MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 armastus . # 1 .

Go down 
4 posters
AutorTeade
gellluu
Tasane



Female Postituste arv : 2
Age : 28

armastus . # 1 . Empty
PostitaminePealkiri: armastus . # 1 .   armastus . # 1 . Icon_minitime2/8/2009, 20:57

Ma ärkasin, kõik oli uus . Pidin minema uude kooli, mida kutsuti Järvevaatega kooliks . Olin just ärganud, ning kuulsin oma vanemaid vaidlemas . Ma läksin rutuga dushi alla, pidin üliettevaatlik olema oma vanade armide suhtes . Seejärel kuivatasin oma juuksed, panin riidesse ja korrastasin oma makeup'i . Tegin soengu, ja läksin allakorrusele .
Kooli jõudes märkasin, et siin polnud palju teisi emosid, kuid mõned kes seal olid, olid puu all pikniku laua ääres ning vahtisid mind, aga ma ei teinud midagi, ainult üks poiss äratas minus huvi . Ta kandis altkitsaid teksasid ja oranzi särki . Ta oli mustade juuste ja punaste salkudega, ta juuksed olid silmade ees, huuleneet oli tal ka . Ma jõllitasin teda liiga kaua, ning jooksin kooli uksest sisse . Ma põrkasin mingi kutiga kokku ja ta ütles hästi paned, lollakas emo . Sain aru, et ma pole siin sallitud . Ma ruttasin koridorri, ja ütlesin talle, et ma olen siin uus . Esimene tund oli bioloogia, mul läks suht kaua aega klassi leidmiseks, kuid kui ma klassi jõudsin olid teised juba alustanud .

" Oi, tere, sa oled vist uus õpilane, " ütles õpetaja .
" Ja, "
" Nii, ja su nimi on .. ? "
" Sam, "
" Nii, Sam, kas sa istuksid selle poisi taha ? "
" Okei, "

Ta kõndis tahapoole, ning märkas et ta pidi selle kobeda poisi taha istuma, keda ta hommikul märkas .

Poiss hakkas temaga kohe suhtlema, saates talle kirjakese, millel oli kirjas :
Jou, ma olen Max, ja sa ? :)

Sam .

Niisiis, ma nägin sind täna hommikul, kui sa jooksid mingi tüübiga kokku : D .

Jaah, tänan et meelde tuletasid .

Sorrri, ma ei mõelnud seda nii .. aga sa oled muidu vaba ?

Ei, ma olen ühega .


See oligi viimane asi, mille ta kirjutama pidi, sest kiri võeti ära, ja loeti terve klassi ees, kuid see teda eriti ei huvitanud . Kuid poisil oli küll piinlik, ta punastas .

Koolipäev oli lõppenud, ja ta hakkas koju minema, lootes, et ta vanemaid kodus pole . Koju jõudes logis ta kohe msni . Otsekohe hakkas ta rääkima Joega, oma poisiga .
Sammie (#) Says : hhei .
Jose :) Says : tere ..
Sammie (#) Says : Kuidas sul läinud on ? :)
Jose :) Says : Roosiliselt .
Sammie (#) Says : Oled sa kindel ?!
Jose (#) Says : Vaata , ma ei vihka sind , ega midagi , ma hoolin sinust siiamaani , kuid mul pole su vastu enam tundeid .
Sammie (#) Says : Miks ? Sad
Jose :) Says : MA ARMASTAN KEDAGI TEIST , EKS ?
Sammie (#) Says : Kuid, miks sa mind jätma pead ? ta kirjutas nii, et tal pisarad jooksid .
Jose :) Says : ma pean .
Jose :) Says : mai tea mida öelda, Sam . Mai tahtnud sulle haiget teha .
Sammie (#) logis välja .

Ta jooksis vannituppa, ja hakkas lõikuma, kuni ta minestas ..

Jätkan ? : )
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

armastus . # 1 . Empty
PostitaminePealkiri: Re: armastus . # 1 .   armastus . # 1 . Icon_minitime3/8/2009, 13:11

Er... kui samas vaimus, siis parem mitte. : )

Jutt läheb liiga kiiresti ja absoluutselt ebaloogiliselt. Sündmused üksteise otsa topitud. Alguses oli peategelase tegevusi jutustatud minana, hiljem temana. Stiililiselt vale. Tuleks valida üks.

Vbl on asi ka selles, et emod... Mitte ses suhtes, et mul midagi otseselt nende vastu oleks, (kuni asi jääb välimuse taha kinni), aga see viimane lause oli minu jaoks liig. Nõrk närvisüsteem või mitte, kuid siiski...

Nii et... minu soovitus oleks pikemalt (kirjeldusi), loogilisemalt, ühest vaatevinklist, inimlikumalt. Wink Ütleme nii, et arenguruumi on. Ja aega arenguks samuti. Wink

Võiksid edasi proovida. Wink
Tagasi üles Go down
gellluu
Tasane



Female Postituste arv : 2
Age : 28

armastus . # 1 . Empty
PostitaminePealkiri: Re: armastus . # 1 .   armastus . # 1 . Icon_minitime3/8/2009, 13:13

jasuht tglt seeon mu esime järjekas ka ju : )) , ma üritaan no : d
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

armastus . # 1 . Empty
PostitaminePealkiri: Re: armastus . # 1 .   armastus . # 1 . Icon_minitime3/8/2009, 13:48

;D
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

armastus . # 1 . Empty
PostitaminePealkiri: Re: armastus . # 1 .   armastus . # 1 . Icon_minitime12/8/2009, 21:49

hahhha, nagu mis teema ON? Juba on hakkanud ära tüütama see teema, et emod lõiguvad ennast jms. Ja algus oli hea, kuid lõpp läks järjekordselt käest ära. Miks pidi see Sam´i kutt ta maha jätma? See on nii ette aimatav. Kõigepealt uus lahe kutt, kes saadab kirju ja siis jätab oma kutt ta maha. böö.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

armastus . # 1 . Empty
PostitaminePealkiri: Re: armastus . # 1 .   armastus . # 1 . Icon_minitime12/8/2009, 21:54

OmG, kõik jutud mida ma täna lugema satun on kuidagi...
Noh, jah...
etteaimatavad ja vajuvad ära.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





armastus . # 1 . Empty
PostitaminePealkiri: Re: armastus . # 1 .   armastus . # 1 . Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
armastus . # 1 .
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Armastus..
» Teismeliste armastus
» Esimene armastus
» Charlotte'i armastus. #1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: