MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Armastus jääb armastuseks (2/...)

Go down 
+3
Mezilane
Ka¹¹ike
R.
7 posters
AutorTeade
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Armastus jääb armastuseks (2/...) Empty
PostitaminePealkiri: Armastus jääb armastuseks (2/...)   Armastus jääb armastuseks (2/...) Icon_minitime27/1/2013, 15:41

Võiksite ehk kriitikat ka öelda? Proovin neist aru saada ja siis enda kirjaoskust paremaks muuta.
Ehk siis jamh. Head lugemist! (:


I. osa

Astusin kohvikusse peale kooli, kuna siiski oli kõht tühi ja ema on tööl. Õde on kindlasti lasteaias. Vaatasin ringi. Oh issand, miks peab alati olema nii palju rahvast? küsisin endalt mõttes ja muigasin. Läksin leti juurde ja tellisin mahla ja friikartuleid viineriga. Kui end keerasin ümber, nägin, et üks koht on vaba. Kõndisin sinna ja võtsin jaki seljast. Istusin maha ja kugistasin pool mahla sisse juba peaaegu.
Varsti istus üks suvaline poiss minu lauda. Ma vaatasin teda küsival ilmel ja nägin seejärel oma laua peal olevat sööki. Mis oli arvatavasti poisi oma. Kas see oli enne ka siin? Kuidas ma nii pime saan olla? küsisin ma endalt kaks küsimust ja automaatselt läks mu käsi suule.
"Vabandust. Ma ei märganud teie sööki." ütlesin ma veidi punastades.
"Ei, ei ole midagi," ütles poiss kerge muigega. "Sa ei pea mujale istuma. Ma olen Joshua muidu, aga võid Josh'iks kutsuda või Alex'ks."
Ma muigasin kergelt ja vaatasin poissi. Kuid noogutasin. "Aitäh," ütlesin. "Ma olen Adele Regina Melissa. Aga palun ära kutsu mind nii pika nimega. Mulle ei meeldi nii." naersin ma ja võtsin oma mahlast lonksu.
"Selge." ütles Joshua naeratades. Ma jälgisin, kuidas ta oma pirukast ampsu võttis. "Sa elad siin lähedal?" küsis ta kohe, kui oli suu tühjaks söönud.
Ma muigasin. "See küla on ju nii väike. See tähendab, et suht jah." Kui olin selle öelnud, vaatasin poissi ja võtsin friikartuli ning pistsin selle suhu.
"On." nõustus Joshua noogutades. "Oled sa siin kaua elanud?" küsis poiss kohe uue küsimuse.
Ma vaatasin ringi ja mõtlesin mida öelda. "Terve oma elu," ütlesin lõpuks. "Mu isagi on siin terve oma elanud, kuid ema pole. Ja nüüd on mu ema ning isa lahutatud." seda viimast ütlesin ma peaaegu sosinal.
"Ma just hiljuti kolisin siia." ütles Josh mulle. "Mu ema on üleüldse surnud." Ta võttis oma salatist ampsu.
"Oh, mul on nii kahju." ütlesin ma. Midagi muud ma ei osanud öelda lihtsalt.
"Eks ma olen sellest üle saanud," ütles Joshua positiivse naeratusega. "Kui vana sa muidu oled?"
Ma naeratasin. "16 ja sina?" küsisin ma kohe vastu. Võtsin ühe ampsu viineritelt ja jõin mahla kõrvale.
"18." vastas Josh naeratades. Ta võttis oma pirukast ampsu.
Ma naeratasin. Nojah, ma olen temast 2 aastat noorem, mõtlesin ma ja naeratasin endamisi.
"Millega sa tegeled?" küsis poiss. Ma juba mõtlesin, kas ma meeldin talle või tal on sõpru vaja. Ma kehitasin õlgu.
Ma siiski naeratasin. "Koolis käin. Siis em," mõtlesin ma. "tegelen natuke fotograafiaga ja maalimisega." ütlesin ma. "Ja sina?" küsisin ma vastu, et millegist rääkida oleks.
"Mängin mõnda instrumenti ja töötan nädalavahetuseti enda isaga tatoveerimise salongis." vastas ta lühidalt.


Viimati muutis seda R. (31/1/2013, 15:21). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Ka¹¹ike
Tasane
Ka¹¹ike


Female Postituste arv : 3
Asukoht : Tartu

Armastus jääb armastuseks (2/...) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus jääb armastuseks (2/...)   Armastus jääb armastuseks (2/...) Icon_minitime27/1/2013, 18:51

Uut Very Happy Huvitav tundub ( tekkis lausa pilt või film vms silmeette ) Very Happy
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Armastus jääb armastuseks (2/...) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus jääb armastuseks (2/...)   Armastus jääb armastuseks (2/...) Icon_minitime27/1/2013, 19:21

Oh, ma tänan. :)
Uus tuleb siis, kui ma kirjutada viitsin. Ja loodetavasti tuleb pikem.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Armastus jääb armastuseks (2/...) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus jääb armastuseks (2/...)   Armastus jääb armastuseks (2/...) Icon_minitime27/1/2013, 19:41

Mul on mõned asjad vaja ära kritiseerida. Ma üldse ei taha seda teha aga ma pean seda tegema, muidu ma lähen ise närvi.

Esiteks, otsekõne.

Märkasin kohe seda kõige tüüpilisemat viga, paned punkte komade asemel. Otsekõnes on mitu võimalust, kuidas kirjutada toon siis mõned nendest välja.
"Selge," ütles Joshua naeratades. VEAD ON JOONEGA ALLA TÕMMATUD.
"Ei, ei ole midagi," ütles poiss kerge muigega,"sa ei pea mujale istuma jne."
Minu mäletamist mööda ei panda otsekõne ka lõikudega ühte, mõnikord küll, aga mitte üldiselt.

Nüüd ma siis olen ühe osa ära rääkinud. Teine asi ei võta nii palju aega. Ma võin küll eksida, aga, kuidas saab mujata veidi? Kui sa muigad siis sa muigad ju? confused

Sisu poolest ütleksin ma, et tee pikemad osad, soovitan natuke rohkem kirjeldada. Kummaline tundus ka see, et juba nii vara sa tõid poisi mängu ja vaevalt, et ta esimesel kohtumisel kohe oma kogu jutu ära räägiks, et ta ema on surnud ja millega ta vabal ajal tegeleb, see tundus veidi kummaline. Kõik toimus kuidagi liiga kiiresti.

Pilt tekkis ette, aga see nimede värk, ma mäletan, et kui mina olin sinuvanune siis kõik sellised Melissad ja Reginad oli mul alati olemas olnud ja võimalikult pikad nimed kah. See vist on selline aeg. Aga noh, see ei häirinudki eriti. See oli pigem mainimine.

Ma ei ole kuri kriitika andja, vähemalt ma loodan, ja loodan, et sa said nüüd midagi uut teada ja katsud vähemalt midagi parandada, lisada jne...

Edu!
Tahaksin teada, mis edasi saama hakkab.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Armastus jääb armastuseks (2/...) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus jääb armastuseks (2/...)   Armastus jääb armastuseks (2/...) Icon_minitime27/1/2013, 19:48

Ma küll ei märganud, kus ma oleks kirjutanud, et keegi muigas veidi? Very Happy Ma leidsin vaid ütles poiss kerge muigega. Muud ma ei leidnud. Võibolla olen ma siis pime Very Happy

Ei ei, kohe nad ei armu jne. Juhtub veel vahepeal midagi Wink
Nojah, Joshua äkki usaldas Adele't?

Ega mul pole kunagi vist üheski jutus (vist;D) 3e nimelist tüdrukut olnud Very Happy

Aitäh! (:
Loodetavasti ma midagi õppisin sinu pikast kommentaarist. Wink
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Armastus jääb armastuseks (2/...) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus jääb armastuseks (2/...)   Armastus jääb armastuseks (2/...) Icon_minitime27/1/2013, 19:51

See muigamine oli vahetult enne Adele nime ütlemist. Sul muigavad nad päris palju, :) kuid see pole patt, ma koolis naeran või vähemalt muigan iga vahetund.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Armastus jääb armastuseks (2/...) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus jääb armastuseks (2/...)   Armastus jääb armastuseks (2/...) Icon_minitime27/1/2013, 20:27

Ma arvatavasti tahtsin kirjutada kergelt. Very Happy
Hah, ega ma ka vahel naeran, kuid mitte iga vahetund Very Happy
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Armastus jääb armastuseks (2/...) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus jääb armastuseks (2/...)   Armastus jääb armastuseks (2/...) Icon_minitime27/1/2013, 22:16

II. osa

Kui olin nii mõndagi Joshuast teada saanud, jalutasin parki, kuna kõht oli siiski täis ja koju ei viitsinud minna. Ja pealegi, mida ma seal teinud oleksin?
Istusin ühele pingile ja vaatasin taevasse. Ristitasin jalad ja panin must-valge õlakoti oma kõrvale.
Mõne aja pärast tuli mu juurde üks poiss, keda ma olen näinud mõnedki korrad poes.
"Hei." ütles ta ja arvasin, et temagi on mind näinud.
"Hei." vastasin ma samaga ja mõtlesin nüüd, miks kõik poisid mu ümber nüüd tiirlevad? Okei, mitte kõik, aga kaks on siiski palju. Muigasin.
"Mu nimi on muidu Adele Regina Melissa." ütlesin ja vaatasin kaugusesse.
"Ahah, minu nimi on Brian Chad James" ütles poiss ja vaatasin teda. Mõlemal on meil kolm nime. Naeratasin.
"Meeldiv tutvuda!" ütlesin ja liikusin natuke vasakule poole, et poiss saaks mu kõrvale istuda. Ja seda ta tegigi. Mu naeratus oli endiselt mu suul.
"Vana oled?" küsis poiss ja silmitses mind.
"16," ütlesin muiates. Täpselt sama oli Joshua ka küsinud. "Ja sina?" küsisin jutujätkuks sama.
"17," sõnas Brian kindlal toonil ja naeratasin. Vähemalt pole tema minust nii palju vanem.
Tundsin natukese aja tagant, et midagi mu dressika taskus väriseb. Võtsin telefoni välja ja märkasin, et uus sõnum. Avasin selle ja märkasin, et see oli mu vanalt sõbrannalt, kes elas praegu Londonis. Otsustasin, et kirjutan mõne aja pärast tagasi. Seejärel pistsin telefoni jälle dressikataskusse.
"Millega sa tegeled?" küsisin niisama jutujätkuks, et vaikust ei tekiks. Poiss kehitas õlgu.
"Eriti mitte millegiga. Kuid spordiga tegeleks, kui siin külas oleks selleks võimalust." lausus poiss ja vaatas pargis ringi. Tegelikult oli kooli taga olemas üks staadion, kuid palli oleks tal ise vaja. Ma igaks juhuks seda ei ütlenud.
"Mina tegelen natuke maalimise ja natuke fotograafiaga," sõnasin ja vaatasin ka ringi. Märkasin, et ta naeratas ja samuti naeratasin ka mina. Ma siiski ei ütle midagi, kui midagi lolli ütlen. Tavaliselt on selline komme mul.
Brian vaatas mind, kui juuksed hobusesabasse panin, kuna mulle ei meeldi väga siiski lahtiste juustega olla. Muigasin veidike.
Kui olid juuksed korda seadnud, panin oma käed põlvedele ja vaatasin teda. Ta tundus suht eriline. Ta ei olnud nagu teised. Ta hoolis minust. Aga tunduvalt rohkem, kui Joshua. Ma tundsin, et punastasin ja viisin pilgu oma käele kui ka põlvedele.
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Armastus jääb armastuseks (2/...) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus jääb armastuseks (2/...)   Armastus jääb armastuseks (2/...) Icon_minitime4/2/2013, 20:33

Sa võiksid kirjutada pikemalt, muidu meeldib ning ootan uut osa :)
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Armastus jääb armastuseks (2/...) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus jääb armastuseks (2/...)   Armastus jääb armastuseks (2/...) Icon_minitime5/2/2013, 20:51

Ma arvan sama mis Shadowpaw ja tahaksin öelda, et mulle meeldib Very Happy
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Armastus jääb armastuseks (2/...) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus jääb armastuseks (2/...)   Armastus jääb armastuseks (2/...) Icon_minitime6/2/2013, 15:56

Ah, ma tänan. Ma ise ei tea, millal uus osa. Aga võibolla hakkan uut juttu kirjutama, mis on ühest tüdrukust jne. Aga ma ei tea. Kui on tahtmist, siis kindlasti kirjutan edasi. Praegu ei oska midagi kirjutada, seega jamh Very Happy
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Armastus jääb armastuseks (2/...) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus jääb armastuseks (2/...)   Armastus jääb armastuseks (2/...) Icon_minitime6/2/2013, 15:59

Kas sul juba liiga palju lõpetamatta jutte pole (see ainult minu arvamus)? Ja otsi ideid :) Aga ma ootan ikkagi uut osa Very Happy
Tagasi üles Go down
Chrissu:*
Teise astme kurjuse abiline
Chrissu:*


Female Postituste arv : 9

Armastus jääb armastuseks (2/...) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus jääb armastuseks (2/...)   Armastus jääb armastuseks (2/...) Icon_minitime8/2/2013, 18:38

Mulle on siia maani su juttud väga meeldinud :) Ootan uut Wink
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Armastus jääb armastuseks (2/...) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus jääb armastuseks (2/...)   Armastus jääb armastuseks (2/...) Icon_minitime8/2/2013, 19:53

Shadowpaw - I know, I know Embarassed

Chrissu:* - Oii, aitäh. :)
Kuigi ma ise arvan, et ma kirjutan s****s halvasti xD
Tagasi üles Go down
kiku979
Juubilar
kiku979


Female Postituste arv : 168
Age : 24
Asukoht : in Paradise called Fid¾i

Armastus jääb armastuseks (2/...) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus jääb armastuseks (2/...)   Armastus jääb armastuseks (2/...) Icon_minitime1/5/2013, 17:33


Okei nagu Very Happy
Sellesmõttes, et lambist ühe päeva jooksul kaks uut tutvust? Not bad. Läheks tegelikult ka nii siis Very Happy

Ei, aga tore jutt hetkel. Loodan et sa nüüd kiiresti mõne osa kirjutad Very Happy
Niiet UUT!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Armastus jääb armastuseks (2/...) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus jääb armastuseks (2/...)   Armastus jääb armastuseks (2/...) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Armastus jääb armastuseks (2/...)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Armastus..
» armastus . # 1 .
» Teismeliste armastus

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: