MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Elu parim kogemus 8

Go down 
+13
UMad333
FlyWithMe
kiiisu
mjauu
C0oozz
SugarPiece
Naughty
Keku
Mezilane
Audrey
nasicc
Karro
Triinut6
17 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
liisucatye
Piraat



Female Postituste arv : 15

Elu parim kogemus 8 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu parim kogemus 8   Elu parim kogemus 8 - Page 4 Icon_minitime25/10/2012, 14:39

To AliceInWonderland XD: Hehe ikka on aga ma isegi ei tea miks ma selle ära unustasin:) Kiirkorras kirjutatud:D Äitah nõuande eest:D
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Elu parim kogemus 8 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu parim kogemus 8   Elu parim kogemus 8 - Page 4 Icon_minitime25/10/2012, 20:13

Palun. :)
Tagasi üles Go down
kiku979
Juubilar
kiku979


Female Postituste arv : 168
Age : 24
Asukoht : in Paradise called Fid¾i

Elu parim kogemus 8 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu parim kogemus 8   Elu parim kogemus 8 - Page 4 Icon_minitime4/1/2013, 14:15

Noniii, ma üritan ikka veel nendest nimedest sotti saada ja neid veitsa meeles pidada Very Happy Ma sooviksin, et Marleen võiks veidikene targem olla, et ei usaldaks inimesi nii kergekäeliselt jnejne. Ryan on muidugi armas ja värkki, aga ta mõtleb tast liiga noh....omamishimuliselt :) ja Andre on paras mölakas, ta lic teeskleb ju, küll mina tean Very Happy Oo, ja mulle hakkab Kevin aina rohkem meeldima, kas pole nummi, et ta sõidab Marleeni pärast sinna? Very Happy minu arust üks nummimaid asju üldse :) ja Roza mulle väga meeldib, ja imeime, et ta pole Marleeni Andre eest hoiatanud :/ aga igatahes hea, et ka Ryani vaatenurgast kirjutasid, sain palju selgemaks asju :) lõpetuseks loodan, et uus osa ilmub varsti välja Very Happy PS. sorry, et veitsake pikalt kommenteerisin Wink
Tagasi üles Go down
Gerdyke
Narkar
Gerdyke


Female Postituste arv : 45
Asukoht : Kohas kus kedagi teist ei ole.

Elu parim kogemus 8 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu parim kogemus 8   Elu parim kogemus 8 - Page 4 Icon_minitime5/8/2013, 18:18

Jube hea jutt on. Ootan uut. Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Elu parim kogemus 8 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu parim kogemus 8   Elu parim kogemus 8 - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Elu parim kogemus 8
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Mu elu hirmsam ja parim kogemus! Viimane osa!
» Parim autor 2012
» Parim autor 2012

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: