MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Teismeliste armastus

Go down 
+4
nasicc
TheBoY
bbrit .
HotButterfly
8 posters
AutorTeade
HotButterfly
Teise astme kurjuse abiline
HotButterfly


Female Postituste arv : 7
Age : 29
Asukoht : Mhh ma arvan, et kodus:)

Teismeliste armastus Empty
PostitaminePealkiri: Teismeliste armastus   Teismeliste armastus Icon_minitime30/11/2009, 14:49

Teen teise loo juurest veel ühte juttu


Kolisin emaga isa juurest ära. Olen juba elanud siin nõmedas Kanadas nädala. Okei ma ei saa ütelda, et Eesti imepisike koht oleks olnud parem, aga siiski ema kurameeris juba kuid Kanadas rikka mehega. Ta on kuulus. Eestis elasime me isa pisikeses puust majas, see oli metsas. Tube oli seal ainult kolm. Minu tuba, vanemate tuba ja elutuba koos köögiga. Vets ka vannituba olid eraldi. ÕNNEKS!
Ema tüdines sellest elust ja jättis mu isaga kaheks kuuks Eestisse. Ma ei viibinud eriti kodus. Olin tavaliselt Kaari juures öösel. Ta elab nagu villas, aga nüüd minuga võrreldes on see jama. Maja on suur. Hektareid ma ei tea. Suur bassein, viis magamistuba, seitse vannituba, suur elutuba, kontor ja mega suur köök ja selle kõrval ilgelt suur söögituba.
Algul arvasin, et oleks targem ainult enda toas peremehetseda ja mitte eksida siia majja.
Nüüd aga võin juba silmad kinni siin liikuda. Kuulus issi kasuissi loomulikult, aga kutsun teda issiks, sest tema kutsub mind enda tütreks ja poputab igati.
Mu toas on suur ja kõrge voodi. Eraldi Garderoob riiete jaoks ja selle kõrval maast laeni jalanõude riiul. Issi kavatseb teha kottide jaoks ka eraldi ruumi. Oma vannituba on mul ka. Mullivann ja vetsupott. Mu toas on veel eraldi telekas, arvuti, suur karvane vaip, sebra mustritega kaks tooli, laes peaaegu nagu lühter ja ilmatult suur peegel. Armastan seda ruumi. See on sinine ja valgega. Nii ilus.

Tõesti lõbus on vahtida hommikul voodist lakke ja mõelda oma praegusele elule, aga peaksin hoopis mõtlema koolile. Uuele koolile kuhu ma täna lähen. Kohutav on minna uude kooli. Kõik võõrad näod. Okei mida ma ulun olen juba ennem kooli vahetanud. Pisikesena elasin Tallinnas, aga siis isa arvas liiga mürarikas lapse jaoks siis läksime Viljandisse. Isa ega ema ei olnud rahul korteri asukoha üle, kolisime Viljandi teise otsa seal olime kuni minu kolmeteist aastaseks saamiseni. See oli kohutavalt raske kolimine, minu teismelise inimese sõbrad olid seal ja mina lähen kuskile metsa, ei mingeid võltsdokumente ega pidusi. Oli hoopis hulkuvad metsloomad ja öökullid. Kohutav. Kõik oli ilus kuni sain neliteist ja vanemad olid üksteise vastu külmad. Polnud enam armastust oli vaid koosolek minu pärast. Ema lahkus enne jõule kodunt Kanadasse. Oli seal kuuaega. Olin isaga üksinda ta jõi ja laaberdas. Saatsin nuttes emale emaile. Rääkisin talle igast pisarast mis üle mu põse voolasid. Lõpuks emal sai villand. Ta tuli koju nädalaks ja läks uuesti. Siis juba rääkisin talle pisarate maitsest ka jäi väheke puudu, et oleksin kujutanud ette, et need on eri värvi ka veel. Ema oli tulnud varem Eestisse, kui teadsin. Ema ajas lahutuspaberid. Lõpuks nad ikkagi ei ole lahus. Isa ei nõustu. Ema nuttis tunde telefoni taga ja rääkis inglise keeles. „Dear what do we do now?“ või siis „I love you. Call me tomorrow.“
See muutus tüütavaks. Ütlesin emale, et kaaluks Kanadasse kolimist ta polnud nõus, aga ma ausalt olin õnnelik selle üle ja lõpuks ta tahtiski siia kolida. Siin ma olen.

„Tütreke ära juba ülesse, ei tohi esimesele koolipäevale hilineda,“ tegi ema toa ukse praokile ja karjus sealt vahelt.
„Ma olen üleval. Lihtsalt mõtlen,“ jäin edasi lebama.
Ema lükkas nüüd ukse täiesti lahti ja vaatas mind murelikult.
„Lapsuke millest,“ oli ema alati huvitatud. Küllap ta soovis, et oleks tal vaid sellised võimed nagu Edward Cullenil, et saaks vaid mõtteid lugeda.
Aga tal ei olnud neid.
„Isast,“ ei osanud ma kunagi valetada. Olin otsustanud ainult tõtt rääkida.
„Tule valime riided välja,“ keksles ema garderoobi uste juurde ja tõmbas need lahti.
„Jappp,“ läksin ema sujuvalt teisele teemale läinud jutule.
„Kas see roosa oleks ilus, koos musta vööga,“ panin roosa lühema kleidi endale peale ja vöö ette.
„Ilus aga jalanõud,“ tõmbas ta riiete varju jäänud ukse lahti.
„Need kontsad,“ võtsin kohe ukse kõrval olevad kingad.
„Imeline, hakka nüüd riietuma,“ läks ema minema.


Nii jutt läheb alles armastusjuttu poole. Täna veel mitte, aga kas jätkan?
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Teismeliste armastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teismeliste armastus   Teismeliste armastus Icon_minitime30/11/2009, 20:34

mulle meeldis, nagu mulle on peaaewgu kõik jutud meeldinud mis siin foorumis on Very Happy
algus on vb natuke tüüpiline, aga mida ma virisen, ega ma ise paremat ei suuda :)
loodan et saab ka järgmist osa
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
TheBoY
Kojamees



Male Postituste arv : 30
Age : 32
Asukoht : Toas.voodis.magamas.

Teismeliste armastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teismeliste armastus   Teismeliste armastus Icon_minitime30/11/2009, 20:41

Suht tüüpiline algus ja lühike
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Teismeliste armastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teismeliste armastus   Teismeliste armastus Icon_minitime1/12/2009, 22:53

Mm...

Üheülbaline. Ma ei oska paremini seletada. Nagu et... kirjutad pikalt-laialt igasugustest asjadest, kuid ma ei tunnetanud emotsiooni. Asju lihtsalt konstateeritakse. "Tool on punane, meie lagi on kellegi põrand".

Kui sa alguses peategelase tuba ja maja (nii praegust kui eelnevat) kirjeldasid, lugesid sa asjad lihtsalt üles. Kapp, voodi, vannituba, vann, klosett, kaks suurt tuba, üks hiiglaslik köök jne. Selles puudub elu. Nagu loeks järjekordset harjutust eesti keele TVst, kus peab otsima välja sõna, mis teiste juurde ei kuulu vms. (Okei, selline ülesanne sattus mulle küll viimati nädal aega saksas ette, kuid see selleks. Very Happy )

Minu soovitus oleks lisada kirjeldusi. Ära räägi üldisest, räägi praegusest. Lisa emotsioone, kirjeldusi. "Teises toa otsas kõrgust tammepuust riidekapp, mis oli juba täis mu lõputuid riidehunnikuid." See oli suht lamp näide, aga usun, et põhimõttest said aru. (:

Kuid eks see alguse asi ole... Filmi algused üldjuhul igavad, raamatute algused... Usun, et siin annab veel palju ära teha ja mis peamine - harjutamisega tulevad kogemused ja oskused. :)
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Teismeliste armastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teismeliste armastus   Teismeliste armastus Icon_minitime2/12/2009, 16:07

*kallutab mõtlikult pead*

See esimene osa oli mage.

Aga tahaks näha, mis ülejäänud osad on, et siis uut xD
Tagasi üles Go down
StripedMämmu
Võlur
StripedMämmu


Female Postituste arv : 59
Age : 27
Asukoht : Jõhvi

Teismeliste armastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teismeliste armastus   Teismeliste armastus Icon_minitime13/12/2009, 19:56

Ootan juba järgmist osa:)
See on ausalt ka hea:)
Mõnest kohast natuke viriseks aga ma ei hakka virisema peaasi on see et sa uues osa teeksid:)
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Teismeliste armastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teismeliste armastus   Teismeliste armastus Icon_minitime14/12/2009, 22:10

nasicc kirjutas:
Mm...
Üheülbaline. Ma ei oska paremini seletada. Nagu et... kirjutad pikalt-laialt igasugustest asjadest, kuid ma ei tunnetanud emotsiooni. Asju lihtsalt konstateeritakse. "Tool on punane, meie lagi on kellegi põrand".

Sille! Aga see on jumala tase jutu-idee ju? (sorry juba ette ära kõigile.. see lõik on ainus, mida ma tervest sellest teemast lugenud olen).
Mõtle kui lahe see tegelikult oleks.. nagu mõtete kogumine, you know. Ausalt.. mulle nii meeldiks lugeda sellist arutlevat, iroonilist, natuke üleoleva alatooniga jutukest, mis algaks lihtsalt sellest, et .. talle jõuab kohale, et tema põrand on kellegi lagi. No täitsa lõpp! SILLE, kirjuta selline jutt!!

Khm, see jutt siin on muidugi kaa väga tore, ma usun. Kunagi loen kaa seda kindlasti, aga niikauaks - lase aga julgelt edasi ja ära lase mu kahekõnest sillega end segada. Very Happy
Adios!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Teismeliste armastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teismeliste armastus   Teismeliste armastus Icon_minitime14/12/2009, 22:22

EEEEEE... Very Happy
Mul praegustegagi raskusi. Very Happy
Tagasi üles Go down
MileyRay
Piraat
MileyRay


Female Postituste arv : 23
Age : 28
Asukoht : Ma ei hakka kodunumbrit ütlema.

Teismeliste armastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teismeliste armastus   Teismeliste armastus Icon_minitime16/12/2009, 23:21

Vaena HottButterfly.
Ta nuttis mulle peaaegu msnis:D
Tal läks teisel arvutil kõvaketas katki ja kõik ta osad on kadunud.
Ta masenduses suremas.
Aga tegelikult ma ei teadnud, et su tekst nii hea on:D
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee/profile.forum?mode=viewprofile&
Sponsored content





Teismeliste armastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teismeliste armastus   Teismeliste armastus Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Teismeliste armastus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Armastus..
» armastus . # 1 .
» Esimene armastus
» Armastus
» Charlotte'i armastus. #1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: