MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Põud 7

Go down 
+8
C0oozz
Naughty
Viinamari
Mezilane
Karro
Keku
Cilen
Audrey
12 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime13/4/2012, 22:55

Nojah, seegi hea eksole Very Happy Aga jah, äkki kui ma tubli olen saate Habrast ka lugeda juba Very Happy Mul pole muidugi aimu, kuidas te seda lugeda saaksite Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime13/4/2012, 23:13

No sa tead mu meili!*kergitab kulme*
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime13/4/2012, 23:49

Maeitea, pole meeles Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime14/4/2012, 00:22

Mida???? affraid affraid affraid affraid
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime4/5/2012, 16:32

Mõtlesin tubli olla Very Happy Aga algus on kuidagi veider. Mul oli raske alustada. NP on elu nagu hetkel jälle. Aga ega ma seda ka siin pooleli ei tahaks jätta. Õnneks kirjutamise ajal tuli häid mõtteid ka seega on kõik hästi. Lodan, et meeldib... Very Happy


KOLMAS


"Kohal," venitas Kristo ja peatas auto maantee ääres.
Jäin vaatama maja, mis eemal metsa ääres kõrgus. Seal lähedal oli ilus peegelsile järv ja veel palju erinevates suurustes majakesi.
"See ongi?"
Kristo noogutas ja trummeldas sõrmedega roolirattal.
"Jep."
Ta tõusis ja tõstis mu koti autost välja. "Ma viiks su lähemale aga mul endal on kiire. Ma tean, et see on umbes viie minuti sõit aga ma olen juba nagunii hiljaks jäämas seega..."
"Ee, ei, pole midagi. Ma olen väga õnnelik, et ma nii lähedalegi sain."
"Okei, väga tore," noogutas ta ja jäi mind hetkeks vaatama. "Nägemiseni siis. Äkki me näeme veel."
Ohkasin: "No ei tea... Ma kavatsen ikkagi edasi liikuda. Ma olen siin võib-olla ühe öö ainult."
"Ah nii, selge siis. Aga olgu, ma kiman edasi. Mind lüüakse maha kui ma nii kaua teistel enda järel oodata lasen."
Noogutasin ja ajasin seljakoti nina kirtsutades selga. Õlad tekitasid endiselt mulle põrgupiinu, kuid mul oli vaid paarsada meetrit kõmpida, kuni ma selle taas õlgadelt maha ajada saan. Asusin teele, enne veel Kristole üle õla viibates, kui ta iiksatuse saatel kohalt minema võttis.

"Võimalikult odav?" kordas naine mu küsimuse kahte viimast sõna. Ta naeris mahedalt ja katsus käega oma kohevat lokkis soengut.
"Jah, võimalikult odav."
"Mul on väga kahju, aga odavad kohad on kõik kinni hetkel. Turiste on palju..."
Naine lappas enda käes mingit raamatut, kus tundusid olevat kirjas, kes mingis toas on. Ohkasin. Ülinõme lihtsalt.
"Selge siis... Kui palju öö kallimas toas maksab?"
"Koos hommikusöögiga 18 eurot."
Mu süda jättis hetkeks löögi vahele. "Kaheksateist?" kordasin. See oli natuke liiga palju.
"Nojah, toas on telekas, internet, vannituba. Hommikusöök läheb ka hinna sisse..."
"No internetiga ei tee ma midagi..," pomisesin vaikselt ja torutasin õnnetult huuli. "Ega siis midagi." Ajasin koti uuesti selga ja astusin maja verandalt kivisele jalgteele.
"Oota nüüd natuke, neiu. Ma võin sulle pisut hinnaalandust teha..."
"Võite?" jäin lootusrikkalt seisma, end naise poole ümber pöörates.
"Ega need mõned eurod mind maha ka ei löö. Ja sa tundud väsinud."
"Pigem omadega täiesti läbi."
"Olgu, ma teen sulle poole hinnaga. Üheksa sobib?"
Vastasin talle vaid kerge noogutusega. Naine naeratas mulle vastu ja lippas korraks tuppa, et tuua ära toa võti.
Selleks ajaks, kui ta tagasi jõudis, olin ma otsinud välja vajaliku rahasumma, mille võtme vastu vahetasin.
„See maja seal,“ osutas naine imeilusa palkmaja poole. „Toa number on võtmel. See on teisel korrusel. See on hetkel ainuke maja, mis tiesti tühi on, seega saad end hästi puhata. Hommikusöök on kella üheksat kuni kümneni. Aga soovitan tulla pisut varem. Sulle vist kuluks hea kõhutäis hädasti ära.“
„Ära ei ütleks,“ naersin ja tänasin teda.
Tuba oli tõesti ilus. Selles oli suur kaheinimese voodi kaks tugitooli, telekas, suur kummut ja rohkem suurt ei midagi. Panin koti tugitoolile ja õngitsesin sellest mõned riided ja pesuasjad.
Ma olin üliväsinud, kuid enne magama minemist soovisin jaheda dushi alt läbi käia. Soe vesi, mis mind tavaliselt enne magamaminekut lõõgastas, ei tulnud päikesepõletuse puhul isegi kõne alla. Jahe vesi aga rahustas nahka.
Peale dushi otsisin kotist mõned praamilt kaasaostetud snäkid välja ja otsustasin need nahka pista kuni kuivan.
Klõpsasin teleka mängima, vaatasin uudiseid ja vajutasin pisut heli juurde. Kui juuksed olid kuivad, toppisin midagi head magamiseks selga ja pugesin teki alla. Vaatasin veel natuke telekat, ootasin ilmateadet, kuid ilma seda vaatamatagi oli selge, et põrgulik kuumus kestab edasi. Ja järgmiseks päevaks lubati ligi 35 kraadi sooja. Asja tegi hullemaks fakt, et päev pidi tuulevaikne tulema.
Seega on edasiliikumine üsna raske aga ma ei saa veel teiseks päevaks ka siia jääda ning omaniku lahkust ära kasutada.
Võib-olla peaks leidma viisi, kuidas võimalikult ruttu võimalikult kaugele saada. Pöidlaküüdile pole mõtet loota... Ma ei suuda tunde veeta autos võhivõõraga ning kannatada välja seda jubedat vaikust, kui tegelikult peaks rääkima. Vaikus on äärmiselt ebamugav. Tühjast-tähjast võõraga rääkida oleks ka pisut veider.
Kui mu silmad juba kinni hakkasid vajuma, klõpsasin teleka kinni ja panin telefoni poole üheksaks helisema. Seejärel sulgesin silmad ja väljast kostuvad lõbusad hääled jäid minust aina kaugemale ja kaugemale, kuni viimaks vaikisid üldse.

Peale korralikku hommikusööki oli aeg taas teele asuda. See koht siin oli küll ilus, kuid natukene igav. Siin oli liiga palju metsa ja natuke liiga vähe elu. Aga ma vajasin elu. Ma ei tahtnud metsade vahel ringi rännata. Soovisin põnevamaid kohti näha.
Saanud perenaiselt pisut infot kohalike busside kohta ja toppides temalt saadud toidupaki seljakotti, kõmpisin bussi ootama. Mul oli plaan sõita linna ja sealt mõnele bussile edasi minna, et korralik asukoha vahetus teha.
Buss, mis umbes veerand tunni pärast tuli, oli tühi. Ostsin juhilt pileti viimasesse peatusesse ning kobisin viimasele kohale istuma. Tagumine luuk oli lahti ja tänu sellele vuhises sõites sisse mõnusat tuult, mis oli ikka parem kui mitte midagi.
Linna jõudes ostsin enne bussi peale minekut suure veepudeli. Kuna mu järgmisesse sihtkohta sõitva bussi väljumiseni oli kõigest seitseteist minutit, ei jõudnud ma kuhugi kaubamajja minna, et vetsus ära käia. Seega pidin maksa paarkümmend senti, et tasulises wc-s ära käia ja jaheda veega nägu loputada.
Peal seda jooksin bussi peale, mis juba reisijaid peale korjas. Õnneks polnud minu valitud sihtkoht eriti ahvatlev, seega polnud ka bussis palju rahvast. Valisin koha selle järgi, kus katuseluuk kõige lähemal oleks ning seadsin end mugavalt sisse.
Ees ootas oma kaks tundi loksumist selles tolmuses ja umbses bussis. Mulle tavaliselt meeldisid pikad sõidud, kuid mitte selliste palavate ilmadega. Mulle ei meeldinud, kuidas juuksed mu keha külge meeletu palavuse tõttu kleepusid ja kuidas mu laup higist pärlendas. See oli lihtsalt vastik. Pöidlaküüdiga rännates oleks lahtine aken ja sõidust tingitud tuul igatahes lähemal olnud kui bussis...
Kergitasin topiäärt, et sellega oma nägu kuivatada ja haarasin veepudeli, et paar korralikku sõõmu vett alla kulistada. Mul hakkas sellest bussis loksumisest lausa halb ning korra käis isegi peast läbi kott võtta ja maha kobida. Aga ma sundisin ennast bussi jääma. Ma laseks muidu nii palju raha mõtetult tuulde...
Raha...
Hakkasin kiirelt kokku arvutama, kui palju ma juba tuulde lasknud olin. Tulemuse lahutasin summast, mis ma teadsin, et mul reisi alguses kaasas oli. Ohkasin murelikult ja vaatasin mõtlikult pilgul puid, mis kiirelt selja taha jäid. Kas ma pean tõesti kokkuhoiu mõttes peagi lageda taeva all magama? Või siis... mõneks ajaks paikseks jääma ja tööd rabama teha?
Vajusin bussiistmel lohakalt istuma. Kes võtaks mind nädalaks tööle? Kuskohast ma üldse tööd küsida saaks?
See kõik oli palju-palju raskem kui ma esialgu ette kujutasin. Aga ma ei tohi alla anda. Lihtsalt ei tohi. Ma oleksin koju minnes täielik naljanumber...
Ma pean hakkama saama.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime4/5/2012, 17:21

Tavaliselt on teeäärtes suured põllud onju Very Happy Ja sealt saab alati tööd. Sinna on alati kedagi saaki korjama vaja saada, nii et not problemo ma ütlen Very Happy

Aga jh.. Kuidagi lühike oli see.. Sinu puhul täiesti haigelt lühike lihtsalt. Ja see oli kuidagi nii.. tegevusetu. Ja kuhu sellel Kristol äkki nii kiire oli? ennem oli aega küll Very Happy Või noh,, tundus et tal oli.. Aga igatahes.. Uut osa ! Ja kust kohast see pealkiri tuli? Miks just 'Põud'? :) Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime4/5/2012, 17:26

Suured TÜHJAD põllud, Karrokene.

See Kristo on peale tänast lihtsalt üks jorss, kes korraks juttu ära eksis. You won't see him again... Asukoha muutus tuli ju. Ja edaspidi peaks tegevust ka tulema. Mõtted on igatahes head. Loodetavasti siis teostus ka...

Ja pealkiri..? Sellel on nii mitu mõtet aga jahm... põhimõte on ikka selle sõna otsene tähendus. Põud. Kui Karolin ringi rändab on riik põua käes piinlemas. Kuum suvi- ei tilkagi vihma. Ja noh, mul on teatud plaanid ka. Aga need juba siis, kui põud otsa saama hakkab Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime4/5/2012, 17:41

Ei noo.. Siin kandis on põllud ikka asju täis Very Happy Nt kui siit Narva poole minema hakata siis pooled maantee ääred on kartuli vagusid täis Very Happy Ja noh muud jama on siin kaa.. aga tühjad nad ei ole Very Happy Aga eks sa ise tead Very Happy

Ma loodan et siia tuleb ikka mingi vinge tüüp, kes Karolini hingetuks võtaks Very Happy See oleks päris awesome Very Happy

Ma just nuputasin selle välja jah et see põud on see põuane suvi Very Happy hih
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime4/5/2012, 17:54

No Karolin sinnakanti ei satu... VIST.

Ja no mul on keegi mõtetes... Very Happy Ma sulle temast veel rääkida ei saa, sest ta on niivõttes viimistlemata.

Jälle mingi juhe päev sul? Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime4/5/2012, 17:56

Suhtelist on vist jah juhepäev.. Valmistu ette ma olen homme veel hullem Very Happy
Kui ta sul peas valmis kujunenud on siis võid mulle tast natuke rääkida eks? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime4/5/2012, 18:03

No ta saab olema selline hooliv ja pisut tagaajaja iseloomuga ja mõnus ja muhe ja nunnu ja huumorimeelega ja lõbus ja... Selline nummikene.

Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime4/5/2012, 18:11

I want him! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime4/5/2012, 18:23

He's all mine.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime4/5/2012, 18:24

Kõik on sinu Sad Chad, Rafe, nüüd see saladuslik kutt.. See ei ole aus Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime4/5/2012, 18:39

Äh, no okei, ma võin mõnest loobuda. Keda tahad? Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime4/5/2012, 20:26

Ma võtaks Chad'i Very Happy He's my favorite Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime4/5/2012, 20:29

Laip on laip ju?
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime4/5/2012, 20:30

See ei ole kindel et ta laip on ju Very Happy Matuseid ei olnud Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime4/5/2012, 22:01

Ei olnud jah ;D
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime5/5/2012, 12:17

Ohoooo...Mina tulen foorumisse ja kõikidesse haedesse juttudesse on lisandunud uued osad. Vahel teeb eemalolek ikka täitsa hääd. Very Happy

Mulle just meeldis selline rahulik lühike osake vahepalaks. Nii ei saagi ju koguaeg olla, et möll ja action käib. Nii , et väga mõnus ja tublisti kirjutatud osa oli. Vohh! Wink

Mulle meeldib siiski see ringi rändamise plaan, mille sa jutusse pannud oled. See tähendab palju seiklusi, palju jamasi ja palju rõõmu. Nii, et jahm. usun, et asi saab põnev olema. Ja siit suudad sa luua taas ühe jutukese, mis minu hingekesse pugeda võib! Kui nii juhtud, siis tea, et oled jutuga täppi pannud ja hakkama saanud. ! Laughing

Ja kui siin nüüd poiste jagamiseks läheb ja sa Chadikese Karrole ära lubad, siis tuleb Karrol tõsiseid probleeme, sest Chad on juba ammu minu oma. *tõstab nina uhkelt püsti* Twisted Evil

No ja kui ma Chadi endale saan, siis järgmine oleks Rafe...ülejäänud võite senikaua endale hoida! Laughing Laughing
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime5/5/2012, 12:23

Ma mõtlesin jah tubli olla. Täna vist siia ja NP-le uut osa ära kirjutada ei jõua... Mul oli koolis ka niiipalju asju vaja ära teha. Jube lihtsalt.

Ei no peagi peaks action ka pihta hakkama... Very Happy

Ja ei no ma lihtsalt ütlesin seda Karrole. Chad is mine Very Happy Miks teie teda üldse tahate?

Ja Rafe... Oäh, peaks ükskord end kokku võtma ja Habrase ka ära lõpetama...
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime5/5/2012, 12:27

Sa ära nüüd asjadega liiale mine. Võta üks, okei kaks asja korraga, aga mitte rohkem. Nii võivad asjad nutuseks kiskuda ja üldse mitte nii hääd tulla kui tahaksid. ! Rolling Eyes

Eks ma siis ootan neid oma seiklusi, mida ma selles jutus leida proovin! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime5/5/2012, 12:29

Hetkel kisuvad mu mõtted Põua ümber. NP järgmine osa on lihtsalt ääretult keeruline. Ma ausalt kardan seda juba Sad Kui ma selle osa emotsiooni suudan ära tuua, olen ma tubli. Aga ma kardan, et ei suuda... Sad

Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime5/5/2012, 12:30

Küll sa suudad! Mõtle sellele, et sind toetavad sinu lugejad ja kui nemad sinusse usuvad, siis see peaks ju piisav jõuallikas olema. EI?

Sul on lihtsalt aega vaja, ma tean! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime5/5/2012, 12:32

Ausalt öeldes kirjutamise ajal ma ei tunne midagi sellist. Pigem on asi nagu selles, et ma sorin oma peas, kogun mälestusi ja proovin asju õiget moodi kirja saada. Omamoodi väljalülitumine....

Tagasi üles Go down
Sponsored content





Põud 7 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põud 7   Põud 7 - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Põud 7
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: