MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 [pealkirjata -.-]

Go down 
+2
Kärolyn
ThatsMe
6 posters
AutorTeade
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

[pealkirjata -.-] Empty
PostitaminePealkiri: [pealkirjata -.-]   [pealkirjata -.-] Icon_minitime13/10/2008, 19:00

Mul on kõrini-kõigest. Istun siin pimedas tänavanurgas juba mitukümmend minutit ja mõtlen kõige üle. Mu elu on läbi.. Võite arvata,et ainult halan siin? Oh ei,te ei oska kujutadagi..

Mulle on saanud elus kolm asja selgeks. Kui sul pole piisavalt välimust,raha ega võimu (kui sa just kellegi jünger ei ole) võid sa siin maailmas vabalt läbi kukkuda.Sa jääd üksi.Õnneks ma nii madalal pole, kuna ma pole kellegi jünger ja mul on inimesed mu kõrval, katus pea kohal ja elan oma sita elu ära. Siiamaani olen. Vaevu.
Te ei saa sellest ehk aru, aga ikkagi.. Oma pere astub sulle vastu..Ebanormaalne..Just ilma põhjuseta või mõne paari lolli vea pärast,mida sa oled teinud.
Olla põhjas pole just eriti tore.. Hakkad olema kampadega, kellega sa varem pole iialgi koos olnud. Ning hakkad kõike proovima. Kõiki neid "toredaid" aineid. Ega uimastid ka kaugele jää.. (Ps. ärge arvake,et ma teen neid)

Ja pubekate armastus.. see teeb kõige enam haiget. Vähemalt minul.
Armastus on keeruline. Kord armastab-siis ei armasta. Kas lihtsamalt ei saaks?
Kõige jubedam on see, kui saad kellegilt korvi.. Õnneks,ma ei tea kas seda on palju juhtunud.
Aga mõttetu on kogu aeg muretseda selle Ühe ja ainsa pärast.. Vahid iga hetk oma moblat, äkki ta on saatnud messi või vahid päevade kaupa msn-is. Äkki ta logib sisse.. Muidu võid sa temaga jumala vabalt rääkida. Kui ta jõuab sinu juurde, ei saa sõnagi suht. Mark jälle maas. Vähemalt minul on see nii. Ja tunned end nii lollina.. Kuid on ka neid, kes on üliõnnelikud koos. palju õnne neile(:

ma tean,et see on lamp tekst.. elage üle,kirjavigu on ka ohtralt,unise peaga tehtud.. -.-


Viimati muutis seda ThatsMe (11/11/2008, 16:27). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

[pealkirjata -.-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [pealkirjata -.-]   [pealkirjata -.-] Icon_minitime13/10/2008, 19:50

Tibuu, tubli. Et sa selle kõik kirja panid. Natuke segane on, aga ega keegi teine ei peagi sellest aru saama Wink
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

[pealkirjata -.-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [pealkirjata -.-]   [pealkirjata -.-] Icon_minitime15/10/2008, 17:45

oma mõte on olemas, väga hea text.
Tagasi üles Go down
Syrio Forel
Naerupall
Syrio Forel


Male Postituste arv : 13
Age : 29
Asukoht : Braavosi

[pealkirjata -.-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [pealkirjata -.-]   [pealkirjata -.-] Icon_minitime11/11/2008, 13:44

4.


Viimati muutis seda ii (10/1/2009, 21:43). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

[pealkirjata -.-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [pealkirjata -.-]   [pealkirjata -.-] Icon_minitime11/11/2008, 14:14

Ka mulle tuttav. Liigagi masendavalt tuttav....
Tagasi üles Go down
chelsea
Kuri põhjapõder(???)
chelsea


Female Postituste arv : 185
Age : 30
Asukoht : pikk 18-9 :D

[pealkirjata -.-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [pealkirjata -.-]   [pealkirjata -.-] Icon_minitime11/11/2008, 16:04

Kirjastiili kallal võib päris palju norida. Nt paljud suured algustähed on puudu. Kui terve jutt oleks väikeste algustähetedega olnud, siis poleks midagi, aga nüüd on nii, et juhuslikult on suur ja väike algustäht ja see häirib natukene. Siis mõttetu on kahe t-ga, mõni lause on imeliku ülesehitusega ja üldse on tegelikult kuidagi.. natuke lohakalt üles kirjutaud.

Aga see sellest, jutu mõte on muidu hea, väga hea. Ilmselt on see kõigile noortele tuttav teema. Kui nüüd teksti natuke kohendada (ja see ka, et koma järele käib tühik, kohad ära muuta), siis saaks sellest suurepärase lühijutu. :)
Tagasi üles Go down
http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=11050295100897422214
Syrio Forel
Naerupall
Syrio Forel


Male Postituste arv : 13
Age : 29
Asukoht : Braavosi

[pealkirjata -.-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [pealkirjata -.-]   [pealkirjata -.-] Icon_minitime11/11/2008, 17:04

5.


Viimati muutis seda ii (10/1/2009, 21:44). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
chelsea
Kuri põhjapõder(???)
chelsea


Female Postituste arv : 185
Age : 30
Asukoht : pikk 18-9 :D

[pealkirjata -.-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [pealkirjata -.-]   [pealkirjata -.-] Icon_minitime11/11/2008, 19:05

Ma ei mõelnudki seda kõike kurjalt või kuidagi, võib-olla tõesti tundus nii. Ma ei hakanud üldse karjuma, et see ei meeldi ja too ei meeldi, üritasin võimalikult konstruktiivset kriitikat anda (ok, võib-olla jah oleks võinud rohkem juhendada, mitte ainult ette heita, aga see selleks).
Tegelikult on kriitika vaid ju selleks, et kirjanik edasi areneks, ta ei pea minu juttu nüüd täiega südamesse võtma, vaid lihtsalt natuke omaks võtma ja nt enda teksti teise pilgu all läbi lugema. :)

Ja ma ei ütle, et minu juttudes poleks vigu, on küll, kindlasti. Ja mina sooviks enda juttu kriitikat, tavaliselt märgin selle peatüki algusesse ära ka. Siin küll seda kirjas ei olnud, aga ma arvan, et see ei jookse mööda külgi maha ka.

Nii et sorry, kui mu jutt natuke kurjana tundus ja umbes sellise alatooniga, et "õpi kirjutama!" oli, sest ma ei mõelnud üldse nii. Ma püüdsin aidata lihtsalt. :)
Tagasi üles Go down
http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=11050295100897422214
Syrio Forel
Naerupall
Syrio Forel


Male Postituste arv : 13
Age : 29
Asukoht : Braavosi

[pealkirjata -.-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [pealkirjata -.-]   [pealkirjata -.-] Icon_minitime11/11/2008, 20:44

6.


Viimati muutis seda ii (10/1/2009, 21:44). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

[pealkirjata -.-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [pealkirjata -.-]   [pealkirjata -.-] Icon_minitime11/11/2008, 21:55

Asi on selles, ega ma ei lootnudki, oh Jesus, nüüd kõik tulevad kommenteerima ja wärki. Jah, vigu on mul küll palju,sry.. Ja parandama ma ka ei hakka hetkel, kuna tegelikult on see jutt kirjutatud suht unise peaga (seda ma mäletan) ja ma tõin välja lihtsalt kiiresti oma mõned probleemid, kaudselt ehk. Ja kriitikat ma ootan muidugi, aitäh teile.Ja pealegi, ma tean seda ise ka, et ma olen halb kirjutaja, väga halb, aga ma riputasin selle lihtsalt ülesse. Ja kui teile ei meeldi on teil alati võimalus vajutada Alt+F4 . (:
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

[pealkirjata -.-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [pealkirjata -.-]   [pealkirjata -.-] Icon_minitime12/11/2008, 23:16

Kriba veel! Midagi kehva veel näha pole (sisu osas)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





[pealkirjata -.-] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [pealkirjata -.-]   [pealkirjata -.-] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
[pealkirjata -.-]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» pealkirjata..
» Pealkirjata /1
» Pealkirjata hetkel
» Uus! Ilma pealkirjata hetkel.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: