MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Pealkirjata hetkel

Go down 
+6
Unknown Artist
bbrit .
ThatsMe
nasicc
EITC.
Tavaline Autor
10 posters
AutorTeade
Tavaline Autor
Võlur
Tavaline Autor


Male Postituste arv : 63
Age : 30

Pealkirjata hetkel Empty
PostitaminePealkiri: Pealkirjata hetkel   Pealkirjata hetkel Icon_minitime19/10/2008, 23:07

Jälle üks minu jutt(väga kaua pole midagi kirjutanud Very Happy). Igatahes ma loodan, et meeldib ja tegin selle suht kiirustades valmis nii et nautige Very Happy Ja järgmise osa saab siis, kui keegi annab mulle normaalse pealkirja xD

***

1.osa


Amelia seisis ühe raamatupoe ees ning tal oli sinakashall kampsun seljas ja kapuuts peas, et oma näga varjata. Neiu vaatas koguaeg närviliselt ringi, lootes, et teda sealt ei leita ning ohkas siis raskelt.
,,Miks minu elu peab olema selline piin?’’ mõtles neiu kurvalt ja sulges oma silmad mõneks hetkeks. Ta avas need taas, kui tundis, et midagi märga ta käele kukus ja vaatas siis taeva poole, kust hakkas aeglaselt tibutama. ,,Lihtsalt tore,’’ mõtles neiu vihaselt ja vaatasis tänaval ringi ning jooksis ühte kaubamajja varju. Ta vaatas seal ringi ning hakkas siis aeglaselt edasi kõndima huviga ringi vaadates. Ta polnud väga tihti kaubamajas olnud ja eriti veel üksinda. Paljud poemüüjad heitsid tallekahtlustavaid pilke tema välimuse pärast ning Amelia heitis kurva pilgu põrandale. Ta kõndis natukene maad edasi ja vajus siis ühe kohviku laua taha istuma, sulgedes silmad. Ta tellis endale ühe ekspresso, kui ettekandja tema juurde tulija vaatas siis ringi sibavat rahvast. Ta tänas ettekandjat, kui ta oma joogi kätte sai ja võttis siis lonksu, põletades oma keelt. Amelia ohkas veelkord ja pani tülisi ekspresso lauale, lastes sellel jahtuda. Neiu jäi uuesti inimesi vaatama.

***

Amelia hakkas just kohvikust lahkuma kui kuulis tuttavaid hääli, mis karjusid: ,,Seal te oletegi! Palun oodake!’’ Tüdruk vaatas jahmunult mustad riietatud meeste poole ja hakkas teises suunas ära jooksma, panes ostjad ja müüjad talle järgi vaatama.
,,Palun ärge püütke mind kinni,’’ mõtles Amelia paaniliselt ja vaatas tagasi ning nägi, et mehed hakkasid järjest lähemale jõudma. Amelia vaatas uuesti ette ja märkas siis kahte meest ukse juures, kes samuti tema poole jooksma hakkasid. Neiu jäi seisma ning vaatas paaniliselt ringi, kui kuulis järsku ühte võõrast häält natukene eemalt: ,,Tule siia!’’ Amelia vaatas jahmunult poisi poole, kes talle käega viipas ja jooksis siis tema poole. Noormees sulges ukse meeste ninaees ja sõnas siis kiirelt tüdrukule: ,,Ruttu! Jookse ülesse!’’ Amelia noogutas korra ja hakkas siis treppist üles jooksma, võttes kaks sammu korraga, Tütarlaps kuulis natukene raskemaid samme endast tagapool, saades aru, et poiss järgnes talle.
Nad olid minutiga katusel ja poiss keeras selle ukse samuti lukku. Vihm oli vahepeal järele jäänud, Kuidas katusel olid ikkagi suured lombid alles. Nad mõlemad hingeldasid, Amelia natukene tugevamini, ja vaatasid paar minutit üksteisele otsa.
,,Miks need mehed sind taga ajasid?’’ küsis noormees lõpuks ja läks katuseäärele istuma, silmitsedes tüdrukut.
,,See ei puutu sinuses,’’ sõnas Amelia külmalt, kuid sõnas siis natukene leebemalt: ,,Tänan, et mind välja aitasid.’’ Noormees naeratas õrnalt ja vaatas siis tänavale.
,,Pole tänuväärt,’’ kuulis tütarlaps poisi vaikset vastust ja silmitses teda siis huviga. Ta huvi kasvas järjest rohkem, kui ta poisi kuldseid juukseid, siniseid silmi, natukene piklikut nagu ja pikka,saledat ning samuti ka lihaselist keha silmitses.
,,Sebastian,’’ sõnas noormees, kui märkas tüdruku pilku endal ja silmitses teda samasuguse huviga.
,,Amelia,’’ sõnas tütarlaps, otsustades sõbralik olla.
,,Meeldiv tutvuda,’’ naeratas poiss õrnalt ja vaatas siis uuesti tänavale.
,,Jah, meeldiv,’’ sõnas Amelia vaikselt ja küsis siis kahtlevalt: ,,Miks sa mind aitasid?’’
Sebastian viis oma pilgu tüdrukule ja kehitas siis õlgu. ,,Ma nägin su pilgust ära, et sa pigem sureksid, kui nendega kaasa läheksid ja siis ma otsustasin, etaitan sind.’’ Ta naeratas ja lisas siis mõtlikult: ,,Ja pealegi, me oleme nüüdsest sõbrad ja sõbrad hoiavad kokku. Või sa ei taha sober olla?’’ Ta vaatas kulmukergitusega tüdrukut ning Amelia turtsatas.
,,Muidugi tahan!’’ sõnas Amelia See-On-Liiga-Loogiline toonil. ,,Ja tänan,’’ sõnas Amelia uuesti ja vaatas eemale.
,,Esimene sõber,’’ mõtlesid noorukid korraga ja naeratasid samal ajal.

***

,,Ma pean minema hakkama,’’ sõnas Sebastian tunni aja pärast ja tõusis püsti.
,,Miks?’’ küsis Amelia ja ajas mossis näo pähe.
,,Sest mu ema hakkab muretsema, kui liiga kauaks jään,’’ vastas Sebastian lihtsalt ja naeratas, hakates treppide poole minema.
,,Oota!’’ karjus Amelia talle järgi ning tõusis samuti püsti ja jooksis tema juurde. ,,Kas me kohtume uuesti?’’ küsis Amelia anuvalt ja silmitses poissi. Noormees muutus mõtlikuks ja ei öelnud minuti jooksul midagi, mutes Amelia tuju järjest halvemaks.
,,Muidugi,’’ naeratas Sebastian ja naeris paar korda Amelia lootusrikka näo peale. ,,Kohtume homme Eedeni Aia pargi keskel purskaevu juures, eks?’’ sõnas noormees ja hakkas treppist alla minema.
,,Kell viis!’’ karjus Amelia talle järgi ja ohkas siis raskelt. ,,Nüüd ma pean ainult tänase õhtu ja homes hommiku üle elama,’’ pomises tüdruk vaikselt, hakates samuti treppist alla minema.

***

Kriitikat kh siis Very Happy (Kirjavead ei loe, kuna neid on liiga palju Wink)
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Pealkirjata hetkel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata hetkel   Pealkirjata hetkel Icon_minitime19/10/2008, 23:18

Kirjavead!
*naerab*
Ei, tegelikult oli päris äge Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Pealkirjata hetkel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata hetkel   Pealkirjata hetkel Icon_minitime20/10/2008, 06:58

Heh. Very Happy
Väga hea ju! :)
See sõprade küsimus oli ootamatu. Very Happy
Aga muidu igati (Y).
Ootan uut! (:
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Pealkirjata hetkel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata hetkel   Pealkirjata hetkel Icon_minitime20/10/2008, 12:34

Ma ise kirjutan hullemini,nii et.. *vaatab mõtlikult maha*
Igatahes,huvitav.
UUT! mulle meeldib.(:
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Pealkirjata hetkel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata hetkel   Pealkirjata hetkel Icon_minitime20/10/2008, 20:53

Suht super ju :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Tavaline Autor
Võlur
Tavaline Autor


Male Postituste arv : 63
Age : 30

Pealkirjata hetkel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata hetkel   Pealkirjata hetkel Icon_minitime22/10/2008, 22:52

xD
Ma tahtsin KRIITIKAT ju! Very Happy
Ja kas keegi tõesti ei tea mingit head pealkirja? Neutral
Tagasi üles Go down
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

Pealkirjata hetkel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata hetkel   Pealkirjata hetkel Icon_minitime23/10/2008, 14:53

Mis kriitikat sa sellise jutu peale tahad Question
Ja pealkiri... kirjuta veel, siis saad.
PS Pagana põnevaks ajad selle jutu... ja veel armujutu.
MIS SIIN TOIMUB
(heh, nagu mina Very Happy )
Anna tuld Exclamation
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pealkirjata hetkel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata hetkel   Pealkirjata hetkel Icon_minitime30/10/2008, 17:29

Lahe jutt. Täita RRRRRomanncce.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pealkirjata hetkel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata hetkel   Pealkirjata hetkel Icon_minitime1/11/2008, 12:45

No.... juttu oli meeldiv ja huvitav lugeda Very Happy
...Kriitikat? hmmm võibolla veidi hiljem, sest praegu ei häirinud otseselt miski. Cool
Igatahes ootan uut Wink
Tagasi üles Go down
Nipsu123
Juubilar
Nipsu123


Female Postituste arv : 174
Age : 27
Asukoht : Mingi pommiauk on :D

Pealkirjata hetkel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata hetkel   Pealkirjata hetkel Icon_minitime2/11/2008, 17:08

Näh, kõik teised võtsid sõnad suust Very Happy
Jubehea jutt on, Very Happy
Uuut Very Happy
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Pealkirjata hetkel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata hetkel   Pealkirjata hetkel Icon_minitime2/11/2008, 18:02

Mulle muidu meeldib, aga sõnade kordused jäid silma mitmes kohas Wink Tahtsid kriitikat, said ka Very Happy
Tagasi üles Go down
Pharaoh
Juudijõulupuu
Pharaoh


Female Postituste arv : 248
Age : 30
Asukoht : Suure-Jaani

Pealkirjata hetkel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata hetkel   Pealkirjata hetkel Icon_minitime2/11/2008, 21:25

Jumalast hea ju (Y)
See sõpruse värk oli jah pisut kahtlane..aga see oli ainuke asi mis häiris kah =)
Uut !! =)
Pealkirja ei oska veel pakkuda.. liiga alguses asi veel.
Tagasi üles Go down
Britney
Narkar
Britney


Female Postituste arv : 44
Age : 27
Asukoht : tallinn

Pealkirjata hetkel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata hetkel   Pealkirjata hetkel Icon_minitime4/6/2009, 19:29

E-D-A-S-I!-!-!-! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy flower
See on lihtsalt superlugu! Ainult see häirib, et ühes lauses on alati mitu-mitu sidesõna...*kratsib piinlikkust tundes kaela*
pealkirja suhtes ütlen ainult seda, et enamjaolt kirjanikud jätavad pealkirja avatuks. Pane pealkiri siis, kui su raamat või vähemalt idee on tervikuna ja kindlalt muutumatuna olemas, muidu sa kitsendad oma kirjutusfantaasiat või nii...noh, kui teed pealkirja lõpus, saad laiemalt kirjutada, ilma piiranguteta Very Happy
algus oli tõsiselt hea Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pealkirjata hetkel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata hetkel   Pealkirjata hetkel Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Pealkirjata hetkel
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Uus! Ilma pealkirjata hetkel.
» [pealkirjata -.-]
» pealkirjata..
» Hetkel veel pealkirjatu.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: