 23:48

Lõpuks siis ka uus osa :) Ootan kriitikat ka.
-----------------------------------------------------------

4. osa
„Appi, palun aidake!“ karjusin täiest kõrist. Ta lamas seal, nuga kõhus ja veri igal pool kuid mitte keegi ei tulnud appi. Karjusin nii kõvasti, et hääl hakkas ära minema. Järsku nägin enda ees inglit. Suurte valgete ja sätendavate tiibadega. Ta lendas kaugele taevasse ja ma ei näinud teda enam. Ta kadus ja ei tulnud tagasi. Karjusin jälle.

Keegi raputas mind, see oli ema.
„Mis juhtus kullake? Kell on kaks öösel ja sa karjud nagu metslane.“
„Nägin vist halba unenägu.“
vaatasin ukse poole ja nägin kuidas isa ja Elina vaatasid mind kummaliselt. „Te võite tagasi magama minna, minuga on kõik korras.“
„Olgu peale, aga ära jälle karjuma hakka. Head ööd!“
Ema lahkus toast ning ega ka Elina ja isa mind vahtima jäänud. Jäin uuesti magama.

Ärkasin linnulaulu pärast. Keegi oli minu akna lahti teinud, arvatavasti ema. Läksin vannituppa, pesin hambad ning sättisin juuksed lohakasse hobusesappa. Selga panin sinise topi ja hallid dressid. Läksin kööki ning tegin endale kaks juustusaia ning jõin apelsiinimahla. Pärast söömist otsustasin helistada Karinale, mul oli väike lootus temaga kokku saada, kuna viimasel ajal on ta olnud iga päev koos Martiniga.
„Tsau Karina!“
„Tsau Emma!“
„Kuule kas sa viitsid kokku saada, mul on jube igav, mitte midagi pole teha.“
„Minu ka on jube igav.Ikka viitsin, ütle vaid kus ja kuna.“
oli Karina kohe nõus.
„Tead seda parki minu kodu lähedal?“ see park oli meile mõlemale päris lähedal.
„Jah!“ lausus Karina.
„Saame seal kokku, kell kaks.“
„Oki, tsau!“
olin väga heas tujus mis oli isegi natukene veider.
„Tsau!“
Kokkusaamine oligi kokku lepitud, selleni oli aega pool tundi. Hakkasin jalutama varakult, aga aeglaselt. Kui kohale jõudsin oli möödunud kõigest viis minutit. Lamasin pargipingil ning vaatasin pilvi.

Järsku keegi togis mu õlga.
„Kas siis noortel tüdrukutel ongi kombeks pargipingil unistada?“ küsis võõras.
„Ei, ma lihtsalt ootan enda sõbrannnat. Kes sa üldse oled?“
„Mina olen inimene, nagu teiegi.“
„Esiteks, pole vaja teietada. Teiseks, ma ei mõtlenud seda, ma mõtlesin sinu nime vanust ja muud sellist.“
laususin torisedes ning tõusin istuma. Noormees istus minu kõrvale.
„No ärme siis teieta, aga sina alusta.“
„Okei. Mina olen Emma, olen 16 ning ma olen elanud siin enda sünnist saati.“
„Minu nimi on Kris, ma olen ka 16 ning ma just hiljuti kolisin siia kanti.“
vastas noormees.

„Ma ei saa aru, ta on nii armas. Oli see armastus esimesest silmapilgust?“ mõtlesin endamisi. Sinised silmad, pruunid juuksed ning sportlik keha. Kris vastab täpselt minu unistuste poisi välimusele ja pealekauba on ta minuga sama vana. Kui suur juhus saab see olla?
„Hei, kas midagi juhtus? Sa jõllitad mind juba pikemat aega.“ küsis Kris.
„Ei, kõik on korras ja vabandan ma jäin lihtsalt unistama.“ ütlesin kiiresti, et talle minust vale mulje ei jääks.
„Kas tohib küsida kellest või millest sa unistasid?“ küsis Kris muiates.
„Ei tohi ja kas sul pole midagi muud teha kui siin ilusaid tüdrukuid vaadata?“
„Mul on palju muud teha, aga mulle meeldib sind vaadata.“
ütles Kris naerdes.
Järsku helises mu telefon, Karina helistas.

„Tsau! Kuule ma ei saa tulla parki, sest ma lähen vanematega maale.“ ütles Karina kiirustades.
„Okei, kahju. Tsau siis!“ laususin kurvalt.
„Tsau!“ Ma pakun, et Karina läheb tegelikult selle Martiniga välja, arvata on.

„No kas sõbranna ei tulegi?“ küsis Kris.
„Jah, nüüd on mul terve päev aega siin pingil lamada ja unistada.“ ütlesin naeratades ning läksin ühele pargis olevale muruplatsile pikali. Kris järgnes.
„Ja minul on terve päev aega sind vaadata.“
„Meelitaja oled. Ei tohi niimoodi, ma võin sinusse veel ära armuda.“
ütlesin punastades.
„Äkki ma seda ootangi?“ ütles Kris kohmetult ning sättis end minu kõrvale lamama.
Vaatasin taevasse ning silmanurgast nägin kuidas Kris mind vaatab. Keerasin ennast tema poole ning vaatasime üksteisele otsa, üpris imelik olukord oli.
„Sul on ilusad silmad.“
„Näh, jälle sa meelitad, ei tohi niimoodi ju, aga sul on ka ilusad silmad.“
„Mida sa sellega öelda tahad?“
küsis Kris uudishimulikul.
„Ma ei tea kas see oleks viisakas öelda, alles me ju kohtusime.“
„Ikka on, ütle või küsi ükskõik mida, vastan ausalt.“

Liikusin talle lähedale ja sosistasin „Seda on vist natukene vara öelda, aga sa meeldid mulle.“ ning vaatasin ruttu mujale.


Viimati muutis seda Shadowpaw (15/8/2013, 15:30). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime16/2/2013, 10:35

Awwwwwwwwwwwwwwwwwwww
Midagi muud ei ütle! Very Happy
Uut!

Edit: Muidu see pikkus on väga hea. :)
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime16/2/2013, 10:56

Ma nõustun R.-iga.

Meeldib Exclamation

Ootan uut Very Happy
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime16/2/2013, 13:12

Ma tean, mul oli ka nagu awww kui ma seda kirjutasin.Tore kui meeldis ja uut saab siis kui... mul aega on, aga praegu on minu kõrval üks inimene kes sunnib mind edasi kirjutama, niiet eks näis Very Happy


Viimati muutis seda Shadowpaw (26/2/2013, 17:03). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Toadily Insane
Narkar
Toadily Insane


Female Postituste arv : 44
Asukoht : Eks kusagil ikka...

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime16/2/2013, 13:14

Mulle ka väga meeldib!
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime16/2/2013, 13:15

Aitähh :)
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime16/2/2013, 13:19

Sa ütlesid mulle jah, et ta sul seal kõrval on...
Aga vaata, et sa siis teed nii nagu ta tahab, ja kirjutad meile ruttu uue osa Very Happy
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime16/2/2013, 14:11

Üritan Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
<3
Piraat



Female Postituste arv : 19
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime17/2/2013, 16:48

(Y)




Oootan juba põnevusega uut osa Wink
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime17/2/2013, 17:13

Tore, et meeldib Very Happy
Aga.... uus osa on valmis kuid te saate selle 2 nädala pärast, sest mina olen ikka nii "Taibu Twisted Evil " ja jätsin enda mälupulga sõbranna juurde, kes tuleb Tallinnast tagasi 2 nädala pärast.
(PS. üks variant on veel : Kirjutan uuesti 5. osa Very Happy )
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime17/2/2013, 17:30

Kätu, Kätu, Kätu... No
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime17/2/2013, 17:52

Pean vist uuesti kirjutama Laughing ... siis.
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime17/2/2013, 17:54

Peaksid küll ja ruttu Very Happy
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime30/3/2013, 21:56

5. osa


„Tore seda kuulda.“ lausus Kris.
Ma lihtsalt naeratasin talle, ma ei osanud kuidagi käituda. Mitte ühtegi sõna ei tulnud minu suust. Ta suutis teha minu päeva ilusamaks, kuigi ma ju teda ei tunnegi õieti. Või tunnen? Ei, veel ei tunne, aga ma kavatsen teda tundma õppida.

„Ma pean minema hakkama. Tsau!“ ütlesin kiiresti ning tõusin püsti.
„Ma loodan, et me veel kohtume.“ Kris tõusis ka.
„Homme kell kaks hommikul, siin samas.“
„Sobib.“
ütles Kris.

Kõndisin tagasi koju. Ma olin õnnelik, sest Kris on parim asi mis minuga on juhtunud kuid ka kurb, sest ma nii lootsin, et Kris vastab samaga kuid asjatult.
„Tsau Emma, kuidas Karinaga läks?“ küsis ema.
„Tsau jah. Me ei saanud kokku, sest ta pidi vanematega maale minema.“
„Huvitav, mina nägin teda meie maja eest möödumas, umbes kümme minutit tagasi.“
„Jälle ta valetas mulle, milleks teda üldse välja kutsuda.“
pobisesin omaette kõndides enda tuppa. Istusin voodile, võtsin telefoni ning valisin Karina numbri. Paar korda kutsus ning siis kuulsin juba Karina häält.
„Tsau Emma, mis mureks?“
„Mida sa valetad mulle, oleksid kohe võinud öelda, et sa ei taha minuga kokku saada. Ma ei suuda enam.“
karjusin talle täiest kõrist ning katkestasin kõne.
„Milleks ma üldse helistasin?“ oli minu ainuke mõte.

Nädala pärast on kool. Pean veel linna minema, uusi riideid on vaja, kooli asjad ka ostmata. Otsustasin homme minna. Läksin trepist alla, ema juurde.

„Tsau emme, kuule mul oleks raha vaja. Kooli asjad on ostmata ja riideid oleks ka juurde vaja.“
„Olgu, saad 60 eurot. Sobib?“
„Natukene rohkem võikisd anda, sest need asjad ja riided on päris kallid.“
„Kas siis 80 eurot sobib?“
„Ideaalselt.“

Ema otsis enda rahakotist 80 eurot.
„Palun. Hoia seda raha, kui sa selle ära peaksid kaotama siis juurde ei saa. Me pole mingid rikkurid, et igapäev niimoodi laristada saaks.“
„Jah ema, sain aru.“
hõikasin talle appi-sa-korrutad-seda-iga-kord häälega, enda tuppa kõndides.

„Suvi saab läbi, see on fakt.“  teadvustasin endale.
„Pole enam päikest, sooje ilme ning valgeid öid. Tuleb masendav sügis, pori ja vihmaga. Nagu alati.“  heitsin ennast voodile pikali ning unistasin valgetest öödest, soojast ilmast, päikesest ja Krisist. Asjad millest ma puudust tundsin.
„Ma tean, et ma olen napakas. Alles ju kohtasin Krisi, aga ta on nii nunnu ja armas ja kõike muud veel. Loodan, et Kris tuleb minu klassi, siis on vähemalt mõni kord parem koolis käia.“
Avasin silmad, tõusin püsti ning läksin kööki. Tegin endale kolm nutella saia, need aitavad ju alati.

Täpselt siis kui ma olin enda nutella saiad valmis saanud ja taldrikule asetanud, kõndis ema minu juurde.
„Oi, sa tegid need saiad mulle, aitäh!“ ütles ema ning võttis taldriku mu nina alt.
„Ema! Need olid mulle!“ vastasin karjudes talle ning uurisin ega nutellat veel alles polnud, minu õnnetuseks oli nutella otsas.
„Ma lähen poodi, nutella sai otsa.“ ütlesin emale ning suundusin esikusse. Tõmbasin ketsid jalga, võtsin rahakoti ning väljusin uksest.

Õues oli jahe ning hämar, kahetsesin, et ma jakki kaasa ei võtnud. Ma peaaegu jooksin poe juurde, sest mul hakkas külm. Sinna jõudes nägin ma mingit noorte kampa. Märkasin, et ka Kris oli seal, ta süles istus mingi tüdruk ja nad suudlesid. Ma peatusin ning jäin neid jõllitama. See vaatepilt oli rõve, mulle tuli meelde see mida Sten mulle tegi. Ma ei suudaks uuesti seda taluda. Kuigi minu ja Krisi vahel pole midagi peale sõpruse, ei suutnud ma seda taluda. Pisarad tekkisid vaikselt ning ma otsustasin ära minna.

Jooksin parki. Nutella oli mul peast pühitud. Meeles olid ainult Sten koos Karmeniga ja Kris koos selle teise tüdrukuga. Ma üritasin meenutada milline oli see tüdruk, kellega Kris suudles. Mul oli kahtlus, aga ma ei olnud selles kindel, mõte veeres koguaeg Karmenile.
„Kas see võis olla tema?“  käis see mõte minu peast läbi. Kuna õues oli juba üpris pime, otsustasin koju minna.

Jõudsin koju ja suundusin otsemaid enda tuppa, lukustasin toa ukse ning läksin vannituppa. Pesin hambad ning suundusin tagasi enda tuppa, et magama heita, järjekordne raske päev möödumas.

-----------
Kriitikat paluks Very Happy.


Viimati muutis seda Shadowpaw (15/8/2013, 15:29). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
*Rainbow*
Narkar
*Rainbow*


Female Postituste arv : 47

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime30/3/2013, 22:15

Ainult mis ma ütlen on : Uut Exclamation
Tagasi üles Go down
*Rainbow*
Narkar
*Rainbow*


Female Postituste arv : 47

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime30/3/2013, 22:58

cheers Ma olen ikka nii õnnelik, et uus osa on :cheees:
Tagasi üles Go down
*Rainbow*
Narkar
*Rainbow*


Female Postituste arv : 47

Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime30/3/2013, 22:59

cheers *
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]   Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6] - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lõppude lõpuks siiski õnnelik? [6/6]
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Oleme veel siiski noored

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Armastusjutud-
Hüppa: